PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Συναντήσεις στην Αθήνα

Σελίδες : [1] 2

Tanno-chan
10-05-2010, 01:09
Όπως ανοίχτηκε ένα παρόμοιο θέμα της Θεσσαλονίκης, έτσι ανοίγω για τους φίλους μας, τους Αθηναίους το θέμα αυτό.

Όσο ήμουν κάτω ήμουν πολύ ευτυχής που γνώρισα από κοντά τους MoBoRoS, DeathBerry και CFreak, στους οποίους βγήκα και cafe(εκτός του CFreak) και τα είπαμε. :)

Ελπίζω να καλοπεράσετε κι εσείς όπως κι εμείς !

geo2004z
10-05-2010, 08:10
θα βρίσκομαι αθήνα 1-3 ιουλίου. θα ήταν πολύ καλή ιδέα να γνώριζα κάποια παιδιά απ΄εδώ μέσα. προτείνω να πάμε για ένα καφεδάκι στις 2 ιουλίου.

RooF
10-05-2010, 13:17
θα βρίσκομαι αθήνα 1-3 ιουλίου. θα ήταν πολύ καλή ιδέα να γνώριζα κάποια παιδιά απ΄εδώ μέσα. προτείνω να πάμε για ένα καφεδάκι στις 2 ιουλίου.

δεν μπορω να ξερω απο τωρα με σιγουρια αλλα ψηνομαι.

Rush
10-05-2010, 13:39
Άντε, κάν' τε και σεις κάτι!!! :Ρ Τι στο καλό; Ολόκληρη Αθήνα και δεν μπορείτε να κανονίσετε; Περιμένουμε φοτο σας κι εντυπώσεις από τα ANM (Athens Ninty Meeting :P)

Braveheart1980
10-05-2010, 14:20
δεν μπορω να ξερω απο τωρα με σιγουρια αλλα ψηνομαι.

και γω ψήνομαι και κατα 99% θα έρθω!

Tzini9
10-05-2010, 14:32
Kαλοκαίρι θα μένω αθήνα,οπότε είμαι μέσα οποιαδήποτε στιγμή........:)

Dani14
10-05-2010, 14:35
εγω εχασα την πρωτη συναντηση αλλα ευχομαι σε αυτην να μπορεσω να ερθω.

Rush
10-05-2010, 21:20
Kαλοκαίρι θα μένω αθήνα,οπότε είμαι μέσα οποιαδήποτε στιγμή........:)

Σαλόνικα, βρε, πότε θα έρθεις;:tongue_smilie:

Internetakias
10-05-2010, 23:43
μέσα μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις θα είμαι αθήνα για συναντήσεις

Link - The hero of time
14-05-2010, 00:35
Παιδια επειδη εχασα τη τελευταια συναντηση που ειχατε κανει στην Αθηνα (στο mall) θα ηθελα να με ενημερωσετε με private message για την επομενη "σύναξη" που θα κανετε στην Αθήνα. Μη με ξεχασετε! Ο,τι πρέπει ενα ninty meeting για το καλοκαίρι!

chrispap
17-06-2010, 00:47
ειμαι μεσα απλως ενημερωστε με για να ξερω.τωρα που τελειωσαν οι εξετασεις ειμαι ελευθερος.

Link - The hero of time
19-07-2010, 23:30
ολος ο κοσμος ανυπομονει για το επομενο..

Pokefan
12-11-2011, 10:38
Ρε σεις ας κάνουμε καμία συναντησούλα για να δοκιμάσουμε το Four Swords σε multiplayer ...

Internetakias
12-11-2011, 10:40
Που το έχουνε;

Pokefan
12-11-2011, 10:43
Εννοώ συνάντηση με τα 3DS που το έχουν κατεβασμένο , ώστε να το δοκιμάσουμε ...

Lynx
12-11-2011, 11:01
Είμαι μέσα για συνάντηση four swords ;)

Internetakias
12-11-2011, 11:20
Είμαι μέσα για συνάντηση four swords ;)
Που? Σύνταγμα?

Pokefan
12-11-2011, 12:48
Παιδιά εγώ δεν έχω θέμα , όπου θέλετε , σε λογικά πλαίσια πάντα , αλλά να μαζευτούμε τριάδα τουλάχιστον .

Internetakias
12-11-2011, 14:33
Εγω μπορω να έρθω.

Lynx
12-11-2011, 14:49
Να το κανονίσουμε παιδιά. Είμαστε 3, αν βρούμε και έναν 4ο θα' μαστε κομπλέ.

Pokefan
12-11-2011, 14:55
Και με 3 γίνεται μια χαρά ... Lynx και Ιντερνετάκια πότε , πού και τι ώρες μπορείτε ?

Internetakias
13-11-2011, 12:41
Λοιπον, θέλει κανεις να συναντηθουμε για να παίξουμε Four Swords?

Zalbor
13-11-2011, 12:51
Κι εγώ λογικά θα μπορώ, αν είναι σε ΣαΚύ.

Internetakias
13-11-2011, 12:58
Μπορείς σήμερα?

Pokefan
13-11-2011, 16:21
Λοιπόν συννενοήθηκα και με τον Lynx και μου είπε ότι από Τετάρτη θα είναι διαθέσιμος ... Άρα θα σας ενημερώσω μέσα στην εβδομάδα για το άλλο ΣαΚύ λογικά !

Zalbor
13-11-2011, 17:20
Σήμερα προφανώς όχι :p

Pokefan
13-11-2011, 19:30
Σήμερα προφανώς όχι :p

Για το άλλο σαββατοκύριακο είσαι μέσα εσύ ?

Zalbor
13-11-2011, 20:34
Το επόμενο την Κυριακή έχουμε το τουρνουά Mario Kart, οπότε για σιγουριά θα έλεγα μόνο Σάββατο εκτός αν είναι νωρίς.

Pokefan
13-11-2011, 23:34
Μεγάλε κοίταξε να δεις , Σάββατο πρωί έχω γεμάτο πρόγραμμα , με μπάλα και καπάκι τεστ στο φροντιστήριο . Και το απόγευμα στις 7 : 30 έχω φωνάξει φίλους στο σπίτι για το μεγάλο ντέρμπι ... Άρα το μεσημεράκι μπορώ κατά τις 4 ...

nintendo expert
01-06-2012, 21:04
Ρε παιδια ειναι κανεις απο ΚΑΛΛΙΘΕΑ?

GLAROS
01-06-2012, 23:08

Εγώ τριγυρνάω και καλλιθέα.

takeshi
01-08-2013, 01:05
Γειααα! Τη Δευτέρα 5 Αυγούστου από τις 14:00 μέχρι τις 18:00 (περίπου) θα βρίσκομαι στο σταθμό Λαρίσης περιμένοντας το τρένο! Όποιος περάσει από εκεί εκείνες τις ώρες θα καταγράψει σίγουρα 2 streetpass με Region: Greece / Central Macedonia! :D

AkiraGr
13-02-2014, 22:31
Έκλεισε 17:00 έξω από τα Public το Σάββατο όσοι πιστοί προσέλθετε. Δεν θα παίξουμε μόνο Monster Hunter αλλά Resident Evil Revelation ή Mario Kart 7.

Nintendo.gr

Vetus
02-05-2014, 20:12
Σαββάτο 03/05/2014 θα γίνει Streetpass meeting στο Σύνταγμα ώρα 17:30. Όσοι πιστοί προσέλθετε, ειδικά όσοι παίζουν Monster Hunter.

Internetakias
03-05-2014, 12:52
Θα είμαι εκεί

Pokemon640
03-05-2014, 16:22
θα έρθω και εγώ

AkiraGr
03-05-2014, 17:38
Είμαστε public για όσους είναι στο συντριβανι.

paixtis
03-05-2014, 17:40
Έρχομαι και γω.Περιμένετε!

Vetus
03-05-2014, 23:38
Όποιος έχει τις φωτογραφίες που τραβήχτηκαν στο meeting ας τις κάνει εδώ upload.

AkiraGr
03-05-2014, 23:46
Την επόμενη φορά σας θέλω δυνατούς για multiplayer διότι αναλωθήκαμε στην κουβέντα. Λοιπόν να εξοπλιστείτε Monster Hunter διότι το παιχνίδι έχει πολύ ψωμί, επίσης πολύ ωραίο co-op.

sonicfan2011
15-07-2014, 07:27
Εδω ειναι το βιντεο,που εκανα με τα παιδια,στον Μαρτη και ειχα υποσχεθη να το ανεβασω
enjoy it!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=MT5YpwRA6Z0

Nikon
02-08-2014, 03:27
Αναμενουμε την επομενη συναντηση!

geoschumi
03-08-2014, 02:13
Εγώ! Κι 1 φίλος μου!

- - - Updated - - -

Ναι. Εγώ κι 1 φίλος μου!

Altair
30-09-2014, 05:55
Εικόνα 9.Έτσι να κάνετε άλλη φορά τα meeting.
http://www.collegehumor.com/post/6993727/nerdy-geek-bachelor-party-picture-gallery/page:2

Internetakias
07-10-2014, 18:56
Παιδιά κατι πολυ σπέσιαλ σκαρώνεται γι'αυτη τη Κυριακή 12 Οκτωβρίου ωρα 2 και μιση το μεσημέρι στο γνωστό σημείο των meeting στο Μοναστηράκι.. Αυτο που θελουμε απο σας ειναι να σας δουμε ολους εκει γιατι οσα θ'ακολουθησουν θα πρεπει να τα δειτε απο κοντα για να τα πιστέψετε.. Teaser alert! Η θρυλική ομάδα των meeting επιστρέφει δυναμικά για τη νεα σεζόν..

Pokemon640
08-10-2014, 23:38
θα έρθω και εγώ (για τις 12/10)
ορίστε το event
https://www.facebook.com/events/374394426051254/?ref_dashboard_filter=calendar

Nikol@r@s
21-10-2014, 16:21
Έστω και με καθυστέρηση κάποιων χρόνων,θέλω να πω ότι χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα από κοντά τον Θανό(Paixtis) αλλά και τον Spyke88 που ήταν μαζί του!Κρίμα που δεν υπήρχε χρόνος για μια γρήγορη 2vs2 Mario kart κόντρα!!!!!:P

Golinks
05-02-2015, 20:36
Καλησπέρα σε όλους.

Μεταφέρω αυτό το μήνυμα από τον Γιάννη - Link the Hero of Time. :50:

Αυτό το Σάββατο 7/2, στις 14:00 στο Μοναστηράκι έχει κανονιστεί συνάντηση.

:29:

Εκτός από τα γνωστά θέματα :21:, θα υπάρχει μια ειδική αφιέρωση στα Zelda, μιας και σύντομα κυκλοφορεί το Majora's Mask 3D :Smilie_v2_Majora's_.
Για το λόγο αυτό θα υπάρχει Gamecube με το Zelda Collector's Edition στο γνωστό στέκι όπου θα θυμηθούμε τα παλιά.
Επίσης όσοι έχουν το Zelda 4 Swords στο 3DS του, μπορούμε να παίξουμε multiplayer.
Εκτός από τα Zelda θα υπάρχουν και Mario Kart Double Dash / Super Smash Bros Melee για 4πλό μέχρι τελικής πτώσης. :7: :13:

ΥΓ: Εκτός απροόπτου θα είμαι εκεί. Μην ξεχάσετε 3DS :Smiley_v2_Nintendo_ όσοι έχετε και φυσικά Kart/Smash για ακόμα περισσότερο παιχνίδι.
_________

Update: Μιας και δεν ήρθε κόσμος (κάποια streetpass εκεί γύρω δεν φάνηκαν ως φυσική παρουσία) είπαμε να το οργανώσουμε λίγο καλύτερα, οπότε stay tuned...

Golinks
10-02-2015, 02:12
Το event ετοιμάζεται, εσείς είστε έτοιμοι;

facebook.com/events/1551158275142225

"Στο ξεκίνημα μιας συνάντησης είναι μοιραίο πως κάποια στιγμή θ' ακολουθήσει ένας αποχωρισμός.. το πόσο όμως αυτός θα κρατήσει εξαρτάται αποκλειστικά από μας..." Αυτή ήταν μια από τις τελευταίες φράσεις του πωλητή μασκών στο φινάλε του "The Legend of Zelda: Majora's Mask" λίγο πριν πάρει το μονοπάτι προς μια άλλη, άγνωστη γη σαν ένας αέναος ταξιδευτής τόπων, περιπετειών και πεπρωμένων.. 15 χρόνια συμπληρώνονται φέτος από το πρώτο λανσάρισμα του Zelda Majora's Mask στο Ν64, του πιο έντεχνα οπερετικού και ποιητικά gothic Zelda τίτλου όλων των εποχών.. Μια μέρα μετά την επίσημη και πανηγυρική επανακυκλοφορία του παιχνιδιού στο 3DS αποφασίσαμε να διοργανώσουμε ένα event που όμοιο του δεν ξαναυπήρξε.. Σας προσκαλούμε όλους σε ένα φαντασμαγορικό event που θα πραγματοποιηθεί αυτό το Σάββατο 14 Φεβρουαρίου στην επάνω αίθουσα θεάτρου και ζωγραφικής του εστιατορίου "Δίαυλος" στο Θησείο όπου θα υπάρχει προτζέκτορας με συνδεδεμένη κονσόλα gamecube μαζί με το παιχνίδι "Zelda Collector's Edition" όπου όλοι παρέα θα κανουμε ένα νοσταλγικό/επικό playthrough στο Majora's Mask με άφθονη κουβέντα και ...πώρωση γι' αυτό το αγαπημένο παιχνίδι.. Οι εκπλήξεις όμως δεν τελειώνουν εδώ μιας και λίγο αργότερα θα πέσει 4πλο Mario Kart Double Dash καθώς και Super Smash Bros Melee ενώ το γλέντι θα απογειωθεί με το πιάνο της αίθουσας όπου θα παιχτούν διάφορα αγαπημένα μουσικά θέματα από videogames όπως Super Mario Bros και φυσικά Zelda. Όσοι ενδιαφέρονται να παρευρεθούν μαζί μας να είναι στις 2 το μεσημέρι εντός του σταθμού ΗΣΑΠ στο Μοναστηράκι (δίπλα από το εγκαταλελειμμένο άσπρο περίπτερο που υπάρχει μέσα στον σταθμό). Κάτι το καινούριο ξεκινά και η επάνοδος των meeting αναμένεται να είναι πιο συναρπαστική από ποτέ! Σας περιμένουμε!

Γιάννης – Link the Hero of Time

ΥΓ: Sorry για το διπλό post, αλλά δεν γινόταν αλλιώς να ανανεωθεί το θέμα.
Αν θέλει και δεν βαριέται κάποιος ας σβήσει το προηγούμενο.

Valkurie17
10-02-2015, 11:58
Το event ετοιμάζεται, εσείς είστε έτοιμοι;

facebook.com/events/1551158275142225

"Στο ξεκίνημα μιας συνάντησης είναι μοιραίο πως κάποια στιγμή θ' ακολουθήσει ένας αποχωρισμός.. το πόσο όμως αυτός θα κρατήσει εξαρτάται αποκλειστικά από μας..." Αυτή ήταν μια από τις τελευταίες φράσεις του πωλητή μασκών στο φινάλε του "The Legend of Zelda: Majora's Mask" λίγο πριν πάρει το μονοπάτι προς μια άλλη, άγνωστη γη σαν ένας αέναος ταξιδευτής τόπων, περιπετειών και πεπρωμένων.. 15 χρόνια συμπληρώνονται φέτος από το πρώτο λανσάρισμα του Zelda Majora's Mask στο Ν64, του πιο έντεχνα οπερετικού και ποιητικά gothic Zelda τίτλου όλων των εποχών.. Μια μέρα μετά την επίσημη και πανηγυρική επανακυκλοφορία του παιχνιδιού στο 3DS αποφασίσαμε να διοργανώσουμε ένα event που όμοιο του δεν ξαναυπήρξε.. Σας προσκαλούμε όλους σε ένα φαντασμαγορικό event που θα πραγματοποιηθεί αυτό το Σάββατο 14 Φεβρουαρίου στην επάνω αίθουσα θεάτρου και ζωγραφικής του εστιατορίου "Δίαυλος" στο Θησείο όπου θα υπάρχει προτζέκτορας με συνδεδεμένη κονσόλα gamecube μαζί με το παιχνίδι "Zelda Collector's Edition" όπου όλοι παρέα θα κανουμε ένα νοσταλγικό/επικό playthrough στο Majora's Mask με άφθονη κουβέντα και ...πώρωση γι' αυτό το αγαπημένο παιχνίδι.. Οι εκπλήξεις όμως δεν τελειώνουν εδώ μιας και λίγο αργότερα θα πέσει 4πλο Mario Kart Double Dash καθώς και Super Smash Bros Melee ενώ το γλέντι θα απογειωθεί με το πιάνο της αίθουσας όπου θα παιχτούν διάφορα αγαπημένα μουσικά θέματα από videogames όπως Super Mario Bros και φυσικά Zelda. Όσοι ενδιαφέρονται να παρευρεθούν μαζί μας να είναι στις 2 το μεσημέρι εντός του σταθμού ΗΣΑΠ στο Μοναστηράκι (δίπλα από το εγκαταλελειμμένο άσπρο περίπτερο που υπάρχει μέσα στον σταθμό). Κάτι το καινούριο ξεκινά και η επάνοδος των meeting αναμένεται να είναι πιο συναρπαστική από ποτέ! Σας περιμένουμε!

Γιάννης – Link the Hero of Time

ΥΓ: Sorry για το διπλό post, αλλά δεν γινόταν αλλιώς να ανανεωθεί το θέμα.
Αν θέλει και δεν βαριέται κάποιος ας σβήσει το προηγούμενο.

Καλημέρα... Πολύ καλή προσπάθεια, μπράβο.. Με έπιασε νοσταλγία με αυτό το μήνυμα! Κάποια
συναισθήματα τελικά παραμένουν αναλλοίωτα παρ'όλο που πέρασαν 14 χρόνια. Είναι απίστευτο
πως τέτοια παιχνίδια σου προκαλούν το ίδιο συναίσθημα, το θυμάμαι σαν τώρα όταν είχε πρωτοβγεί!
Ίσως είναι αυτός ο λόγος που ακόμα παίζω video games..

Golinks
13-02-2015, 15:00
24 ώρες έμειναν... (facebook.com/events/1551158275142225)

http://i60.tinypic.com/1570vbs.jpg

sonicfan2011
25-05-2015, 13:49
Παιδια, καποια ατομα στο ninty σκεφτονται να κανου συναντηση για την Ε3 2015 της nintendo, θα διωργανωθει μια συναντηση, στο flocafe στο μαρουσι, για να απολαυσουμε το event της Ε3, λοιπον παιδια τι λετε για αυτο παιδια?

Nesboy85
29-05-2015, 00:10
Παιδια, καποια ατομα στο ninty σκεφτονται να κανου συναντηση για την Ε3 2015 της nintendo, θα διωργανωθει μια συναντηση, στο flocafe στο μαρουσι, για να απολαυσουμε το event της Ε3, λοιπον παιδια τι λετε για αυτο παιδια?

Κάτι που δεν κατάλαβα , πως θα την απολαύσουμε ? Θα υπάρχει κάποιο live stream ? Ή απλά μέσω twitter και θα το συζητάμε μεταξύ μας ?

sonicfan2011
30-05-2015, 09:10
σε live stream, οπως τις προηγουμενες χρονιες!!

ZeroAX
03-06-2015, 15:54
πολύ μακριά δεν πέφτει το Μαρούσι; Γιατί όχι κάπου στο κέντρο;

Vetus
03-06-2015, 16:01
Έχει γίνει σχετική ανακοίνωση;

sonicfan2011
16-08-2016, 19:11
Παιδια εχω επιστρέψει στην Ελλάδα μετα απο αρκετό καιρο που ημουν εξωτερικό για σπουδές, τι θα λεγατε να οργανώσουμε ενα επετειακό ninty meeting οπως τις παλιες καλες εποχες με πολυ χαβαλέ και γέλιο και gaming??

paixtis
16-08-2016, 20:12
Παιδια εχω επιστρέψει στην Ελλάδα μετα απο αρκετό καιρο που ημουν εξωτερικό για σπουδές, τι θα λεγατε να οργανώσουμε ενα επετειακό ninty meeting οπως τις παλιες καλες εποχες με πολυ χαβαλέ και γέλιο και gaming??
Σωστός ο παίχτης!!
👍👏

SHot-OS
17-08-2016, 16:55
Σωστός ο παίχτης!!
������������

Τα έχεις μπερδέψει λίγο... εσύ είσαι ο παίχτης!

ba dum tss

https://www.youtube.com/watch?v=ObpcGNCU944

sonicfan2011
17-08-2016, 18:40
Τα έχεις μπερδέψει λίγο... εσύ είσαι ο παίχτης!

ba dum tss

https://www.youtube.com/watch?v=ObpcGNCU944
lol, αρα παιδια, φηνετε κανεις για καμοια συναντυση?

bravely
18-08-2016, 23:59
Ψήνεται, καμία, συνάντηση
Σόρρυ αλλά δεν άντεξα.

Linkmastersword
19-08-2016, 13:29
παμε για τσαι;

sonicfan2011
20-08-2016, 18:40
Ακουσε αγαπητέ "φίλε" καθως και λοιποί άσπονδοι "φίλτατοι" συνδαιτημόνες, επειδη βλεπω οτι πιαστήκατε πανευκολα στο bait να σας πω απλα και όμορφα οτι απο τη στιγμη που βλεπουμε σ'ενα φόρουμ τις απαντήσεις των μελων σε κατι τοσο απλο (οπως το καλεσμα σ'ενα meeting) να ειναι εντελώς άσχετες με το θέμα τοτε σιγουρα κατι δε παει καλα.. Παρτε το χαμπάρι, η αυλαια σας επεσε ειτε θελετε να το πιστέψετε ειτε οχι και το λεω εντελως καλοπροαίρετα! Πριν κατι χρονια εδω ολα αξιζαν (καπως και με το ζόρι..) πολυ πριν παραδοθούν στη νοοτροπία ορισμένων κλαρινοπαρτάκιδων και λοιπών διακονιάρικων στοιχείων χωρίς όραμα και έμπνευση να παει το community μπροστα.. You know what I mean? Back to your cave λοιπον και ατούτ αλέρ.

paixtis
20-08-2016, 18:42
Ακουσε αγαπητέ "φίλε" καθως και λοιποί άσπονδοι "φίλτατοι" συνδαιτημόνες, επειδη βλεπω οτι πιαστήκατε πανευκολα στο bait να σας πω απλα και όμορφα οτι απο τη στιγμη που βλεπουμε σ'ενα φόρουμ τις απαντήσεις των μελλων σε κατι τοσο απλο (οπως το καλεσμα σ'ενα meeting) να ειναι εντελώς άσχετες με το θέμα τοτε σιγουρα κατι δε παει καλα.. Παρτε το χαμπάρι, η αυλαια σας επεσε ειτε θελετε να το πιστέψετε ειτε οχι και το λεω εντελως καλοπροαίρετα! Πριν κατι χρονια εδω ολα αξιζαν (καπως και με το ζόρι..) πολυ πριν παραδοθούν στη νοοτροπία ορισμένων κλαρινοπαρτάκιδων και λοιπών διακονιάρικων στοιχείων χωρίς όραμα και έμπνευση να παει το community μπροστα.. You know what I mean? Back to your cave λοιπον και ατούτ αλέρ.
Ακούγονται αλήθειες.. Εγώ πάντα ήμουν ανοιχτός σε meetings κτλ...

bravely
20-08-2016, 19:28
Ακουσε αγαπητέ "φίλε" καθως και λοιποί άσπονδοι "φίλτατοι" συνδαιτημόνες, επειδη βλεπω οτι πιαστήκατε πανευκολα στο bait να σας πω απλα και όμορφα οτι απο τη στιγμη που βλεπουμε σ'ενα φόρουμ τις απαντήσεις των μελων σε κατι τοσο απλο (οπως το καλεσμα σ'ενα meeting) να ειναι εντελώς άσχετες με το θέμα τοτε σιγουρα κατι δε παει καλα.. Παρτε το χαμπάρι, η αυλαια σας επεσε ειτε θελετε να το πιστέψετε ειτε οχι και το λεω εντελως καλοπροαίρετα! Πριν κατι χρονια εδω ολα αξιζαν (καπως και με το ζόρι..) πολυ πριν παραδοθούν στη νοοτροπία ορισμένων κλαρινοπαρτάκιδων και λοιπών διακονιάρικων στοιχείων χωρίς όραμα και έμπνευση να παει το community μπροστα.. You know what I mean? Back to your cave λοιπον και ατούτ αλέρ.

Χαχαχαχαχα

sonicfan2011
20-08-2016, 19:47
Ενα τελευταιο πριν βγω, οσοι πραγματικα ενδιαφερεστε για την συναντηση και δεν κανετε τις πλακιτζες. Τοτε το συζηταμε και το κανονιζουμε.

GLAROS
20-08-2016, 19:52
Μέρα/Ώρα σημείο συνάντησης ?

sonicfan2011
20-08-2016, 19:57
Το συζηταω με εναν φιλο μου, για την ωρα δεν ειμαι μεσα να μου πεις, παντως οι πιθανοτητες θα ναι αυτην την εβδομαδα.Θα του μιλησω και θα σας γραψω αυτα που θα μου πει.

RooF
20-08-2016, 21:52
Ομολογώ ότι παρότι προσπάθησα δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο Sonicfan.

Επίσης οι χαρακτηρισμοι του δεν ταιριάζουν με το πνεύμα του ninty.gr.

Ο λόγος που σταμάτησαν τα meeting χωρίς να υπάρχει Event ή κάτι τέτοιο είναι γνωστός σε όσους ερχοντουσαν σε αυτά.

Και ο λόγος είναι επειδή στα απλά meeting δεν ερχοντουσαν τελευταία παραπάνω από 4 5 άτομα.

Κατά τα άλλα σε ότι αφορά την κοινότητα έχουμε πει πως με τη βοήθεια της αντιπροσωπίας και με λίγη θέληση από τη Nintendo σε ότι αφορά κυκλοφορίες και νέα θα έχουμε να λέμε πράγματα όπως στην εποχή του wii.

Δεν κρατάμε κανέναν με το ζόρι εδώ μέσα.

sonicfan2011
20-08-2016, 23:08
Μια χαρα ολα βρε παιδιά, αλλωστε ποτε δεν εχω δημιουργησει προβλημα στο φόρουμ και απλα κατέθεσα τις σκέψεις μου χωρις να κρυψω κατι, οπως τα εγραψα και πιο πανω ολα αυτα εντελως καλοπροαίρετα ετσι ακριβως θα τα ελεγα αν θα τα συζητούσαμε ολοι σα μια μικρή παρέα! Peace λοιπον και ψήστε το να βρεθουμε πριν φυγω για Αγγλία λογω οτι μου ελειψαν οι παλιες εποχες των συναντήσεων!!

RooF
21-08-2016, 00:01
Μια χαρα ολα βρε παιδιά, αλλωστε ποτε δεν εχω δημιουργησει προβλημα στο φόρουμ και απλα κατέθεσα τις σκέψεις μου χωρις να κρυψω κατι, οπως τα εγραψα και πιο πανω ολα αυτα εντελως καλοπροαίρετα ετσι ακριβως θα τα ελεγα αν θα τα συζητούσαμε ολοι σα μια μικρή παρέα! Peace λοιπον και ψήστε το να βρεθουμε πριν φυγω για Αγγλία λογω οτι μου ελειψαν οι παλιες εποχες των συναντήσεων!!

Ωπα, εσύ μας είπες με ύφος αυτά που είπες, κλαρίνοτετοια κτλ και ότι έχει πέσει η αυλαία και δε σου απάντησα ούτε εγώ ούτε κανένας επιθετικά για να μας προτείνεις ειρήνη.

Το παρακάτω έχει σαν αποδέκτες οποιοσδήποτε θεωρούν ότι η κοινότητα έχει έλλειψη φαντασίας ή οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα.

Η κοινότητα δεν είναι ένα domain, μερικοί admin και mod. Η κοινότητα είμαστε όλοι σαν χρήστες. Ο οποιαδήποτε μπορεί να προσφέρει, άρα το να λεει κάποιος ότι δε γίνεται το ένα ή το άλλο χωρίς να βοηθάει σε αυτό έστω με συγκεκριμένες ιδέες είναι μάταιο.

Για αρχη πες ποτέ φεύγεις και πρότεινε συνάντηση, αλίμονο αν χρειαζόταν να το κανονίσω εγώ αυτό.

paixtis
21-08-2016, 01:37
Το γιατί σταμάτησαν τα meeting το ξέρουμε όσοι ασχολούμαστε με το forum καιρό. Το θέμα είναι γιατί δεν έγινε προσπάθεια (από τους admin ή να προτείνουν οι admin κάποιο άλλο άτομο για τα meeting) να συνεχιστούν. Τις συναντήσεις των 5,6 ατόμων που λες δεν τις έχω δει προσωπικά ( για μεγάλα meeting πάντα) όσες φορές κατέβηκα. Ήμασταν σταθερά πάνω από 10,15 άτομα. Να θυμίσω τα 30,40 που μαζεύαμε??

RooF
21-08-2016, 02:48
Το τελευταίο διάστημα σε τακτικά meeting πηγαίναμε μόνο οι γνωστοί. Ε βάλε το πως δουλεύει ο καθένας και το γεγονός ότι κάποιοι είναι πλέον έξω, δε θέλει και πολύ.

Όταν έχουμε κάνει meeting συνεχόμενα χωρίς ανταπόκριση τότε αν δεν είναι στα πλαίσια κάποιου ευρύτερου Event πως να μπούμε στη διαδικασία;

Το ένα φέρνει το άλλο. Ελπίζουμε με τη νέα αντιπροσωπία να έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε πιο πολλά πράματα.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Linkmastersword
21-08-2016, 12:01
εγω θα ερχομουν αλλα ντρεπομαι επειδη δεν εχω 3DS

RooF
21-08-2016, 12:33
Πες μου ότι κάνεις πλάκα.

sonicfan2011
26-08-2016, 20:09
Τι θα πει ντρέπεσαι επειδη δεν εχεις 3DS? Του "σωματείου" εισαι και του λογου σου βρε? Κατι τετοια comment αποτελουν κυριολεκτικα βούτυρο στο ψωμί καποιων αόρατων επισκεπτων/καλοθελητων που τα βλεπουν και ριχνουν το γέλιο της ζωης τους!

vassilis_pap
27-08-2016, 02:37
Τι θα πει ντρέπεσαι επειδη δεν εχεις 3DS? Του "σωματείου" εισαι και του λογου σου βρε? Κατι τετοια comment αποτελουν κυριολεκτικα βούτυρο στο ψωμί καποιων αόρατων επισκεπτων/καλοθελητων που τα βλεπουν και ριχνουν το γέλιο της ζωης τους!
Εννοείται πως συμφωνώ με την ουσία σε αυτό. Προφανώς και δεν υπάρχει ντροπή... Αλίμονο. Αν και μου μοιάζει κάπως χαριτολογημα όπως το λέει το παιδί και όχι τόσο κυριολεκτικό. Ο ίδιος σίγουρα ξέρει καλύτερα.

Για το άλλο τι να πω! Αν υπάρχουν πράγματι τέτοιοι, τότε μιλάμε για τον ορισμό των "get a life" τύπων. Δεν αξίζουν όχι να τους λαμβάνουμε υπόψη, αλλά ούτε καν να ασχολούμαστε. Πάμε παρακάτω...

naughtys
27-08-2016, 07:18

Μαν μου, ελα και θα σου δανεισω το δικο μου να παιξεις οσο θελεις !!

p.s.:νταξει στον γυρισμο για σπιτι θα το παρω :rolleyes:

RooF
09-05-2017, 15:45
Όμορφοι, όμορφες και ομορφ@. 13 του μήνα κάνουμε ninty meeting στο Mario Kart event της Cd media.

https://www.facebook.com/events/296587620765208/?ti=cl

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dimpap28
09-05-2017, 17:24
Όμορφοι, όμορφες και ομορφ@. 13 του μήνα κάνουμε ninty meeting στο Mario Kart event της Cd media.

https://www.facebook.com/events/296587620765208/?ti=cl

Σε αγαπώ!

Σε άλλα νέα, ελάτε από το Mall το Σάββατο, πάμε και για καφεδάκι μέρα τις κόντρες, φέρτε και φορτισμένα Switch (εννοείται) να λιώσουμε στο Mario Kart και όσοι δεν το έχετε να το το πάρετε επιτόπου!

Dimpap28
09-05-2017, 17:27
Και αν δεν έχουμε switch ? :(
Θα απολαύσετε τον καφέ σας και την παρέα όλων!

funkykong84
09-05-2017, 23:40
Πιστεύω θα έπρεπε να προτιμηθεί το Public του Συντάγματος πάντως... Δεν βολεύει πολύ κόσμο το Mall στο Μαρούσι, αλλά φαντάζομαι παίζει ρόλο και η άπλα του χώρου.

ομορφ@
Πώς προφέρεται πάλι τούτο; Ας μην αρχίσουμε τις gender μπλαμπλαδιές και σ' ένα φόρουμ για τη Nintendo. Αρκετή προπαγάνδα γίνεται σ' όλο το διαδίκτυο από τις 'χιονονιφάδες' που 'πυροδοτούνται' με το παραμικρό...

Dimpap28
10-05-2017, 00:15
Πιστεύω θα έπρεπε να προτιμηθεί το Public του Συντάγματος πάντως... Δεν βολεύει πολύ κόσμο το Mall στο Μαρούσι, αλλά φαντάζομαι παίζει ρόλο και η άπλα του χώρου.

Πώς προφέρεται πάλι τούτο; Ας μην αρχίσουμε τις gender μπλαμπλαδιές και σ' ένα φόρουμ για τη Nintendo. Αρκετή προπαγάνδα γίνεται σ' όλο το διαδίκτυο από τις 'χιονονιφάδες' που 'πυροδοτούνται' με το παραμικρό...

Αυτό το βάζεις κανονικά για να μη γράψεις και αρσενικό και θηλυκό. Ο Βαγγέλης υπερέβαλε βάζοντας τα πάντα, χωρίς να είναι κανενός είδους προπαγάνδα, για όνομα.

Όσο για το μέρος του Event, φυσικά είναι απόφαση της CD Media και φαντάζομαι τα έχουν σκεφτεί όλα αυτά. Στο Σύνταγμα δε χωράνε πολλά άτομα δυστυχώς. Τουλάχιστον είναι κοντά καφετέριες και μαγαζιά για ψώνια. 2 σε 1.

funkykong84
10-05-2017, 01:11
Ο Βαγγέλης υπερέβαλε βάζοντας τα πάντα

αυτό με μπέρδεψε..

Ναι έχει άπλα το Mall τουλάχιστον

Dimpap28
10-05-2017, 06:27
αυτό με μπέρδεψε..

Και τα non-binary άτομα είναι ευπρόσδεκτα στο meeting πάντως ;-) Να μας πουν και ποιο φωνήεν προτιμούν να μη βάζουμε παπάκια.

funkykong84
10-05-2017, 06:53
Όλα τα ανθρώπινα όντα είναι ευπρόσδεκτα, απλά νομίζω ότι τα παπάκια είναι λίγο γραφικά (απλά η άποψή μου)

RooF
10-05-2017, 07:34
Όλα τα ανθρώπινα όντα είναι ευπρόσδεκτα, απλά νομίζω ότι τα παπάκια είναι λίγο γραφικά (απλά η άποψή μου)
Ε δε πειράζει ας γίνω γραφικός.

GLAROS
10-05-2017, 18:59
... ευκαιρία για spot/streetpass!

Εγώ και εσύ κυνηγάμε τα Street-Pass
(μακάρι να είχε και το SWitch)

RooF
13-05-2017, 18:30
Η αλήθεια είναι ότι αφού πέτυχα τον γλάρο στο γυρισμό που εμείς είχαμε κάτσει και παραπάνω πρέπει να ρίξατε τρελό ψάξιμο.

ivlam
13-05-2017, 19:36
Παιδιά ελπίζω να περάσατε τέλεια. Είχε κόσμο; Εγώ είμαι επαρχία οπότε χάνω και συναντήσεις και δώρα και και και!!!!

GLAROS
13-05-2017, 22:36
Αρκετά άτομα επισκέφθηκαν το event και το game πολύ ωραίο.
:thumbup1:

RooF
14-05-2017, 00:18
Είχε κόσμο, η κοινότητα έκανε τη διαφορά.

Altair
14-05-2017, 01:33
Θα ερχόμουν κι εγώ αν δεν ήμουν εκτός Αθηνών.Χαίρομαι που περάσατε καλά.

vassilis_pap
14-05-2017, 02:49
Το ίδιο και εγώ :(

malnikos
15-05-2017, 01:59
Ζηλεύω που δεν ήρθα... :'(
Ελπίζω στην επόμενη :)

Vetus
15-10-2017, 22:50
Τι θα λέγατε για καμιά offline συνάντηση μέσα στον Οκτώβρη; Θα μπορούσαμε να το συνδυάσουμε με το Pokemon event στα Public που ισχύει μέχρι τον Νοέμβρη.

RooF
15-10-2017, 23:25
Καλή ιδέα!

Braveheart1980
16-10-2017, 12:48
Pa mal!

Altair
16-10-2017, 15:36
Για πείτε όμως και μια ημερομηνία στο περίπου.:)

RooF
16-10-2017, 18:29
23 με 31 /10 είμαι ελεύθερος.

Ίσως εξυπηρετεί 27 η 28 που είναι αργια και εργάζονται όσο λιγότεροι γίνεται.

SHot-OS
16-10-2017, 19:33
Παιδιά αν κάνετε ανάμεσα σε 23 με 26 θα είμαι Αθήνα λόγο υποχρεώσεων και θα μπορώ και εγώ! :thumbsup: ιιισως και για 27 με 30 αλλά θα δω αν μπορώ.

Altair
17-10-2017, 04:09
29 φεύγω εξωτερικό για μια βδομάδα,οπότε 27 με βολεύει πολύ καλά ώστε να μπορέσουμε και όσο πιο πολλοί γίνεται.

RooF
17-10-2017, 17:08
Ωραία. Αφήστε ένα κενό για 27 απογευματάκι.

Λογικά κέντρο. Ώρα;

RooF
17-10-2017, 18:38
Προτείνετε μέρη

GLAROS
17-10-2017, 20:47
Προτείνετε μέρη

Μοναστηράκι.

Vamire
17-10-2017, 21:10
Mενιδι ξερετε που.. να εχει και λιγο challenge :P

orck
17-10-2017, 21:26
Ναι Μενιδι με τα Switch στα χερια, να σας δουμε και στην τηλεοραση :) :) :)

Vamire
17-10-2017, 21:29
Kαπου εκει κοντα ελεγα :P
https://s1.postimg.org/9o2uxg7pb3/Capture.jpg
Αλλα ας παμε καπου πιο ησυχα :P

RooF
17-10-2017, 21:48
Ρε συ τεκ αν πάμε Φιλαδέλφεια ή νέα Ιωνία οποίος έρθει με τραίνο θα κάνει δύο ώρες. XD

Vamire
17-10-2017, 22:20
Καντε το ΣΚ παρασκευη εχει nomads :P

RooF
17-10-2017, 23:21
Δεν μπορεί ο altair. Θα σκάσει με το vita (εκτός και αν βρει τρόπο να φέρει το που σου 4 εκεί) αλλά όπου και να πάμε θα γίνει μενίδι η φάση όμως :D

Βλέπω τον roof "πορτιέρη"/switch controll (όπως λέμε face-controll) :PΝα δω που σκατα θα παρκάρεις απόγευμα Παρασκευής στην Πανόρμου ρε. XD Εγώ θα σκάσω με το σκούτερ ακόμα και αν βρέχει. Hardcore

Altair
18-10-2017, 02:06
Λοιπόν το κλείσαμε για 27/10;Ώρα απογευματάκι κατά τις 18:30 λέω ώστε όσοι δουλεύετε να έχετε σχολάσει και όσοι είμαστε με μετρό κλπ μη μας φάει η νύχτα όταν θα γυρνάμε και δεν προλάβουμε το τελευταίο αστικό.Μέρος που προτείνω κάπου με φαϊ,να πιει και ο Τεκ τις μπύρες του να σταματήσει να ασχολείται με την Playstation Master Race.

RooF
18-10-2017, 17:37
Θέλετε Πανόρμου ή Μοναστηράκι; Θέλω το μέρος να εξυπηρετεί όσο περισσότερους γίνεται. Εμένα δε με ενδιαφέρει έχω όλα τα διαθέσιμα μέσα ασχέτως ώρας, περιοχής και καιρού.

Altair
18-10-2017, 22:03
Με βολεύει πιο καλά Μοναστηράκι,αλλά αν συμφωνούν κι άλλοι για Πανόρμου,είμαι μέσα.Και θα κάνω την τιμή στον Techpriest να πάμε παρέα για ψώνια. :p

orck
18-10-2017, 22:55
Καλα σας βλεπω ολους στην γωνια για διαλεξη απο τον ειδικο πιστοποιημενο indie-ολογο, παρτε σημειωματαρια και στυλους για σημειωσεις :)
Δεν θα ερθω, απλα χαζευω, συγνωμη εαν ενοχλω με το σχολιο :)

SHot-OS
19-10-2017, 10:04
Εγώ τελικά θα είμαι Αθήνα μέχρι 30 οπότε είμαι μέσα για την μάζωξη!! :thumbsup:

Και τα δύο μέρη με εξυπηρετούν χωρίς πρόβλημα εμένα! Αν ήταν να βάλω μία σειρά θα έλεγα 1. Πανόρμου, 2. Μοναστηράκι.

johnyrockgr
19-10-2017, 10:18
Μακαρι να μπορουσα και εγω να ερθω! Αλλα πεταω πισω στη βαση μου σε δυο μερες! Καλα να περασετε!

johnyrockgr
20-10-2017, 01:01
Ευχαριστω Tech! Εχω 3 22αρες θηκες με χωρο για 3-5 cartridges ακομα (3DS+DS), αλλα βλεπω να γεμιζουν συντομα!

Ειδικα αν βρω καποια castlevania απο DS σε καλη τιμη!

johnyrockgr
20-10-2017, 01:14
Αργουν οι απογονοι ακομα! Τι να τα κανω τα επιπλεον 3DS χωρις να μπορω να αντιγραψω τον λογαριασμο μου σε αυτα? Ειναι παρα πολλα τα κατεβασμενα παιχνιδια απο eshop.

GLAROS
20-10-2017, 20:37
Το Μοναστηράκι βολεύει για τον ηλεκτρικό και metro,φαγάδικα-ποτάδικα και πεταγόμαστε ψυρρή ή θησείο.

Μοναστηράκι.

RooF
20-10-2017, 21:46
Αν δεν κάνεις quote το quote του quote δεν υπόσχομαι τίποτα.

SHot-OS
21-10-2017, 14:25
Ναι παιδιά όπου πάμε και εγώ μέσα! Μέτρο να υπάρχει δίπλα και είμαστε κομπλέ!

Altair
21-10-2017, 19:34
Άρα κλεινουμε Μοναστηράκι στις 18:30 την Παρασκευή 27/10;Στα εκδοτήρια του ηλεκτρικού;

Altair
21-10-2017, 19:54
Συμφωνήστε και οι υπόλοιποι να το κλείσουμε.

GLAROS
21-10-2017, 21:24
Άρα κλεινουμε Μοναστηράκι στις 18:30 την Παρασκευή 27/10;Στα εκδοτήρια του ηλεκτρικού;μέσα

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

SHot-OS
21-10-2017, 21:33
Γιές! :thumbup1:

vassilis_pap
22-10-2017, 19:28
Σας ζηλεύω ρε μπαγάσιδες!

Ωραία φάση, νομίζω θα περάσετε καλά...

Vetus
23-10-2017, 02:06
Καμιά ενεργή, ελληνική Nintendo κοινότητα στο Facebook παίζει; Ή να κάνουμε την δικιά μας για να κανονίζουμε πιο άμεσα συναντήσεις;

Άρα κλεινουμε Μοναστηράκι στις 18:30 την Παρασκευή 27/10;Στα εκδοτήρια του ηλεκτρικού;
Δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει τους περισσότερους αλλά μέσα είμαι εγώ.

RooF
23-10-2017, 15:56
Έχουμε σελίδα και ομάδα, θα ανέβει και εκεί σαν νέο. Γενικά αποφύγω να γράφω σε άσχετες ομάδες με vg περιεχόμενο γιατί πάντα από πίσω κρύβονται άλλες σελίδες youtubers κτλ.

Vetus
23-10-2017, 22:26
Για την σελίδα ξέρω. Για την ομάδα...ξέρω μόνο μια ανεπίσημη ομάδα του Ninty.gr. Mπορείς να μου δώσεις link για την επίσημη ομάδα;

Γενικά αποφύγω να γράφω σε άσχετες ομάδες με vg περιεχόμενο γιατί πάντα από πίσω κρύβονται άλλες σελίδες youtubers κτλ.
Aναφέρεσαι σε ομάδες που δήθεν απευθύνονται σε gamers αλλά 9 στις 10 δημοσιεύσεις είναι διαφημίσεις για άλλα sites, κανάλια και τα συναφή; :P

RooF
23-10-2017, 23:02
To unofficial λέω και εγώ. Δε βλέπω το λόγο να φτιάξουμε άλλη ομάδα έτσι κ αλλιώς. Πιστεύω πως απλά θα τραβάει κόσμο από το φόρουμ.

Altair
24-10-2017, 15:06
Κατεργαρέοι η μεγάλη μέρα πλησιάζει.Για να σας δω ποιοι θα δώσουμε το παρόν.Παρών!

Είναι μεγάλη μέρα όχι μόνο λόγω συνάντησης αλλά κι επειδή βγαίνουν τα Wolfenstein 2 The New Colossus,Super Mario Odyssey και το έπος,η υπερπαιχνιδάρα το Assassin's Creed Orgins.:wow:

RooF
24-10-2017, 15:21
Και Stranger Things στο Netflix. Χαμός

Vetus
24-10-2017, 17:39
Παρών κύριε!

GLAROS
24-10-2017, 23:21
Vita PsP [emoji14]

GLAROS
25-10-2017, 00:03
Θα ξέχασες ότι είμαι retro-κονσολας.όχι retro-κομπιουτερας(έλα
ΗELEXPO στο AGF)

... καθάριζα ένα pentium 233(mmx?) ή pro 200 - δεν πρόσεξα 200 κάτι mhz είδα μόνο γιατί απλώς το άνοιξα για να δω αν bootαρει - σε ΥΠΕΡάριστη κατάσταση αν σε ενδιαφέρει για τις εκθέσεις και είναι και mini-mini tower.... :)

Vamire
25-10-2017, 01:52
Θα φερουμε και τα switch στη συναντηση; Ή απλα για γνωριμια κλπ;

Δεν φτιαχνετε και μια λιστα με το ποιοι θα ερθουν και ποιοι οχι;
Και ενα τηλ γιατι σιγα μη φτασουμε ολοι την ιδια ωρα..
Εγω ειναι 75% να ερθω 25% να μην ερθω :P

Dimpap28
25-10-2017, 02:08
Φυσικά και φέρτε μαζί σας Switch! Όλο και κάτι θα βρούμε να παίξουμε!

Altair
25-10-2017, 03:52
Καλά εγώ κονσόλα δεν κουβαλάω μαζί με την καμία.Αν ήμουν με αυτοκίνητο ίσως,αλλά τώρα με τα ΜΜΜ ούτε καν.Τηλέφωνα μέσω πμ παίδες.

SHot-OS
25-10-2017, 09:11
Παιδιά εγώ πρώτη μέρα που ήρθα Αθήνα και με έπιασε λαρυγγιτιδα... Θα μείνω αθόρυβος μέχρι την Παρασκευή και αν την παλέψω να μπορώ να πω δυο λόγια θα έρθω. Όλα τα καλά μαζί!!! :mad:

Dimpap28
25-10-2017, 09:45
Παιδιά εγώ πρώτη μέρα που ήρθα Αθήνα και με έπιασε λαρυγγιτιδα... Θα μείνω αθόρυβος μέχρι την Παρασκευή και αν την παλέψω να μπορώ να πω δυο λόγια θα έρθω. Όλα τα καλά μαζί!!! :mad:
Τι ωραία... Εμένα με έχει πιάσει η μέση... Κάνε αφωνία μέχρι τότε!

Vamire
25-10-2017, 11:35
Oσοι ερθουν στη συναντηση.
Μοναστηράκι ΗΣΑΠ 18:30 27/10/2017

1) TechPriestNS
2) GLAROS
3) RooF
4) Dimpap28
5) Altair
6) Vetus
7) Vamire κατα 75% θα ερθει..
8) SHot-OS ???
9) Alex Bakalis
10)
11)
12)

... δικο σας [emoji14]

RooF
25-10-2017, 13:39
Θα ποσταρω έναν αριθμό σήμερα αύριο.

Alex Bakalis
25-10-2017, 14:04
Για πότε είναι το meeting

- - - Updated - - -

Alex Bakalis

- - - Updated - - -

Ναι θα έρθω

Altair
25-10-2017, 14:17

1) TechPriestNS
2) GLAROS
3) RooF
4) Dimpap28
5) Altair
6) Vetus
8) SHot-OS ???
9)
10)
11)
12)

... δικο σας [emoji14]

Έδωσα πρώτος το βροντερό παρόν,έκλεισα ώρες,μέρος συνάντησης και με έβαλες 5ο;ΠΕΜΠΤΟ;Αν έρθεις,το κράξιμο θα είναι 100% σίγουρο.:p

Altair
25-10-2017, 17:57
Άρχισε να το συνηθίζεις ότι είμαι number 1 :P

Σιγά μωρή Παπαρίζου.:p
Ή θα μπορούσα απλά να πω ότι είσαι και το πρώτο νούμερο κλπ κλπ.Μην χαίρεσαι λοιπόν.:D

Άντε σύντομα θα τα πούμε από κοντά να σε κράξω που δεν έχεις γίνει ακόμα μέλος της Playstation Master Race.

Vamire
25-10-2017, 20:36

1) TechPriestNS
2) GLAROS
3) RooF
4) Dimpap28
5) Altair
6) Vetus
8) SHot-OS ???
9) Alex Bakalis
10)
11)
12)

... δικο σας

Vamire
25-10-2017, 23:31
Ειναι λιγο ολα μαζι ο καιρος ειναι μια ωραια δικαιολογια :P
Ο πραγματικος λογος ειναι το nomads χαχαχαχαα. (πλακα κανω)

Vetus
25-10-2017, 23:43
Άντε σύντομα θα τα πούμε από κοντά να σε κράξω που δεν έχεις γίνει ακόμα μέλος της Playstation Master Race.
Σου ρε Λάκη! :p

Altair
26-10-2017, 04:27
Σου ρε Λάκη! :p

Playstation 4=Bestestest console ever.Άμα δε νιώθετε,δε φταίω εγώ.:p

Vetus
26-10-2017, 21:29
Έλα για να βλέπω περισσότερους να μαζεύονται...Τι στο καλό ντρέπεστε? :D
E δεν είμαστε και πολύ πλέον εδώ. :p

Playstation 4=Bestestest console ever.
Και στο 'πα, μην μπαίνεις πολύ NeoGAF. (Αστιεύομαι φυσικά) :p

Vamire
26-10-2017, 23:56
Ποσοι θα φερουν switch μαζι τους;
Οσοι δεν φερουν θα φερουν joycons;
Αλλιως τι φαση; Προξενιο; :P

Vetus
27-10-2017, 00:03
Δεν έχουμε όλοι Switch. :(

Altair
27-10-2017, 04:56
Εξαρτάται.Στο θέμα exclusives ναι.Διαφορετικά χώνω FF1,2,4,5,6,7,8,9,Tactics στο memory stick και παίζω αβέρτα.Ναι είναι παλιά παιχνίδια.Και;Τη λέξη portable έβαλες με bold,επομένως χωρίς να χρειάζεται να κουβαλάω μαζί μου άπειρα κασετάκια,μόνο με την κονσόλα είμαι άρχοντας.:p

SHot-OS
27-10-2017, 09:27
Λοιπόν η φωνή σημερα βγαίνει. Σκατα μεν αλλά βγαίνει οπότε θα μπορώ να μιλάω σαν ορκ (άνθρωπος). Count me in κανονικότατα!

Εγώ θα το φέρω το switch γιατί ούτος ή άλλος το είχα φέρει μαζί μου Αθήνα οπότε... Έχω μαζί μου και τις βλακειουλες που μπαίνουν πάνω στα joycon για να είναι λίγο πιο βολικά!

Also Σταύρο εγώ πάντα κουβαλάω τσάντα ταχυδρόμου μαζί μου όταν πάω κέντρο γιατί όλο και κάτι θα αγοράσω οπότε μπαίνει εκεί μέσα και το switch! :P

RooF
27-10-2017, 15:57
Όποιος δεν είμαι σίγουρος ότι θα έρθει την ώρα του ραντεβού να μου στείλει πμ για να του δώσω ένα τηλέφωνο

Vamire
27-10-2017, 16:05
Εγω πρεπει να την αρπαξα λιγακι απο χθες :thumbdown: ουτε για κουρεμα δεν πηγα :(
Aλλα θα ερθω κατα 95.62% :P Ελπιζω μονο να κατσουμε καπου ζεστα :P
Πως θα σας αναγνωρισω; Θα ειναι ο μαριο εκει;
Αν δειτε κανενα τερας ριξτε του κανενα σφυριγμα :P
Λογικα θα ατμιζει κ'ολας. :P

RooF
27-10-2017, 16:29
Θα δεις εμένα και την τσάντα μου. Αχαχαχαχ. Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα στην αναγνώριση.

Vamire
27-10-2017, 17:44
Ξεκιναω σιγα σιγα.. Θα εχω και εγω τσαντα μαζι μου :)

SHot-OS
27-10-2017, 18:36
Τελικά είστε εδώ ή ψάχνουμε ο ένας τον άλλον?

RooF
27-10-2017, 19:30
Αν έχει μείνει κάποιος πίσω ας γράψει να του πω που να μας βρεί.

Altair
27-10-2017, 23:39
Έγινε το meeting,καλά ήταν,ελπίζω την επόμενη φορά να οργανωθούμε καλύτερα και να είμαστε σε πιο ζεστό χώρο.Κατά τ'άλλα όποτε ψηθείτε από μέσα Νοεμβρίου κι έπειτα για επαναληπτικό,είμαι μέσα.
Εδώ να κράξω μία τον Roof που μου έδωσε να παίξω λίγο Super Mario Odyssey και τώρα το σκέφτομαι συνέχεια.Και θα μπορέσω να παίξω σε κάνα δεκαήμερο.:(

vassilis_pap
27-10-2017, 23:39
Περιμένουμε εντυπώσεις

Vamire
28-10-2017, 02:04
10 χρονια οδηγω διχως κληση προστιμο η παραβαση του κ.ο.κ... Αποψε φαγαμε το πρωτο προστιμο για "παρανομο παρκαρισμα σε πεζοδρομο¨ (διχως να ειναι).
Χαρηκα που σας γνωρισα οσο σας γνωρισα, στεναχωρεθηκα που δεν αραξαμε και αλλο ολοι μαζι και γενικα που δεν ηρθαμε οσο κοντα, οσο περιμενα..
Ελπιζω την επομενη να ειμαστε καλυτερα να ανταλλαξουμε και δυο κουβεντες παραπανω. Σας ευχαριστω ολους για αποψε πραγματικα περασα υπεροχα ως αντικοινωνικο ατομο..
Η μεγαλυτερη εκλπηξη το techpriest (αιωνιος εχρθρος) που τελικα ειναι πολυ καλο ατομο,
15 χρονια σε φορουμ περιπου επιβεβαιωνεις τον κανονα πως ο γραπτος λογος παρεξηγειται.

Σορρυ για το ορθογραφικα ειπιαμε κατι παραπανω με τον techpriest.
Σας αγαπω ολους. :) Nintenndoνακιδες ρεεεειιιιιι!!!
99.9% Θα ντρεπομαι αυριο... γιαυτα που γραφω :P

Vamire
28-10-2017, 02:21
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup:

Altair
28-10-2017, 02:30
Καλοί ήσασταν δε μπορώ να πω.Την επόμενη φορά,καλύτερη οργάνωση,να έχουμε περισσότερο χρόνο,να πάμε για καφέ,μάσα,ποτό και φυσικά gaming.
Μέχρι τότε,κάντε υπομονή και θα σας ξανατιμήσω κάποια στιγμή με την παρουσία μου.

Και όπως είπα και στον Γλάρο,ποιοι βλαμμένοι πάνε και παίρνουν amiibo;:wow:

Vamire
28-10-2017, 02:32
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup:

fanny
28-10-2017, 02:58
Έι και εγω που ειμαι απο Θεσσαλονίκη παιρνω amiibo! :) Παιδια πιθανότατα σε κανα μηνα θα ερθω προς τα εκει, αν πανε ολα καλα και με το πρόγραμμα, θα ενημερώσω για meeting! :)

orck
28-10-2017, 08:36
Για να δω απαντησεις απο οσους πηγαν στην συναντηση, να καταλαβουμε ποσο δεθηκατε σαν παρεα.
Ποιο ειδος παιχνιδιου ειναι το πιο γαματο στο Switch; TechPriest εσυ δεν απαντας :)

SHot-OS
28-10-2017, 12:01
Παιδιά και εγώ πέρασα πολύ όμορφα και θα ελπίζω σε επανάληψη του όταν καταφέρω να ξεφύγω από την δουλειά και να ξανανέβω!
Vamire έτσι όπως κάτσαμε λογικό να χανομασταν που και που. Τις επόμενες φορές αν έχετε σκεφτεί ένα μέρος πιο παρεΐστικο από πριν να πάτε να μπορείτε να μιλάτε όλοι μαζί θα είναι πιο γαμάτα!
Και ένα ευχαριστώ στον glaro που εκμεταλλεύτηκα την μισή του βιβλιοθήκη στο switch για να δω τι θα αγοράσω και εγώ! :P χθες το βράδυ πήρα αμέσως το treasure trove που έτρεχε και σε προσφορά!

RooF
28-10-2017, 12:46
Εγώ έχω να δηλώσω μόνο πως στο ίδιο τραπέζι και δίπλα δίπλα είχαμε Vetus και Altair. Αν αυτό δεν είναι λόγος για να έρθει κάποιος....

Άσε που με τρώει να ανοίξω θέμα για το Mass Effect Andromeda να συνεχίσουμε τα χθεσινά. XD

ΥΓ. Πρέπει όντως να βρούμε έναν στάνταρ χώρο.

Altair
28-10-2017, 15:18
Δεν με συμπάθησε ούτε από κοντά ο Tech.Μόνο Vamire,Glaro,SHot-Os,ανέφερε,όλοι το βλέπετε ξεκάθαρα έτσι;
Roof εννοείται πρέπει να βρούμε ένα χώρο να μαζευόμαστε και να το κανονίζουμε και πιο συχνά.

Tech το έχω κι εγώ το Abyss.Το ανταλλάζω με ένα ΧΟΝΕΧ Scorpio Edition. :p

Dimpap28
28-10-2017, 16:26
Χαίρομαι που περάσατε καλά παιδιά! Μακάρι μα μπορούσα να έρθω κι εγώ, αλλά ανωτέρα βία...! Next time!

GLAROS
28-10-2017, 22:53
Οι ευχάριστες εντυπώσεις και η παρέα που κάναμε λέει πολλά.

:thumbsup:

Vamire
29-10-2017, 01:15
Στο κεντρο θησειο/μοναστηρακι δυσκολα να βρεις φθηνο καταστημα τουλαχιστον γιαυτο που θελουμε εμεις.
Νεα φιλαδελφεια με τους greekvapers πηγαιναμε στο iris και ο χωρος αρκετα καλος για μιτινγκ. Το κακο ειναι πως πεφτει μακρια για τους περισσοτερους.

Καλο θα ηταν να βρεθει ενα μαγαζι να εχει και καμια tv μπας και παιξουμε και κανενα παιχνιδι ολοι μαζι.
Να το ανεβασουμε λιγο το level :D...

orck
29-10-2017, 07:53
Παλιοτερα υπηρχε το Ολυμπικο στο ΣΕΦ που καναν πολλα φορουμ εκει τις συναντησεις (για καφε λογικες τιμες), τεραστιος χωρος, ανετο παρκαρισμα. Πλεον εχει κλεισει και αυτο εδω και πολλα χρονια

RooF
29-10-2017, 15:02
Παλιοτερα υπηρχε το Ολυμπικο στο ΣΕΦ που καναν πολλα φορουμ εκει τις συναντησεις (για καφε λογικες τιμες), τεραστιος χωρος, ανετο παρκαρισμα. Πλεον εχει κλεισει και αυτο εδω και πολλα χρονιαΕκεί έκαναν meeting κλαμπ με αυτοκίνητα κατά κύριο λόγο.

