PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Zητήστε ένα review

Tzini9
15-04-2010, 13:47
Σκοπεύετε να αγοράσετε ένα παιχνίδι για Wii/DS/virtual console/wiiware/dsiware αλλά αναρωτιέστε αν πραγματικά αξίζει ;

Δυσκολεύεστε να αποφασίσετε μεταξύ 2 παιχνιδιών ;

Σας δυσκολεύουν τα αγγλικά ώστε να μην μπορείτε να διαβάζετε τα reviews ξένων site ;

Ή απλά...σας αρέσει να διαβάζετε reviews ;

Εδώ είναι το κατάλληλο μέρος να ζητήσετε μια παρουσίαση για ένα οποιοδήποτε σύγχρονο ή retro παιχνίδι στις κονσόλες της nintendo και κάποιο μέλος της review team ή μέλος του site που το έχει παίξει θα αναλάβει να γράψει το review.

Περιμένουμε τις παραγγελίες σας!

Rush
15-04-2010, 15:02
Βασικά... retro reviews μπορούμε να κάνουμε; Γιατί από καινούρια, τα περισσότερα που μ' ενδιέφεραν να φτιάξω εγώ τα κάλυψε η review team. Οπότε, θα ήθελα να φτιάξω μερικά από παλιά games!!!

Tzini9
15-04-2010, 15:11
Βασικά... retro reviews μπορούμε να κάνουμε; Γιατί από καινούρια, τα περισσότερα που μ' ενδιέφεραν να φτιάξω εγώ τα κάλυψε η review team. Οπότε, θα ήθελα να φτιάξω μερικά από παλιά games!!!

Τα retro reviews είναι απαραίτητα.Ήδη υπάρχουν αρκετά στο virtual console thread και θ'αρχίσουν σιγά σιγά να ταξινομούνται ως νέα θέματα.Χρειαζόμαστε reviews και για παλιά και για νέα και αν κάποια υπάρχουν,δύο φορές ακόμη καλύτερα!

Όποιος τα καταφέρνει μπορεί να γράψει για οτιδήποτε.Οι υπόλοιποι απλά ζητήστε!

Rush
15-04-2010, 15:50
Τα retro reviews είναι απαραίτητα.Ήδη υπάρχουν αρκετά στο virtual console thread και θ'αρχίσουν σιγά σιγά να ταξινομούνται ως νέα θέματα.Χρειαζόμαστε reviews και για παλιά και για νέα και αν κάποια υπάρχουν,δύο φορές ακόμη καλύτερα!

Όποιος τα καταφέρνει μπορεί να γράψει για οτιδήποτε.Οι υπόλοιποι απλά ζητήστε!

Δε μιλάω για Vc... αλλά οκ!!!:) Αφού μπορούμε κι από retro, να περιμένετε review πολύ σύντομα!!!:tongue_smilie:

sp1r1t
15-04-2010, 16:04
θα μπορούσες να κανεις ένα review για το "How το train Your Dragon"?’κουσα ότι η ταινία είναι καλή αλλα δεν έχω ακούσει και πολλά για το παιχνίδι

Edit:Thanks RusH

Rush
15-04-2010, 16:05
θα μπορούσες να κανεις ένα review για το "How το train Your Dragon"?’κουσα ότι η ταινία είναι καλή αλλα δεν έχω ακούσει και πολλά για το παιχνίδι

fixed!!!:biggrin:

cowboy
15-04-2010, 20:31
Εγώ το είπα πολύ καιρό, οποιος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο Virtual Console παιχνίδι μπορεί να το ζήτηση, είδη έχουμε 50 reviews. Μάλιστα ετοιμάζω ένα που δεν είναι στο Virtual Console ακόμα !

Επίσης θα βρείτε review από Geo2004 που δεν είναι επίσης στο Virtual Console.

Τελοσπάντων εγώ θέλω "MegaMan" 10 και "CaveStory" για WiiWare ! Πιστεύω το WiiWare section είναι το πιο φτωχό σε όλο το site.!

Μαρία ilia
15-04-2010, 20:41
Και εγώ εχω ζητήσει τα 50 reviews να γίνουν ενα θέμα ξεχωριστό για να μην τα ψάχνουμε μέσα στις τόσες πολλές σελίδες στo virtual console είναι κρίμα να χάνονται εκεί μέσα!
Ο Cowboy και ο Geo έχουν γράψει διαμάντια!

Tzini9
15-04-2010, 22:14
Και εγώ εχω ζητήσει τα 50 reviews να γίνουν ενα θέμα ξεχωριστό για να μην τα ψάχνουμε μέσα στις τόσες πολλές σελίδες στo virtual console είναι κρίμα να χάνονται εκεί μέσα!
Ο Cowboy και ο Geo έχουν γράψει διαμάντια!

Μετά το update θ'αρχίσουν να συγκεντρώνονται....:)

Τελοσπάντων εγώ θέλω "MegaMan" 10 και "CaveStory" για WiiWare ! Πιστεύω το WiiWare section είναι το πιο φτωχό σε όλο το site.!

Tα αναλαμβάνω εγώ!

sp1r1t
15-04-2010, 22:16
το δικό m ούτε p το έδωσες σημασία

Tzini9
15-04-2010, 22:18
το δικό m ούτε p το έδωσες σημασία

Μην ανησυχείς όλα τα βλέπω.:wink:

jimkakajim88
15-04-2010, 22:31
μμμ....κλαψιαρι....!!!!!:lol::lol::lol: εγω 8α η8ελα να δω ενα καλο review για disgaea και suikoden.....α και να οργανο8ουν καπως σε κατηγοριες οπως λεει και η Μαρια Ilia!!!!!!

geo2004z
15-04-2010, 22:35
Όντως! Το Mega Man 10 θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα..... κι αν δείξουν ενδιαφέρον οι νέοι παίκτες πιστεύω πως θα άξιζε ένα όμορφο αφιέρωμα στο μικρό αυτό μπλε χαρακτήρα που έχει γράψει (και γράφει ακόμη) τεράστια ιστορία στο video gaming. Προσωπικά, τον θεωρώ ισάξιο με το Mario όταν μετά από τόσα χρόνια (νομίζω η πρώτη του εμφάνιση έγινε το 1985, ίσως και νωρίτερα) συνεχίζει να έχει οπαδούς, παλαιότερους καθώς και νεότερους.

sp1r1t
15-04-2010, 22:38
και εγώ είμαι fun του μικρού μας μπλε ήρωα!!!αλλα δεν νομίζω ότι μπορεί να ξεπεράσει τον mario.κατά τι γνώμη m αυτοί οι 2 είναι ισάξιοι

jimkakajim88
15-04-2010, 22:57
δν 8α τους ελεγα και ισους.....δν 8α εκανα καν συγκριση...δν λεω καλος ο megaman αλλα οχι και Mario....

Hylian
15-04-2010, 23:04
Εγώ συμφωνώ με την ιδέα να ζητάτε συγκεκριμένα reviews αλλά θα πρέπει να δείξετε κατανόηση στο ότι δεν είμαστε επαγγελματίες. Αυτό αμέσως συνεπάγεται ότι δε θα μας στείλει μια εταιρεία τα παιχνίδια της για να τα παρουσιάσουμε αλλά θα πρέπει να έχουμε αγοράσει μόνοι μας τον κάθε τίτλο. Αυτός είναι και ο λόγος που δύσκολα θα βρείτε ένα κακό παιχνίδι στα reviews, ποιος θα σπαταλούσε τα χρήματά του σε παιχνίδια που δεν αξίζουν; Σίγουρα ότι έρχεται στα χέρια μας είναι στη διάθεσή σας βέβαια και κάποια στιγμή θα ήθελα να γράψω κι εγώ retro reviews...

cowboy
16-04-2010, 01:43
το δικό M ούτε P το έδωσες σημασία

δεν νομίζω να είναι καλο αυτό το παιχνίδι.

.....................

sp1r1t
16-04-2010, 14:07
σοβαρά??? δεν μπορώ να πω το ίδιο για την ταινία πάντως

Tzini9
16-04-2010, 16:01
σοβαρά??? δεν μπορώ να πω το ίδιο για την ταινία πάντως

Συνήθως τα περισσότερα παιχνίδια που βγαίνουν από ταινίες ή παιχνίδια είναι κοινώς για πέταμα.Περισσότερο φτυάρι....στο review

thomas
12-10-2010, 21:20
Pokemon black and whith

RooF
12-10-2010, 21:28
Pokemon black and whith

Πως θα κανουμε review σε ενα παιχνιδι που δεν εχει βγει ακομα?

pansam
12-10-2010, 21:32
Θα ήθελα ένα review της Pokemon Platinium επειδή σκέφτομαι να την αγοράσω.

Hellraider
12-10-2010, 21:53
Θα ήθελα ένα review της Pokemon Platinium επειδή σκέφτομαι να την αγοράσω.

Αγόρασε την και άσε τα reviews.

pansam
13-10-2010, 16:41
Γιατί;;;;;

geo2004z
13-10-2010, 17:10
Γιατί;;;;;

Διότι είναι ένα παιχνίδι που αξίζει τα λεφτά του.

cowboy
28-10-2010, 18:07
μόλις είδα πως στο site μας δεν έχουμε review για το Mario 64.

Tanno-chan
28-10-2010, 19:42
Θα ήθελα να ζητήσω να αναρτηθεί review gia to Riviera: The Promised Land(GBA). Αν δεν το ξέρετε, μπορώ να το κάνω εγώ ή ο sp1r1t που το παίζουμε και οι 2 μας.

Αν θέλετε να το κάνω εγώ, πείτε μου σε τι μορφή review το θέλετε και σας το έχω έτοιμο ! ;)

Internetakias
28-10-2010, 22:52
Ένα review του Sam & Max Season 1 αν μπορεί κάποιος

Rush
28-10-2010, 23:15
μόλις είδα πως στο site μας δεν έχουμε review για το Mario 64.

Νόμιζα ότι είχαμε στο archieve, αλλιώς ήθελα να το κάνω! Αν είναι έτσι το αναλαμβάνω εγώ! :D Σε λίγες μέρες θα το έχω έτοιμο.

Θα ήθελα να ζητήσω να αναρτηθεί review gia to Riviera: The Promised Land(GBA). Αν δεν το ξέρετε, μπορώ να το κάνω εγώ ή ο sp1r1t που το παίζουμε και οι 2 μας.

Αν θέλετε να το κάνω εγώ, πείτε μου σε τι μορφή review το θέλετε και σας το έχω έτοιμο ! ;)

Ένα review του Sam & Max Season 1 αν μπορεί κάποιος

Δυστυχώς, προσωπικά δεν ξέρω κανένα από τα παραπάνω παιχνίδια και δεν μπορώ να βοηθήσω και να κάνω κάτι για παιχνίδια που δεν έχω δει/παίξει... :(

Internetakias
28-10-2010, 23:21
Δυστυχώς, προσωπικά δεν ξέρω κανένα από τα παραπάνω παιχνίδια και δεν μπορώ να βοηθήσω και να κάνω κάτι για παιχνίδια που δεν έχω δει/παίξει... :(
αν σου αρέσουν τα adventure games τότε αγόρασε το αμέσως, δεν κέρδισε άδικα τον τίτλο του πιο αστείου game του 06 από το ign

cowboy
29-10-2010, 00:51
Νόμιζα ότι είχαμε στο archieve, αλλιώς ήθελα να το κάνω! Αν είναι έτσι το αναλαμβάνω εγώ! :D Σε λίγες μέρες θα το έχω έτοιμο.

(

ok έγινε θα ήτανε τέλειο.αν θες στο τέλος να βοηθήσω και εγώ ,δηλαδή να συμπληρώσω κάποι πράγματα ktlp.

Tanno-chan
29-10-2010, 01:30
Rush, γι' αυτό επειδή ξέρω ότι είστε πολλοί poke-fans, έδρασα για να κανονίσω ένα καλό review για να συμπεριληφθεί ένα πολύ καλό παιχνίδι που συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Δεν είναι κακό να κάνει και κάποιος άλλος τα reviews, έτσι για να πλουσιοποιηθεί η λίστα των reviewed games.

cowboy
29-10-2010, 02:14
Δεν είναι κακό να κάνει και κάποιος άλλος τα reviews, έτσι για να πλουσιοποιηθεί η λίστα των reviewed games.

δεν είναι καθόλου κακό,αυτό μάλιστα θέλουμε.

Rush
29-10-2010, 12:27
ok έγινε θα ήτανε τέλειο.αν θες στο τέλος να βοηθήσω και εγώ ,δηλαδή να συμπληρώσω κάποι πράγματα ktlp.

Οκ! Αν και το έχω λιώσει το παιχνίδι πολλά χρόνια τώρα, παρ' όλα αυτά, αν μου ξεφύγει κάτι, θα χαρώ πολύ να με βοηθήσεις! :)

Rush, γι' αυτό επειδή ξέρω ότι είστε πολλοί poke-fans, έδρασα για να κανονίσω ένα καλό review για να συμπεριληφθεί ένα πολύ καλό παιχνίδι που συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Εννοείται πως δεν είναι κακό να κάνουν όλοι reviews! Ίσα ίσα, αυτό θέλουμε!:thumbup1: Μάλιστα, χαιρόμαστε πολύ όταν γίνονται και reviews για games ποιοτικά που δυστυχώς το όνομά τους δεν είναι διαδεδομένο και γνωστό στο ευρύ κοινό!

Tanno-chan
29-10-2010, 13:29
Οπότε, Rush, αν θέλετε, κάνω εγώ το review για το Riviera: The Promised Land, αρκεί να μου πείτε τι είδους φόρμα review χρειάζεται να συμπληρωθεί και πόσες εικόνες να αναρτήσω και αν επιτρέπεται να βρω youtube video να το φέρω εδώ. ;)

Tzini9
29-10-2010, 14:15
Οπότε, Rush, αν θέλετε, κάνω εγώ το review για το Riviera: The Promised Land, αρκεί να μου πείτε τι είδους φόρμα review χρειάζεται να συμπληρωθεί και πόσες εικόνες να αναρτήσω και αν επιτρέπεται να βρω youtube video να το φέρω εδώ. ;)

Το κάνεις όπως γουστάρεις (σύμφωνα με αυτό (http://www.ninty.gr/showthread.php?t=3751)) και όταν το μεταφέρουμε αρχική θα το προσαρμόσουμε κατάλληλα...

Tanno-chan
29-10-2010, 14:45
Ευχαριστώ. Θα το έχω στα υπόψιν μου.

Rush
01-11-2010, 18:15
Έτοιμο το Super Mario 64 Review (http://www.ninty.gr/content.php?r=453-Super-Mario-64-Review)

Tanno, καλή επιτυχία με το review σου! :)

Tanno-chan
01-11-2010, 19:41
Ευχαριστώ. Θα βρω χρόνο και θα δράσω αναλόγως. Τώρα γίνεται χαμός...

cowboy
02-11-2010, 00:13
Εφόσον κάποιος ψάχνει ιδέες για review υπάρχουνε κάποια πολύ γνωστά παιχνίδια που δεν έχουμε review στο site ,για παράδειγμα:
Castlevania 3 Nes
Contra 3(Super Probotector)
Donkey Kong Country 3(το μονο που λείπει από την τριλογία)
F-Zero(Snes) ή το F-Zero X (N64),
κάποιο από τα Fatal Fury
κάποιο Street Fighter
Kirby Super Star(το καλύτερο Kirby παιχνίδι),
SUPER MARIO BROS.3 η το the Lost Levels,

Rush
02-11-2010, 00:21
F-Zero X (N64),

Δεν ήξερα ότι ήταν τόσο γνωστό παιχνίδι! Εγώ το έμαθα από τον Captain Falcon στο super smash bros. Το είχα αγοράσει στο Ν64 και το έχω λιώσει, πραγματικά! Μπορώ να κάνω και γι' αυτό ένα review, αν θέλετε! :D Απλά δώστε μου λίγο χρόνο, γιατί μόλις σήμερα την σταματήσαμε την κατάληψη! xD

geo2004z
02-11-2010, 08:37
Δεν ήξερα ότι ήταν τόσο γνωστό παιχνίδι! xD

Βασικά, όντως δεν ήταν γνωστό παιχνίδι. Η σειρά έγινε γνωστή από το F zero του Snes, το οποίο είχε αρκετά μεγάλη επιτυχία στην εποχή του. Εκείνο του N64 δεν είχε παρόμοια επιτυχία...

cowboy
02-11-2010, 12:04
ούτε το F-Zero GX δεν είχε επιτυχία όμως είναι το καλύτερο racing παιχνίδι.
μάλιστα αυτό στο Nintendo 64 είναι πολύ καλύτερο από το Mario Kart 64 ενώ το F-Zero GX στο οποιο συνεργάστηκε η Sega με την Nintendo απλά δεν παίζεται. Δεν έχω παίξει τίποτα παρόμοιο όπου η καρδια αρχίζει να χτυπάει σαν τρελή.
Η Μονη κριτική του παιχνιδιού είναι η δυσκολία του, το "Gametrailers" το έβαλε στην 4 θέση από τα πιο δύσκολα racing παιχνίδια. Όμως αυτό είναι καλο πράγμα.

some considering it as one of the best racers of its time and the greatest racer on the GameCube platform.[45][46] It was listed "Best GameCube Racing Game" in the E3 2003 IGN Awards and "Best Racing Game of 2003" by IGN.[47][48] F-Zero GX was awarded "Best GameCube Driving Game" in GameSpot's "Best and Worst of 2003" feature and was nominated for "Console Racing Game of the Year" in the 7th Annual Interactive Achievements Awards held by the Academy of Interactive Arts & Sciences.[49][50]

The game has been credited for its visuals;[3][5] arcade/home connectivity; plenty of longevity; sharp controls; tough challenge;[51] fleshed-out single-player modes.[5][46] The game's most common criticism is its difficulty, specifically in the game's story mode.[52][3] It earned fourth place in IGN's and GameTrailers' toughest games to beat.[51] GameTrailers mentioned F-Zero GX demanded players to master the "rollercoaster-style tracks [which] required hairline precision" to avoid falling off-course.[53] Electronic Gaming Monthly criticized GX's sharp increase in difficulty and GameSpot's Jeff Gerstmann agreed stating it "will surely turn some people away before they've seen the 20 tracks and unlocked all the story mode chapters".[3][46] Bryn Williams of GameSpy mentioned that "purists may find it too similar to [sic] N64 version" and criticizes the lack of LAN play.[5]

Rush
02-11-2010, 17:22
ούτε το F-Zero GX δεν είχε επιτυχία όμως είναι το καλύτερο racing παιχνίδι.
μάλιστα αυτό στο Nintendo 64 είναι πολύ καλύτερο από το Mario Kart 64 ενώ το F-Zero GX στο οποιο συνεργάστηκε η Sega με την Nintendo απλά δεν παίζεται. Δεν έχω παίξει τίποτα παρόμοιο όπου η καρδια αρχίζει να χτυπάει σαν τρελή.
Η Μονη κριτική του παιχνιδιού είναι η δυσκολία του, το "Gametrailers" το έβαλε στην 4 θέση από τα πιο δύσκολα racing παιχνίδια. Όμως αυτό είναι καλο πράγμα.

Πράγματι, στο F-Zero X για να το μάθω και να πάρω τα κύπελλα έκανα πολύ καιρό! Είναι παιχνίδι που σε κρατάει πάντα σε επαγρύπνηση και δε σ' αφήνει να πάρεις ανάσες ακόμη κι όταν αποκτάς απόσταση. Τώρα, βέβαια, έχω κερδίσει και το master level με τον C. Falcon! :P Περισσότερα για το παιχνίδι θα σας πω μέσω του review μου που έρχεται σε λίγες μέρες! :)

Για το F-Zero GX δε γνωρίζω, αλλά δε νομίζω να απέχει πολύ από το προηγούμενο...

Tanno-chan
02-11-2010, 21:08
Έτοιμο το review του Riviera: The Promised Land(GBA) (http://www.ninty.gr/content.php?r=456-Riviera-The-Promised-Land-%28Game-Boy-Advance%29-Review). :)

Rush
03-11-2010, 21:29
Έτοιμο το review του Riviera: The Promised Land(GBA) (http://www.ninty.gr/content.php?r=456-Riviera-The-Promised-Land-%28Game-Boy-Advance%29-Review). :)

Nice! Ωραίο το review σου! Και απ' ότι διάβασα, πρόκειται πολύ καλό RPG!!

Tanno-chan
04-11-2010, 01:57
Το παίζει και ο Sp1r1t, οπότε ζήτα του να στο δείξει από κοντά. ;)

Laf
17-11-2010, 01:31
Το NBA Street V3? Ενα παιχνιδι που χρειαζεται review..

GameMasterGG
30-01-2011, 13:17
Θα ήθελα να κάνετε review στο Pokemon Battle Revolution(Wii) Έχω ακούσει ότι δεν είναι και τόσο καλό αλλά θα ήθελα να δω και ένα review από σας!!!

Rush
06-02-2011, 14:59
Θα ήθελα να κάνετε review στο Pokemon Battle Revolution(Wii) Έχω ακούσει ότι δεν είναι και τόσο καλό αλλά θα ήθελα να δω και ένα review από σας!!!

Υπάρχει (http://www.ninty.gr/showthread.php?t=2535&highlight=pokemon+battle+revolution) ήδη. απλώς δεν αναρτήθηκε ακόμη στα reviews της κεντρικής με τη σχετική τροποποίηση και έμεινε προς το παρόν μόνο στο "archieve" του φόρουμ.

cowboy
06-02-2011, 15:40
Υπάρχει (http://www.ninty.gr/showthread.php?t=2535&highlight=pokemon+battle+revolution) ήδη. απλώς δεν αναρτήθηκε ακόμη στα reviews της κεντρικής με τη σχετική τροποποίηση και έμεινε προς το παρόν μόνο στο "archieve" του φόρουμ.

έψαξα όλα τα reviews στα αρχεία και τα έβαλα στα αντίστοιχα reviews, το πόκεμον battle μου ξέφυγε διότι δεν βρισκότανε στα αρχεία αλλα στο θέμα ωίϊ παιχνίδια. Αν βρείς και αλλα παιχνίδια που δεν είναι στα ωίϊ reviews πες το μου.

pansam
06-02-2011, 17:36
θα ήθελα ένα review για το mario sports mix διότι σκέφτομαι να το αγοράσω.

υ.γ:μπορείτε και ένα(δεν ξέρω αν υπάρχει)για το mario and luigi partners in time?

pansam
16-02-2011, 18:12
Κανείς;;;;

dialogi
16-02-2011, 20:05
Πρεπει να συνταξετε περισσοτερα reviews γιατι ειμαστε πισω σε σχεση με αλλα σιτε

Hellraider
16-02-2011, 20:14
Άμα βάλεις το παιχνίδι σου κάνω εγώ review σε όποιο θες.

pansam
16-02-2011, 20:42
θα ήθελα ένα review για το mario sports mix διότι σκέφτομαι να το αγοράσω.

υ.γ:μπορείτε και ένα(δεν ξέρω αν υπάρχει)για το mario and luigi partners in time?

εντάξει;;;

Tzini9
16-02-2011, 20:45
Όπως έχουμε ξαναπεί οι περισσότεροι (όλοι βασικά :P) οι reviewers εδώ δεν έχουμε τη δυνατότητα να αγοράζουμε κάθε παιχνίδι που βγαίνει ώστε να το κάνουμε review. Πάντως μόνο στο Wii και στο DS μας λείπουν κάποια (όχι και τόσο βασικά) παιχνίδια, γιατί όσον αφορά τα retro είμαστε από κάθε άποψη καλυμένοι.

Τώρα που θα βγει το 3DS και θα το πάρουμε αρκετοί, σίγουρα θα έχουμε περισσότερα reviews τουλάχιστον όσον αφορά βασικά games.

basiliasTG
16-02-2011, 21:41
KIrby's epic Yarn θα ήθελα φίλοι, με το που βγει φυσικά ;)

pekinoua
16-02-2011, 23:29
Επειδή είμαι λίγο χαμένος στο Site που μπορώ να βρω Review για καθένα από τα τρια Paper Mario?

cowboy
16-02-2011, 23:51
Επειδή είμαι λίγο χαμένος στο Site που μπορώ να βρω Review για καθένα από τα τρια Paper Mario?

έφτιαξα εγώ review για paper mario 64. Θα το ανεβάσω μόλις το φτιάξω.

όσο για τα reviews και άρθρα πατα home δηλαδή τώρα θα βγείς στην κεντρική και μετά κοίτα αριστερά. Γραφει δς review,ωίϊ reviews,retro reviews........

cowboy
10-03-2011, 11:21
στο site μας λείπουνε μερικά reviews για την σειρά Legend of Zelda, ποιο συγκεκριμένα το Zelda 2, Four Swords,Minish Cap,Wind Waker. Οποιος έπαιξε κάποιο από τα συγκεκριμένα παιχνίδια μπορεί εάν θέλει να γράψει ένα review.

pansam
10-03-2011, 18:15
Απορώ πως δεν το σκέφτηκε κανείς...Ένα review pokemon black/white θέλω εγώ.

rebellion
31-03-2011, 15:09
ενα review για το super street fighter 3ds ;)

savvas999
31-03-2011, 15:33
κι άν μπορείτε, κάντε ένα review είτε για Ridge Racer 3D, είτε για το Pro 3D

Internetakias
31-03-2011, 15:42
Εγώ θέλω ένα για το Pilot Wings Resort

Pokefan
31-03-2011, 19:01

Σε κάνα 2 μέρες που τελειώνω το παιχνίδι , θα φτιάξω εγώ ένα !

Nikol@r@s
31-03-2011, 19:13

Με εξαίρεση ένα Site,κανένα άλλο ΕΛΛΗΝΙΚΟ site δεν έχει ασχοληθεί με το συγκεκριμένο παιχνίδι(Εννοώ δεν έχει κάνει Review).

RooF
01-04-2011, 01:18
Εγώ ακομα δεν το εχω τελειώσει. :p

Rush
03-04-2011, 00:14
Εγώ ακομα δεν το εχω τελειώσει. :p

Εγώ ακόμα δεν το έχω αγοράσει! :Ρ

Kyrlan
22-01-2012, 12:24
παιδιά ενα review Legend Of Zelda Skyward Sword

Tanno-chan
22-01-2012, 12:43
παιδιά ενα review Legend Of Zelda Skyward Sword

Σωστά. Δεν το έχει κάνει κανείς σας(τους editors λέω) αυτό? Ποίος θα κάνει την τιμή να γράψει ένα review για το επικό παιχνίδάκι?

ZeldaBigFun
22-01-2012, 12:47
Σωστά. Δεν το έχει κάνει κανείς σας(τους editors λέω) αυτό? Ποίος θα κάνει την τιμή να γράψει ένα review για το επικό παιχνίδάκι?

Αν θέλετε προσφέρομαι να κάνω ένα review,μιας και έχω το παιχνίδι!Τι λέτε??

Braveheart1980
22-01-2012, 13:02
Αν θέλετε προσφέρομαι να κάνω ένα review,μιας και έχω το παιχνίδι!Τι λέτε??

Βάλε τα δυνατά σου και κάντο!

ZeldaBigFun
22-01-2012, 13:06
Βάλε τα δυνατά σου και κάντο!

οκ θα βάλω τα δυνατά μου!

Tanno-chan
22-01-2012, 13:53

Ότι χρειαστείς, πες μου και θα σε βοηθήσω!

Παιδιά, κάντε κι εσείς κάποιο review, γιατί δεν γίνεται να τα κάνω όλα μόνο εγώ... ^^ Όσα παιχνίδια έχω και παίζω, τα κάνω review, αλλά δεν θέλω να πάει το credit μόνο σε μένα. Θέλω να πάει σ' όλους σας!

edit: Παιδιά, αυτό (http://www.ninty.gr/content.php?r=1490-%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%C F%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-Hands-on-Preview-%CF%84%CE%BF%CF%85-Zelda) τi είναι? Review ή Preview?

Alexg7
22-01-2012, 14:44
Red Steel 2.
No More Heroes.
Μπορεί αν έχω χρόνο να κάνω σε ένα απο τα 2.

ZeldaBigFun
22-01-2012, 14:59
Ότι χρειαστείς, πες μου και θα σε βοηθήσω!

Παιδιά, κάντε κι εσείς κάποιο review, γιατί δεν γίνεται να τα κάνω όλα μόνο εγώ... ^^ Όσα παιχνίδια έχω και παίζω, τα κάνω review, αλλά δεν θέλω να πάει το credit μόνο σε μένα. Θέλω να πάει σ' όλους σας!

edit: Παιδιά, αυτό (http://www.ninty.gr/content.php?r=1490-%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%C F%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-Hands-on-Preview-%CF%84%CE%BF%CF%85-Zelda) τi είναι? Review ή Preview?

Preview είναι!

andys12
23-01-2012, 00:00

Αναλαμβάνεις δύσκολο έργο :001_smile:

ZeldaBigFun
23-01-2012, 07:48
Αναλαμβάνεις δύσκολο έργο :001_smile:

Το ξέρω...:001_unsure:

Kyrlan
23-01-2012, 19:53
εγώ αμα θα έχω χρονο θα κάνω ενα review super mario 3d land

Kyrlan
23-02-2012, 21:20
υπάρχει καμία εξέλιξη σε κανένα review?εγώ πάντως δεν έχω αρχίσει ακομα το review του super mario 3d land