PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Aπίστευτη κολοφαρδία!!!πραγματικά απίστευτη!

Obiwan88
01-09-2008, 23:02
Pedia geia sas, xerome pou sas ksanavrisko meta apo sxedon 2 mines. Doulevo se ena beach bar pou lgka se ligo tha klisei, k ta oraria ine martirio (10:00-20:00), kathe mera, g afto exo paramelisei to forum. Tora omos epistrefo siga siga. Tha ithela na mirasto mazi sas kapia peristatika pou m sinevisan k apodiknioun tlk to POSO APISTEFTA KOLOFARDOS ime! Tha thela oi mods na min diagrpsoun to thema gia mikro xroniko diastima, alla k pali an den ginei afto, mena mou ftanei pou mirastika mazi sas, me kapious sxetikous dld (gt t leo se filous psiloasxetous me VG k to adimetopizoun san na nai to pio aplo prama st kosmo), afta pou mou sinevisan, k mou fige etsi ena"varos" apo pano m! Lipon, ksekino:

a) Prin peripou 2 mines ixa paragilei apo Kanada game gia DS meso propliromenis kartas. Ok, traviksan aftoi ta lefta k go perimena to proion. OLA OK! Meta apo kana2 meres m rxte mail ap aftou, ps ipirxe tlk ena provlima me t diathesimotita. M rotisan an ithela na epanalavoun tn diadikasia apostolis i an ithela na paro ta lefta mou piso.ego dialexa to 2o mias k dn imoun k poli kala ikonomika.Ola ok, mou stilane ta lefta mou. Meta apo 3-4 meroules, vlepo demataki sto kouti mas apo Kanada! Leo "exei gousto". To anigo, k ODOS itane to game!!! APISTEFTO?? tin idia stigmi etreksa st trapzeza na kano analipsi ta lefta mou, etsi oste se periptsi pou ktlvenan to lathos ts (kati p mexri smr den exoun kanei) na mn borousasn na kanoun kati.

b) opos sas ipa doulevo se beach bar. Stronodas ts ksaplostres proxthes, vlepo misothameno st ammo kati san tsipaki apo tin anapodi plevra. san karta mnimis. Pao pio koda k amesos to girno apo tin kali kai:"MARIO PARTY DS"!!! Kodepsa na peso kato apo tin ekpliksi alithia sas leo!!! dEN FADAZESTE POS perimena na rthei to vradi gia na sxolaso k na pao na do an pezei. PEdia, oxi mono pezei, alla exo porothei edo k 2 meres!!! to pexnidi m arese afadasta!!!

crais
01-09-2008, 23:12
xexexexe join the club

βασικά εγώ κέρδισα το wii + to raving rabbids 2 απο διαγωνισμό φέτος του PCWORLD
και βρήκα psp ξεχασμένο σε ένα μαγαζί

επίσης στο διαγωνισμό του site για το smash bros ήμουν 1ο επιλαχών αν δεν απαντούσε αυτός που κληρώθηκε (αλλα δυστιχώς απάντησε :w00t:)

dermi57
01-09-2008, 23:38
Ε δεν μπορω να το πιστεψω!
Ε ρε να χα την τυχη σου:cursing:

Golinks
01-09-2008, 23:50
Eντάξει με το 1ο με το κατάστημα από τον καναδά, αλλά το
Mpds κάποιος μπορεί να το κλαίει τώρα... από την άλλη
βέβαια μπορεί να το είχε κάποιο παιδί που του δεν το
εκτιμούσε και τώρα βρέθηκε στα χέρια κάποιου που το εκτιμά.

willow
01-09-2008, 23:55
εγω απο την αλλη εχω χασει τα κλειδια μου,μου εχουν κλεψει το κινητο,μου εχει πεσει το πασο 2-3 φορες,εχω ξεχασει σε μηχανημα την πιστωτικη μου,εχει χαθει δεμα μου στα κτελ,εχουν βρεθει αλλου βαλιτσες μου σε αεροδρομιο...

ακομα και διαγωνισμος γκαντεμιας να γινονταν θα εβγαινα τελευταιος απο γκινια...

μεγαλο δραμα παιδια :)

tony2
02-09-2008, 00:10
εγω απο την αλλη εχω χασει τα κλειδια μου,μου εχουν κλεψει το κινητο,μου εχει πεσει το πασο 2-3 φορες,εχω ξεχασει σε μηχανημα την πιστωτικη μου,εχει χαθει δεμα μου στα κτελ,εχουν βρεθει αλλου βαλιτσες μου σε αεροδρομιο...

ακομα και διαγωνισμος γκαντεμιας να γινονταν θα εβγαινα τελευταιος απο γκινια...

Και εγω μια απο τα ιδια ειμαι!!! Εγω πιστευω στο καρμα ομως,να δεις καποια στιγμη θα γυρισουν τα πραγματα!!!

willow
02-09-2008, 00:18
Tony υπαρχει μια σοφη παροιμια του λαου που λεει κατι για εναν τροχο,την λεω καθε βραδυ σαν προσευχη αλλα ακομα χαιρι δεν ειδα :P

Marioland
02-09-2008, 04:30
εγώ είχα βρεί ενα Mario 64 DS στο πλοίο προς Μυτιλήνη...

Guardian
02-09-2008, 09:31
willow tony2 προσπαθηστε να βρειτε το my name is earl :P σας αντιπροσωπευει

Ntei
02-09-2008, 10:01
εγώ το καλύτερο που είχα βρει ήταν ένα 500αρικο στη θάλασσα (για δρχ μιλάμε πριν με πείτε κωλόφαρδο)

blackmore
02-09-2008, 10:56
ego na dite poso tixeros ime vrika afton pou vrike to MARIO PARTY DS pou exasa, Obiwan88 pote tha mou to stilis:biggrin: plaka kano.

to MARIO PARTY DS to ksekinisa k ixa kolisi k ego exi fasi alla to afisa giati epeksa ena alo games.

manos
02-09-2008, 14:03
file kolofardos ego to kalitero pragma pou exo brei einai 2 ebro :P

dermi57
02-09-2008, 17:28
Aμα ειναι λεω να αρχισω να παιρρνω σβαρνα ολα τα πλοια,λεωφωρεια, αεροπλανα τρενα παραλιες ταξι κτλ κτλ κτλ....
Αλλα και παλι εγω δεν προκειται να βρω τιτποτα!!!!!!!!!!!:cursing::cursing:

Nikol@r@s
02-09-2008, 17:46
Pedia geia sas, xerome pou sas ksanavrisko meta apo sxedon 2 mines. Doulevo se ena beach bar pou lgka se ligo tha klisei, k ta oraria ine martirio (10:00-20:00), kathe mera, g afto exo paramelisei to forum. Tora omos epistrefo siga siga. Tha ithela na mirasto mazi sas kapia peristatika pou m sinevisan k apodiknioun tlk to POSO APISTEFTA KOLOFARDOS ime! Tha thela oi mods na min diagrpsoun to thema gia mikro xroniko diastima, alla k pali an den ginei afto, mena mou ftanei pou mirastika mazi sas, me kapious sxetikous dld (gt t leo se filous psiloasxetous me VG k to adimetopizoun san na nai to pio aplo prama st kosmo), afta pou mou sinevisan, k mou fige etsi ena"varos" apo pano m! Lipon, ksekino:

a) Prin peripou 2 mines ixa paragilei apo Kanada game gia DS meso propliromenis kartas. Ok, traviksan aftoi ta lefta k go perimena to proion. OLA OK! Meta apo kana2 meres m rxte mail ap aftou, ps ipirxe tlk ena provlima me t diathesimotita. M rotisan an ithela na epanalavoun tn diadikasia apostolis i an ithela na paro ta lefta mou piso.ego dialexa to 2o mias k dn imoun k poli kala ikonomika.Ola ok, mou stilane ta lefta mou. Meta apo 3-4 meroules, vlepo demataki sto kouti mas apo Kanada! Leo "exei gousto". To anigo, k ODOS itane to game!!! APISTEFTO?? tin idia stigmi etreksa st trapzeza na kano analipsi ta lefta mou, etsi oste se periptsi pou ktlvenan to lathos ts (kati p mexri smr den exoun kanei) na mn borousasn na kanoun kati.

b) opos sas ipa doulevo se beach bar. Stronodas ts ksaplostres proxthes, vlepo misothameno st ammo kati san tsipaki apo tin anapodi plevra. san karta mnimis. Pao pio koda k amesos to girno apo tin kali kai:"MARIO PARTY DS"!!! Kodepsa na peso kato apo tin ekpliksi alithia sas leo!!! dEN FADAZESTE POS perimena na rthei to vradi gia na sxolaso k na pao na do an pezei. PEdia, oxi mono pezei, alla exo porothei edo k 2 meres!!! to pexnidi m arese afadasta!!!

Αρε κωλοφαρδε!Φτου να μη σε ματιασουμε παντα τετοια!:biggrin:

qbrain
03-09-2008, 10:15
πριν απο αρκετά χρόνια(1992)ειχα βρει ενα gameboy μαζι μετο darkwing duck στα γερμανικά μεσα σε μια πισίνα το gb δεν δούλευε αλλα η κασέτα μολις στέγνωσε δούλευε μια χαρά, ακόμα την εχω, εχει φυγει και το χαρτάκι της !

Obiwan88
03-09-2008, 22:27
xeorme p dn ime o monos kolofardos tou community. pada tetia pedia ! :D an simvei tpt allo tha sas idopiiiso :P

MITS05
03-09-2008, 23:26
πριν απο αρκετά χρόνια(1992)ειχα βρει ενα gameboy μαζι μετο darkwing duck στα γερμανικά μεσα σε μια πισίνα το gb δεν δούλευε αλλα η κασέτα μολις στέγνωσε δούλευε μια χαρά, ακόμα την εχω, εχει φυγει και το χαρτάκι της !

αυτό δεν είναι κωλοφαρδία!γκαντεμιά είναι!να βρεις gb και να μην δουλεύει!:tongue_smilie:

izamaru
03-09-2008, 23:49

AXAXXAXAXAXXAXAXAXXAXA AXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAX

[@NyPaRkToC]
05-12-2008, 10:55
file obiwan den uparxeis....pragmatika den uparxeis!!!pws ginetai na eisai toso kolofardossssssssss??thelw ki egwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paokman
05-12-2008, 11:21

κι εγώ μια από τα ίδια... δεν ξέρω τι θα πεί τύχη...

Obiwan88
05-12-2008, 17:28
genika oti kolofardistiko ginete k exei na kanei me ton xoro ton VG, tha to postaro se afto to themataki ap edo k pera, gia na mirazome mazi sas tin kolofardia mou (st xoro ton Vgs ksanaleo)... tin perasmeni deftera parigila pali kati apo ekino to site toi Kanada, gia na doume, lete??xaxaxaxaxa

MILTIADHSALUCARD
03-02-2009, 22:17
αν θελετε να μιλισουμε για τυχη,το καλοκαιρι που μας περασε πηγαινα στο fnac της γλυφαδας να παω να αγορασω ενα game για το ds.οπως προχοραω ωραια και καλα ξαφνικα κατω απο ενα δεντρο(ξερεται απο αυτα που εχουν στα πεζοδρομια)βλεπω ενα 50ρικο(ευρο)επαθα πλακα!κι ετσι πηρα το παιχνιδι χωρις να πληρωσω τιποτα(οσο για ποιο παιχνιδι πηρα,πηρα το FF3)

paokman
04-02-2009, 01:18
αν θελετε να μιλισουμε για τυχη,το καλοκαιρι που μας περασε πηγαινα στο Fnac της γλυφαδας να παω να αγορασω ενα Game για το Ds.οπως προχοραω ωραια και καλα ξαφνικα κατω απο ενα δεντρο(ξερεται απο αυτα που εχουν στα πεζοδρομια)βλεπω ενα 50ρικο(ευρο)επαθα πλακα!κι ετσι πηρα το παιχνιδι χωρις να πληρωσω τιποτα(οσο για ποιο παιχνιδι πηρα,πηρα το Ff3)
ποιός χάνει πενηντάρικα τη σήμερον; εγώ το μόνο που έχω βρει ποτέ είναι ένα πεντακοσάρικο (μην κάνετε χαρές, εννοώ τον παληό καλό καιρό, σε δραχμές)

Dutchman
04-02-2009, 02:09
Καλό!!!!!! ;-)

RooF
04-02-2009, 02:15
αν θελετε να μιλισουμε για τυχη,το καλοκαιρι που μας περασε πηγαινα στο fnac της γλυφαδας να παω να αγορασω ενα game για το ds.οπως προχοραω ωραια και καλα ξαφνικα κατω απο ενα δεντρο(ξερεται απο αυτα που εχουν στα πεζοδρομια)βλεπω ενα 50ρικο(ευρο)επαθα πλακα!κι ετσι πηρα το παιχνιδι χωρις να πληρωσω τιποτα(οσο για ποιο παιχνιδι πηρα,πηρα το FF3)
Εγω θα επερνα 2 παιχνιδια. 1 που ειχα σχεδιασει να παρω +1 δωρο απο τον ευγενικο αυτο αγνωστο που εχασε τα λεφτα του :biggrin:

paokman
04-02-2009, 10:18
εγω θα επερνα 2 παιχνιδια. 1 που ειχα σχεδιασει να παρω +1 δωρο απο τον ευγενικο αυτο αγνωστο που εχασε τα λεφτα του :biggrin:
ευγενικός άγνωστος!!!!
χα χα χα!!!!!!!!!!!

geo2004z
04-02-2009, 16:12
ποιός χάνει πενηντάρικα τη σήμερον; εγώ το μόνο που έχω βρει ποτέ είναι ένα πεντακοσάρικο (μην κάνετε χαρές, εννοώ τον παληό καλό καιρό, σε δραχμές)

χαχαχααχαχ! στην αρχή νόμιζα ότι βρήκες έναν ολόκληρο μηνιαίο μισθό αλλά τελικά είχες βρει μισό ποτήρι καφέ.....!

paokman
04-02-2009, 20:09
ε, όχι και μισό!!! (πίνω ελληνικό!)

willow
04-02-2009, 21:12
ενω ο ολοκληρος μηνιαιος μισθος των 500 ευρω σου φανηκε λογικοτατος :p
και εγω με τα ευρω πλεον δν βρισκω τπτ,ειναι πιο μικροκαμωμενα και δεν πεφτουν!

hasapario
08-02-2009, 13:54
μια χαρα. εγω το πιο πολυ ειναι 50 ευρω

MaXAiRO
08-02-2009, 14:16
Εχω βρει ενα 20αρικο πεταμενο εξω απο τον cinema, ενα 20αρικο πεταμενο εξω απο το κυλικειο του σχολειου μου (παλι καλα που μπαινω τελευταιος οταν χυπαει το κουδουνι), ενα 10αρικο πεταμενο εξω απο ενα ψητοπωλειο μετα την παρελαση και ολα τα αλλα ψιλα. Επισης, μια φορα στο λουνα παρκ, ειχα βρει ενα κινητο μεσα σε συγκρουομενο. Παρ ολα αυτα ομως, στην ζωη μου, ειμαι πολυ γκαντεμης καθως τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια...

hasapario
08-02-2009, 14:39
πολυ σωστοςςςς

paokman
09-02-2009, 00:09
εχω βρει ενα 20αρικο πεταμενο εξω απο τον Cinema, ενα 20αρικο πεταμενο εξω απο το κυλικειο του σχολειου μου (παλι καλα που μπαινω τελευταιος οταν χυπαει το κουδουνι), ενα 10αρικο πεταμενο εξω απο ενα ψητοπωλειο μετα την παρελαση και ολα τα αλλα ψιλα. επισης, μια φορα στο λουνα παρκ, ειχα βρει ενα κινητο μεσα σε συγκρουομενο. παρ ολα αυτα ομως, στην ζωη μου, ειμαι πολυ γκαντεμης καθως τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια...
σωστός!!!τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία!!!

geo2004z
09-02-2009, 01:57
τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια...

πολύ μεγάλη κουβέντα είπες φίλε και συμφωνώ. παρόλα αυτά σε ένα γκάλοπ που έλαβε χώρα στην αγγλία αποδείχτηκε το αντίθετο και ότι το χρήμα φέρνει την ευτυχία. εφόσον οι πιο πλούσιοι και οι νεόπλουτοι ήταν πιο ευτυχισμένοι.

paokman
09-02-2009, 10:26
την ευτυχία την φέρνουν οι ανθρώπινες σχέσεις! υπάρχει και η κινεζική παροιμία:
ο αυτοκράτορας διέταξε τους ανθρώπους του να του φέρουν το πουκάμισο του πιο ευτυχισμένου ανθρώπου της επικράτειάς του. πέρασαν αρκετά χρόνια ψάξιμο στην αχανή κίνα. μια ημέρα εμφανίζονται οι στρατιώτες του κρατώντας έναν ημίογυμνο φτωχό άνδρα. τους ρώτησε ο βασιληάς γιατί έφεραν τον ίδιο κι'όχι το πουκάμισό του. η απάντησή τους ήτο απλή: "αυτός ο άνθρωπος, βασιληά μου, είναι τόσο φτωχός που δεν έχει ούτε ένα πουκάμισο"....
καταλάβατε;
για να μην αναφερθώ στον ηρόδοτο και στο πως αυτός ορίζει την ευτυχία.από εκεί έρχεται και το αειθαλές "μηδένα προ του τέλους μακάριζε". το παράδειγμα που εμένα με συγκινεί περισσότερο από αυτά που καταγράφει ο ηρόδοτος είναι αυτό των δυο αδελφών που πέθαναν ευτυχισμένοι, διότι πέθαναν για την μάννα τους...

geo2004z
09-02-2009, 10:33
Πολύ καλή η παροιμία Paokman η οποία αντιπροσωπεύει σωστά τη σχέση ευτυχία-χρήματος, που συνήθως είναι αντιστρόφως ανάλογη.

MaXAiRO
09-02-2009, 15:20
Για ορισμενα θεματα, οπως ανθρωπινες σχεσεις, αγαπη, ερωτας κλπ. τα λεφτα δεν προσφερουν απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. Τα λεφτα ειναι μονο για να ικανοποιουμε τις υλικες μας αναγκες. Οσο ευτυχισμενος και να ειναι καποιος πλουσιος ή γενικα οποιος εχει λεφτα, αν δεν τα πηγαινει καλα με τους αλλους και αν δεν εχει φιλους (και συντροφο) δεν προκειται να ευτυχησει ποτε. Γι αυτο πρεπει να ξεκολλησουμε λιγο απο τα ηλεκτρονικα κι ολα αυτα και να δουμε τι θα κανουμε και με τη ζωη. Και πιστευω πως πολλοι που ασχολουνται με video games, οπως κι εγω, υστερουμε πολυ σε αλλους σημαντικοτερους τομεις.

RooF
09-02-2009, 16:03
Δε νομιζω οτι υστερουμε καπου...

Π.χ εγω δεν βλεπω τηλεοραση αρα οταν ειμαι σπιτι και δεν εχω τι να κανω παιζω wii. Δεν πιστευω καποιος λογικος ανθρωπος να διαλεξει ομως να μεινει μεσα ενα σαββατο βραδυ για να παιξει..

Φευγουμε απο το θεμα ομως..

Vylker
18-02-2009, 14:30
Και όμως επιστημονικά αποδεδειγμένο είναι πως τα λεφτά φέρνουν την ευτυχία, δυστηχώς!
Το να αξιοποιείς σωστά το χρόνο σου ειναι το βασικότερο για μένα, δεν αντιλεγω οτι το να κάθεσαι κ να λιώνεις 8 ώρες σε ένα game είναι χάσιμο χρόνου, όμως το να βλέπεις τηλεόραση, μάτς ή να είσαι μονίμος έξω για καφέ εμένα στα 28 χρόνια μου προσωπικά δεν με γεμίζει και βρίσκω φυσικά καλύτερο το να ασχολούμαι με το hobby μου αυτο. Βέβαια πάν μέτρον άριστον όπως λέγαν κ οι παλιοί, μη το κάψουμε τελείως..
Ευτυχισμένος άνθρωπος είναι αυτός που αγαπά, αγαπιέται, έχει την υγεία του και έχει ΚΑΙ λεφτά για να χαίρεται όλα αυτα κατ' εμε. ( τώρα πάλι αν δεν τα θέλετε να σας δώσω λογαριασμό κατάθεσης! )

Πανω απο όλα η υγεία παιδια, αυτο ειναι το πραγματικό λαχείο στις μέρες μας

Link - The hero of time
23-02-2009, 03:11
Εγω πριν κανα χρονο περπατουσα στο δρομο ενα απογευμα και βρισκω σε μια διασταυρωση αφημενο το παιχνιδι για το DS "Pokemon diamond version", δεν ειχα DS και αμεσως ανοιγω το κουτι και ηταν ολα μεσα, φυλλαδια οδηγιες και λοιπα αλλα..........:blink: το παιχνιδι ηταν απων.....!!!!

bahamut zero
23-02-2009, 03:14
καλα το κουτι και τα λοιπα τα πεταξε???ελεος!

Link - The hero of time
23-02-2009, 03:44
Αυτο δεν ειναι τιποτα! Ενας φιλος μου παλιοτερα μου ειχε διηγηθει πως ενα μεσημερι ενω γυρνουσε απο το σχολειο και ενω μπαινει μεσα στο σπιτι του βλεπει τυχαια κατω απο τη τηλεοραση το παιχνιδι Duke Nukem 64 ολοκαινουριο στο κουτι του.. Τελικα δεν εμαθε ποτε τι και πως βρεθηκε εκει αλλα μιας και το εφερε η κουβεντα καλο παιχνιδι το Duke.. Αλλη μια φορα ο ιδιος ειχε δανειστει απο ενα φιλο του το παιχνιδι Mario party 3 αλλα με αυτο το φιλο του χασανε επαφη και τελικα του εμεινε το παιχνιδι δικο του το οποιο εχει μεχρι σημερα.. Την επομενη φορα θα σας πω πως το καλοκαιρι του 2001 παραλιγο να αποκτησω δωρεαν 4 παιχνιδια του gameboy color... Μεινατε συντονισμενοι!

Gefri
23-02-2009, 17:26
εγω ρε παιδια στο mall σε ενα καρεκλα-δεντρακι ειχα βρει 5 ευρο ομως κραταγα στο ενα χερη μια πορτοκαλαδα , στο αλλο μια σακουσα απο το fnac (το μαριο galaxy) κ ειχα κατι στη μασχαλη μου αλλα δν μπωρω ν θημιθω k φοναζω το φιλο μου να μου το πιασει το παιρνει καλα καλα κ πλακονομασταν πιος θ το παρει (μεταφορικα βριζομασταν κτλ) τελικα πιραμε μισο μισο τωρα αυτο τη το λετε?

MaXAiRO
23-02-2009, 17:43
λεμε οτι 5 ευρω ξερω να φτιαχνω κι εγω. σκοπος ηταν να βρεις 20 και πανω.

geo2004z
23-02-2009, 19:19
εγώ μάλλον γκαντέμης είμαι διότι όχι μόνο δεν έχω βρει τίποτα χρήματα ή αντικείμενα αλλά αντιθέτως τα χάνω κιόλας. προχθές, για παράδειγμα, έχασα τα γυαλιά μου και δε θυμάμαι που τα άφησα. όσους ρώτησα έκαναν τις "κότες".

bahamut zero
23-02-2009, 19:37
εγώ μάλλον γκαντέμης είμαι διότι όχι μόνο δεν έχω βρει τίποτα χρήματα ή αντικείμενα αλλά αντιθέτως τα χάνω κιόλας. προχθές, για παράδειγμα, έχασα τα γυαλιά μου και δε θυμάμαι που τα άφησα. όσους ρώτησα έκαναν τις "κότες".

κι εγω γκαντεμης..πριν καποια χρονια μαλιστα ειχα χασει το warioware touched γιατι ειχα βαλει το παιχνιδι στην εσωτερικη τσεπη του μπουφαν μου η οποια ηταν τρυπια!!!!!φυσικα την ξαναπηρα την κασετα γιατι ηταν το πρωτο μου παιχνιδι για ds και μου αρεσε τρελα

MaXAiRO
23-02-2009, 20:02
Μαλλον στα λουφαραν επειδη ηταν ακριβα...

κι εγω γκαντεμης..πριν καποια χρονια μαλιστα ειχα χασει το warioware touched γιατι ειχα βαλει το παιχνιδι στην εσωτερικη τσεπη του μπουφαν μου η οποια ηταν τρυπια!!!!!φυσικα την ξαναπηρα την κασετα γιατι ηταν το πρωτο μου παιχνιδι για ds και μου αρεσε τρελα
Μια χαρα παιχνιδακι. Οποτε βαριεμαι το βαζω και παιζω κανα level για να περασει η ωριτσα.

geo2004z
23-02-2009, 23:35
μαλλον στα λουφαραν επειδη ηταν ακριβα...

άσε φίλε.... εκείνη τη μέρα πήγα στα ελ.τα, μετά για καφέ, μετά σε μαγαζί με ηλεκτικά είδη και κανένας δε γνωρίζει τίποτα, ύποπτο. αν δεν ήταν δώρο δε θα με ένοιαζαν και τόσο αλλά...!

johnaris1
11-07-2009, 17:28
αν θελετε να μιλισουμε για τυχη,το καλοκαιρι που μας περασε πηγαινα στο Fnac της γλυφαδας να παω να αγορασω ενα Game για το Ds.οπως προχοραω ωραια και καλα ξαφνικα κατω απο ενα δεντρο(ξερεται απο αυτα που εχουν στα πεζοδρομια)βλεπω ενα 50ρικο(ευρο)επαθα πλακα!κι ετσι πηρα το παιχνιδι χωρις να πληρωσω τιποτα(οσο για ποιο παιχνιδι πηρα,πηρα το Ff3)

ειμαι μαρτυς σε ενα ακομη γεγονος κωλοφαρδιας που συνεβη στον αγαπητο φιλο μιλτο. περπατουσαμε στον κεντρικο δρομο του σουφλιου και ακριβως μπροστα απο το αστυνομικο τμημα κοιταξε κατω στον δρομο και τι να δει? 2 50ευρα αυθεντικα παρακαλω!

cowboy
11-07-2009, 18:13
2 epi 50euros=pola lefta

Rush
11-07-2009, 22:42
ειμαι μαρτυς σε ενα ακομη γεγονος κωλοφαρδιας που συνεβη στον αγαπητο φιλο μιλτο. περπατουσαμε στον κεντρικο δρομο του σουφλιου και ακριβως μπροστα απο το αστυνομικο τμημα κοιταξε κατω στον δρομο και τι να δει? 2 50ευρα αυθεντικα παρακαλω!

Αυτό κι αν είναι κωλοφαρδία!!:thumbup1:

paokman
11-07-2009, 23:04
2 epi 50euros=pola lefta
Χα χα χα! Αν όμως τα επενδύσεις σωστά είναι τίτλοι για το Wii!

