Σελίδα 12 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 289101112
Αποτελέσματα 111 μέχρι 120 από 120

Θέμα: Super Mario Run

Ninty Regular sokratis04 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/01/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από funkykong84 Εμφάνιση Μηνύματος
    Πέρα από το χώσιμο στην πολιτική της Νιντέντο, το παιχνίδι είναι εξαιρετικό. Το έχω αγοράσει εδώ και λίγες μέρες και το φχαριστιέμαι πολύ. Ωραίες επιλογές από παίξιμους χαρακτήρες (που δεν συμβαίνει σε άλλα 2D Mario), ωραία γραφικά, επαναπαιξιμότητα λόγω νομισμάτων και επιλογές διακόσμησης του mushroom kingdom και τα online rallies είναι απ' τα πολλά συν του παιχνιδιού.

Ίσως θα μπορούσαν να υπάρχουν τρεις κόσμοι ακόμα, οι πίστες είναι λίγες παρότι τις παίζεις συνέχεια.
    Σωστός..

Το παιχνιδι αδικείται..γιατί η Ν πήγε και το βγαλε στα κινητά με τους όρους που βγαζει τα παιχνίδια στις κονσόλες της...Πολύ λίγοι θα πληρώσουν 10 ευρώ για παιχνίδι στο κινητό...πολύ λίγοι θα κάτσουν να μαζέψουν τα νομίσματα (οι περισσότεροι δεν θα το καταλάβουν καν ότι πρεπει να το κάνουν)..αρκετοί θα τρέξουν απλά να τερματίσουν τις πίστες (ουάου..).πολλοί δεν θα καταλάβουν γιατί ο μάριο πάει μόνο δεξιά και δεν πάει αριστερά..και πάρα πολλοί θα κάτσουν να γράψουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι στα σχόλια...
    Τελευταία επεξεργασία από sokratis04; 03-04-2017 στις 18:57
    GB, GBC, GBA, N64, WII

Ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Tελικά αποφάσισα να το ξανακατεβάσω το παιχνίδι και μάλιστα λέω να τ' αγοράσω (θα 'ναι το πρώτο και το τελεύταιο smartphone παιχνίδι για τ' οποιό θα δώσω λεφτά). 10 ευρώ κοστίζει μονάχα, σιγά τα πολλά λεφτά. Εδώ έχω δώσει περισσότερα λεφτά για παιχνίδια που δεν τ' άγγιξα σχεδόν καθόλου, τουλάχιστον το Super Mario Run θα κάνει καλύτερη απόσβευση των χρημάτων του.

Ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Tι έγινε; Aπό 9,99 ευρώ το πήγαν στα 10,99 ευρώ;

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Apple έχεις; Είχα διαβάσει κάπου ότι η Apple θα ανεβάσει τις τιμές στο appstore.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Ninty Regular mikeus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Έχει πέσει πολύ το ευρώ... βέβαια τις καλές εποχές (2008 ισοτιμία €1 = $1,59) μας σκίζανε. Μονά-ζυγά δικά τους.

Ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Ύστερα από μια δεύτερη επανεκτίμηση μπορώ να πω ότι το Super Mario Run είναι πολύ καλό παιχνίδι κι άξιο του ονόματος της σειράς. Έτσι του έβαλα 4 αστέρια. Εξακολουθώ όμως να βρίσκω την τιμή του ολίγον τι τσιμπημένη και μεγάλο μείον τ' ότι δεν μπορείς να το παίξεις offline.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Apple έχεις; Είχα διαβάσει κάπου ότι η Apple θα ανεβάσει τις τιμές στο appstore.
    Android έχω.

Ninty Regular Spank7 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/05/2017
    Λίγο που το επαιξα μου άρεσε αρκετά και δεν έχω πρόβλημα να δώσω τα 10 euro αν και μου φαίνονται αρκετά , το θέμα είναι από εκεί και πέρα όταν το τελειώσεις έχει να κανεις κάτι άλλο ?
    Nintendo old school Rulez
    Switch Friend code : 2208-9402-2815
    2DS XL Friend Code: 0920-5391-0476

Ημ. Εγγραφής
    11/05/2017
    Τελικά το αγόρασα είχαν ξεμεινει 10 euro και είπα ας πάει και το παλιάμπελο

Ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Spank7 Εμφάνιση Μηνύματος
    το θέμα είναι από εκεί και πέρα όταν το τελειώσεις έχει να κανεις κάτι άλλο ?
    Έχει όπως και στα κλασσικά Mario παιχνίδια: Nα πάρεις όλα τα special coins της κάθε πίστας όπου είναι και το πραγματικό challenge του Super Mario Run, να ξεκλειδώσεις νέους χαρακτήρες, πίστες κι αντικείμενα για το Kingdom Builder...Eπίσης το Toad Rally και το Kingdom Builder έχει την φάση του. Οπότε τα πιάνει τα λεφτά του ακόμα κι όταν τερματίσεις το βασικό κομμάτι του παιχνιδιού (δηλαδή να τερματίσεις όλες τις πίστες).

Ημ. Εγγραφής
    11/05/2017
    Το τερμάτισα σχετικά άνετα δεν ηταν μεγάλη η δυσκολία δηλαδή , τώρα αρχίζω να το παίζω να μαζέψω. Νομίζω πάντως πως αν θέλουν να στηρίξουν το παιχνίδι θα έπρεπε να το εμπλουτίσουν και με αλλο περιεχόμενο με αλλες πίστες / κόσμους ή δυσκολία κατι πάντως να βάλουν σαν dlc

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία