Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 19 από 19
    ψιλο κοτσανια μου φενεται.ποτε δεν μου αρεσε ο sonic

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Αγγελος Μαστορακης Εμφάνιση Μηνύματος
    Στην αρχή ούτε εμένα μου άρεσε,καθόλου όμως,μέχρι που έπαιξα το orginal και κόλλησα απίστευτα.Όπως αναφέρω και στο review πιθανόν να μην έχεις παίξει ποιοτικό Sonic.Το παιχνίδι πάντως αξίζει 100% απλά στο DS δεν είναι όπως η original έκδοση.Αλλά και πάλι για την τιμή που έχει και γι αυτά που προσφέρει,σε σχέση με ανάξιους τίτλους που βγαίνουν τα τελευταία χρόνια και φέρουν το όνομα του,το συγκεκριμένο,είναι άξιο να λέγεται Sonic.

Τώρα το γεγονός ότι δεν το έχεις παίξει και κρίνει ότι δε σου αρέσει,είναι άλλο θέμα,αλλά πίστεψε με....δεν έχεις παίξει Sonic.
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

σκεφτόμουν να το πάρω απο τότε ποθ είχε γίνει news post εδω αλλα με τόσα ds που θα βγουν μαλλον για καλοκαίρι το βλέπω
    ELENA 4 STREET FIGHTER V!!!!!!!!!!!

Ninty Follower Archoulis21 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    εγω θα τα παρω (τα sonic) στο iphone

Ninty Fan jimkakajim88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/08/2009
    Tzini Rulez:thumbup:
    3DS FC: 3625 - 9844 - 2392

Αν και δεν είμαι fan τοθ Sonic το review εξαιρετικό
    εχω παίξει μόνο το Sonic Adventure Emerald Coast (Dreamcast) πολύ ζάλη!:blink:

Sonic Classic Collection

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/...ion_16046.html

Moderator Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος

Μικρή επιβράδυνση-κατάρρευση γραφικών σε μερικά σημεία
    Αυτή ήταν η μεγαλύτερη απογοήτευση. Τρέχοντας έναν απλό emulator, όπως είπε και η Tzini, οι σχεδιαστές αδιαφόρησαν για τις επιπλοκές που θα προκαλούσε ο πολύ πιο γρήγορος επεξεργαστής του DS (σε σχέση με το Mega Drive) με αποτέλεσμα νε έχουμε ένα frame rate τουλάχιστον κουραστικό! Κρίμα γιατί είχα τελειώσει όλους τους τίτλους στο Mega Drive και περίμενα τουλάχιστον την ίδια αίσθηση. Προτιμήστε τις εκδόσεις στην Virtual Console.
    Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

Banned DimoSonic U Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/06/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ash_Pokemaster Εμφάνιση Μηνύματος
    Για του στραβού το δίκιο πάντως τα Sonic Advace και Rush βρίσκονται κατά τεράστιο βαθμό στα βήματα της κλασσικής σειράς. Τα άθλια Sonic είναι αυτά για τις μεγάλες κονσόλες από Sonic Adenture 2 και μετά.
    Τι λε ρε τσουρλουλου !
    Μια χαρα ειναι και οσα (καλα οχι ολα..) sonic βγηκαν μετα ΕΙΔΙΚΑ τo Heroes ! το πρωτο Sonic που επαιξα !

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Αγγελος Μαστορακης Εμφάνιση Μηνύματος
    ............

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος
    Στην αρχή ούτε εμένα μου άρεσε,καθόλου όμως,μέχρι που έπαιξα το orginal και κόλλησα απίστευτα.Όπως αναφέρω και στο review πιθανόν να μην έχεις παίξει ποιοτικό Sonic.Το παιχνίδι πάντως αξίζει 100% απλά στο DS δεν είναι όπως η original έκδοση.Αλλά και πάλι για την τιμή που έχει και γι αυτά που προσφέρει,σε σχέση με ανάξιους τίτλους που βγαίνουν τα τελευταία χρόνια και φέρουν το όνομα του,το συγκεκριμένο,είναι άξιο να λέγεται Sonic.

Τώρα το γεγονός ότι δεν το έχεις παίξει και κρίνει ότι δε σου αρέσει,είναι άλλο θέμα,αλλά πίστεψε με....δεν έχεις παίξει Sonic.
    WTF are you telling about !

Ninty Gamer sonicfan2011 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/05/2011
    ενταξει dim, απλως λενε την αποψη τους,εννοιεται θα υπαρχουν καποιοι που θα συμπαθουν τον Σονικ, και αλλοι οχι, αυτο πρεπει να το σεβαστουμε, μας αρεσει ναι η οχι, ολοι εχουμε αποψη.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας