Σελίδα 14 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 41011121314
Αποτελέσματα 131 μέχρι 140 από 140

Θέμα: Super Mario Run

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Ωραία προσθήκη το Remix 10 και σου ξεκλειδώσει εξτρά κομμάτια για το Mushroom Kingdom πολύ πιο εύκολα.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από fanny Εμφάνιση Μηνύματος
    Αξίζει να το πληρώσεις σαν εφαρμογή αν δεν ασχολείσαι πολύ με το κινητό σου για παιχνίδια? Δεν ξέρω, είμαι σε δίλημμα...
    Δοκίμασε το demο για να το διαπιστώσεις μόνος σου (εξάλλου οι προτιμήσεις διαφέρουν από άτομο σε άτομο). Προσωπικά μ' αρέσει πολύ το παιχνίδι και πλέον παίζω πολύ λίγα παιχνίδια στο κινητό μιας και τα περισσότερα είναι παντελώς αδιάφορα για τα γούστα μου. Αξίζει κι ως Super Mario παιχνίδι.

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Στο demo δεν με έχει ενθουσιάσει τόσο... Γούστα είναι βέβαια, μπορεί επειδή είμαι πιο "παραδοσιακός" τύπος στο θέμα game/κονσόλα να συμβαίνει αυτό...

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Η κοπέλα μου έχει ψύχωση με το παιχνίδι.

Τελείωσε τα πάντα από νομίσματα ακόμα και στον νέο κόσμο...

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    https://nintendosoup.com/super-mario...ads-worldwide/

"Nintendo added that while Super Mario Run hasn’t reached “an acceptable profit point”, they have learned a lot in game development and deployment for their future smartphone titles."

Aυτό ξέρετε τι σημαίνει: Super Mario F2P. Kι ας μην τολμήσουν μερικοί να γκρινιάξουν γι' αυτό. Όταν το Super Mario Run βγήκε ως premium game, και πάλι γκρινιάζανε επειδή το βρήκαν ακριβό κι επειδή θα το προτιμούσαν ως F2P.

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Και τελείως τζάμπα να το έβγαζαν, πάλι κέρδος θα είχαν γιατί θα ήταν δωρεάν διαφήμιση για τα προϊόντα τους σε ένα τεράστιο κοινό στο οποίο δεν έχουν πρόσβαση.

Ας προχωρήσουν σε μια μείωση τιμής 50% και ας αφήσουν τη γκρίνια για τις πωλήσεις.

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    https://nintendosoup.com/super-mario...ads-worldwide/

"Nintendo added that while Super Mario Run hasn’t reached “an acceptable profit point”, they have learned a lot in game development and deployment for their future smartphone titles."

Aυτό ξέρετε τι σημαίνει: Super Mario F2P. Kι ας μην τολμήσουν μερικοί να γκρινιάξουν γι' αυτό. Όταν το Super Mario Run βγήκε ως premium game, και πάλι γκρινιάζανε επειδή το βρήκαν ακριβό κι επειδή θα το προτιμούσαν ως F2P.
    Για μένα deal breaker είναι το always-online και η απαίτηση να μην έχεις root... καλύτερα να παίξω Mario σε κονσόλα.

ninty Fan rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Για μένα deal breaker είναι το always-online και η απαίτηση να μην έχεις root... καλύτερα να παίξω Mario σε κονσόλα.
    Σε αυτό συμφωνώ. Το ίδιο ισχύει και για το Fire Emblem.
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Για το Fire Emblem Heroes που είναι F2P tactical rpg που βασίζεται πολύ στo online κομμάτι, λογικό να χρειάζεται να είσαι online. To Super Mario Runner όμως δεν έχει νόημα να είσαι διαρκώς online (ασχέτως που έγινε αυτό για να καταπολεμηθεί η πειρατεία του παιχνίδιου, πράγμα που επίσης δικαιολογεί γιατί δεν πρέπει να έχεις το κινητό σου rooted).

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Για το Fire Emblem Heroes που είναι F2P tactical rpg που βασίζεται πολύ στo online κομμάτι, λογικό να χρειάζεται να είσαι online. To Super Mario Runner όμως δεν έχει νόημα να είσαι διαρκώς online (ασχέτως που έγινε αυτό για να καταπολεμηθεί η πειρατεία του παιχνίδιου, πράγμα που επίσης δικαιολογεί γιατί δεν πρέπει να έχεις το κινητό σου rooted).
    Από την στιγμή που ούτε το e-banking app δεν μου ζητάει κάτι τέτοιο, δεν βρίσκω τον λόγο να υποχωρήσω για ένα παιχνίδι (που στην τελική υπάρχει και στις κονσόλες σε καλύτερη μορφή).

https://adaway.org/

Δεν έχω πρόβλημα με το 5ευρο, αλλά δεν θα κάτσω να τρώω διαφημίσεις στο κινητό...

Όσο για το always online, σκέψου να είσαι στο βαγόνι στο μετρό ή να δουλεύεις σε κανά καράβι. Καταλαβαίνω το σκεπτικό, αλλά εν τέλει λειτουργεί ως αντικίνητρο για νόμιμους χρήστες.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Gold Goomba Lite event στο Super Mario Run!

Το Super Mario Run φιλοξενεί το τελευταίο του event για φέτος, το Gold Goomba Lite. Πρόκειται για μια εκδοχή του event Gold Goombas στην οποία έχετε μεγαλύτερη πιθανότητα να αποκτήσετε in-game rewards. Μπορείτε να συμμετάσχετε κερδίζοντας το Gold Goombas στο World Tour.
    Διαβάστε περισσότερα »
    Switch Friend Code : 6427-8064-0809

Official Ninty.gr MK8 Deluxe Tournament 3011-4710-2763

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία