PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Προσφορές για τα μέλη του ninty.gr!

RooF
22-02-2010, 01:49
http://img25.imageshack.us/img25/6818/57823718.png

^ i use paint :tongue_smilie:

Με χαρά ανακοινώνω πως το ninty.gr είναι πια σε θέση να προσφερει σε συνεργασία με καταστήματα, προσφορές αποκλειστικά για τα μέλη του.

Όπως ίσως είδατε κάποιοι υπάρχει ένα νέο υποφορουμ κάτω από τις Αγγελίες με τον τίτλο "Προσφορές για τα μέλη" (http://www.ninty.gr/forum/forumdisplay.php?f=39). Σε αυτό το υποφορουμ θα σας ενημερώνουμε για τις προσφορές, μόνιμες η προσωρινές, από καταστήματα με τα οποία έχουμε έρθει σε συνεννόηση.

Στόχος μας είναι να βοηθήσουμε τα Ελληνικά καταστήματα που δίνουν τη δική τους μάχη εν καιρώ κρίσης, σε μια ούτως η άλλως δύσκολη αγορά βιντεοπαιχνιδιών όπως η Ελληνική, άλλα φυσικά να βοηθηθούμε και εμείς σαν καταναλωτές.

Θα δείτε σήμερα κιόλας να ανεβαίνει η πρώτη προσφορά και με τον καιρό ελπίζουμε αυτή η κίνηση να αποδώσει τα μέγιστα και να έχουμε πολλά συνεργαζόμενα καταστήματα.

Οφείλω να πω, γιατί κάποια πράγματα δεν είναι αυτονόητα, ότι εμείς σαν διαχείριση του ninty.gr δεν έχουμε κανένα κέρδος από αυτό και ότι κάνουμε το κάνουμε για τα μελή μας και μόνο.

Φυσικά, ευπρόσδεκτο είναι το feedback σχετικά με τα συνεργαζόμενα καταστήματα έτσι ώστε να μπορούμε και εμείς αλλά και οι καταστηματάρχες να γίνονται καλύτεροι.

Προς το παρόν για να εκμεταλλευθείτε τις προσφορές θα πρέπει να είστε μέλη του ninty.gr (όχι banned). Θα ενημερώνεστε για τον τρόπο με τον οποίο θα αποδεικνύετε στο κατάστημα ότι είστε μέλη από το θέμα τις κάθε προσφοράς.

Stay tuned! :biggrin:

Tanno-chan
22-02-2010, 02:17
μ' ανησυχεί περισσότερο αυτό, καθώς δεν τα πολυ-εμπιστεύομαι τα ελληνικά μαγαζιά. να μάθουν να κατεβάσουν τις τιμές ισάξια των εμπορικών παιχνιδιών και για τα Rpg και μετά θα μιλήσουμε σοβαρά. ως τώρα ακόμη τα έχουν ακριβά, που η τσέπη μας δεν στέκει ούτε για ψίχουλο και αυτό θα είναι πρόβλημα...

να δω προσφορές μόνο Rpg(όχι εμπορικών εννοείται).

ευχαριστώ.

RooF
22-02-2010, 02:20
μ' ανησυχεί περισσότερο αυτό, καθώς δεν τα πολυ-εμπιστεύομαι τα ελληνικά μαγαζιά. να μάθουν να κατεβάσουν τις τιμές ισάξια των εμπορικών παιχνιδιών και για τα Rpg και μετά θα μιλήσουμε σοβαρά. ως τώρα ακόμη τα έχουν ακριβά, που η τσέπη μας δεν στέκει ούτε για ψίχουλο και αυτό θα είναι πρόβλημα...

να δω προσφορές μόνο Rpg(όχι εμπορικών εννοείται).

ευχαριστώ.

που κολλαει αυτο που λες με την ανακοινωση?

The Godfather
22-02-2010, 02:23
Mπραβο πολυ καλη κινηση!Αρκει να μην γινει το site κερδοσκοπικος οργανσμος κ εξυπηρετει συμφεροντα!Το λεω γιατι κ αλλα site οταν κανουν κατι τετοιο αλλαζουν κ ειναι κριμα!Παντως πολυ καλη κινηση!!!

RooF
22-02-2010, 02:26
mπραβο πολυ καλη κινηση!αρκει να μην γινει το Site κερδοσκοπικος οργανσμος κ εξυπηρετει συμφεροντα!το λεω γιατι κ αλλα Site οταν κανουν κατι τετοιο αλλαζουν κ ειναι κριμα!παντως πολυ καλη κινηση!!!

οχι ρε εισαι καλα :p αλλωστε εγω το βλεπω πιο πολυ σαν πειραμα που αν πιασει θα κερδισουμε ολοι. αλλωστε μη νομιζεις οτι θα γεμισουμε προσφορες απο οποιον να ναι.

κανεναν δεν θα χαλαγε παντως να εχει μια εκπτωση οσο μικρη η μεγαλη ειναι αυτη.

cowboy
22-02-2010, 02:32
Mπραβο πολυ καλη κινηση!Αρκει να μην γινει το site κερδοσκοπικος οργανσμος κ εξυπηρετει συμφεροντα!Το λεω γιατι κ αλλα site οταν κανουν κατι τετοιο αλλαζουν κ ειναι κριμα!Παντως πολυ καλη κινηση!!!

εγώ δεν θα έβλεπα καθόλου κακό εάν το ninty.gr μετά από κάποιο καιρό έπαιρνε και χρήματα. Διαφημίζει ένα κατάστημα σε χίλια μελόι που είναι το κακό δηλαδή το μαγαζί να πληρώσει για αυτή την καλοσύνη ?

ok μάλιστα ούτε έτσι είναι κακό απλά λέω πως και αυτό το site κάποιος το πληρώνει έτσι θα ήτανε τα πράγματα πιο εύκολα για αυτόν αν έπαιρνε και λίγα πίσω.

The Godfather
22-02-2010, 02:45
εγώ δεν θα έβλεπα καθόλου κακό εάν το ninty.gr μετά από κάποιο καιρό έπαιρνε και χρήματα. Διαφημίζει ένα κατάστημα σε χίλια μελόι που είναι το κακό δηλαδή το μαγαζί να πληρώσει για αυτή την καλοσύνη ?

ok μάλιστα ούτε έτσι είναι κακό απλά λέω πως και αυτό το site κάποιος το πληρώνει έτσι θα ήτανε τα πράγματα πιο εύκολα για αυτόν αν έπαιρνε και λίγα πίσω.

Ετσι δεν εχω προβλημα κ συμφωνω με τον Roof με αυτο που σκεφτεται,πιστευω οτι εκφραζει κ το team του site!Απλα μην αρχισει (που δεν το πιστευω)να υποστηριζουν καποιο καταστημα για τα συμφεροντα!!:thumbdown:
Αλλα αποκλειεται να το κανουν...Οποτε κ παλι θα επιβραβευσω την κινηση!Αλλα θελω να δω ποια καταστηματα κ τι προσφορες θα κανουν!!Ειμαι πολυ περιεργος!

YaTa
22-02-2010, 03:14
μπράβο, πολύ καλή και έξυπνη κίνηση, ας ελπίζουμε να τσουλήσει το πράγμα.

Volga
22-02-2010, 03:21
είναι πολύ καλή κίνηση και μπράβο στα παιδιά που το σκέφτηκαν. δεν υπάρχει δόλος στη φάση αυτή να το ξέρετε. εννοείται πως οταν μιλάμε για προσφορές μιλάμε για προσφορές ούτε επιβάλει κανείς κάποιον για κάτι ούτε τίποτα. απλά καλό είναι να γίνονται γιατί υπάρχουν καταστήματα που μπορούν να βοηθηθούν αλλά και να μας βοηθήσουν.

Dimpap28
22-02-2010, 04:00
Μπράβο ρε παιδιά! Πραγματικά μπράβο! Κέρδος από αυτό έχει μόνο ο gamer Και στην περίπτωσή μας ο Ninty Gamer! Το φόρουμ γίνεται ολοένα και καλύτερο, ολοένα και πιο ανταγωνιστικό!!!

geo2004z
22-02-2010, 09:15
πολή καλό νέο αυτό! αναμένουμε τις προσφορές!!

Miico
22-02-2010, 11:04
μπράβο παίδια...!!!
μόνο όφελος μπορούμε να έχουμε απο κάτι τέτοιο.
συνεχίστε την καλή δουλειά!

asimakis7
22-02-2010, 13:17
ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα

Μαρία ilia
22-02-2010, 14:21
πολύ έξυπνη κίνηση! μπράβο

Jimaras
22-02-2010, 16:11
Πραγματικά μπράβο είναι μια πολύ καλή ιδέα από το να προσπαθούμε να ποστάρουμε σε διάφορα thread!!

fanny
22-02-2010, 16:15
και ενα τεραστιο μπραβο απο εμενα !!! !!!

MoBoRoS
22-02-2010, 16:20
http://www.youtube.com/watch?v=8hdbns1Xdk0

Ash_Pokemaster
22-02-2010, 16:45
Μπράβο παιδιά, πολύ καλή κίνηση και από τις δύο πλευρές. :wink:
Ελπίζω να δούμε καλές προσφορές! :biggrin:

a6n0rma1
22-02-2010, 18:18
Για άλλη μια φορά, άλλο ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα! Μια πολύ καλή κίνηση, δε μπορώ να καταλάβω που υπάρχει το πρόβλημα ακόμα και αν όλοι έχουν κέρδος απο αυτό? Στην τελική κερδίζει η τσέπη μου και αυτό με νοιάζει περισότερο απο όλα, αν στην πορεία κερδίσουν και άλλοι χίλλιοι ενδιάμεσαοι μου είναι αδιάφορο και αν μη τι άλλο μαγκιά τους. Just my 2 cents! Συνεχίστε την καλή δουλειά...Ninty rules! :thumbup1:

Tzini9
22-02-2010, 18:26
εγώ περιμένω πρώτα να δω τις ''προσφορές'' και θα σας συγχαρώ μετά.....:tongue:

Dani14
22-02-2010, 18:31
:thumbup1:Πολυ καλη κινηση:thumbup1:
Μπραβο και απο 'μενα!

giannis17
22-02-2010, 18:41
ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!:thumbup::thumbup:

Υupi!!!!!Πολυ ωραιο!Ενα μεγαααααλοοοο ΜΠΡΑΒΟ για μια ακομα φορα στην ομαδα της ninty.gr!!!!

:thumbup::thumbup::thumbup:
:lol::lol::lol:

RooF
22-02-2010, 21:40
Μπηκε η πρωτη προσφορα. Θα ερθουν και αλλες. :thumbup1: Βεβαια αν υπαρχει επιτυχια θα ειναι πιο ευκολο και για εμενα να βρω προθυμους καταστηματαρχες.

Tzini9
22-02-2010, 21:49
πολύ καλή προσφορά αξίζει τον κόπο πραγματικά,δυστυχώς είναι μόνο για αθήνα,οπότε πολλοί από την επαρχία δεν θα μπορέσουν να υποστηρίξουν την κίνηση.ας ελπίσουμε η επόμενη προσφορά είναι διαδικτυακή....

RooF
22-02-2010, 21:57
πολύ καλή προσφορά αξίζει τον κόπο πραγματικά,δυστυχώς είναι μόνο για αθήνα,οπότε πολλοί από την επαρχία δεν θα μπορέσουν να υποστηρίξουν την κίνηση.ας ελπίσουμε η επόμενη προσφορά είναι διαδικτυακή....

ειναι λιγο δυσκολη η εξακριβωση της ταυτοτητας (αν ειναι μελος καποιος η οχι) ετσι.

για την επαρχια θα ηθελα να γινει κατι αλλα δεν μπορω να το κανω μιας και... δεν μενω επαρχια. :p

οποιο παιδι θελει ας μου βρει καποια καταστηματα και να μου στειλει καποιο τηλ ;)

cfreak
22-02-2010, 22:01
αντικαταβολές για επαρχία στέλνονται αρκεί η παραγγελία να γίνει Σάββατο.
Για τα μεταχειρισμένα μπορείτε να τα δείται μεσα απο site,και να μας πάρεται ενα τηλέφωνο για να συμπληρώσουμε τα στοιχεία σας και να τσεκάρουμε το username

ευχαριστώ

RooF
22-02-2010, 23:14
αντικαταβολές για επαρχία στέλνονται αρκεί η παραγγελία να γίνει Σάββατο.
Για τα μεταχειρισμένα μπορείτε να τα δείται μεσα απο site,και να μας πάρεται ενα τηλέφωνο για να συμπληρώσουμε τα στοιχεία σας και να τσεκάρουμε το username

ευχαριστώ

Οπως τα λεει. :thumbup1:

Rush
23-02-2010, 14:47
συγχαριτήρια κι από μένα παιδιά!!! ελπίζω να ρθει και για θεσσαλονίκη καμιά καλή προσφορά!!!! :ρ

Αγγελος Μαστορακης
24-02-2010, 12:12
ΑΛΙΛΟΥΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Braveheart1980
24-02-2010, 13:43
Εύχομαι το ενδιαφέρον που δείξατε στο παρόν thread , να αντικατοπτρίζει και το πρακτικό ενδιαφέρον στα games των προσφορών , ώστε να προσελκύουμε νέα καταστήματα με ακόμα καλύτερες τιμές!!

Congrats RooF !

andys12
24-02-2010, 23:40
Θα ρθουν ακόμα πιο πολλές προσφορές παιδιά.Θα κάνουμε ότι μπορούμε για προσφορές και σε άλλες πόλεις.Κέρδος δεν έχουμε, απλά είναι ένα δώρο προς τα μέλη μας που μας στηρίζουν τόσο καιρό.

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον RooF και ένα Thanks για το μεγάλο του ενδιαφέρον για το θέμα των προσφορών!!!

kaktos
24-02-2010, 23:42
ποια ειναι η πρωτη προσφορα ρε παιδια?

geo2004z
24-02-2010, 23:49
Axxx....Αδιάβαστος. http://www.ninty.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

kaktos
25-02-2010, 13:47
χαχα...Δν το ειχα δει...

Μπορει να μν ειναι γνωστο,αλλα ειναι πολυ καλο κ αξιοπιστο καταστημα παιδια..Τρεχτε να παρετε games:p

giannis17
25-02-2010, 16:53
ωραια ολα αυτα...αλλα να μην υπαρχει και τιποτα για Θεσσαλονικη?Ή και χωρις Internet??ευχαριστω!πιστευω/ελπιζω να υπαρχει κατι στο μελλον για θες/νικη

Braveheart1980
25-02-2010, 16:58
ωραια ολα αυτα...αλλα να μην υπαρχει και τιποτα για Θεσσαλονικη?Ή και χωρις Internet??ευχαριστω!πιστευω/ελπιζω να υπαρχει κατι στο μελλον για θες/νικη

Αν και είναι λιγο offtopic το post σου , σου λέω πως στέλνει και με αντικαταβολή το μαγαζι της προσφοράς που αναφέρεσαι. Δες λίγο καλύτερα την προσφορά εδώ
(http://www.ninty.gr/forum/showthread.php?p=65639)

geo2004z
25-02-2010, 17:12
Φαίνεται πολύ καλό το κατάστημα με προσιτές τιμές. Το παράπονό μου είναι ότι δεν έχουν τίτποτε από Snes, τουλάχιστον στο διαδίκτυο.

RooF
25-02-2010, 17:27
φαίνεται πολύ καλό το κατάστημα με προσιτές τιμές. το παράπονό μου είναι ότι δεν έχουν τίτποτε από Snes, τουλάχιστον στο διαδίκτυο.

ειπαμε παρτε τηλ η πηγαινετε απο εκει για να δειτε τι εχει γιατι δεν ειναι ολα πανω στη σελιδα.

ειχε καποια παιχνιδια για Snes παντως.

SmashBrosser!
25-02-2010, 21:33
πολυ ωραιο το νεο συστημα, αν κατεφερουμε και συμφωνιες με περισσοτερα καταστηματα θα ειναι ακομα καλυτερα!

RooF
26-02-2010, 01:13
πολυ ωραιο το νεο συστημα, αν κατεφερουμε και συμφωνιες με περισσοτερα καταστηματα θα ειναι ακομα καλυτερα!

θα δουμε τι επιτυχια θα εχει και ετσι αναλογα με την επιτυχια θα μπορω και εγω να παω σε διαφορα καταστηματα και να αποσπασω προσφορες.

για να γινει αυτο θα πρεπει να εχω αριθμους ομως, αλλιως ο αλλος δεν θα μπει στον κοπο.

οπως και να εχει το σαββατο πρωτη μερα της προσφορας κατα πασα πιθανοτητα εγω θα ξανακατεβω στο καταστημα.

Alexandros87
26-02-2010, 14:56
να καταλαβω κατι ροοφ, παω απλα εκει και τους λεω οτι ειμαι ο alexandros87 απο το ninty.gr? Δεν θελουν καμια αποδειξη γι'αυτο? αμα ειναι ετσι τοτε πολυ απλα παει και το λεει ο καθενας

Rush
26-02-2010, 14:59
να καταλαβω κατι ροοφ, παω απλα εκει και τους λεω οτι ειμαι ο alexandros87 απο το ninty.gr? Δεν θελουν καμια αποδειξη γι'αυτο? αμα ειναι ετσι τοτε πολυ απλα παει και το λεει ο καθενας

πολύ εύστοχη ερώτηση! Σίγουρα θα υπάρχει κάποιος τρόπος να το αποδείξουμε... Λογικά θα χρειστεί και ο κωδικός, το email ή κάτι τέτοιο...

RooF
26-02-2010, 16:27
Τι σας τρωει ρε παιδια τοσο? Για να σας το λεω εγω τελος αυτο αρκει.

Υπαρχει λιστα μελων (http://www.ninty.gr/forum/memberlist.php) του ninty.gr για να κανει επιτοπου την εξακριβωση.. Ειναι στην πανω μπαρα διπλα απο τον Πινακα ελεγχου.

Αν δουμε οτι θα εχει επιτυχια θα δουμε αν χρειαζεται να κανουμε και κατι αλλο.

Rush
26-02-2010, 17:11
Τι σας τρωει ρε παιδια τοσο? Για να σας το λεω εγω τελος αυτο αρκει.

Υπαρχει λιστα μελων (http://www.ninty.gr/forum/memberlist.php) του ninty.gr για να κανει επιτοπου την εξακριβωση.. Ειναι στην πανω μπαρα διπλα απο τον Πινακα ελεγχου.

Αν δουμε οτι θα εχει επιτυχια θα δουμε αν χρειαζεται να κανουμε και κατι αλλο.

οκ, λοιπόν!!!:) τότε απλά αναμέουμε και περισσότερες προσφορές κι εύχομαι να έχει επιτυχία!!!!:) εμείς, απ' την πλευρά μας, θα στηρίξουμε την κίνηση αυτή όσο περισσότερο μπορούμε, μιας και μας συμφέρει όλους να αγοράζουμε με αυτόν τον τρόπο, διαφημίζοντας και τα καταστήματα:wink:

gdamvas
06-03-2010, 03:59
Μπράβο παιδιά καλή προσπάθεια :thumbup:, ισχύει οτι δεν έχει όλους τους τίτλους στην ιστοσελίδα? να μην πηγαίνω τσάμπα, και κάτι άλλο, μιάς και πουλάει μεταχειρισμένα μπορώ να πουλήσω κιόλας κάποια παιχνίδια που δεν μου χρειάζονται?:huhh:

RooF
06-03-2010, 05:03
μπράβο παιδιά καλή προσπάθεια :thumbup:, ισχύει οτι δεν έχει όλους τους τίτλους στην ιστοσελίδα? να μην πηγαίνω τσάμπα, και κάτι άλλο, μιάς και πουλάει μεταχειρισμένα μπορώ να πουλήσω κιόλας κάποια παιχνίδια που δεν μου χρειάζονται?:huhh:

ισχυει οτι δεν εχει ολους τους τιτλους στην σελιδα. αν σου πεφτει μακρια παρε ενα τηλεφωνο για να ρωτησεις οτι θες.

μπορεις και να πουλησεις.

gdamvas
06-03-2010, 05:32
ισχυει οτι δεν εχει ολους τους τιτλους στην σελιδα. αν σου πεφτει μακρια παρε ενα τηλεφωνο για να ρωτησεις οτι θες.

μπορεις και να πουλησεις.

Ευχαριστωωω, θα το επισκευτώ.
Δεν περίμενα πάντως οτι θα μπορούσε καποιος εν έτη 2010 να βρεί παιχνίδια για Snes η και ακόμα για Nes και Αtari!!! Τα θεωρώ αντίκες :w00t:

Internetakias
06-03-2010, 11:50
Παιδιά πήγα και πήρα το Luigi's mansion

kaktos
07-03-2010, 15:55
Moλις τσιμπησα κ εγω Burnout Paradise city για ps3 κ Gran turismo για psx οπου εγινε κ η εκπτωση..Δευτερα απογευμα οπου θα μ ερθουν θα ξαναποσταρω με εντυπωσεις..

kaktos
08-03-2010, 17:35
Moλις παρελαβα τα games...Απλα τελειος σε ολα κ οπως με ειχε ενημερωσει...Σιγουρα θα ξαναπαρω απο το μαγαζι..Ευχαριστω φιλε μ...

MoBoRoS
08-03-2010, 17:40
Moλις παρελαβα τα games...Απλα τελειος σε ολα κ οπως με ειχε ενημερωσει...Σιγουρα θα ξαναπαρω απο το μαγαζι..Ευχαριστω φιλε μ...

cfreak=respect!

Εχει τις καλυτερες προσφορες για τα μελη :D
Εγω πηρα ενα ff8 και ενα παιχνιδι για Dreamcast το προηγουμενο σαββατοκυριακο κ ολα ηταν τελεια!