PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Τα καλύτερα Thread

cowboy
09-07-2009, 04:20
Eχουμε ανοίξει πολλά thread για διαφορα θέματα,κάποια ξεχαστήκανε πριν ακόμα ανοίξουνε:sleep:, αλλα είναι ακόμα σήμερα ενεργά:thumbup:,όμως αυτό που θα ήθελα να ξέρω από εσάς (μελόι του ninty.gr) είναι,ποια από τα thread σας αρέσουνε πιο πολύ, δηλαδή ποια από τα thread θεωρείτε σημαντικά για το site η για εσάς?ποια thread διαβάζετε ακόμα και σήμερα?
πχ.διαβάζω το thread virtual console και το θεωρώ σημαντικό επειδή έχει όλα τα virtual παιχνίδια σε ένα σημείο,με αυτό το τρόπο διευκολύνομε με την επιλογή τον παιχνιδιών που θα κατεβάσω.

Yπάρχουνε πολλά thread με reviews από διαφορα ωίϊ παιχνίδια,σας κάνανε κάποια από τα reviews που βρήκατε στο site μας να αγοράσετε κάποιο παιχνίδι η να τa κατεβάσετε(wiiware,virtual console) η ίσος να αλλάξετε την γνώμη σας για το συγκεκριμένο παιχνίδι?
επίσης ποσο βασίζεστε στα reviews που γράφουνε τα meli μας? δηλαδή σας πείθουνε να αγοράσετε/κατεβάσετε παιχνίδι η περιμένετε να δείτε από τα μεγάλα site(ign,"γαμετραιλερς",ktlp) τι έχουνε να πούνε?
απογοητευτήκατε ποτε από κάποιο από τα review μας?

Eχουμε παρα πολλά meli,και πολλά από τα meli μας συνεχεια εκφράζουνε την άποψη τους γύρο από το gaming,ποια meli όμως σας επηρεάσανε στο να αγοράσετε η να κατεβάσετε κάποιο παιχνίδι η να το πω καλύτερα με ποια meli ταυτίζεστε από το ninty.gr σε όσο αφορά τα γούστα σας στο να επιλέγεται ποιοτικά βιντεοπαιχνίδια?
πχ.εμενα μου αρέσει ο ΧY επειδή έγραψε review για το τάδε παιχνίδι και πέτυχε ακριβώς αυτό που θα έλεγα και εγώ για το συγκεκριμένο παιχνίδι,όταν είδα πως έχει το ΚΛ παιχνίδι είπα να το αγοράσω και εγώ αφού ταυτίζομαι με αυτό το μέλος σε ότι αφορά τα γούστα μου με τα βιντεοπαιχνίδια για ωίϊ/DS/ktlp.

mamatj
09-07-2009, 15:46
ειναι δυσκολο να διαλεξω γιατι τουλαχιστον για μενα σχεδον ολα ειναι υπεροχα!:thumbup1:αν ειναι να πω καποια απο τα αγαπημενα μου τοτε αυτα ειναι:the ultimate gh thread,ολα τα news περι ninty,και το ultimate lol thread

RooF
09-07-2009, 23:45
οντως. πιστευω οτι καθε ενα θεμα εχει βοηθησει καπου και πως ο καθε χρηστης στο μετρο που μπορει βοηθαει την κοινοτητα.

Ολα τα review παντως ειναι ευπροσδεκτα μιας και μπορω να ξερω τα γουστα και το επιπεδου αυτου που το γραφει και ετσι να καταλαβω καλυτερα αν μου κανει η οχι ενα παιχνιδι. Οσο να ναι ξερω καλυτερα τα γουστα καποιου απο το ninty σε σχεση με εναν συντακτη του ign.

asimakis3
10-07-2009, 00:55
εμενα με εχετε πσησει ν αγορασω τ mario galaxy.....μ αρεσει πολυ τ thread με τα λατεστ news kai t thread με τ τουρνουα π διοργανωνεται...[αν κ δν εχω συμμετασχει σ κανενα]Λατρευω τ site σας .....συνεχιστε ετσι!!!!!!!!!

Rush
10-07-2009, 10:10
εμενα με εχετε πσησει ν αγορασω τ mario galaxy.....μ αρεσει πολυ τ thread με τα λατεστ news kai t thread με τ τουρνουα π διοργανωνεται...[αν κ δν εχω συμμετασχει σ κανενα]Λατρευω τ site σας .....συνεχιστε ετσι!!!!!!!!!

Συμφωνώ! Πραγματικά υπέροχο site. Δεν του λείπει τίποτα!:thumbup1:

cowboy
10-07-2009, 13:27
ήτανε πολύ δουλειά μέχρι να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο,να μην του λείπει σχεδόν τίποτα.

mamatj
10-07-2009, 17:43
να φανταστειτε εψαχνα για ενα καλο forum και επεφτα πανω σε μαλ... ωσπου ο jfts μου ειπε για αυτο εδω!!

poromenos
10-07-2009, 19:47
yeap μετά από έναμισι χρόνο ενεργής παρουσίας (και άλλα 2 ως nparadise) νομίζω πως είναι καιρός για ένα τέτοιο topic :biggrin:

Περιμένω να δω πραγματικά ποια topic σας άρεσαν περισσότερο,και από Σεπτέμβρη ...δεν θα μας λείπει πραγματικά τίποτα :tongue_smilie:

N@Zg0uL
11-07-2009, 14:08
Εμενα μ αρεσουν πραγματικα ολα τ threads αλλα πιστευω οτι τ π χρησημο ειναι αυτο μ τ review γτ κανει τν καθενα απο μας ν χει μια γνωμη πανω στο αναφερωμενο game,κ ακομα μπορει ν παιξει συμαντικο ρολο γ τ αν ο χρηστης π τ διαβαζει θα αγωρασει τ παιχνιδι!!

Rush
11-07-2009, 23:12
να φανταστειτε εψαχνα για ενα καλο forum και επεφτα πανω σε μαλ... ωσπου ο jfts μου ειπε για αυτο εδω!!

Κι εγώ έπευτα σε μαλ...$ site για να βρω reviews και θέματα που αφορούν παιχνίδια τις nintendo, και πάντα απογοητευόμουν! Μια μέρα ψάχνοντας βρήκα κατα (καλή μου) τύχη αυτό το site και έμμεινα πραγματικά ΥΠΕΡ ευχαριστημένος! τέλος δεν συζητώνται μόνο θέματα όσον αφορά τα βιντεοπαιχνίδια, αλλα και πολλά διάφορα που κάνουν το site πιο ευχάριστο! Τα εύσημα θέλω να δώσω σε όλους τους mods και admins, καθώς και όλους όσους βοήθησαν να γίνει αυτό το site υπέροχο και όσο πάει ακόμα καλύτερο!!:thumbup1: Μπράβο παιδιά, συνεχίστε την καλή δουλειά!!

Scof
12-07-2009, 10:34
Αγαπημενα thread?? ΟΛΑ!
Ειστε φοβεροι παιδια! Ειμαι fan της ninty και εχω μεινει ''κολλημενος'' με το site!

Συνεχιστε ετσι!