PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Fire Emblem Heroes

Braveheart1980
19-01-2017, 09:56
Δείτε το αμέσως μετά!

Πατήστε εδώ για να δείτε το πλήρες άρθρο (http://www.ninty.gr/home/news/12851-fire-emblem-heroes-special-heroes-trailer/)

RooF
19-01-2017, 09:58
Ωραίο, στα μονοπάτια της σειράς.

Afnis
19-01-2017, 11:34
Και στη φιλοσοφία που αρέσει στους investers! :P

Ajax87
19-01-2017, 14:54
Αν και δεν ειμαι φαν του Fire Emblem μου φανηκε καλο παιχνιδακι... αν το σηκωνει το κινητο μου θα το κατεβασω!

Braveheart1980
19-01-2017, 22:33
Αν και δεν ειμαι φαν του Fire Emblem μου φανηκε καλο παιχνιδακι... αν το σηκωνει το κινητο μου θα το κατεβασω!

NA ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΥΤΑ FAN ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ!!

Χαχαχ

Ajax87
19-01-2017, 22:36
Δεν μου πολυαρεσουν τα tactical Rpg γενικα :P

rockass14
22-01-2017, 00:31
Το Fire Emblem Heroes θα κυκλοφορήσει αρχικά σε 39 χώρες, ανάμεσά τους και η Ελλάδα ευτυχώς!
http://nintendoeverything.com/fire-emblem-heroes-initially-planned-for-39-countries/

Braveheart1980
25-01-2017, 09:51
Νέο trailer!

https://www.youtube.com/watch?v=YuulksGCeRI

rockass14
26-01-2017, 04:13
Στις πληροφορίες του παιχνιδιού στο Google Play αναφέρεται ως απαραίτητη η σύνδεση στο internet.

RooF
26-01-2017, 04:14
Στις πληροφορίες του παιχνιδιού στο Google Play αναφέρεται ως απαραίτητη η σύνδεση στο internet.
Πλέον εκεί έχει πάει η φάση. Είτε για διαφημίσεις είτε για καταπολέμηση πειρατείας.

Vetus
26-01-2017, 13:54
Aν και δεν είμαι οπαδός των tactical rpg, το Fire Emblem Heroes φαίνεται συμπαθητικό ως πιο fast paced casual smartphone game. Έκανα προεγγραφή για την android έκδοση. Για να δούμε...

rockass14
28-01-2017, 04:59
Φημολογείται ότι το παιχνίδι θα απαιτεί 1GB ελεύθερο χώρο.
Αν ισχύει αυτό, τότε φαίνεται πως θα έχει τεράστιο περιεχόμενο.

http://nintendoeverything.com/1-gb-of-free-space-recommended-for-fire-emblem-heroes/#disqus_thread

ninty.gr
28-01-2017, 14:01
Μας περιμένουν επικές μάχες στις iOS και android συσκευές μας!

Πατήστε εδώ για να δείτε το πλήρες άρθρο (http://www.ninty.gr/home/news/10243-neo-trailer-gia-to-fire-emblem-heroes/)

bahamut zero
31-01-2017, 21:42
Hands on Preview

https://www.youtube.com/watch?v=pBVETwIoyfQ

Dimpap28
01-02-2017, 08:40
Θυμήθηκα ότι το παιχνίδι βγαίνει αύριο και χάρηκα λίγο! Δεν ξέρω γιατί, αλλά το περιμένω πως και πως!

RooF
01-02-2017, 18:32
Και εγώ το περιμένω! Περισσότερο από το Mario Run!

RooF
02-02-2017, 14:04
Το κατέβασα!

Δε μου κάνει link τον λογαριασμό nintendo όμως... Βγάζει σφάλμα σύνδεσης η σελίδα. Το κάνει και σε εσάς;

rockass14
02-02-2017, 14:57
Εμένα συνδέθηκε αμέσως με το λογαριασμό μου.
Το παιχνίδι φαίνεται να έχει τεράστιο βάθος!

RooF
02-02-2017, 17:46
Συνδέθηκε και εμένα.

Προσοχή προς όσους το κατεβάσουν και φύγουν με σκοπό να παίξουν μετά εγώ.

Ζητάει μέσα στο παιχνίδι ανά chapter αρκετά mb.

Dimpap28
02-02-2017, 19:13
Εμένα στην αρχή μπήκε κανονικά, έπαιξα δύο Chapters και πλέον βγάζει error στην αρχική και λέει ότι δε μπορεί να συνδεθεί... Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

RooF
02-02-2017, 19:22
Εμένα στην αρχή μπήκε κανονικά, έπαιξα δύο Chapters και πλέον βγάζει error στην αρχική και λέει ότι δε μπορεί να συνδεθεί... Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;
Δεν έχω φτάσει εκεί, αλλά διαβάζω ότι αρκετοί έχουν θέμα. Το είπε και ένα παλικάρι στο ninty fb

bahamut zero
02-02-2017, 19:45
Διαβάζω σχόλια με "γκρίνια" ότι οι mobile users θα προτιμούσαν ένα full fire emblem αντί γι αυτό. Τπτ άλλο; Εδώ τσιγκουνεύτηκαν τα 10 ευρώ του Μάριο. Τι περιμένουν; Να πάρουν full fire emblem free?

RooF
02-02-2017, 19:59
Διαβάζω σχόλια με "γκρίνια" ότι οι mobile users θα προτιμούσαν ένα full fire emblem αντί γι αυτό. Τπτ άλλο; Εδώ τσιγκουνεύτηκαν τα 10 ευρώ του Μάριο. Τι περιμένουν; Να πάρουν full fire emblem free?
Μία ζωή πίθηκοι αυτό το είδος.

Dimpap28
02-02-2017, 20:04
Λοιπόν, για όσους έχουν πρόβλημα με τη σύνδεση στους σέρβερ, απλά σβήστε την εφαρμογή, κατεβάστε την ξανά, συνδέστε πάλι το Nintendo Account σας και θα μπει κανονικά!

vassilis_pap
02-02-2017, 20:57

O_oO_oO_oO_o

Όχι στον poster προφανώς.
Δηλαδή εμείς που δίνουμε τις 50αρες για κανονικά FE είμαστε ...ας μην το πω.

Καλή εποχή πάντως διάλεξα για να (ξανά)αρχίσω το Fates.

bravely
02-02-2017, 21:04
O_oO_oO_oO_o

Όχι στον poster προφανώς.
Δηλαδή εμείς που δίνουμε τις 50αρες για κανονικά FE είμαστε ...ας μην το πω.

Καλή εποχή πάντως διάλεξα για να (ξανά)αρχίσω το Fates.

Κι εγωωωωω. Τελείωσα birthright/conquest στο hard και τώρα έπιασα ξανά το revelation.

Ajax87
02-02-2017, 22:18
Καλησπερες ,
Ρε παιδια σας κρασαρει το παιχνιδι;; εμενα πολυ συχνα και δεν ξερω τι φταιει... (με πεταει στο home δηλαδη οταν κανει loading αρκετες φορες)

Update διαβασα οτι θελει 2gb ram mininum https://fire-emblem-heroes.com/en-gb/sp/faq/
Δυστηχως το lg gpad 8 που εχω εχει 1gb ram αρα για αυτο και τα κρασαρισματα... κριμα.

ninty.gr
04-02-2017, 14:00
Η στρατηγική ξεκίνησε δυνατά!

Πατήστε εδώ για να δείτε το πλήρες άρθρο (http://www.ninty.gr/home/news/10953-to-fire-emblem-heroes-xekinise-kala/)

Braveheart1980
04-02-2017, 23:17
Η υλοποίηση του είναι ΟΤΙ ακριβώς πρέπει για mobile
Ο τίτλος έχει προσαρμοστεί ιδανικά για τη mobile κοινότητα - και η κοινότητα το αγκάλιασε!

Altair
05-02-2017, 21:01
Το ξεκίνησα λίγο αλλά εκνευρίστηκα.
1)Για να κάνω link account πρέπει να βάλω τον κωδικό που μου έστειλαν στο μέηλ μου.Ο κωδικός δεν ήρθε ποτέ.
2)Έφαγα spoiler για το Awakening διαβάζοντας το character info της Lucina όσο κατέβαζε το βίντεο της εισαγωγής.Από την άλλη,ανυπομονώ τώρα να έρθει το καλοκαίρι να το ξεκινήσω.
3)Με το που βγήκα offline,με πέταξε.Πόσο εκνευριστικό είναι αυτό σε φορητό τίτλο.Υποτίθεται πως παίζεις έξω,δε γίνεται να είσαι συνεχώς online,έλεος πια.

Braveheart1980
07-02-2017, 15:10
FE Herοes: 2.900.000$ έσοδα την 1η μέρα κυκλοφορίας! (http://www.ninty.gr/home/news/11006-fe-heroes-2-900-000-esoda-tin-1i-mera-kykloforias/)

Vetus
08-02-2017, 03:23
Δυστυχώς με πετάει συχνά έξω το παιχνίδι. Γι' αυτό το παράτησα για την ώρα (δίχως να το σβήσω όμως από το κινητό μου) και θα περιμένω για κανά update μπας και διορθωθεί το πρόβλημα.

Πάντως μ' έψησε για να δώσω μια ευκαιρία στην σειρά με το Awakening (δεν είμαι αρκετά hardcore για να παίξω τα παλιότερα παιχνίδια). Είμαι και fan της Lucina χάρη στο Super Smash Bros. :001_wub:

Dimpap28
08-02-2017, 09:10
Το έχω λιώσει προσωπικά. Είναι αυθεντική Fire Emblem εμπειρία! Και το καλό είναι ότι δε χρειάζεται να σπαταλήσεις ούτε σεντ!

Vetus
10-02-2017, 15:52
Tώρα επιτέλους μου παίζει μια χαρά το παιχνίδι. Για tactical rpg είναι αρκετά fast-paced κι αυτό είναι συν για μένα. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο fast-paced οι μάχες και στα κανονικά Fire Emblem games στο 3DS.

Ajax87
11-02-2017, 12:09
Tώρα επιτέλους μου παίζει μια χαρά το παιχνίδι. Για tactical rpg είναι αρκετά fast-paced κι αυτό είναι συν για μένα. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο fast-paced οι μάχες και στα κανονικά Fire Emblem games στο 3DS.

Εκανε update ? να το δοκιμασω και εγω στο ταμπλετ μου... γιατι με πεταγε και μενα.

Προς το παρον παιζω σε emulator στο pc... Αληθεια σας εχει κατσει κανας χαρακτηρας με 5 αστερια;;

Vetus
11-02-2017, 17:27
Update δεν εκανε αλλά δεν συναντησα θεμα.

Δεν εχω παιξει και πολυ, οποτε το μεγιστο που μου χει τυχει ειναι χαρακτηρας 4 αστεριων.

vassilis_pap
14-02-2017, 11:36
Το έχω λιώσει προσωπικά. Είναι αυθεντική Fire Emblem εμπειρία! Και το καλό είναι ότι δε χρειάζεται να σπαταλήσεις ούτε σεντ!

Έτσι κουβέντα να γίνεται και επειδή θεωρώ πως το θέμα έχει ενδιαφέρον... Εγώ διαφωνώ, σε ένα βαθμό τουλάχιστον.

Το παιχνίδι έχει κάνει πολλές και μεγάλες προσπάθειες να θυμίζει FE και σε μεγάλο βαθμό το καταφέρνει. Γραφικά, μουσική, ήρωες, σύστημα μάχης, RPG κομμάτια κλπ βοηθάνε σε αυτό. Αυθεντική FE εμπειρία όμως δε θα το έλεγα και νομίζω πως ούτε οι δημιουργοί είχαν τέτοιες φιλοδοξίες. Θα μπορούσα να γράψω πολλά θα εστιάσω μόνο στα δύο πιο σημαντικά.

Το σύστημα μάχης αν και επιφανειακά μοιάζει πολύ, στην πραγματικότητα έχει υποστεί τεράστιες απλοποιήσεις σε σχέση με ένα κανονικό παιχνίδι FE. Η πιο μεγάλη διαφορά είναι το μέγεθος των χαρτών που εδώ είναι πολύ μικροί (στάνταρ 4x6). Αυτό έχει τεράστιες συνέπειες στο gameplay που από μόνες τους θέλουν σεντόνι για να τις περιγράψω. Πολύ επιγραμματικά: Λίγοι αντίπαλοι, πολύ πιο μικρές σε διάρκεια μάχες, πολύ μικρότερες διακυμάνσεις στις δυνατότητες των αντιπάλων (πχ όλοι μπορούν να κινηθούν από 1-2 τετράγωνα) κλπ κλπ. Πέρα από το μέγεθος των χαρτών υπάρχουν και άλλες πολλές απλοποιήσεις. Λείπει η δυνατότητα αυτόματης υποστήριξης του διπλανού, λείπει η δυνατότητα για group 2 συμμάχων μέσα στην μάχη, δεν υπάρχουν αντικείμενα, δεν υπάρχουν όπλα και εξοπλισμός, δεν υπάρχουν npc και τρίτες μονάδες και αλληλεπίδραση με το περιβάλλον. Τεράστιο τέλος ζήτημα είναι το permadeath αν και εδώ μπορεί να υπάρχει αντίλογος. Το heroes είναι όλο κτισμένο στην μη ύπαρξη του. Δεν γίνεται να παιχτεί με αυτό. Αντίθετα στα κανονικά FE ισχύει περίπου το αντίθετο. ΟΚ, το ξέρω πως στους τελευταίους τίτλους δίνεται η επιλογή απενεργοποίησης αλλά μη κρυβόμαστε. Η original εμπειρία είναι με αυτό. Έχω γράψει πολλά σχετικά εδώ.
(http://www.ninty.gr/showthread.php?t=14999&page=4&p=245683&viewfull=1#post245683)
Συνολικά, θα έλεγα πως οι μάχες στο heroes είναι fast paced, κρατάνε ελάχιστα λεπτά και δεν έχουν μεγάλη σημασία για την εξέλιξη του παιχνιδιού. Το πολύ πολύ να χάσεις και να πάει χαμένο το stamina που δαπάνησες για αυτήν χωρίς κανένα όφελος (μικρό το κακό). Αντίθετα στα κανονικά FE είναι πολύ πολύ μεγαλύτερες μπορούν να κρατήσουν ώρες (ειδικά αν παίζεις με perma) και είναι καθοριστικές για την συνέχεια αφού πέρα από θανάτους έχουν και άλλα πράγματα σημασία μέσα σε αυτές.

Πέρα από το σύστημα μάχης όμως (και μάλλον ακόμα σημαντικότερα) μεγάλη διαφορά είναι το ότι το heroes είναι στον πυρήνα του ένα gatcha game ενώ τα FE "κανονικό" sRPG. Αυτό τα κάνει να διαφέρουν ριζικά στον τρόπο που παίζονται και στην εμπειρία που προσφέρουν. Στο heroes, παίρνεις ένα σετ από 4 χαρακτήρες και προσπαθείς αφενός να τους εξελίξεις αφετέρου να μαζέψεις πόρους ώστε να μπορέσεις να στρατολογήσεις άλλους ισχυρότερους. Όλο το παιχνίδι δηλαδή περιστρέφεται γύρω από την προσπάθεια σου αυτή, να μαζέψεις δηλαδή ένα σετ από πολύ δυνατούς χαρακτήρες. Το αν θα τα καταφέρεις και πότε εξαρτάται από πολλούς παράγοντες με σημαντικότερο την τύχη αφού μπορεί να σου τυχαίνουν χαρακτήρες είτε χαμηλών προδιαγραφών, είτε με χαρακτηριστικά που δεν χρειάζεσαι. Μοιραία σε αυτό το σκηνικό όλα τα άλλα περνάνε σε δεύτερη μοίρα. Πχ το main quest είναι απλά κάποιες επιπλέον πίστες που δίνουν απλά κάποια χρήσιμα resources (τα orbs). Αντίθετα στα κανονικά FE το path που το παίζεις είναι σαφώς προκαθορισμένο. Οι ήρωες είναι fix και η πορεία σου αρκετά γραμμική. Εδώ το main quest είναι το 90% του παιχνιδιού κάτι που αναβαθμίζει πολύ τη σημασία του σενάριου και της παρουσίασης (πχ συνεχή cut scenes κλπ κλπ). Υπάρχουν μέρη όπου μπορείς να βελτιώσεις την ομάδα σου αλλά αυτό αφορά αποκλειστικά το leveling.

Too long; didn't read (tl;dr): Το παιχνίδι έχει πολλά κοινά με τα "κανονικά" FE παιχνίδια. Σίγουρα δίνει μια γεύση σε κάποιον που δεν έχει παίξει κάποιο παιχνίδι της σειράς για το τι περίπου είναι. Όμως ΙΜΗΟ ο τελευταίος καλό είναι να ξέρει πως στην πραγματικότητα μιλάμε για ένα spin off με πολλές και σημαντικές διαφορές. Προσωπική άποψη πάντα, πως το να παιχτεί ένας τίτλος (κατά προτίμηση του 3DS) είναι μάλλον απαραίτητο για να αποκτήσει κάποιος εικόνα για τα κανονικά παιχνίδια FE.

Vetus
23-02-2017, 23:33
Xθες απέκτησα τον πρώτο μου χαρακτήρα με 5 αστέρια, την Lyndis. Tι χαρά! :D

http://vignette4.wikia.nocookie.net/fireemblem/images/0/0c/Lyndis.png/revision/latest?cb=20170219072454

Eλπίζω να σταθώ τυχερός και να κερδίσω την Camilla. :001_wub:

Ajax87
24-02-2017, 12:37
Εγω εως τωρα εχω τρεις με 5 αστερια την Fae (πρασινη) , τον Seliph (κοκκινος) και τον Merric (πρασινος). Προσπαθω να μαζεψω 20,000 φτερα για να κανω αλλον ενα ειμαι μεταξυ του Robin (male , μπλε) και της Camilla (πρασινη) τινω προς τον ρομπιν λογω οτι εχω 2 πρασινους ηδη.

vassilis_pap
24-02-2017, 14:04
Το έχω λιώσει...

Έχω ένα team με μαξαρισμένα χαρακτηριστικά (level 40) και 2-3 team ακόμα με level 25-30. Στο main story είμαι στο 8-2 στο lunatic (normal και hard τελειωμένα). Μέχρι τώρα με είχε φτύσει όσο πιο άγρια γίνεται. Με καμιά 50αρια summon σύνολο (μπορεί και παραπάνω ούτε που θυμάμαι) δεν μου είχε έρθει κανένας με 5 αστέρια!!! Τις τελευταίες μέρες όμως μου ήρθαν 2 μαζεμένοι! Η Hinoka (μπλε) και ο Hawkeye (πράσινος). Για την ώρα τους έχω lvl 1 και περιμένω μπας και κάτσει κανείς άλλος ή ανεβάσω κανέναν από 4* για να τους φτιάξω όλους μαζί.