Rush
11-07-2009, 23:17
Χα χα χα! Αν όμως τα επενδύσεις σωστά είναι τίτλοι για το Wii!

Αυτες είναι επενδύσεις!!! χαχαχα:thumbup1:

N@Zg0uL
15-07-2009, 17:50
αναλογως ρε παιδια..ο αλλος ας πουμε μπορει ν χει βαρεθει τ ρουχα τ κ ν παει ν παρει 2 καινουργια μπλουζακια..κ ν κρατησει οτι τ μεινουν στην ακρη κ οταν μασει κ αλλα ν παρει τν τιτλο!!
ελπιζω ν καταλαβαινετε τ εννοω..

Rush
15-07-2009, 23:35
αναλογως ρε παιδια..ο αλλος ας πουμε μπορει ν χει βαρεθει τ ρουχα τ κ ν παει ν παρει 2 καινουργια μπλουζακια..κ ν κρατησει οτι τ μεινουν στην ακρη κ οταν μασει κ αλλα ν παρει τν τιτλο!!
ελπιζω ν καταλαβαινετε τ εννοω..

ναι, καταλαβαίνω! και κάτι που θα του χρησιμεύσει (βιολογικής σημασίας) και κάτι για διασκέδαση (τίτλος ωίί)!

youngnoize
18-07-2009, 07:34
σκινικα με λεφτα μου εχουν τυχει πολλα ετσι να βρω, αλλα ειμαι πιο πολυ της καβαντζας δεν ξερω πως το εχω αλλα εμφανιζονται συνεχως λεφτα στα χειρα μου......

Rush
18-07-2009, 10:18
σκινικα με λεφτα μου εχουν τυχει πολλα ετσι να βρω, αλλα ειμαι πιο πολυ της καβαντζας δεν ξερω πως το εχω αλλα εμφανιζονται συνεχως λεφτα στα χειρα μου......

εντάξει, καλό αυτό! πάντα τέτοια!

N@Zg0uL
22-07-2009, 21:28
ναι, καταλαβαίνω! και κάτι που θα του χρησιμεύσει (βιολογικής σημασίας) και κάτι για διασκέδαση (τίτλος ωίί)!

@ Rush: Ακριβως!!:thumbup1:

Παντως σε video gamez ο αδερφος μ πιστευω ειναι παρα πλ κωλοφαρδος,για ν μν πω ο πιο κωλοφαρδος..!!
Σ βαθμο ν σ σπαει τ νευρα!!
Δηλαδη ελεος αυτο τ παιδι..!!:cursing:

Rush
22-07-2009, 23:06
@ Rush: Ακριβως!!:thumbup1:

Παντως σε video gamez ο αδερφος μ πιστευω ειναι παρα πλ κωλοφαρδος,για ν μν πω ο πιο κωλοφαρδος..!!
Σ βαθμο ν σ σπαει τ νευρα!!
Δηλαδη ελεος αυτο τ παιδι..!!:cursing:

Γιατί? Η κωλοφαρδία είναι καλό πράγμα!!:lol:
Τ σου γταίει το παιδί?:laugh:

Link - The hero of time
23-07-2009, 22:29
Εγω πριν λιγο καιρο βρηκα 50 ευρω μεσα στο λεωφοριο.. Οποτε τα μάτια "ανοιχτα και ελληνικά" (ωπα??:w00t:) μεσα στα αστικά και τα υπεραστικά οταν κατεβαίνετε!!!

Rush
23-07-2009, 23:25
Εγω πριν λιγο καιρο βρηκα 50 ευρω μεσα στο λεωφοριο.. Οποτε τα μάτια "ανοιχτα και ελληνικά" (ωπα??:w00t:) μεσα στα αστικά και τα υπεραστικά οταν κατεβαίνετε!!!

Κάποιος θα το κλαίει το 50άρικο!!!:laugh:
Εγώ μια φορά έχασα ένα, ήταν η πρωτη μου φορά που έχασα χρήματα. Δεν ήξερα πώς ήταν και το έμαθα με τον χειρότερο τρόπο...:glare: