PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη

Σελίδες : [1] 2

sp1r1t
20-01-2010, 00:32
λέω να πάμε καμια βολτούλα στη θεσσαλονίκη... να πάμε να δούμε και καμια ταινία,sherlock holmes κατά τι δίκια m προτίμηση.Βεβαια δη θα δούμε μονο μια ταινία αλλα θα κάνουμε και καμια Ninty κατάσταση(αχ ρε paixti προπονούμαι κάθε μέρα στο mario kart..που θα m πάει θα σε νικήσω κάποτε!!) Βεβαια δη θα έλεγα και όχι αν πηγαίναμε σε κανένα σπιτάκι για wii:lol::lol::lol:

Tanno-chan
20-01-2010, 00:56
Έλεος ρε sp1r1t ! :lol:

Δυστυχώς επειδή έχω ένα μικρό οικονομικό πρόβλημα, δεν θα μπορέσω να έρθω. Να περάσετε καλά. Εγώ γιαυτόν τον μήνα αρκετά είδα ταινίες. Πρώτα "Ο Φανταστικός Κόσμος του Δρ. Παρνάσσου" και μετά "Avatar". Κάτσε να ξεκουράσω το μυαλό μου και μετά πάω για τα επόμενα στάδια. :lol:

sp1r1t
20-01-2010, 15:09
έλα ρε εσύ...θα λέπι η ψυχή τις παρέας!!! gt m το κανεις αυτό???

george
20-01-2010, 15:27
Φιλε,νομιζω οτι ανοιξες το θεμα σε λαθος υποφορουμ γιατι εδω μιλαμε γενικα για την nintendo και τις παλιοτερες κονσολες.

Rush
20-01-2010, 15:36
λέω να πάμε καμια βολτούλα στη θεσσαλονίκη... να πάμε να δούμε και καμια ταινία,sherlock holmes κατά τι δίκια m προτίμηση.Βεβαια δη θα δούμε μονο μια ταινία αλλα θα κάνουμε και καμια Ninty κατάσταση(αχ ρε paixti προπονούμαι κάθε μέρα στο mario kart..που θα m πάει θα σε νικήσω κάποτε!!) Βεβαια δη θα έλεγα και όχι αν πηγαίναμε σε κανένα σπιτάκι για wii:lol::lol::lol:

Aφού ο Tanno-chan, και πολλοί από μας ακόμα δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα προς το παρόν για ταινία, θα έλεγα μια ανεπίσημη ninty συνάντηση, αλλά όχι Σάββατο... γιατί τα δύο τελευταία Σάββατα δεν μπορώ...

Έλεος ρε sp1r1t ! :lol:

Δυστυχώς επειδή έχω ένα μικρό οικονομικό πρόβλημα, δεν θα μπορέσω να έρθω. Να περάσετε καλά. Εγώ γιαυτόν τον μήνα αρκετά είδα ταινίες. Πρώτα "Ο Φανταστικός Κόσμος του Δρ. Παρνάσσου" και μετά "Avatar". Κάτσε να ξεκουράσω το μυαλό μου και μετά πάω για τα επόμενα στάδια. :lol:

Έλα ρε Θάνο... αν λείπεις κι εσύ πόσοι αρειανοί θα μείνουμε?:tongue_smilie:

Φιλε,νομιζω οτι ανοιξες το θεμα σε λαθος υποφορουμ γιατι εδω μιλαμε γενικα για την nintendo και τις παλιοτερες κονσολες.
πιστεύω πως το θέμα βρίσκεται στην κατάλληλη θεματική ενότητα, καθώς αναφέρεται γενικά (κι όχι άσχετα) στη ninty (κι όχι την nintendo...)

paixtis
20-01-2010, 21:45
Για πότε λέτε?Προπονηθείτε σε όλα τα mario karts και έρχομαι να σας κοντράρω!Το kingdom hearts days το ξεκίνησε κανείς?

Tanno-chan
21-01-2010, 00:17
Δυστυχώς αυτή τη φορά δεν θα έρθω παιδιά. ΑΝ λέγατε να πάμε στου Σάκη για Wii, θα ερχόμουν, αλλά επειδή το πάτε για έξω με αυτό το κρύο, πάω πάσο...

Έχω και την συνέντευξη της Remedy για το παιχνίδι "Alan Wake" να στρώσω γιατί την κάναμε μεσώ IRC και είναι άνω κάτω και τώρα σιγά σιγά τακτοποιώ τα λεγόμενα τους και τα φέρνω στα ίσια ...

Κι από πάνω έχω και άλλα πράγματα να κάνω...

sp1r1t
21-01-2010, 15:02
1. αυτό για το σπίτι του σάκη καλή ιδέα αλλα πρέπει να ρωτήσουμε πρώτα τον ίδιο
2.Σιγά τώρα μην σκάσουμε για τον καιρό..μπορούμε να πάμε σε καμια καφετερια(η ότι άλλο θέλετε) και να κάτσουμε μέσα.
3.τώρα για το cinema ας το κανονίσουμε άλλη φορα η να μην πάμε καθόλου(δεν χάθηκε και ο κόσμος)
4.το kingdom hearts δεν το άρχισα(θα s εξηγήσω τον λόγο στο msn)

Tanno-chan
21-01-2010, 16:39
Ο Σάκης πρότεινε αυτή την ιδέα κι από κοντά. Οπότε καλή ιδέα είναι. Καθήστε να τελειώσουν ορισμένοι τις εξετάσεις κατά Φλεβάρη και μιλάμε για τέτοιο meeting, γιατί τώρα δεν μας βλέπω να προχωρήσουμε σε κάτι τέτοιο. Να δούμε πότε θα τον βολέψει και τον ίδιο, γιατί ζει με τους δικούς του είπε(Αν θυμάμαι καλά...). Για ταινία ας πάμε καλύτερα άλλη μέρα μέχρις να κοπάσει το κρύο. Για ταινία λέω να δω τον Πρίγκηπα της Περσίας(Με αυτόν μεγάλωσα!). Καφέδες μπορούμε να πιούμε και μέσα στου Σάκη, αρκεί να τους παραγγείλουμε από κάνα μπουγατσάδικο ή καφετερία που να τα έχει delivery.

Καλά θα κάνεις να το αρχίσεις το Kingdom Hearts, για να μην σε τσακίσω. :lol:

paixtis
21-01-2010, 19:10
Eσύ παιδί μου tannochan ξεκίνησες το kingdom hearts για το ds?Θα μιλήσω με τον Σάκη για να πάμε σπίτι του.Θα σας πω.

Tanno-chan
21-01-2010, 19:27
Eσύ παιδί μου tannochan ξεκίνησες το kingdom hearts για το ds?Θα μιλήσω με τον Σάκη για να πάμε σπίτι του.Θα σας πω.

Δεν το έχω το παιχνίδι για DS. Το έχω τερματίσει στο PS2 τα 2 πρώτα. Τα άλλα στις υπόλοιπες κονσόλες είναι η συνέχεια τους από όσο γνωρίζω.

Έχω διαβάσει και το manga του KHI.

jimkakajim88
21-01-2010, 22:25
κλ ρε παιδια γιατι δεν λετε τπτ και σε μενα....τωρα ειδα το 8εμα...τεσπα για ταινια δεν ειμαι μεσα no money...τωρα για μια συντιση μεσα ειμαι....τεσπα εριμενουμε ενημερωση απο παιχτη και αμα συναντι8ουμε να 3ερετε οτι 8α ειμαι μαζι του στ mario kart...:tongue_smilie:

sp1r1t
22-01-2010, 00:36
δεν κατάλαβες καλά...εγώ θα είμαι μαζί του αν και θέλω να του παw λίγο κόντρα.. Ok ας μην πάμε για cinema αλλα να κανονίσουμε καμια "σιναντισουλα"(περιμένω την απάντηση του σάκη από τον παίχτη)

Tanno-chan
22-01-2010, 00:45
Μάλλον δεν κατάλαβες καλά, Δημήτρη. Δεν θα πάμε για cinema, γιατί δεν λέει τώρα φάση... Καλύτερα συναντησούλα στο σπίτι του Σάκη και να δούμε το πότε μπορεί εκείνος ! Θα υπάρξει ακόμα μία πιο Home Ninty κατάσταση ! Αυτή τη φορά δεν θα υπάρξουν φωτογραφίες, γιατί πρόκειται για unofficial meeting.

sp1r1t
22-01-2010, 00:49
εννοείτε ότι δεν θα έχει photos... αφού το λέει και το θέμα "μια απλή συνάντηση"...(εκτος και αν ο RooF μας εκβιάσει.. για μερικές φωτογραφίες όπως έκανε την προηγουμενη φορα!!!:lol::lol::lol:)

jimkakajim88
22-01-2010, 00:59
οκ εγω μεσα ειμαι...για πο και να παμε...:biggrin:

Tanno-chan
22-01-2010, 10:14
εννοείτε ότι δεν θα έχει photos... αφού το λέει και το θέμα "μια απλή συνάντηση"...(εκτος και αν ο RooF μας εκβιάσει.. για μερικές φωτογραφίες όπως έκανε την προηγουμενη φορα!!!:lol::lol::lol:)

O Braveheart ήταν αυτός που μας εκβίασε... :lol::lol::lol: Αυτός ήταν που με εκβίασε ιδιαίτερα με ποινή το Ban. :lol::lol::lol:

sp1r1t
22-01-2010, 13:36
LoL...αρχίζω να ξεχνάω πράγματα!!!

jimkakajim88
22-01-2010, 13:53
οπα κακο αυτο....κανα νεο απο παιχτη....???μπα ε???

Tanno-chan
22-01-2010, 14:13
θα μάθουμε ίσως απόψε. εξάλλου είναι χρόνια φίλοι... θα δούμε.

andys12
22-01-2010, 19:59
Χωρίς εικόνες το ban είναι σίγουρο:lol:
Αν μπορείτε βγάλτε καμια φωτο.Αν δυσκολεύεστε δεν πειράζει...

Tanno-chan
22-01-2010, 21:09

Πρώτα ο Braveheart και τώρα εσύ. Το πρόβλημα είναι ότι ο Σάκης είναι σε φάση "Μαμά, είμαι διάσημος" και δεν θα θέλει να φωτογραφίσουμε και το Ninty σπίτι του...:lol:

Rush
22-01-2010, 22:40

Θα προσπαθήσουμε!!:) Πάντως, στο επόμενο επίσημο ΤΝΜ λέμε να βγάλουμε φοτο μπροστά στο Λευκό Πύργο!!!:tongue_smilie:

Πρώτα ο Braveheart και τώρα εσύ. Το πρόβλημα είναι ότι ο Σάκης είναι σε φάση "Μαμά, είμαι διάσημος" και δεν θα θέλει να φωτογραφίσουμε και το Ninty σπίτι του...:lol:

Είσαι άπαιχτος!!!:lol::lol::lol:

Tanno-chan
22-01-2010, 23:09
Θα προσπαθήσουμε!!:) Πάντως, στο επόμενο επίσημο ΤΝΜ λέμε να βγάλουμε φοτο μπροστά στο Λευκό Πύργο!!!:tongue_smilie:

Είσαι άπαιχτος!!!:lol::lol::lol:

θεός είμαι γιαυτό με τις άπαιχτες ατάκες. :P :lol: Κάτσε να κοπάσει το κρύο και μιλάμε για φωτογραφίες στον Λευκό Πύργο, γιατί κάθε φορά που βγαίνω έξω, γίνομαι παγοκρύσταλλος...

Rush
22-01-2010, 23:19
θεός είμαι γιαυτό με τις άπαιχτες ατάκες. :P :lol: Κάτσε να κοπάσει το κρύο και μιλάμε για φωτογραφίες στον Λευκό Πύργο, γιατί κάθε φορά που βγαίνω έξω, γίνομαι παγοκρύσταλλος...

Μη φοβάσαι!!!! Αφού θα είμαι εγώ, ο θερμός άντρας κοντά σας, θα έχει καύσωνα!!!:t2:

jimkakajim88
23-01-2010, 00:35
lol:lol::lol::lol:τι λετε ρε...να βγουμε φωτο πανω στον λευκο με φντο το δε3ι του βουκεφαλα....:lol::lol:

RooF
23-01-2010, 02:22
Λοιπόν.. μετονομάζω το θέμα σε Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη.

Σε αυτό το θεμα θα μπορείτε οι βόρειοι να κανονίζετε μικρές η μεγάλες συναντησεις η να γράφετε πχ ότι θα είστε στο τάδε μέρος μηπως είναι και κανένας άλλος για να τα πείτε κτλ.

Προσοχή! Θα υπάρχει αυστηρός έλεγχος σχετικά με τα spam και τα offtopic.

Σας αρέσει η ιδέα? Αν θέλουν και Αθηναίοι μπορώ να ανοίξω ενα θέμα για αυτούς.

Internetakias
23-01-2010, 02:34
Λοιπόν.. μετονομάζω το θέμα σε Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη.

Σε αυτό το θεμα θα μπορείτε οι βόρειοι να κανονίζετε μικρές η μεγάλες συναντησεις η να γράφετε πχ ότι θα είστε στο τάδε μέρος μηπως είναι και κανένας άλλος για να τα πείτε κτλ.

Προσοχή! Θα υπάρχει αυστηρός έλεγχος σχετικά με τα spam και τα offtopic.

Σας αρέσει η ιδέα? Αν θέλουν και Αθηναίοι μπορώ να ανοίξω ενα θέμα για αυτούς.
Why not όλα οι θεσσαλονικιοί θα τα έχουνε ας συναντηθούμε και εμείς τα παιδιά από Αθήνα και προάστια

Tanno-chan
23-01-2010, 12:26
Why not όλα οι θεσσαλονικιοί θα τα έχουνε ας συναντηθούμε και εμείς τα παιδιά από Αθήνα και προάστια

hahahahahaha ! Σας διέλυσα για τα καλά με την πρωτότυπη ιδέα μου και με τις Ninty καταστάσεις κι εσείς μας αντιγράφετε.:lol::lol: Για να σας δούμε αν μπορείτε να ξεπεράσετε τον αριθμό ατόμων μας. :lol: Καλή τύχη, Αθηναίακια μου
!:lol:

jimkakajim88
23-01-2010, 14:32
ετσι tanno ετσι...και δεν ηρ8αν κιολας ολοι...στ meeting μας...

Rush
23-01-2010, 15:14
αλήθεια, το επόμενο επίσημο τνμ πότε θα γίνει?

Tanno-chan
23-01-2010, 15:51
κάτσε να τελειώσουμε πολλοί τις εξετάσεις, γιατί έπεσε εξεταστική περίοδος, και βλέπουμε. μάλλον το κόβω για φλεβάρη ή μάρτη.

RooF
23-01-2010, 16:35
hahahahahaha ! Σας διέλυσα για τα καλά με την πρωτότυπη ιδέα μου και με τις Ninty καταστάσεις κι εσείς μας αντιγράφετε.:lol::lol: Για να σας δούμε αν μπορείτε να ξεπεράσετε τον αριθμό ατόμων μας. :lol: Καλή τύχη, Αθηναίακια μου
!:lol:

H ιδεα σου ηταν καλη...

Αλλα δεν υπαρχει συγκριση στα ατομα που μπορουν να ερθουν. Υπολογισε οτι η Αθηνα ειναι πολυ μεγαλη και καποια παιδια ισως χρειαζονται πανω απο ωρα για να ερθουν σε ενα σημειο πραγμα που τους αποθαρρυνει ενω στη Θεσσαλονικη δεν υπαρχει αυτο το προβλημα.

Τελος με τα offtopic ομως γιατι θα αρχισουν διαγραφες και θα γκρινιαζετε μετα.

sp1r1t
23-01-2010, 18:26
τι...? νομίζεις κοντά είμαι εγώ και ο jim στο κέντρο της πόλις μας??? καλά τελοσπάντων...ποτε τελειώνουν οι εξετάσεις σου tanno? στις 5-8 μαρτίου δεν μπορώ γιατί θα πάμε ξημέρη με το σχολειό m..(αν και είναι λίγο νορρυσία μιλάμε για ένα δεύτερο τιμ..)τώρα για για την συνάντηση..δεν πιστεύω να μην έρθεις...!!!(καλά τι έγινε με τον παίχτη?? μάθατε τίποτα? ούτε msn δεν μπαίνει..)(οποιος έμαθε κάτι ας μην απαντήσει με post αλλα με p.m γιατί θα είναι spam.. και θα φάει delete από τον RooF!!)

Tanno-chan
23-01-2010, 21:23
καλά δεν έχετε αριθμό του ώ ρε ? θα σου τον δώσω τον αριθμό του στο πμ. κανόνισε...

jimkakajim88
24-01-2010, 02:32
οντως που χα8ηκε...οσο για 2ο τνμ νωρις ειναι ακομα ρε συς...παντως ουτε γω μπορω 12-15 γιατι και γω 8α παω 3ημερη....τωρα για το 8εμα αποσταση επειδη η α8ηνα ειναι μεγαλητερη απο την σαλονικη δεν συμενει οτι η σλονικη ειναι μικρη...κα8ε παιδι 3εκινισε μια ωρα πριν για να φτασει κεντρο..μονο ο παιχτης εμενε σχετικα πιο κοντα απο ολους...

Rush
24-01-2010, 13:58
καλά δεν έχετε αριθμό του ώ ρε ? θα σου τον δώσω τον αριθμό του στο πμ. κανόνισε...

τον αριθμό τον έχω, κάρτα δεν έχω...:biggrin::lol:

H ιδεα σου ηταν καλη...

Αλλα δεν υπαρχει συγκριση στα ατομα που μπορουν να ερθουν. Υπολογισε οτι η Αθηνα ειναι πολυ μεγαλη και καποια παιδια ισως χρειαζονται πανω απο ωρα για να ερθουν σε ενα σημειο πραγμα που τους αποθαρρυνει ενω στη Θεσσαλονικη δεν υπαρχει αυτο το προβλημα.

Τελος με τα offtopic ομως γιατι θα αρχισουν διαγραφες και θα γκρινιαζετε μετα.

εγώ για να πάω, ξεκίνησα 3 τέταρτα πιο πριν... φαντάσου τα παιδι'α απ' τα Μετέωρα...

RooF
24-01-2010, 16:34
τον αριθμό τον έχω, κάρτα δεν έχω...:biggrin::lol:

εγώ για να πάω, ξεκίνησα 3 τέταρτα πιο πριν... φαντάσου τα παιδι'α απ' τα μετέωρα...

τι σχεση εχουν τα μετεωρα με τη θεσσαλονικη?

τεσπα αρκετα με αυτο, αλλωστε δεν υπαρχει συγκριση και βασικα ουτε καν λογος για συγκριση.

jimkakajim88
24-01-2010, 16:41
υπαρχουν μετεωρα και στην σαλονικη...εκει μενουμε 4 ατομα που κατεβηκαμε για το meeting...ειναι west side....τεσπα κανα νεο κανεις απο paixti...???:unsure::confused1:

RooF
24-01-2010, 16:45
υπαρχουν μετεωρα και στην σαλονικη...εκει μενουμε 4 ατομα που κατεβηκαμε για το meeting...ειναι west side....τεσπα κανα νεο κανεις απο paixti...???:unsure::confused1:

λολ δεν το ηξερα. :blushing:

Ο paixtis εχει να κανει log in απο 21/01/2010

sp1r1t
24-01-2010, 17:27
Μου χάλασες την καλή εικόνα που είχα για εσένα ΤΏΡΑ!!!:cursing::cursing:

paixtis
25-01-2010, 03:35
πειτε ποτε ειναι για συναντηση και στειλτε μην στο κιν. αυτο το διαστημα δεν μπαινω συχνα...λογω εξεταστικης.θα μιλησω με τον σακη και βλεπουμε...

sp1r1t
25-01-2010, 10:59
όπα...νάτος...wellcome back παίχτης..Ακόμα είναι λίγο νωρίς για την συνάντηση γιατί πολλοί όπως και εσύ διαβάζουν για τις εξεταστικές!!!

Rush
25-01-2010, 16:25
έλα ρε παίχτη!!! πες αν είναι το σάκη όποτε το βολεύει για τη συνάντηση, κοιτάξτε κι εσείς με την εξεταστική πότε μπορείτε και πείτε μας να κανονίσουμε!!!

jimkakajim88
26-01-2010, 15:57
λοιπον αφου ειπε οκ οπου να ναι ας κανονισουμε φλεβαρη...

paixtis
26-01-2010, 16:29
Nαι και εγώ για αρχές Φλεβάρη ψήνομαι.Έχει κανένας πρόβλημα?Τώρα για games στο Wii προτείνω για multi να παίξουμε mario kart,smash και wii sports resort.Στο ds θα φέρω αυτά που έφερα και πριν.Εσείς τι προτείνετε?

jimkakajim88
26-01-2010, 16:38
για wii δεν εχω και πολυ αποψη 8α μπορουσα να πω κατι σε pokemon battle revolution...για ds κλασικα....ομως να ρωτισω...8α παμε ρε 11 ατομα στ σπιτι του Σακη...δεν ειμαστε πολυ..??που 8α χορεσουμε...???:unsure:

Tanno-chan
26-01-2010, 16:42
Δεν ξέρω ρε φίλε... Κάποιοι θα πάμε σαλόνι και κάποιοι στο δωμάτιο του. Ίσως κάνω και seiza(Ιαπωνική καθιστική στάση) αν τύχει για χώρο.

jimkakajim88
26-01-2010, 16:52
:lol::lol::lol:παντα ετοιμολογος ο tanno....:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

paixtis
26-01-2010, 16:52
δεν νομίζω να είμαστε τόσοι πολλοί.γύρω στα 5-7 άτομα θα'μαστε.θα μιλήσω μαζί του για λεπτομέρειες πάντως.να δούμε...

Rush
27-01-2010, 15:23
Οκ!!! Συνεννοείσου και πες μας πότε κι αν μπορεί!!! Ψήνομαι πολύ για ωίί!!! Να σας μάθω λίγο Brawl!!!:tongue_smilie:

jimkakajim88
30-01-2010, 00:21
πραγματικα να μας μα8εις ομως...:biggrin:

paixtis
30-01-2010, 07:15
επ ξέρω και εγώ αρκετό!!!

Rush
01-02-2010, 21:55
πραγματικα να μας μα8εις ομως...:biggrin:

Έι, επειδή ήμουν ντεφορμέ στο Mario kart στο ds, που δεν είχα ξαναπαίξει κιόλας, δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω Kart & Brawl στο ωίί!!!:tongue_smilie:

jimkakajim88
08-02-2010, 20:15
το εννοω ρε πρωτη φορα 8α παι3ω....:biggrin:

sp1r1t
11-02-2010, 11:30
και εγώ δεν έχω παίξει ποτε brawl αν και έχω ωίϊ

jimkakajim88
19-02-2010, 13:13
ρε παιδες τι λεει 8α γινει τελικα η συναντιση....???:confused1::confused1:λ ω να αρχισουμε να το κανονιζουμε σιγα σιγα...

Tanno-chan
19-02-2010, 16:49
θα μιλήσω με παίκτη και με σάκη και θα δω αν θα γίνει.

βολεύεστε για το επόμενο σ/κ ? έστειλα μήνυμα στον σάκη να δω αν ψήνεται κι αυτός.

paixtis
19-02-2010, 16:54
Eγώ είμαι διαθέσιμος από δευτέρα όποτε θέλετε!

Tanno-chan
19-02-2010, 16:57
έλαβα μήνυμα του σάκη.

"εξαρτάται. πόσοι θα είναι ? γιατί δεν έχω και κάνα τεράστιο δωμάτιο και δεν ξέρω αν θα χωρέσουν όλοι! πόσοι είναι να 'ρθουν δηλαδή ?"

οπότε ποίοι βολεύεστε να πάτε...?

εγώ του έστειλα μήνυμα να μάθω πόσα άτομα χωράει περίπου. θα σας πω στα σίγουρα.

edit: Μου είπε πόσοι. Λιγότερο από 8 άτομα χωράει...

Rush
19-02-2010, 22:56
για το επόμενο σ/κ μάλλον οκ... αλλά να δούμε πόσοι θα είμαστε... δεν έχει και βίλλα ο άνθρωπος...:tongue_smilie:

Tanno-chan
20-02-2010, 01:00
hahahah ...

Ε ναι...

jimkakajim88
22-02-2010, 16:45
δικαιο εχει....τεσπα εγω λεω οχι στου σακη γτ οσο να ναι 8 ατομα δν νομιζω να ειμαστε........σιγουρα περισσοτεροι...αρα ας παμε καπου....μμμμ...το βρηκα..μετεωρα κλ δν ειν???

Tanno-chan
22-02-2010, 17:28
δικαιο εχει....τεσπα εγω λεω οχι στου σακη γτ οσο να ναι 8 ατομα δν νομιζω να ειμαστε........σιγουρα περισσοτεροι...αρα ας παμε καπου....μμμμ...το βρηκα..μετεωρα κλ δν ειν???

ε οκ...

εγώ είμαι άρρωστος, οπότε κανονίστε το και μόνοι σας. εγώ έκανα τα δικά μου και σας κανόνισα Tnm. σειρά σας να γίνετε οι ίδιοι οι διοργανωτές !

paixtis
23-02-2010, 00:29
Βασικά όπως είπαμε καλό θα είναι να δοκιμάσουμε τις ικανότητές μας και στο Wii.Ας κάνουμε αυτό και βλέπουμε.Θα επικοινωνήσω με το Σάκη σύντομα.

jimkakajim88
23-02-2010, 22:53
ε meeting χωρις tanno δν γινετε ρε.....:sad::tongue_smilie:τεσπα αμα ειναι 8α μιλισω και εγω με τα παιδια απο δω και 8α σας πω

paixtis
01-03-2010, 18:05
Mετά και τις τελευταίες εξελίξεις των παιδιών που δεν μπορούν για αυτή τη βδομάδα το μεταθέτουμε για την επόμενη και συγκεκριμένα το Σαββατοκύριακο 13-14 Μαρτίου.Πείτε πότε σας βολεύει και ποιες ώρες.Θα συναντηθούμε λογικά στο Σταθμό που είναι και κοντά στο σπίτι του Σάκη.Θα μιλήσω εγώ μαζί του αυτές τις μέρες για να δούμε τι παίζει.Ελπίζω να μπορούν όλοι μια από αυτές τις μέρες συμπεριλαμβανομένου και του tannochan αυτή τη φορά.Αν δεν σας βολεύει πείτε το εδώ.

Μαρία ilia
01-03-2010, 21:27
Περιμένουμε επιτέλους να κανονίσετε αυτό το meeting και φυσικά περιμένουμε φωτογραφίες! :laugh:

Tanno-chan
01-03-2010, 21:35
Και φυσικά θα έρθω στο 2o TNM. Ευτυχώς με βολεύει γιατί αυτό το Σ/Κ θα λείπω από Τετάρτη στο Κιλκίς για σεμινάρια Kendo. Ευτυχώς πρόλαβα και έγινα καλά με τον λαιμό μου.

Άντε, παίκτη. Το ήξερα ότι κάτι θα κανονίζατε και χωρίς τον αρχικό διοργανωτή(εμένα δηλαδή).

Μαρία, φυσικά και θα έχουμε φωτογραφίες με πολλές και τρελές ninty καταστάσεις !

Rush
01-03-2010, 22:19
ωραία!! εγώ πέμπτη φεύγω αθήνα με το σχολείο μου και δεν θα με βόλευε γι' αυτό το σ/κ, αλλά για το επόμενο, είμαι μέσα κατά πάσα πιθανότητα!!

jimkakajim88
07-03-2010, 02:24
sorry.....αλλα το αλλο σ/κ παω εγω α8ηνα με το σχολειο....αμα 8ελετε βεβεα καντετο....δν ειμαι και αναγκεος....απλα ενημερωνω για να μην υπαρχουν παρε3ιγισεις....παντως ο kostas the king δν 8ελει να χασει αυτο το meeting και 8α ειν και αυτος α8ηνα το αλλο σ/κ:biggrin:

paixtis
07-03-2010, 03:47
Κρίμα(πολύ νωρίς τις βάλατε τις εκδρομές σας grrrrrrr).Οπότε αναβάλεται επ αόριστον το meeting.Ας αναλάβει κάποιος πρωτοβουλία να κάνουμε κάτι επίσημο αυτή τη φορά με poll και τέτοια ώστε να μπορούν όλοι.Κρίμα...

jimkakajim88
08-03-2010, 00:07
οντως αφου δν μπορεσαμε εδω και 2 μηνες να κανουμε ενα απλο meeting ας παμε σε κατι πιο επισημο για να μην υπαρχουν και αντιρισεις....ας το κανουμε με poll

paixtis
18-03-2010, 12:46
Παιδιά να ανοίξω poll με μέρες προτινόμενες για το meeting?Ποιες μέρες μπορείτε και δεν μπορείτε ο καθένας???

jimkakajim88
18-03-2010, 12:53
εγω λεω αυτο το σ/κ αν γινετε ή το αλλο....!!!!8α ειναι επισημο το meeting????

Tanno-chan
18-03-2010, 14:08
Παιδιά να ανοίξω poll με μέρες προτινόμενες για το meeting?Ποιες μέρες μπορείτε και δεν μπορείτε ο καθένας???

Ναι, άνοιξε ένα poll και θα κάνω τα γραφίστικα εγώ όταν επισημοποιηθεί η μέρα.

Βάλε κι εσύ ημερομηνίες ολόκληρων των 2 επόμενων βδομάδων να δούμε ποίους βολεύει. Έτσι να κάνουμε το επόμενο ΤΝΜ λίγο πριν το Πάσχα.

εγω λεω αυτο το σ/κ αν γινετε ή το αλλο....!!!!8α ειναι επισημο το meeting????

Βέβαια και θα είναι, αρκεί να επισημοποιηθεί ημερομηνία που θα βολεύει τους πάντες.

Rush
18-03-2010, 16:00
Παιδιά, ανοίξτε καλύτερα Poll για να ψηφίσουμε, και να δούμε πότε βολεύει τον καθένα... Γιατί τώρα, σχεδόν όλες οι ημερομηνίες λίγο πριν το Πάσχα για μένα είναι ανοιχτές... Το θέμα είναι να επισημοποιηθεί κάποια ημερομηνία για να μην κανονίζουμε τελευταία στιγμή.

jimkakajim88
19-03-2010, 13:11
εχω δει πολλα παιδια απο Σαλονικα που δν ηρ8αν στο προηγουμενο meeting....καλο 8α ηταν να ερ8ουν....!!!!οποιον βρισκετε απο Σαλονικα στηλτε του κανα πμ

paixtis
19-03-2010, 16:30
Να κάνω poll με όλες τις ημερομηνίες για τις δυο επόμενες βδομάδες???Δεν θα ήταν καλύτερα να βάλω ένα poll με τις μέρες που θα ξεκινάει το Σαββατοκύριακο(Παρασκευή,Σ άββατο,Κυριακή) ώστε να έχουν όλοι τελειώσει με τις υποχρεώσεις τους???Σε ποια ενότητα να το βάλω?

Tanno-chan
19-03-2010, 17:09
Εμ οκ για τις ημερομηνίες. Δικό σου το poll.

Όσο για τομέα, να το βάλεις στο General Ninty Talk μίας που είναι ολοκληρωτικά για το site.

Waluigis
19-03-2010, 17:24
Παιδιά είμαι και εγώ μέσα! Προτείνω να βρεθούμε την επόμενη παρασκευή 26/3 ή Σάββατο 27/3 Καμάρα, πρίν τις διακοπές του πάσχα ώστε να έχουμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερη προσέλευση. Άντε paixtis μια καινούρια εποχή ξεκινά για την οργάνωση!!
the rebirth of NOTH

sp1r1t
19-03-2010, 18:26
εγώ λέω να το κάνουμε αυτή τι κυριακή η τι παρασκευή....τώρα για το άλλο σαββατοκύριακο δη ξέρω αν θα μπορώ

paixtis
19-03-2010, 18:28
Mπες να ψηφήσεις.Το poll έχει ανέβει.Και μέχρι στιγμής οι δυο προτάσεις σου είναι οι επικρατέστερες κατά σύμπτωση!Αρχή είναι ακόμη όμως.

sp1r1t
19-03-2010, 18:38
καταλάθος ψήφισα μονο το σάββατο...!!!:cursing:

jimkakajim88
21-03-2010, 22:55
τλκ τι εγινε με το τνμ ρε σεις????

Rush
08-04-2010, 15:19
παιδιά, αύριο θα ανοίξω θέμα με το τνμ 3, οκ; να το κανονίζουμε σιγά σιγά. συμφωνείτε; :ρ

jimkakajim88
24-04-2010, 17:36
τι λεει ρε...???θα παιξει τιποτα ανεπισημο...????εχω δει ειδη αρκετα μελοι απο Σαλονικα....αρα και να λιεπουν καποιοι meeting γινετε....εστο και ανεπισημο....:biggrin::wink:

aggel22os
24-04-2010, 18:00
τι λεει ρε...???θα παιξει τιποτα ανεπισημο...????εχω δει ειδη αρκετα μελοι απο Σαλονικα....αρα και να λιεπουν καποιοι meeting γινετε....εστο και ανεπισημο....:biggrin::wink:
Nαι ρε παιδια να κανουμε ενα αφου εγω δυστιχως δεν μπορεσα να ερθω στο προιγουμενο :unsure::huh:

Rush
25-04-2010, 13:29
πάμε, αλλά την κυριακή εγώ δίνω προφορικά στα αγγλικά... μόνο το σάββατο, και αν... αλλιώς βλέπουμε...

jimkakajim88
26-04-2010, 23:47
παμε αυτο το σ/κ...????εγω καθημερινη με τιποτα....ειμαστε απογευματινοι....:glare:...αλλα σ/κ ανετα.....!!!!!!:thumbup:

aggel22os
26-04-2010, 23:51
σαββατο η κυριακη...

aggel22os
28-04-2010, 10:17
πάμε, αλλά την κυριακή εγώ δίνω προφορικά στα αγγλικά... μόνο το σάββατο, και αν... αλλιώς βλέπουμε...

παμε αυτο το σ/κ...????εγω καθημερινη με τιποτα....ειμαστε απογευματινοι....:glare:...αλλα σ/κ ανετα.....!!!!!!:thumbup:

παμε το Σάββατο και οποιος ερθει ηρθε??ετσι και αλιως αλλο επισημο καναμε οποτε αυτο ετσι για εμας!:biggrin:

fanny
28-04-2010, 12:19
και εγω ισως μπορεσω...;)

aggel22os
28-04-2010, 13:07
ωραια γτ μαλλον και εγω θα παρω ενα ds που βρηκα μεταχειρισμενο και θα ειμαι κομπλε! :P

Rush
28-04-2010, 14:25
να κανονίσουμε και ώρα! εγώ δεν είμαι απολύτως σίγουρος, πάντως, έτσι; οπότε κανονίστε εσείς ώρα και μέρος, να μην σας πάρω εγώ στο λαιμό μου...

fanny
28-04-2010, 14:57
ε αμα δεν ερθεις κ εσυ...
χαχα!!!

paixtis
28-04-2010, 14:59
βασικά και εγώ δεν είμαι σίγουρος ακόμη.για σάββατο λέτε ή κυριακή?τι ώρα?κατά τις 6?

aggel22os
28-04-2010, 19:09
να κανονίσουμε και ώρα! εγώ δεν είμαι απολύτως σίγουρος, πάντως, έτσι; οπότε κανονίστε εσείς ώρα και μέρος, να μην σας πάρω εγώ στο λαιμό μου...
κατσε να δουμε αν θα ερθουν και αλλοι και βλεπουμε :tongue_smilie:

jimkakajim88
28-04-2010, 23:04
εγω λεω Σαββατο πρωι:tongue_smilie:πρεπει να ειναι απογευμα..????η κατα το μεσημερακι...?????:biggrin:

aggel22os
29-04-2010, 13:00
ωραια αμα ειναι για σαββατο πρωι ποσοι ειναι μεσα?

Rush
30-04-2010, 14:55
παιδιά, κυριακή δίνω προφορικά στα αγγλικά, αλλά το σάββατο ενδέχεται να έρθει ο νονός της αδερφής μου, οπότε δεν είμαι 100% σίγουρος αν θα μπορέσω να έρθω... κανονίστε τα εσείς, όπως σας είπα, και αν είναι θα με δείτε εκεί!! :ρ

paixtis
30-04-2010, 19:26
Σάββατο πρωί με τίποτα εγώ.Θα είμαι Ασπροβάλτα.Αν είναι παιδιά κανονίστε κάτι μεταξύ σας.Εγώ δύσκολα θα μπορέσω να έρθω ακόμη και απόγεμα.
Υ.Γ.:Έχω δυναμώσει πάρα πολύ στην soulsilver.Κάνω e.v. training.

aggel22os
30-04-2010, 23:27
πο κρυμα αμα είναι να παμε μονο 4 ατομα να το κανουμε αλλη μερα.. τζιμη εσυ μπορεις??:confused1:

jimkakajim88
30-04-2010, 23:32
Πω ρε παιδια.....αυριο ειναι πρωταπριλια....το ξεχασα..δν νομιζω να μπορω...:crying:

aggel22os
30-04-2010, 23:36
πω ρε παιδια.....αυριο ειναι πρωταπριλια....το ξεχασα..δν νομιζω να μπορω...:crying:

μηπως ενοεις πρωτομαγια??τελος παντων αμα ειναι να το αναβαλουμε αφου γτ αμα ειναι να παε μονο 2-3 ατομα...

jimkakajim88
01-05-2010, 01:29
ok......και εσυ στην υπογραφη σου αντι για ψαχνω γραφεις ψανω αλλα δεν το εκανα και θεμα....:t2:αφου με καταλαβατε τι σχεση εχει τι ηθελα να γραψω
:):lol:

Rush
01-05-2010, 11:16
LOL!!! οκ, παιδιά, αν είναι το κανονίζουμε άλλη φορά, αφού σήμερα η μέρα είναι δύσκολη για να βρεθούμε (ολόκληρη πρωταπριλιά είναι :lol: πού να πάμε;:t2:)

archie21
01-05-2010, 11:18
παίδες οι συναντήσεις των μελών γίνονται μόνο σαλόνικα?

Rush
01-05-2010, 11:36
εννοείται πως όχι!!:tongue_smilie: από οποιαδήποτε περιοχή μπορείτε να το οργανώσετε!!:thumbup: Απλά εμείς βρήκαμε τρόπο συχνότερης επικοινωνίας, άρα και καλύτερης οργάνωσης για συναντήσεις!!:cool:

Έχουν γίνει και 2 συναντήσεις στην Αθήνα! Άντε, κάν' τε και κανένα 3ο, ρε παιδιά, εμείς φέτος μόνο κάναμε 3 και πάμε για 4ο!!:tongue_smilie:

jimkakajim88
02-05-2010, 12:20
2ο,3ο που να καταλαβει τι εννοεις....ας εβαζες 2η,3η συναντιση....ή ας εβαζες την λεξη meeting :t2::t2::t2:....τεσπα....παιδια επειδη εχει lower και εξετασεις ας το αφισουμε για μετα.....απλος καλοκαιρι να κανουμε οσα μπορουμε.....βασικα ολο και καποι θα λοιπουν για αυτο ας κανουμε ενα γρηγορο μολις τελιωσουν τα σχολεια και αυτα....και μετα βλεπουμε.....βασικα εμενα ο μπαμπας μου δν εχει αδεια 2 βδομαδες οπως τα αλλα καλοκαιρια....ειναι πιο μετα φετος η αδεια του απ την δουλεια...αρα ολο το καλοκαιρι εδω θα ειμαι....εκτος κανα σ/ο η αν εχει κανα 4ημερο ρεπο θα λειπω.....ειμαι ολος δικο σας.....:tongue::biggrin::lol:

jimkakajim88
26-06-2010, 15:53
προς ολους του ninty!!!!σημερα οι Θεσσαλονικοις ετοιμαζουμε μια τρελη συναντιση!!!!!!!!μαλλον θα υπαρξει και wii gaming!!!!αναμενοντε photos!!!!!!αλλα μαλλον θα ειναι ανεπισημη!!!!οχι ΤΝΜ

Braveheart1980
27-06-2010, 12:40
Αντε - αντε να δούμε και εμείς καμμιά photo!

Rush
27-06-2010, 13:11
Αντε - αντε να δούμε και εμείς καμμιά photo!

Ελπίζω αυτές να σε καλύπτον!!!:tongue_smilie::thumbup1:

http://img171.imageshack.us/img171/3470/dsc00844m.jpg (http://img171.imageshack.us/i/dsc00844m.jpg/) http://img693.imageshack.us/img693/7652/dsc00845e.jpg (http://img693.imageshack.us/i/dsc00845e.jpg/) http://img339.imageshack.us/img339/7951/dsc00846d.jpg (http://img339.imageshack.us/i/dsc00846d.jpg/) http://img31.imageshack.us/img31/7010/dsc00847p.jpg (http://img31.imageshack.us/i/dsc00847p.jpg/) http://img38.imageshack.us/img38/9207/dsc00848mp.jpg (http://img38.imageshack.us/i/dsc00848mp.jpg/) http://img202.imageshack.us/img202/2859/dsc00849qk.jpg (http://img202.imageshack.us/i/dsc00849qk.jpg/) http://img39.imageshack.us/img39/4301/dsc00850c.jpg (http://img39.imageshack.us/i/dsc00850c.jpg/)

ο Jimkakajim έβγαλε τις φωτο, αλλά μάλλον τα χέρια του έτρεμαν από συγκίνηση!!:tongue_smilie::lol:

sp1r1t
27-06-2010, 16:29
ο σάκης τη γλίτωσε πάλι

jimkakajim88
27-06-2010, 16:42
δεν ετρεμα απλος ηταν σκοτεινα και απο κινητο!!!τι περιμενες!!!!:sleep:
τεσπα!!!!!παιδια ηταν πολυ γαματα χθες και η επομενη συναντιση θα ειναι παραλια!!!!για μπανακι!!!!

Υ.Γ αν δειτε σε δυο φωτο κατω κατω δεξια φενεται και ο γατος του Σακη!!!!ειχαμε και εναν guest star!!!!:thumbup1:

Rush
27-06-2010, 20:43
δεν ετρεμα απλος ηταν σκοτεινα και απο κινητο!!!τι περιμενες!!!!:sleep:
τεσπα!!!!!παιδια ηταν πολυ γαματα χθες και η επομενη συναντιση θα ειναι παραλια!!!!για μπανακι!!!!

Υ.Γ αν δειτε σε δυο φωτο κατω κατω δεξια φενεται και ο γατος του Σακη!!!!ειχαμε και εναν guest star!!!!:thumbup1:

Για παραλία δεν το κώβω να 'ρχομαι...:sad: αλλά αν το ΤΝΜ 4 ισχύει το Σάββατο, τότε να πούμε ώρες γιατί είμαι μέσα και πιστεύω πολλοί Θεσσαλονικοίς ακόμα, που πολλοί δεν μπόρεσαν να έρθουν στη συνάντηση!:tongue_smilie:

Tanno-chan
28-06-2010, 10:22
Sorry που δεν ήρθα. Του είπα του jimkakajim για το περιστατικό προχτές. Ήμουν με την οικογένεια μου σε ταβέρνα και μετά πήγαμε σε συναυλία του Νότη Σφακιανάκη. Ήμασταν λιώμα από το μεθύσι.

aggel22os
28-06-2010, 10:39
και εγω ... ειχα κατευει την προηγουμενη ημερα για να δω ενα φιλο μου απο κατασκηνωση και επιδη καναμε αρκετες γυρες..την επομενη μερα ημουν κουρασμενος..ε νταξυ αμα το ηξερα και πιο νωρις...

Rush
28-06-2010, 13:35
παίδες... τελικά άκυρο και για το σάββατο... παρασκευή μπορώ για τνμ 4... σόρρυ αν σας το χαλάω...

jimkakajim88
28-06-2010, 15:54
οκ!θα το βολεψουμε πιστευω!!!απλος θα ηταν καλητερα να το γραφες στο αλλο θεμα που υπαρχει για τον ΤΝΜ 4!και επισης παιδια πειτε οποιον βρητε απο ninty να ερθει!στιλτε πμ σε ολους(απο Σαλονικα φυσικα)!!!:thumbup1:

Rush
28-06-2010, 16:50
οκ!θα το βολεψουμε πιστευω!!!απλος θα ηταν καλητερα να το γραφες στο αλλο θεμα που υπαρχει για τον ΤΝΜ 4!και επισης παιδια πειτε οποιον βρητε απο ninty να ερθει!στιλτε πμ σε ολους(απο Σαλονικα φυσικα)!!!:thumbup1:

Σόρρυ, αλλά δεν έβρισκα το θέμα και το πόσταρα εδώ!!:lol::lol: Τεσπα... αφού δεν έχουμε ακόμη ορίσει ημερομηνία, τότε κι εδώ καλά είναι!

sp1r1t
11-12-2010, 12:44
Σήμερα κάποια μέλη του Ninty θα πάνε στο
Mediterranean Cosmos για το party του Super Mario. Οποιος μπορεί ας έρθει. Κάντε με pm και πείτε μου αν θα έρθετε για να συνεννοηθούμε. Η συνάντηση θα γίνει γύρο στις 5 και θα καθίσουμε (λογικά) μέχρι να τελειώσει το party.

Tanno-chan
11-12-2010, 12:57
Πως θα πάτε?

Για τους Κεντρο-Δυτικούς, πάρτε κατευθείαν το 2 ή το 31 για να κατεβείτε στην Γέφυρα Βούλγαρη, στην οποία και βρίσκεται η αφετήρια 31 και 36. Όταν φτάσετε στην αφετήρια, πάρτε το 36 για να πάτε κατευθείαν στο Cosmos. Θα σας πάει μία γύρα, προκειμένου να σας πάει στο Cosmos στο χώρο στάθμευσης ΙΧ του, όπου και βρίσκεται η στάση αυτή.

Θα έρθω κι εγώ με φωτογραφική και για νέο υλικό.

jimkakajim88
11-12-2010, 13:01
Πως θα πάτε?

Για τους Κεντρο-Δυτικούς, πάρτε κατευθείαν το 2 ή το 31 για να κατεβείτε στην Γέφυρα Βούλγαρη, στην οποία και βρίσκεται η αφετήρια 31 και 36. Όταν φτάσετε στην αφετήρια, πάρτε το 36 για να πάτε κατευθείαν στο Cosmos. Θα σας πάει μία γύρα, προκειμένου να σας πάει στο Cosmos στο χώρο στάθμευσης ΙΧ του, όπου και βρίσκεται η στάση αυτή.

Θα έρθω κι εγώ με φωτογραφική και για νέο υλικό.

ή παρτε οποιοδιποτε λεωφοριο και κατεβητε Κολομβου...και απο εκει παρτε 2,3,8 κατεβενετε ΙΚΕΑ και μετα διπλα,με τα ποδαρακια :)

Tanno-chan
11-12-2010, 17:10
Εγώ τώρα γύρισα, γιατί δεν αντέχεται με τίποτα το κρύο... Του παίκτη κάτι του έτυχε όπως μιλήσαμε στο τηλέφωνο.

sp1r1t
12-12-2010, 00:32
Δεν μπορώ να πω πως με εντυπωσίασε τόσο το φορτηγό όσο οι κοπελιές που ήταν εκεί μέσα. Ακόμα όπως άκουσα τα γενέθλια δεν ήταν διοργανωμένα από τη Nortec αλλα από την Nintendo.
Να και μερικές φωτογραφίες από gaming καταστάσεις μέσα στο φορτηγάκι:
291729152918

Μετά από το φορτηγάκι κάναμε μια βόλτα μέσα στο Cosmos και πήγαμε σε διαφορα μαγαζιά. Αφού δοκιμάσαμε μερικά κραγιόν,όζες και τα λοιπά...:lol::tongue_smilie::lol:
2916

χωριστήκαμε και αυτοί p έμειναν sinexisame την βόλτα. Έπειτα από λίγο(7 έως της 8) ξαναχωριστικαμε και μείναμε μονο εγώ και ακόμα ένα παιδί(spartan117 νομίζω) και πήγαμε πάλι στο φορτηγάκι για να παίξουμε με τις κοπελιές mario kart και new super mario bros.

Tanno-chan
12-12-2010, 01:35
Ιδού και των 2 ημερών τα events

http://img804.imageshack.us/img804/5600/img0564z.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/2361/img0565t.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/6238/img0566f.jpg
http://img530.imageshack.us/img530/4058/img0567b.jpg
http://img510.imageshack.us/img510/3264/img0568x.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/5989/img0569it.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/4532/img0570y.jpg
http://img810.imageshack.us/img810/2860/img0572rd.jpg
http://img251.imageshack.us/img251/9695/img0573eg.jpg
http://img812.imageshack.us/img812/5421/img0574w.jpg

jimkakajim88
20-01-2011, 23:18
Παιδια Θεσσαλονικης...το Σαββατο 22 Ιανουαριου θα κανουμε ενα meeting..τωρα αν ειναι επισημο ανεπησημο θα διξει... :P
Η συναντιση θα γινει στον νεο σιδηροδρομικο σταθμο...ωρα,μαλλον κατα τις 5 με 5:30...οσοι εχετε τον χρονο και θελετε μπορειτε φυσικα να ερθετε... :)
Αν δεν κανω λαθος μεχρι στιγμης ειμαστε γυρω στα 12-15 ατομα :P
Που θα χωρεσουμε μεσα στο σπιτι xD!

Rush
23-01-2011, 12:23
Παιδια Θεσσαλονικης...το Σαββατο 22 Ιανουαριου θα κανουμε ενα meeting..τωρα αν ειναι επισημο ανεπησημο θα διξει... :P
Η συναντιση θα γινει στον νεο σιδηροδρομικο σταθμο...ωρα,μαλλον κατα τις 5 με 5:30...οσοι εχετε τον χρονο και θελετε μπορειτε φυσικα να ερθετε... :)
Αν δεν κανω λαθος μεχρι στιγμης ειμαστε γυρω στα 12-15 ατομα :P
Που θα χωρεσουμε μεσα στο σπιτι xD!

Τελικά χωρέσαμε και παραχωρέσαμε στο σαλόνι του Σάκη! :Ρ Κι άλλοι να 'μασταν!

Tanno-chan
23-01-2011, 15:31
Αν δεν ήταν οι Αλβανοί από κάτω να κάνουν φασαρία με τους μπάτσους μετά το σκηνικό που έγινε σε κάποιο μαγαζί, θα ερχόμουν...

Αυτή τη φορά κανονίστε να συμφέρει όλους μας για να πάμε όλοι μαζί.

jimkakajim88
23-01-2011, 17:32
Τελικά χωρέσαμε και παραχωρέσαμε στο σαλόνι του Σάκη! :Ρ Κι άλλοι να 'μασταν!
Στο σαλονι του Σακη καλα ησασταν μαλλον θες να πεις.... ;)

Αν δεν ήταν οι Αλβανοί από κάτω να κάνουν φασαρία με τους μπάτσους μετά το σκηνικό που έγινε σε κάποιο μαγαζί, θα ερχόμουν...

Αυτή τη φορά κανονίστε να συμφέρει όλους μας για να πάμε όλοι μαζί.

LOL! ρε Τanno :P
Λεμε να κανουμε και ενα επισημο οπου να ναι...(σε κανα 2 βδομαδες,αν θελετε....)και θα γινει σε κανα μαγαζι φυσικα...

Rush
24-01-2011, 23:48
Στο σαλονι του Σακη καλα ησασταν μαλλον θες να πεις.... ;)

Ναι... εγώ είχα καταλάβει άλλο δωμάτιο του σπιτιού του Σάκη, αλλά δε χρειάζεται να το λες δημόσια! :tongue_smilie: Έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ!:001_tt2: Πάντως, όσοι παρεβρέθηκαν, καταλαβαίνουν το λόγο για τον οποίο θα πάρω την πρωτοβουλία να προτείνω το επίσημο να γίνει ξανά στο σπίτι του Σάκη κι όχι σε μαγαζί!:lol: ("πλακίζω", φυσικά :Ρ)

jimkakajim88
25-01-2011, 00:06
Ναι... εγώ είχα καταλάβει άλλο δωμάτιο του σπιτιού του Σάκη, αλλά δε χρειάζεται να το λες δημόσια! :tongue_smilie: Έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ!:001_tt2: Πάντως, όσοι παρεβρέθηκαν, καταλαβαίνουν το λόγο για τον οποίο θα πάρω την πρωτοβουλία να προτείνω το επίσημο να γίνει ξανά στο σπίτι του Σάκη κι όχι σε μαγαζί!:lol: ("πλακίζω", φυσικά :Ρ)

Τοσο καλα περασες ;) ?

Λοιπον προτινω το επισημο Ninty Meeting Να γινει οχι το επερχομενο Σ/Κ το αλλοοοο.....ή Σαββατο ή Παρασκευη..οποτε σας βολευει...και φυσικα να ειναι ενα πατροπαραδοτο...Καφες,Παρεα και DS :P
και φυσικα σε κανα Playroom παλυ...τι λετε...?

Rush
25-01-2011, 16:07
Τοσο καλα περασες ;) ?

Λοιπον προτινω το επισημο Ninty Meeting Να γινει οχι το επερχομενο Σ/Κ το αλλοοοο.....ή Σαββατο ή Παρασκευη..οποτε σας βολευει...και φυσικα να ειναι ενα πατροπαραδοτο...Καφες,Παρεα και DS :P
και φυσικα σε κανα Playroom παλυ...τι λετε...?

1) Πέρασα τέλεια! ;)
2) Θα συμφωνήσω για το άλλοοο σαββατοκύριακο, γιατί αυτήν την Παρασκευή έχω κάτι κανονισμένο, μιας και την Πέμπτη έχω τα γεννέθληά μου. Για το μέρος, θα ξανασυμφωνήσω! :Ρ
3) λέω σιγά σιγά να ανοίγουμε κι ένα θέμα με το ΤΝΜ (5 ή 6...? έχασα το λογαριασμό! :Ρ)

fanny
29-01-2011, 23:00
Και εγώ μέσα παιδιά!
Όποτε κανονιστεί πείτε μου! ;) ;) ;) ;)

fanny
19-02-2011, 12:57
Παιδιά ψήνεστε για μια συνάντηση σήμερα στο κέντρο για καφέ και Gaming; ;) ;)

fanny
26-05-2011, 16:55
Τι λέει;
Θα κάνουμε κανένα ΤΝΜ μετά τις εξετάσεις;

sp1r1t
26-05-2011, 17:06
Ετσι λεμε, να παμε και στο game world στον μυλο.

fanny
26-05-2011, 18:15
Καιρός είναι...
Πόσοι μήνες πέρασαν από το τελευταίο μας...

Tanno-chan
26-05-2011, 19:05
Καιρός είναι...
Πόσοι μήνες πέρασαν από το τελευταίο μας...

Σχεδόν ένας μήνας. Το Game World θα είναι η νέα μας συνάντηση.

Δείτε στο θέμα είδησης για την έκθεση, όπου και έχω παραθέσει update πληροφορίων για το θέμα αυτό. Να έχετε μαζί σας λεφτά, γιατί κάνει €8 και για όλες τις ημέρες θα διαρκέσει ως τις 23.00 μέχρις τις 30 Ιουνίου!

Tanno-chan
27-05-2011, 08:08
Λοιπόν, καλύτερα να κάνουμε διπλή συνάντηση.

1) Για το Game World την άλλη βδομάδα που θα έχω γυρίσει κι εγώ από Αθήνα. Θα έρθουν και τα ανίψια μου και κάτι φίλοι μας μαζί μου και γι' αυτό λέμε. Θα σας πω περίπου το πότε μας βολεύει να πάμε.
2) Για το Ε3. Πρέπει να βρούμε κι έναν χώρο να κανονίσουμε κι ένα σωστό video streaming.

sp1r1t
28-05-2011, 00:57
Λοιπόν, καλύτερα να κάνουμε διπλή συνάντηση.

1) Για το Game World την άλλη βδομάδα που θα έχω γυρίσει κι εγώ από Αθήνα. Θα έρθουν και τα ανίψια μου και κάτι φίλοι μας μαζί μου και γι' αυτό λέμε. Θα σας πω περίπου το πότε μας βολεύει να πάμε.
2) Για το Ε3. Πρέπει να βρούμε κι έναν χώρο να κανονίσουμε κι ένα σωστό video streaming.

Στο σπιτι του Σακη, που αλλου?

paixtis
28-05-2011, 01:28
Για την έκθεση είμαι μέσα.Για Ε3 μάλλον δύσκολο

fanny
05-06-2011, 15:49
Προτείνω να γίνει ένα ΤΝΜ στις 11/6 ή 18/6 για να πάμε όλοι μαζί να πάρουμε το event
http://www.ninty.gr/content.php?r=1193-Events-%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CF%89%CE%BD-Pokemon
(Multirama Κέντρο) και μετά κάπου για καφέ κοντά στη Ναυαρίνου,Καμάρα και γενικά όπου μας βγάλει...!!! :P :p
Τι λέτε;;; :) :)

sp1r1t
05-06-2011, 16:05
ναι, να παμε sturbacks που εχει καλουσ καφεδες :P
Εγω δεν εχω προβλημα μπορω και 11 και 18

paixtis
05-06-2011, 17:07
Πάμε και στο event στο Μύλο ρε παιδιά.Κρίμα είναι να μην δούμε μια τέτοια προσπάθεια!

Tanno-chan
05-06-2011, 19:05
Για την γνώμη μου δεν πολυαξίζει, αλλά είναι ένα λιγοστό κομμάτι του παρελθόντος η έκθεση αυτή και ότι πρέπει να την βιώνουν τα μικρά και να την θυμούνται οι μεγάλοι. Υπάρχει και το καλό κομμάτι. Μία παρόμοια έκθεση σαν αυτή στην Ιαπωνία για να δοκιμάσετε όλοι το 3DS με κάποια demo παιχνίδια.

fanny
05-06-2011, 22:46
τελικά αυτή η έκθεση πότε είναι;;; :p :p

Tanno-chan
05-06-2011, 22:48
τελικά αυτή η έκθεση πότε είναι;;; :p :p

Είναι ανοιχτή ως τις 30 Ιουνίου και ως τις 23.00 καθημερινά και σαββατοκύριακα. Το εισιτήριο κοστίζει μόνο €8.

fanny
05-06-2011, 22:52
Άρα : event=>καφές + gaming=>έκθεση=>σπίτια μας;;;

enrique19
05-06-2011, 23:21
μονο 8 ευρω?οκ...

fanny
06-06-2011, 10:26
Άρα : event=>καφές + gaming=>έκθεση=>σπίτια μας;;;

Tanno-chan
06-06-2011, 13:59
Εγώ θα την αράξω σπίτι μου. Πηγαίνετε εσείς στην έκθεση. Έχω πολλά να κάνω για την σχολή.

paixtis
06-06-2011, 17:38
Kαλά και εγώ έχω πολλά να κάνω για τη σχολή.Σιγά ρε Tanno τι απαιτήσεις έχει η σχολή σου?Μερικές ώρες θα είμαστε έξω.Εγώ προτείνω πρώτα να πάνε να πάρουν τα pokemon τα παιδιά και μετά να πάμε κατευθείαν στην έκθεση και μετά ας κάτσει όση ώρα μπορεί ο tanno για καφέ.

Tanno-chan
06-06-2011, 18:42
kαλά και εγώ έχω πολλά να κάνω για τη σχολή.σιγά ρε tanno τι απαιτήσεις έχει η σχολή σου?μερικές ώρες θα είμαστε έξω.εγώ προτείνω πρώτα να πάνε να πάρουν τα pokemon τα παιδιά και μετά να πάμε κατευθείαν στην έκθεση και μετά ας κάτσει όση ώρα μπορεί ο tanno για καφέ.

επειδή είχα της πόπης δουλειές αθήνα-θεσσαλονίκη, παρέλειψα 1 μήνα την σχολή. τώρα που ηρέμησα καπώς, έχω τον χρόνο μου για την σχολή για να τελειώσω. έχω και τρελές εργασίες να κάνω... γενικά δεν την παλεύω άλλο. κανονίστε καφέ αύριο-μεθαύριο για να έρθω. εσείς πάρτε τα φλώρικα πλασματάκια σας και μετά σφυρίξτε μου! :p

fanny
06-06-2011, 18:55
Εγώ δεν μπορώ καθημερινές από παρασκευή απόγευμα και μετά όποια μέρα θέλετε αλλά αυτή την εβδομάδα έχω εξετάσεις και δεν προλαβαίνω...

Rush
07-06-2011, 22:01
Εγώ αύριο δίνω το τελευταίο μάθημα! (μετά, το Σάββατο προφορικά proficiency, αλλά δε μ' ενοχλεί ιδιαίτερα) Οπότε, από αύριο (εκτός Παρασκευής απόγευμα) είμαι διαθέσιμος! Για την έκθεση δεν ξέρω... ξενέρωσα...! Μετά από εκείνο το φιάσκο δύσκολα να ξαναβρώ την όρεξη...

Tanno-chan
07-06-2011, 23:11
Εγώ αύριο δίνω το τελευταίο μάθημα! (μετά, το Σάββατο προφορικά proficiency, αλλά δε μ' ενοχλεί ιδιαίτερα) Οπότε, από αύριο (εκτός Παρασκευής απόγευμα) είμαι διαθέσιμος! Για την έκθεση δεν ξέρω... ξενέρωσα...! Μετά από εκείνο το φιάσκο δύσκολα να ξαναβρώ την όρεξη...

Κανονίστε συνάντηση αύριο στην Τσιμισκή, τότε να πάρετε τα φλώρικα πλασματάκια σας και μετά πάμε για καφέ μία γύρα και μετά παρτε το 31 για να πάτε όλοι μαζί στην έκθεση.

fanny
09-06-2011, 11:40
Τελικά τι θα γίνει;
Αποφασίστηκε κάτι;;;

fanny
10-06-2011, 13:45
ΕΕΕΕΕ???
Ρωτάω αποφασίστηκε κάτι;;;

paixtis
10-06-2011, 16:15
Όχι για να βλέπεις ότι δεν έγραψε κανείς κάτι ή δεν ενημερωθήκαμε, δεν κανονίστηκε κάτι ακόμα.Εγώ δυστυχώς αυτό τον καιρό είμαι πολύ πνηγμένος με την εξεταστική μου.Μετά την Τρίτη το συζητάμε όμως καθώς θα είμαι λίγο πιο χαλαρά.

paixtis
24-11-2012, 15:54
Με αφορμή το launch event του WiiU στη Θεσσαλονίκη από το gameover καλό θα ήταν να οργανωθούμε οι Θεσαλονικοίς και όσοι άλλοι θέλουν να έρθουν από το ninty για να πάμε όλοι μαζί στο γεγονός.Τι λέτε?Ποιοι θα'ρθειτε?Το event είναι το Σάββατο στις 1 Δεκεμβρίου στο public της Τσιμισκή.Μην ξεχνάμε ότι έχει και κλήρωση WiiU!Για περισσότερες πληροφορίες να είστε συντονισμένοι εδώ.

ShinAkuma87
25-11-2012, 16:37
paixtis εγω σίγουρα με τον Rush και τον Σάκη θα έρθουμε 100%,για τα υπόλοιπα μέλη του Ninty θα εχουμε επικοινωνια μαζι τους για να δουμε ποιοι θα μπορέσουν να έρθουν.

Tanno-chan
25-11-2012, 17:24
Εγώ δεν θα έρθω. Έχω υποσχεθεί σε φίλο μου να πάω Αθήνα κάτω για μία δουλειά αυτό το Σ/Κ. Sorry. Έγινε του Τατσόπουλου κάτω στην Αθήνα και αναβάλλαμε την κάθοδο μου για το Σ/Κ αυτό.

punkstar69
25-11-2012, 21:49
Θα δείτε την μοσχαροκεφαλι μου στο event :001_rolleyes:

ShinAkuma87
25-11-2012, 22:10
Θα δείτε την μοσχαροκεφαλι μου στο event :001_rolleyes:
Πάρα πολύ ωραία που θα μας έρθεις!:001_smile:

punkstar69
26-11-2012, 15:11
Πάρα πολύ ωραία που θα μας έρθεις!:001_smile:

Λείπει ο μαϊς απο την σαρακοστή ? :tongue_smilie:

paixtis
28-11-2012, 06:00
http://www.gameover.gr/articles/GameOver-Wii-U-launch-event.22084.html

Τελικά στις 4 θα πραγματοποιηθεί το event μέχρι τις 6:30 με 7 που θα γίνει η κλήρωση.Επαναλαμβάνω ότι θα γίνει στις 1 Δεκεμβρίου στα public της Τσιμισκή.Παραθέτω το κομμάτι με τα δώρα απ'το παραπάνω link και ποιος δικαιούται να τα πάρει.

1ο δώρο: 1 Κονσόλα Premium Edition Wii U
2ο δώρο: 3 New Super Mario Bros. U σε αντίστοιχο αριθμό συμμετεχόντων
Εκτός των παραπάνω, θα υπάρξουν δωράκια υπό μορφή συλλεκτικών καπέλλων και t-shirts Wii U, καθώς επίσης και άλλα διαφημιστικά καλούδια, που θα μοιραστούν σε όσους μας κάνουν την τιμή και βρεθούν στην παρέα μας. Εδώ πρέπει να τονίσουμε ότι δικαίωμα στην απόκτηση των δώρων θα έχουν μόνο όσοι θα είναι παρόντες κατά τη διάρκεια της κλήρωσης. Τέλος, χωρίς να έχει μέχρι στιγμής επιβεβαιωθεί, υπάρχει το ενδεχόμενο το κατάστημα Public να προσφέρει έκπτωση σε προϊόντα Wii U για το χρονικό διάστημα που θα διεξάγεται το event.

ShinAkuma87
30-11-2012, 17:10
Πάρα πολύ ωραία!Ολοι λοιπόν κινούμαστε στον ρυθμό του μεγάλου Wii U event που θα διεξαχθεί αύριο!Θα γίνει χαμός!!!:thumbup:

ShinAkuma87
03-12-2012, 21:20
Πραγματικά περάσαμε καταπληκτικά στο event παιδιά!Θέλω όμως να σας ρωτήσω αν θα θέλατε/μπορούσατε αυτό το Σαββατοκύριακο να κανονίσουμε ξανά meeting για το παρακάτω:

http://img585.imageshack.us/img585/3654/retros12.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/retros12.jpg/)

Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο!:001_smile:

Hatsos
03-12-2012, 22:26
Πολύ καλή ιδέα μου φένεται. Αφού δεν είμουν στο προηγούμενο εάν βολέψει μπορεί να έρθω σε αυτό. Εάν βέβαια κανονίσουμε τίποτα

Tanno-chan
04-12-2012, 00:20
Εγώ λέω να το κάνουμε για Σάββατο που θα είναι ανοιχτά τα μαγαζιά για πολλές καταστάσεις.

Hatsos
04-12-2012, 11:19
Και να είναι ανοιχτά τα μαγαζιά τι μπορούμε να κάνουμε? Εκτός και αν πάμε να δοκιμάσω απο κοντά το Wii U που δεν το έχω πιάσει ακόμα καθόλου στα χέρια μου. Πάντως πιστεύω πως μπορώ και Σαββάτο και Κυριακή. Εκτός και αν συμβεί κάτι που δεν υπολογίζω.

Tanno-chan
04-12-2012, 16:27
Λέω να ρίξουμε μία ματιά και στα άλλα μαγαζιά για τίποτα παιχνίδια που δεν έχουμε βρει στα κεντρικά. Θα είναι επίσης ανοιχτά και τα καφενεία, κλπ. Κυριακή είναι κλειστά. Την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου(μία μέρα μετά τα γενέθλια μου) και μετά θα είναι ανοιχτά λόγω εορτών των Χριστουγέννων.

ShinAkuma87
05-12-2012, 21:18
Εγώ σήμερα που μίλησα με τον Rush ειπαμε για Σαββατο συνάντηση στην Αριστοτελους(αγαλμα Βενιζελου) στις 4.Απο εκει παιρνουμε το λεωφορειο 10,κατεβαινουμε στο τερμα του και παιρνουμε το 66.Υπολογιζω πως θα ειμαστε στο ΝΟΗΣΙΣ που γινεται η εκθεση στις 5 το αργότερο και θα εχουμε τρεισιμισι ωρες στη διαθεση μας-η εκθεση το Σαββατο ειναι απο τις 13:30 εως τις 20:30.Επίσης η εισοδος στην εκθεση ειναι δωρεαν.Για πειτε μου συμφωνειτε να το κάνουμε τότε;

Hatsos
05-12-2012, 21:44
Τι λέτε για κυριακή? Μπα ε?

Tanno-chan
05-12-2012, 22:50
Μπα, δεν το ψήνουμε για Κυριακή. Ψήσου κι έλα! Είναι σπάνια ευκαιρία. Θα χαρώ να σε δω, ρε Μήτσο!

Hatsos
05-12-2012, 23:15
Πω πω και εγώ θέλω να σας δω ρε παιδιά. Έχω πολύ καιρό να σας δω όλους και έχασα και το προηγούμενο meeting. Το ΣΚ θα είμαι θεσσαλονίκη, μακάρι αν πάνε όλα καλά θα έρθω και εγώ. Πιστεύω να τα καταφέρω.

SUPER_MARIO_
06-12-2012, 13:14
Πραγματικά περάσαμε καταπληκτικά στο event παιδιά!Θέλω όμως να σας ρωτήσω αν θα θέλατε/μπορούσατε αυτό το Σαββατοκύριακο να κανονίσουμε ξανά meeting για το παρακάτω:
Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο!:001_smile:
Ωραίος, με πρόλαβες, ήθελα να το ποστάρω κι εγώ. Αξίζει και με το παραπάνω!!
Μέσα κι εγώ για όποτε κανονίσετε.

ShinAkuma87
07-12-2012, 13:19
Λοιπόν προς όλους.Αύριο παίδες συνάντηση στην Αριστοτέλους στο άγαλμα Βενιζέλου στις 16:00!Όσοι πιστοί προσέλθετε λοιπόν!:biggrin:

Hatsos
07-12-2012, 15:42
Εγώ θα έρθω θεσσαλονίκη, εάν σας προλάβω θα έρθω. Θα βγω το βράδυ σίγουρα όμως, αν θέλετε μπορούμε να βρεθούμε και μετά. Αν θα κάνει κανεις καμιά έξοδο.

Dimpap28
07-12-2012, 16:49
Το Σάββατο στις 15 του μήνα θα ανέβω Θεσ/νίκη, μέσω της Nortec, καθώς θα μοιράζω σε κάποιο κατάστημα Μουστάκας το Pokemon Keldeo για τις Black/White και Black/White 2!

Ετοιμαστείτε για TNM! Προφανώς θα μαζευτούμε όλοι από το Ninty για καφέ κλπ! Τι λέτε; Εγώ λέω να έρθω Σάββατο και μετά το event των Pokemon να πάμε πουθενά όλοι παρέα. Και για καφέ Κυριακή πρωί, οπότε να φύγω Κυριακή απόγευμα!

Πείτε μου όσοι ψήνεστε για TNM λοιπόν το Σάββατο το απόγευμα ή την Κυριακή το πρωί!

blackmore
07-12-2012, 16:54
θα το ήθελα αυτό το ποκεμον αλλά Θεσσαλονίκη θα πάω μετά της 29 Δεκεμβρίου.:001_unsure:

Hatsos
07-12-2012, 17:17
Πω πωωω πολύ ενδιαφέρον. Πολύ καλή ιδέα. Μέσα είμαι, ειδηκά την κυριακή με βολεύει πάρα πολύ. Για αυτό το σαββάτο σχετικά με αυτό που είπα τι λένε τα παιδιά?

Tanno-chan
07-12-2012, 17:35
Πω... Και είναι τα γενέθλια μου αυτό το Σάββατο(15 Δεκεμβρίου)!

Dimpap28
07-12-2012, 17:37
θα το ήθελα αυτό το ποκεμον αλλά Θεσσαλονίκη θα πάω μετά της 29 Δεκεμβρίου.:001_unsure:

Θα γίνουν και σε καταστήματα Μουστάκας στην Αθήνα Events πάντως. Από Δευτέρα θα έχουμε και λεπτομέρειες!

Ψήστε το πάντως οι Θεσ/νικείς! Μια φορά ανεβαίνω κι εγώ, so let's make it matter!

Hatsos
07-12-2012, 18:47
Εγώ θα κάνω ότι μπορώ να είμαι και αυτό και το άλλο ΣΚ θεσσαλονίκη. Θέλω πολύ να τα πούμε Dimpap και να συζητήσουμε γενικά με τα παιδιά. Πρώτη και τελευταία φορά που είμουν σε ninty meeting είπαμε πάρα πολλά πράγματα με τα παιδιά. Τότε που είχε έρθει ο Link θεσσαλονίκη.

Link - The hero of time
07-12-2012, 18:57
Τρομερα νεα αυτα για τους Θεσσαλονικείς.. Μακαρι να μπορουσα να ερθω κι εγω! Να περασετε τελεια παιδια!

paixtis
07-12-2012, 19:36
Μέσα παίδες!Πωπω 3 συνεχόμενες συναντήσεις!Αυτά είναι.Αυτό το Σάββατο είμαι μέσα για ότι θέλετε.Για το επόμενο καλύτερα Σάββατο για TNM.Dim φέρε κ 3ds!

Hatsos
08-12-2012, 00:55
Όλοι να φέρετε τα 3Ds σας παιδιά. Α ρε Link να μπορούσες να έρθεις και συ καλά θα ήταν. :Ρ

Rush
08-12-2012, 12:45
Υπέροχα νέα! :D Πάμε να πάρουμε το Σάββατο το Keldeo και μετά κλασικότατο ΤΝΜ με καφέ/μπύρα και gaming! :D ( Και μην ξεχνάμε το σημερινό, έτσι; ;) ) Αυτά είναι παιδιά! 3 συναντήσεις σε 3 συνεχόμενες εβδομάδες!!! Let's keep it up!

paixtis
08-12-2012, 14:23
Και όσοι δεν έχουν 3ds ας φέρουν DS!

Tanno-chan
08-12-2012, 15:25
Εγώ δε θα φέρω DS. Τον τελευταίο καιρό παίζω το The Last Story στο Wii. Θα φέρω τη φωτογραφική μου για να φωτογραφίσω την έκθεση.

paixtis
08-12-2012, 15:40
Φέρε 3ds για streetpass

Tanno-chan
08-12-2012, 17:03
Απλά για το streetpass θα το φέρω. Εσύ ξέρεις. Μέχρι να το «σπάσουν» εγώ θα κάνω καιρό να το ακουμπήσω.

Dimpap28
08-12-2012, 17:05
Απλά για το streetpass θα το φέρω. Εσύ ξέρεις. Μέχρι να το «σπάσουν» εγώ θα κάνω καιρό να το ακουμπήσω.

Εμ κι εσύ, το πήρες από Αμερική, τι να σου κάνουμε...

vovolas
08-12-2012, 18:37
Καλά να περάσετε μάγκες και καλό gaming και streetpass :laugh:

Tanno-chan
08-12-2012, 22:23
Ε τελικά πήγαμε να δούμε την έκθεση. Από κοντά είδαμε κι άλλα εκθέματα που μας κάνανε και «γίναμε». Μετά γυρίσαμε Χαρίλαου να φάμε και μετά το διαλύσαμε.

Σύντομα θ' ανεβάσω φωτογραφίες και βίντεο γι' αυτό, καθώς και του Public. Συγγνώμη που δεν το ανέβασα τόσο καιρό, γιατί 1) Ήθελα να πάρω συγκεντρωτική γνώμη απ' όλους τους παρευρισκόμενους, και 2) δε θυμόμουν που στο διάολο έβαλα το καλώδιο USB για να τα μεταφέρω στο PC.

Hatsos
09-12-2012, 00:31
O Rush μου είπε ότι δεν είχε και κάτι φοβερό στην έκθεση. Αμάν ρε παιδιά και συς χαριλάου βρίκατε να πάτε?

Tanno-chan
09-12-2012, 00:38
Γιατί; Εσύ που ήσουν;

Rush
09-12-2012, 02:06
O Rush μου είπε ότι δεν είχε και κάτι φοβερό στην έκθεση. Αμάν ρε παιδιά και συς χαριλάου βρίκατε να πάτε?

Ήταν ωραία! Είχε πράγματα, απλά όχι αυτά που θα θέλαμε να χαμε να παίξουμε... πχ τα NES/SNES, κλπ τα είχε μόνο ως εκθέματα!

Hatsos
09-12-2012, 14:53
Γιατί; Εσύ που ήσουν;

Εγώ ήμουν Συκιές χθες, μου είπε ο rush στο τηλ τι γίνεται και ήταν πολύ μακριά να πάω χαριλάου. Τον είπα να σας πει ότι θα γβω το βράδυ, πήγα βαλαωρίτου. Βγείκε κανείς σας?

Ήταν ωραία! Είχε πράγματα, απλά όχι αυτά που θα θέλαμε να χαμε να παίξουμε... πχ τα NES/SNES, κλπ τα είχε μόνο ως εκθέματα!

Μάλιστα, καλός . Ευχαριστώ όπως και να είναι.

Tanno-chan
09-12-2012, 18:51
Εγώ ήμουν Συκιές χθες, μου είπε ο rush στο τηλ τι γίνεται και ήταν πολύ μακριά να πάω χαριλάου. Τον είπα να σας πει ότι θα γβω το βράδυ, πήγα βαλαωρίτου. Βγείκε κανείς σας?

Ναι, όλοι εκτός τον Θάνο και τον Σάκη. Εκεί το διαλύσαμε μετά το φάι. Αν ήσουν Συκιές, τότε δεν χρειαζόταν να έρθεις τότε. Έλα στο επόμενο που θα έρθει ο Μήτσος εδώ.

ShinAkuma87
11-12-2012, 15:32
Πραγματικά ήταν ένα ωραίο meeting και προετοιμαζόμαστε για αυτό που μας έρχεται μεσα στην βδομάδα! :thumbup:

ShinAkuma87
12-12-2012, 15:22
Λοιπόν παιδιά δεδομένου πως o Dimpap θα ειναι αυτο το Σαββατο στον Μουστακα μεχρι τις 18:00 τι θα λέγατε να βρεθουμε και να πάμε στο καταστημα και μετα να τον πάμε οπου θελουμε για καφέ,φαγητο,βολτα κτλ-κατα προτιμηση στην περιοχη της Καμάρας στο κέντρο;Δεδομένου ότι ο Μουστακας ειναι διπλα στο ΙΚΕΑ,τι θα λεγατε να βρεθουμε ακριβως-αλλα ακριβως ομως- στην πλατεια Αριστοτελους στο γνωστο μας σημειο στις 16:30;Από εκει θα πάρουμε τα λεωφορεια 2 ή 8 που κανουν τερμα στο ΙΚΕΑ και μετα ο Μουστακας ειναι εκει διπλα-εδω ειναι η τοποθεσια του για να σας διευκολυνω http://www.moustakastoys.gr/gr/Shop/25.html.:001_smile:

Dimpap28
12-12-2012, 15:45
Όπως είπε και ο Περικλής, εγώ θα είμαι στο Μουστάκα από τις 10 το πρωί έως τις 6 το απόγευμα. Οπότε μπορείτε να έρθετε στο μαγαζί κατά τις 5μιση όσοι θέλετε, και μετά να φύγουμε όλοι παρέα, μιας και δεν έχω ιδέα από Θεσσαλονίκη. Μετά πάμε για καφέ, ποτό κλπ όπου θέλετε. Κανονίστε να μη γίνει τίποτα σαν και αυτό το Σάββατο:

http://www.youtube.com/watch?v=9XgDY5B91Pk

:tongue_smilie:

ShinAkuma87
12-12-2012, 16:03
Όπως είπε και ο Περικλής, εγώ θα είμαι στο Μουστάκα από τις 10 το πρωί έως τις 6 το απόγευμα. Οπότε μπορείτε να έρθετε στο μαγαζί κατά τις 5μιση όσοι θέλετε, και μετά να φύγουμε όλοι παρέα, μιας και δεν έχω ιδέα από Θεσσαλονίκη. Μετά πάμε για καφέ, ποτό κλπ όπου θέλετε. Κανονίστε να μη γίνει τίποτα σαν και αυτό το Σάββατο:

http://www.youtube.com/watch?v=9XgDY5B91Pk

:tongue_smilie:
Χαχαχαχαχαχα!Φαντάσου να βρέχει τότε-φτου φτου φτου!:001_tongue:

Dimpap28
14-12-2012, 03:22
Λοιπόν, για να οργανωνόμαστε! Στις 6 το απόγευμα του Σαββάτου τελειώνω από τον Μουστάκα. Οπότε μετά πάμε για καφέ-μπύρα-φαϊ μέχρι κάποια ώρα (ας πούμε μέχρι τις 9). Και την Κυριακή το πρωί προτείνω καφεδάκι και επίσημο TNM, για να τα πούμε όπως πρέπει, με 3DS κλπ! Θα φέρω και κάποιες κάρτες Kid Icarus: Uprising που μου περίσσεψαν από meeting στην Αθήνα.

Ελπίζω να μαζευτούμε παίδες, γιατί ουσιαστικά θα κάτσω μια μέρα παραπάνω για να σας γνωρίσω!

paixtis
14-12-2012, 17:24
Το παρελθόν όμως έχει δείξει ότι δύσκολα μαζεύονται άτομα σε κοντινά meetings.Οπότε καλό θα ήταν να κάνουμε ταυτόχρονα meeting και τα υπόλοιπα το Σάββατο και να τραβήξει μέχρι τις 11 και την Κυριακή όποιοι μπορούν ας βρεθούμε για καφέ.

Dimpap28
14-12-2012, 18:43
Το παρελθόν όμως έχει δείξει ότι δύσκολα μαζεύονται άτομα σε κοντινά meetings.Οπότε καλό θα ήταν να κάνουμε ταυτόχρονα meeting και τα υπόλοιπα το Σάββατο και να τραβήξει μέχρι τις 11 και την Κυριακή όποιοι μπορούν ας βρεθούμε για καφέ.

Ωραία. Οπότε συναντιόμαστε το Σάββατο μετά το Pokemon Event κάπου στο κέντρο και μετά όσοι ψήνονται την Κυριακή, πάμε και για ένα πρωινό καφεδάκι!

ShinAkuma87
16-12-2012, 16:55
Εντάξει τι να πω γι'αυτο το meeting περαν του οτι ηταν το λιγότερο καταπληκτικό κι είχε τόσο μα τόσο γέλιο!Ειδικά θυμάμαι που εγώ και οι Rush,paixtis,sp1r1t,Waluigis ειχαμε φτασει -μέτα κόπων και βασάνων :001_tongue:- στον Μουστάκα και ψαχναμε να βρουμε τον Dimpap με τον Tanno-chan και τον punkstar69-οι οποιοι ειχαν φτασει εκει πιο μπροστα απο εμας- σε ποιο μερος του μαγαζιου ηταν.Ε,καθως τους ψάχναμε επειδη ηταν οντως το καταστημα μεγαλο και φισκα απο κοσμο -τοσο που περπατουσες με βηματα... χελωνας :001_tt2:- ρωτησαμε μια -κυριολεκτικά ασχετη- υπάλληλο που γινόταν το Pokemon event για να μας απαντησει "Ποιο event;"-μετα από λίγο τα βρήκαμε τα παιδιά:laugh:
Αλλά και μετά τον Μουστάκα είχε τρομερή φάση που κάτσαμε για να φάμε σε ενα ψητοπωλειο στο κεντρο της πόλης.Κάτι παϊδάκια,κατι φιλετα κοτοπουλα,κατι καυτερες πιπεριές,κατι chicken burgers και σία με συνοδεια αναψυκτικών εγιναν "θυματα" μασας και χώνεψης και γέμισαν τα ταλαιπωρημενα μας στομάχια!:001_tongue:
Εκει ηρθε και ο Mario6 με τον αδερφό του και μετά αφου τελειωσαμε πήγαμε για μπυρες-εμ για να δεσει το γλυκο!Φαντάζεστε η συνέχεια πως ήταν!... :biggrin:
Υ.Γ:Λοιπόν Θεσσαλονικείς πιστεύω πως αφού εχουμε βρεθει 3 συνεχεις φορές,ας συνεχίσουμε το σερι και το επομενο ΣΚ-που θα ειναι και περιοδος γιορτων πλεον!:thumbup:

Dimpap28
16-12-2012, 17:09
Πέρασα πραγματικά υπέροχα παιδιά! Χάρηκα πολύ που σας είδα επιτέλους όλους από κοντά! Όλοι σας πολύ καλά παιδιά! Τώρα είναι η ώρα για επιστροφή στο άγχος της Αθήνας...

ShinAkuma87
16-12-2012, 17:16
Πέρασα πραγματικά υπέροχα παιδιά! Χάρηκα πολύ που σας είδα επιτέλους όλους από κοντά! Όλοι σας πολύ καλά παιδιά! Τώρα είναι η ώρα για επιστροφή στο άγχος της Αθήνας...
Κι εμεις χαρήκαμε πολύ που ηρθες,ήταν μεγάλη μας τιμή!Προσωπικά εύχομαι την επόμενη φορά να ερθεις στην πολη μας μαζί με τον Link-εντάξει αν γίνει κατι τετοιο απλά θα βγούμε ΚΟ από τα γέλια!!!:biggrin::lol:

Rush
17-12-2012, 00:11
Εντάξει... απλά υπέροχο το χθεσινό meeting! :biggrin: Και πραγματικά χάρηκα πολύ για τη γνωριμία! Εντάξει... στο Μουστάκα Η φάση, αλλά και μετά έπεσε πολύύύύύ γέλιο! :P Ειδικά μετά τις μπύρες! xD

Μήτσο, ελπίζω να ταν όλα καλά στην επιστροφή και να πέρασες κι εσύ το ίδιο καλά με μας στο meeting! :) Κανόνισε να μας ξανάρθεις και να ψήσεις κι άλλους ν' ακολουθήσουν! :P Βέβαια, εμείς είπαμε! Θα κατεβάσουμε λεωφορείο στην Αθήνα! :tongue_smilie:

Tanno-chan
17-12-2012, 00:23
Κι εγώ χάρηκα που ξανάδα τον Μήτσο. Αναγκάστηκα να την κοπανήσω αμέσως μετά το φάι, γιατί με περίμενε η παρέα μου για να μαζευτούμε σπίτι μου για τρελό πάρτυ φάσης και γέλιου. Και συγγνώμη που δεν ήρθα για καφέ, γιατί είμαι ως τώρα κομμάτια από τα χθεσινά. Με το που ξύπνησα την κοπανήσαμε σ΄ένα φίλο μας για ψηστήρι.

Ο punkstar ξέρει τι φάση παίζει. χαχαχαχαχαχα

Μήτσο, συννενοήσου με τους άλλους και πείτε μου που να σας βρω νωρίτερα. Εγώ θα μείνω στο Παγκράτι σ' ένα φίλο μου.

Hatsos
17-12-2012, 13:06
:( παιδιά ήθελα πολύ να έρθω αλλά έφυγε ένας φίλος μου για την ξενιτιά και έπρεπε να είμαι μαζί του, δεν έχω ιδέα πότε θα τον ξαναδώ. μπουχου μπουχου, έχασα το meeting μπουχου μπουχου

Dimpap28
17-12-2012, 16:06
Θα κάνουμε και άλλα τέτοια, μην ανησυχείτε! Καλά να είμαστε και έχουμε χρόνο! (Μέχρι την Παρασκευή που τελειώνει ο κόσμος...)

Τελικά το πρωί δεν πήγαμε για καφέ, γιατί άργησα να ξυπνήσω και με κράτησαν για φαΐ οι συγγενείς μου.

Θάνο, εγώ θα δουλεύω όταν θα κατέβεις, οπότε καλύτερα να συνεννοηθείς με τον Γιάννη, για να μη γίνει κάνα μπέρδεμα!

punkstar69
17-12-2012, 16:42
Οντος παιδια η συναντηση ητανε σουπερ περασαμε πολυ ομορφα πολυ χαβαλε και άφθονο γελιο
Ενα εχω να πω στην θεσσαλονικη δεν γινοντε ""Μeetings"" αλλα πολυ καλες φιλιες

ShinAkuma87
17-12-2012, 17:50
Οντος παιδια η συναντηση ητανε σουπερ περασαμε πολυ ομορφα πολυ χαβαλε και άφθονο γελιο
Ενα εχω να πω στην θεσσαλονικη δεν γινοντε ""Μeetings"" αλλα πολυ καλες φιλιες
Πόσο μεγάλη αλήθεια λες πραγματικά!:001_smile:
Για πείτε μου παιδιά -μιας και το ξαναεπαναλαμβανω- ειστε για 4η σερί συνάντηση αυτό το ΣΚ;:biggrin:

sp1r1t
17-12-2012, 19:53
Πόσο μεγάλη αλήθεια λες πραγματικά!:001_smile:
Για πείτε μου παιδιά -μιας και το ξαναεπαναλαμβανω- ειστε για 4η σερί συνάντηση αυτό το ΣΚ;:biggrin:

Εγω meeting χωρις τον Δημήτρη δεν κανω!
Οταν ξαναερθει βλεπουμε...:-P

Dimpap28
17-12-2012, 20:21
Εγω meeting χωρις τον Δημήτρη δεν κανω!
Οταν ξαναερθει βλεπουμε...:-P
Θα πω να με στέλνουν αποκλειστικά Θεσσαλονίκη για promotion! :001_tt2:

Hatsos
17-12-2012, 20:25
Πω πω μακάρι να ξανα έρθεις. :p Δεν νομίζω να γίνει κάτι την άλλη φορά. Τουλάχιστον έτσι ελπίζω.

Link - The hero of time
17-12-2012, 20:49
Ετσι ρε παιδια, σαρώσατε στη συνάντηση.. χαιρομαι τρομερά που περάσατε τέλεια.. τι αλλο να πουμε εκτος απο "τα καλύτερα έρχονται?"..
Ολο και καποια εκπληξη θα σκαρώσουμε για το μελλον οσο αφορα τις special guest συναντήσεις στη Θεσσαλονικη.. btw καμια φωτογραφια δε θα ανεβασετε απο τη συναντηση?

Tanno σε περιμενουμε αισιως το Σαββατο στο 4ο μεγάλο meeting...:50:

punkstar69
17-12-2012, 21:13
Χωρίς λεμονατι μπυριτισα δεν έρχομαι :26::26::26::26:

sp1r1t
17-12-2012, 22:04
Θα πω να με στέλνουν αποκλειστικά Θεσσαλονίκη για promotion! :001_tt2:

Εε μα....
Θα επικοινωνήσω με την Νορτεκ...θα τους πω οτι η λεξη promotion στην Θεσσαλονικη θα συνοδεύεται μονο με τον Δημητρη! :-P

Rush
19-12-2012, 14:03
Εε μα....
Θα επικοινωνήσω με την Νορτεκ...θα τους πω οτι η λεξη promotion στην Θεσσαλονικη θα συνοδεύεται μονο με τον Δημητρη! :-P

Έτσι! Θα εισηγηθώ προσωπικά επί του θέματος! :P Θα πω να στείλουν και ως bodyguard το Link-The Hero of Time! :P

@Punkstar69: Πάμε και πάλι για μπυρίτσα λεμονάτη! :P Δεν πτοούμαστε!

Btw, ψηθείτε και για καμιά συνάντηση ακόμα, τώρα που κλείνουν και τα σχολεία! :D

paixtis
19-12-2012, 15:06
Η κορώνα και carrib και όλες οι όμοιές τους έχουν λεμόνι μέσα.Εκεί στην Αθήνα ούτε αυτό δεν κάνετε???Πόσο πολλοί ξενέρωτες παραδόσεις πια... :001_tongue:

johnyrockgr
19-12-2012, 15:13
Η Corona & η Carib δεν ειναι μπυρες... νερακια με κιτρινο χρωμα ειναι! :001_tongue:
το λεει και η διαφημιση... It's not a beer, it's a Corona! :biggrin:

ShinAkuma87
19-12-2012, 15:44
Λοιπόν ομαδάρα για την Κυριακή προτεινω (κλασσικά) συνάντηση στην Αριστοτελους(στο γνωστό μας άγαλμα Βενιζέλου) στις 18:00.Συμφωνείτε;DS και 3DS οσοι εχουν ας τα φερουν για να κανουμε κοντριτσες σε Mario Kart DS -αλλά και Mario Kart 7!:cool:-(για φραπέδες,μπυρες,σαντουιτς και σια δεν το συζητάω είναι must σε κάθε μας meeting!:biggrin:)

Tanno-chan
19-12-2012, 16:21
Οι περισσότεροι γνωρίζουν τον λόγο της απουσίας μου στο επόμενο ΤΝΜ. Θα είμαι Αθήνα με τους Αθηναίους! Θα είμαι κάτω και για δουλειά και για διακοπές.

ShinAkuma87
22-12-2012, 20:04
Ακυρο για αυριο το meeting παιδιά-σας το έχω εξηγήσει αλλωστε και μέσω fb.:001_smile:

ShinAkuma87
24-06-2013, 12:30
Παλικάρια το ψήνετε να κάνουμε meeting αυτήν την περίοδο;:D

ShinAkuma87
30-06-2013, 14:26
Για πείτε μου,για το άλλο Σαββατοκύριακο πόσοι θα μπορείτε για να κάνουμε συνάντηση;:D

ShinAkuma87
01-07-2013, 15:37
Λοιπόν για συνάντηση λέω τελικά να πραγματοποιηθεί την άλλη Δευτερα.Πόσοι συμφωνείτε με αυτο;Πείτε κάτι,μην γράφω μόνο εγώ!:p

Tanno-chan
01-07-2013, 17:27
Εγώ βολεύομαι την Δευτέρα, γιατί Κυριακή γυρνάω από Τουρκία για αθλητικούς λόγους, τους οποίους πάω.

ShinAkuma87
06-07-2013, 15:17
Η συνάντηση τελικά πηγαίνει για Τετάρτη απόγευμα.Λεπτομέρειες στις επόμενες μέρες!:D

Tanno-chan
08-07-2013, 13:51
Μόλις μου είπε ο Περικλής γι' αυτό κι εγώ είμαι ΟΚ. Εγώ τώρα είμαι ΤΕΛΕΙΩΣ κομμάτια, γιατί τώρα γύρισα από Τουρκία. Είμαι ψυχικά και σωματικά ΚΟΜΜΑΤΙΑ! Θα μου πάρει 1 μέρα να συνέλθω απ' όλο το ταξίδι και τις διακοπές μου, οπότε είναι κατανοητό ότι είναι καλύτερα την Τετάρτη. Ευχαριστώ!

ShinAkuma87
08-07-2013, 14:11
Λοιπόν η συνάντηση είναι στον αέρα για αυτήν την εβδομάδα γιατί μια δεν μπορεί μια ο ένας,μια ο αλλος.Ας προτείνει όποιος θέλει μέρα και το συζητάμε.

ShinAkuma87
11-07-2013, 13:30
Λοιπόν(επιτέλους),κατασταλ ξαμε για την Κυριακή στις 18:30 στην Καμάρα!Οσοι πιστοί προσέλθετε με τα DS και τα 3DS σας!:D

takeshi
02-08-2013, 16:14
StreetPass συνάντηση! Ναι, είναι γεγονός! Καλημέρα / καλησπέρα! Ως γωστόν το Σάββατο 10 Αυγούστου 2013 θα πραγματοποιηθεί στην πλατεία ΧΑΝΘ το 1ο Αυτόνομο Εξωτερικό Cosplay Photo / Video Shooting Θεσσαλονίκης (http://www.ninty.gr/content.php?r=2366-1%CE%BF-%CE%91%CF%85%CF%84%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%BF-%CE%95%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%C F%8C-Cosplay-Photo-Video-Shooting-%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%C E%AF%CE%BA%CE%B7%CF%82#.Ufuv7JKmhJQ)! Το συγκεκριμένο event αποτελεί μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για streetpass συνάντηση, κάτι που έχει ήδη ανακοινωθεί και στο StreetPass Group Thessaloniki (https://www.facebook.com/pages/StreetPass-Thessaloniki/370698126383542) που υπάρχει στο facebook! Τα 3DS σας και τα DS σας ανά χείρας λοιπόν και ραντεβού στην πλατεία ΧΑΝΘ!
Θερμή παράκληση! Κατά τη διάρκεια του event, θα ήταν καλύτερα να βρισκόμαστε στα πέριξ της πλατείας όσο πιο διακριτικά μπορούμε, για να μη δημιουργήσουμε οποιοδήποτε πρόβλημα στη βιντεοσκόπηση / φωτογράφηση!

ShinAkuma87
06-08-2013, 17:35
Καιρός μετά το περάς 3 εβδομάδων να παρουσιάσω εικόνες από το meeting μας που διεξηχθη στις 14/7!
Τα μέλη που παρεύρεθηκαν ήταν οι:aggel22os και ο αδερφός του Βασίλης,jimkakajim88,Rush,punkstar69,fanny, SUPER_MARIO_,Tanno-chan,εγώ όπως κι ο ξεχωριστός guest star των meeting μας ο Σάκης!:thumbsup:

http://img22.imageshack.us/img22/8052/42sr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/22/42sr.jpg/)
Βασίλης και jimkakajim88.

http://img163.imageshack.us/img163/7834/b6f0.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/163/b6f0.jpg/)
Εγώ,η fanny και ο aggel22os.

http://img832.imageshack.us/img832/7753/i65i.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/i65i.jpg/)
Rush,punkstar69 και SUPER_MARIO_.

http://img713.imageshack.us/img713/2803/ttpc.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/ttpc.jpg/)
Ο Tanno-chan απολαμβάνοντας μια εξωτική γρανίτα με ρούμι! :26:

http://img543.imageshack.us/img543/9686/u85w.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/543/u85w.jpg/)
Ο SUPER_MARIO_ δείχνοντας την επετειακή έκδοση του DS του.

http://img15.imageshack.us/img15/9338/wy81.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/wy81.jpg/)
Προσπαθώντας μέσω download play να παιξουμε multiplayer στο Mario Kart DS αλλά η άτιμη η σύνδεση δε μας το επέτρεψε!:p

Υ.Γ:Όπου να 'ναι δε θα αργήσει και το 2ο καλοκαιριάτικο meeting μας με πολλές πολλές εκπλήξεις! :D

paixtis
06-08-2013, 18:11
Ωραία περάσατε βλέπω!Nice!
Για πότε το βλέπετε το επόμενο meeting?Να δούμε αν μπορώ να έρθω και γω.

ShinAkuma87
06-08-2013, 18:15
Ωραία περάσατε βλέπω!Nice!
Για πότε το βλέπετε το επόμενο meeting?Να δούμε αν μπορώ να έρθω και γω.

Θα το δούμε paixtis.Δεν ξέρω αν θα βόλευε για meeting εκεί στις 16 με 20 του μηνός,αλλιώς για μετά τις 20.Κι υπόψιν πως τον άλλο μήνα έχουμε στην 78η ΔΕΘ και την EGaming2013.:wink:

Tanno-chan
06-08-2013, 20:11
Από 15/8 θα είμαι στο χωριό μου με τους δικούς μου(με τη μάνα μου, τον αδερφό μου και την αρραβωνιαστικιά του και την αδερφή της - Μιλάμε για πιπίνια!). Είμαι κανονισμένος... Αν θα γυρίσω δεν ξέρω. Θα σας ενημερώσω πάντως. Ελπίζω μέχρι τότε να έχει προλάβει να φύγει η γαμημένη η επιπεφυκίτιδα (http://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=2583) που έπαθα χτες. Αυτή που έπαθα είναι ευτυχώς από τις εποχιακές. Αν θέλετε, κανονίζουμε για την έκθεση. Αν φτάσει στα χέρια μας το PS4 εκεί, θέλω να το δοκιμάσω να δω τι φάση είναι εκεί.

Θα έχω γυρίσει δριμύτερος με νέα γυαλιά που παίζει να μου πάνε!

ShinAkuma87
06-08-2013, 20:23
Μάλιστα Tanno!Οκ,θα δούμε μέχρι τότε παιδιά!:)

sp1r1t
06-08-2013, 20:25
Περαστικά σου Ταννο! Εγώ λογικά θα είμαι οκ όλο το υπόλοιπο καλοκαιρι οπότε θα μπορώ να έρθω.
Παιχτη πότε θα είσαι "αδειούχος"?
ShinAkuma σιγά μην αντέξουμε ακόμα ένα μηνα χωρίς μιτινγκ :P

paixtis
06-08-2013, 20:56
18 με 22 μάλλον.Αναμένετε νεότερα όταν πλησιάζει ο καιρός.

ShinAkuma87
11-08-2013, 13:50
Με αφορμή την άνοδο του Link-The hero of time στην πόλη μας αυτήν την εβδομάδα,θα ήθελα να μου πείτε ποια μέρα από τις 14 έως τις 18 του μηνός θα μας βόλευε,ώστε να μαζευτούμε όσο περισσότεροι γίνεται για meeting. :D

Hatsos
11-08-2013, 15:00
Παιδια γύρισα απο ολλανδια για διακοπες. πολυ πιθανον να ερθω και εγω.

ShinAkuma87
11-08-2013, 23:39
Πόσοι ψήνεστε για να γίνει το meeting στις 16;