Έχει καταλάβει κανείς τι ακριβώς παίζει με το on line και το Arena duels; Είναι κανονικό on line με ανθρώπους αντιπάλους; Αν ναι πως γίνεται να παίζουμε πάντα πρώτοι και ο "αντίπαλος" να παίζει πάντα ακαριαία χωρίς ποτέ να σκέφτεται; Τα φώτα σας σε αυτό...

Ajax87
24-02-2017, 14:56
Οχι δεν ειναι live battles. Η ομαδα που εχεις στην αριστερα αριστερα θεση μπαινει ως defender και παιζει αυτοματα. Δεν εχω καταφερει να παρω ποντους ως Defender. Εγω συνηθως απο την επιθεση παιρνω καμια 1000αρια φτερα καθε εβδομαδα (max εχω παρει 1400 νομιζω).

Εγω ακομα δεν εχω παει ομαδα 40 Level. Ειμαι μια περιπου στα 36-37 και 2 ομαδες γυρω στα 30-31. Ακομα δεν εχω κανει την τελικη διαλογη για την MAIN ομαδα.

agilebeast
27-02-2017, 18:21
Θα τύχω ποτέ ξανά 5 star character; Ερώτημα που με ββασανίζει απίστευτα!! Από ομάδες πως τα πάτε; Θα

Gigixx
27-02-2017, 23:09
Μου εχουν τυχει 5αστεροι Lucina,Tharja,Hawkeye,Hinoka.
Πλεον μονο με αυτους ασχολουμαι..κ δν ασχολουμαι κ πολυ :p τους εχω 24,27,22 και 21 level αντιστοιχα.

Vetus
23-03-2017, 19:13
Aν είναι ένα παράπονο που έχω με το Fire Emblem Heroes είναι το μικρό main story mode. Kαι τα extra chapters βγαίνουν μία στο τόσο. Παρόλα αυτά εξακολουθώ να το παίζω κι είναι με διαφορά από τα καλύτερα smartphone games που 'χω παίξει και μέχρι στιγμής το καλύτερο παιχνίδι της Nintendo για smartphones.

Από ομάδες πως τα πάτε;
- Lyn (5 stars, Lv 31)
- Clarine (4 stars, Lv 28)
- Cordelia (4 stars, Lv 27)
- Beruka (4 stars, Lv 23)

vassilis_pap
23-03-2017, 20:19
Aν είναι ένα παράπονο που έχω με το Fire Emblem Heroes είναι το μικρό main story mode. Kαι τα extra chapters βγαίνουν μία στο τόσο. Παρόλα αυτά εξακολουθώ να το παίζω κι είναι με διαφορά από τα καλύτερα smartphone games που 'χω παίξει και μέχρι στιγμής το καλύτερο παιχνίδι της Nintendo για smartphones.

- Lyn (5 stars, Lv 31)
- Clarine (4 stars, Lv 28)
- Cordelia (4 stars, Lv 27)
- Beruka (4 stars, Lv 23)
Η δικιά μου:

Hawkeye (πράσινος, τσεκούρι, 5*, Lvl 40)
Nowi (μπλε, Blade, 5*, Lvl 40)
Sanaki (κόκκινη, Cymbeline, 5*, Lvl 40)
Jeorge (γκρι, Τόξο, 5*, Lvl 40)

Στον πάγκο με συχνές συμμετοχές λόγω rotation, ανάλογα τον αντίπαλο

Chrom (κόκκινος, Σπαθί, 5*, Lvl 40) - ο μόνος που αν και lvl40 δεν έχει πλήρες skill tree. Μου λείπει το Aether και καμιά 500αρια SP (δεν ξέρω πως έγινε τουτο!)
Hinoka (μπλε, Spear, 5*, Lvl 40)
Felicia (γκρι, Dagger 5* Lvl 40)

Αυτοί είναι "οι μόνοι" 5* που έχω και δεν ασχολούμαι πια με άλλους. Έχω και κάποιους άλλους 4* Lvl 40 αλλά κυνηγάω πια μόνο 5*. Χθες κατάφερα και τελείωσα το Story σε insane (είναι πολύ δύσκολο το Lvl 8 και 9). Λέω να αρχίσω να πειραματίζομαι τώρα με συγχωνεύσεις και μεταβιβάσεις skill trees...

Vetus
02-05-2017, 02:20
Mερικές απορίες:

1) Mετά από το τελευταίο update είδα ότι προστέθηκε και το S Skill. Aλλά στo Learn Skills δεν βλέπω κανένα S Skills στους ήρωες που έχω. Πως τα ξεκλειδώνω/αποκτώ;
2) Oι ιππότες με την πανοπλία (δεν θυμάμαι πως λέγονται) δεν τρώνε καθόλου ζημιά από physical weapon (ακόμα κι όταν τους χτυπάω με element που έχουν αδυναμία) και από το party μου μονάχα με την Clarine ( https://rankedboost.com/fire-emblem-heroes/clarine/ ) μπορώ να του κάνω ζημιά αλλά πολύ λίγη. Αν κατάλαβα καλά, οι εν λόγω αντίπαλοι τρώνε ζημιά μονάχα από magical weapons;

Ajax87
02-05-2017, 16:42
Mερικές απορίες:

2) Oι ιππότες με την πανοπλία (δεν θυμάμαι πως λέγονται) δεν τρώνε καθόλου ζημιά από physical weapon (ακόμα κι όταν τους χτυπάω με element που έχουν αδυναμία) και από το party μου μονάχα με την Clarine ( https://rankedboost.com/fire-emblem-heroes/clarine/ ) μπορώ να του κάνω ζημιά αλλά πολύ λίγη. Αν κατάλαβα καλά, οι εν λόγω αντίπαλοι τρώνε ζημιά μονάχα από magical weapons;

Καποιοι Melee Heroes στο skill που χτυπανε εχουνε σημειωση effective against armored units. Αυτοι λοιπον και οι μαγοι κανουν τους κανουν ζημια.

Vetus
03-05-2017, 17:55
Eυχαριστώ.

Vetus
31-05-2017, 17:01
Tελείως γκαντέμης με το νέο event: ένα σωρό orbs ξοδεψα και δεν μου 'τυχε oύτε μια νύφη. Με το Easter event ημουν πιο τυχερος που ετυχα Camilla από τις πρώτες κιόλας προσπάθειες και τώρα είναι δυνατό χαρτί στην ομάδα μου.

Braveheart1980
26-10-2017, 07:45
Fire Emblem Heroes: Επιστρέφει Grand Hero Battle με την Ursula! (http://www.ninty.gr/home/news/fire-emblem-heroes-epistrefi-grand-hero-battle-me-tin-ursula/)
Το Grand Hero Battle με την Ursula επιστρέφει στο Fire Emblem Heroes από αύριο!
Ως είθισται μπορούμε να λάβουμε μια έκδοση 3ων και 4ων αστέρωνκαθώς και μια 4ων αστέρων με Hero Feathers της Ursula εάν κερδίσουμε το χάρτη στο επίπεδο δυσκολίας Hard, Lunatic, ή Infernal

Διαβάστε περισσότερα » (http://www.ninty.gr/home/news/fire-emblem-heroes-epistrefi-grand-hero-battle-me-tin-ursula/#more-15780)

Braveheart1980
28-11-2017, 22:20
Δείτε το trailer της Fjorm Princess of Ice! (http://www.ninty.gr/home/news/dite-to-trailer-tis-fjorm-princess-of-ice/) Άλλη μια νέα προσθήκη στο οπλοστάσιο ηρώων του Fire Emblem Heroes έφτασε!
Έφτασε η σειρά της Fjorm Princess of Ice, παρουσίαση της οποίας μπορείτε να δείτε αμέσως μετά!
Διαβάστε περισσότερα » (http://www.ninty.gr/home/news/dite-to-trailer-tis-fjorm-princess-of-ice/#more-16533)