Θέλουμε ένα μέρος σχετικά ήσυχο, να μπορεί να βάλει 10 άτομα τουλάχιστον σε ένα τραπέζι και το οποίο μέρος να έχει κοντά μετρό ΗΣΑΠ.

RooF
29-10-2017, 16:27
Καλά εδώ που τα λέμε αν το οργανώσουμε καλά και πάρουμε παρουσίες πριν την συνάντηση - μιας και οι περισσότεροι έχουμε μεταφορικό μέσο - μπορούμε να συναντηθούμε κάπου σε ένα κεντρικό σημείο και να την κάνουμε και για πιο "gaming friendly" μέρη (αλλά και after gaming μέρη) εξυπηρετώντας ο καθένας μας ένα συμφορουμίτη (εγώ π.χ. που πάω παντού με αυτοκίνητο μπορώ να εξυπηρετήσω άλλους 4 και με λίγο "στρίμωγμα -σπρώξιμο" θα χωρούσε και ο altair στο πορτ-μπαγκαζ π.χ). :PΑποθαρρύνεις έτσι όμως άτομα τα οποία έρχονται για πρώτη φορά και δεν ξέρω κατά πόσο θα ήθελε ο καθένας να μπεί σε όχημα κάποιου άγνωστου.

Braveheart1980
29-10-2017, 21:48
Καμία φώτο ρε παιδιά για μας που δεν ήρθαμε;

RooF
29-10-2017, 23:03
Brave ασφαλιτης είσαι;

GLAROS
30-10-2017, 01:10
Θέλουμε ένα μέρος σχετικά ήσυχο, να μπορεί να βάλει 10 άτομα τουλάχιστον σε ένα τραπέζι και το οποίο μέρος να έχει κοντά μετρό ΗΣΑΠ.

Prego Cafe
Άγιος Αντώνιος

Altair
30-10-2017, 19:11
Ποιος Άγιος Αντώνιος ρε γλαρε;
Πιο μακριά δε βρήκες;

Altair
30-10-2017, 19:26
Αν ήταν στο χέρι του μας έβλεπα καμιά Σαλαμίνα [emoji38]Αν μας φιλοξενήσει το κάνουμε και σαν μονοήμερη εκδρομή γεμάτη μάσα και παιχνίδι.
Γλαρε ψησου.

GLAROS
31-10-2017, 17:52
next time... στο εποψη/τηλεσκόπιο.
Αν μας φιλοξενήσει το κάνουμε και σαν μονοήμερη εκδρομή γεμάτη μάσα και παιχνίδι.
Γλαρε ψησου.

Altair
31-10-2017, 21:00
Θα έρθετε Χαϊδάρι; Γουστάρω.
Θα σας δείξω και τη συλλογή μου. Ένας ένας βέβαια και στο τέλος body check. :-P

rockass14
31-10-2017, 21:42
Πολλοί από δυτικά προάστια μαζευτήκαμε βλέπω!

Altair
06-11-2017, 15:58
Τώρα που δεν έχω χρονικό περιορισμό,πείτε μέρα και ώρα για να κανονίσουμε ξανά.Και αυτή τη φορά,ελπίζω να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση βλέπε Dimpap,Rockas πχ και να το οργανώσουμε καλύτερα,με Gaming και φωτογραφίες.
Πετάω τυχαία ημερομηνία 19 Νοεμβρίου,ημέρα Κυριακή.Ώρα γύρω στις 14:00 το μεσημεράκι ώστε να έχουμε ξυπνήσει οι ξενύχτηδες,να έχουν ρεπό οι εργαζόμενοι κλπ.

Altair
12-11-2017, 20:55
Λοιπόν καλόπαιδα.Σήμερα πήγα για καφέ στο Αιγάλεω στην Αίγλη.Έκατσα μέσα για πρώτη φορά.Τεράστιος χώρος όπου μπορούμε άνετα να κάτσουμε πολλά άτομα,μεγάλα τραπέζια και έχει και τηλεόραση σε περίπτωση που φέρει κάνας μερακλής κάνα dock.
Ναι ξέρω,είναι στα μέρη μου,οπότε αδικία για σας,αλλά και πάλι ένα λεωφορείο κι ένα μετρό τα παίρνω.:p

Για πείτε λοιπόν,δε βλέπω συμμετοχή.

Altair
12-11-2017, 22:44
Κόσμο είχε,έξω,αλλά πήγα απόγευμα.Μεσημέρι την ώρα που λέμε τι να έχει;
Τι ΧΙΧ να φέρεις μωρέ,αφού θα το πάρεις την άλλη βδομάδα.:p

Προβλέπω βέβαια να είμαστε οι 2 μας,οι υπόλοιποι αδιάφοροι.

- - - Updated - - -

Αλέα λέγεται το μαγαζί,όχι Αίγλη,γράψτε λάθος.Η Αίγλη είναι καγκουρομάγαζο.

paixtis
12-11-2017, 22:49
Αν κανονιστεί κανένα μεγάλο meeting παίζει να κατέβω.. Παρακολουθώ το θέμα

Sir
12-11-2017, 23:39
Δεν έχω θέμα... Μέσα και εγώ. Πολύ κόσμο να μην μαζεύει το μέρος γιατί δεν βλέπω να γίνεται "σεφτές" ή χαβαλές.

Είναι η τηλεόραση 4Κ HDR να φέρω και κανένα x1x μόνο και μόνο για να σε δω να ασπρίζεις ? :P
Ρε συ, Tech, να το φέρεις να το δούμε, αλλα μήπως να φέρει και κανεις απο τους άλλους ενα PS4 για να έχουμε να παίξουμε και κάτι;;;; :P :P :P

sp1r1t
12-11-2017, 23:53
Δευτέρα με Τετάρτη θα είμαι Αθήνα. Αν έχεις κάνεις χρόνο να βρεθούμε για καμιά συνάντηση ας πει :)

Altair
13-11-2017, 01:27
Ρε συ, Tech, να το φέρεις να το δούμε, αλλα μήπως να φέρει και κανεις απο τους άλλους ενα PS4 για να έχουμε να παίξουμε και κάτι;;;; :P :P :P

Ωωωωωωωω τι του πε.Τα μισά να μου λεγε,τα μισά,μόνο αυτό λέω.:p

Spirit με πέτυχες σε μέρες που θα είμαι συνέχεια έξω.Πέμπτη παίζει να είμαι λίγο χαλαρός μόνο.

sp1r1t
13-11-2017, 02:20

Spirit με πέτυχες σε μέρες που θα είμαι συνέχεια έξω.Πέμπτη παίζει να είμαι λίγο χαλαρός μόνο.Κρίμα.. Αν αλλάξει κάτι και μείνω παραπάνω θα σου πω.

paixtis
13-11-2017, 02:33

Spirit με πέτυχες σε μέρες που θα είμαι συνέχεια έξω.Πέμπτη παίζει να είμαι λίγο χαλαρός μόνο.Ε άρα αφού θα είσαι συνέχεια έξω θα μπορείς να βρεθείτε..lol
Εκτός αν τρέχεις μόνο για δουλειές

fanny
17-11-2017, 03:19
Έκτακτο παράρτημα, ακούσατε ακούσατε! Έρχομαι Αθήνα λόγω AthensCon! Θα κάτσω μια βδομάδα! Το νου σας... ;)

Altair
17-11-2017, 05:23
Πότε έρχεσαι;
Επίσης δεν το βλέπω το meeting.

fanny
17-11-2017, 05:46
30 Νοεμβρίου έρχομαι! :) Γιατί βρε απαισιόδοξε? :P

Altair
17-11-2017, 05:48
Έχω γράψει τόσο καιρό για μάζωξη την ερχόμενη Κυριακή και μόνο 2 είμαστε σίγουροι.

fanny
17-11-2017, 05:52
Ε εντάξει και συ, στη περίπτωση που σας λέω εγώ, στη χειρότερη μπορείτε να έρθετε στο event ή να συνεννοηθούμε μέχρι τότε... Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. :P

RooF
19-11-2017, 08:06
Υπάρχει περίπτωση να έχουμε και φυσική παρουσία στο Digital 360.

Όταν και αν κλείσει θα τα πούμε εκεί.

fanny
19-11-2017, 17:32
Εντάξει δεν γινόταν να έρθω 2 φορές σε 2 εβδομάδες χαχαχα (από πλευράς χρημάτων, αλλιώς θα σου λεγα :P ) οπότε αυτή τη φορά αν όντως γίνει, δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι εκεί...! :) Άντε, να δούμε...! :)

fanny
01-12-2017, 23:56
Καλό μήνα! :)
Αύριο, ξεκινάει η AthensCon και θα είμαι εκεί, υπ οψην! :)

Altair
02-12-2017, 03:19
Κι εγώ ίσως πάω αν βρεθεί παρέα,αλλιώς θα αράξω σπίτι λιώνοντας Uncharted.Ψηθείτε.

Vamire
02-12-2017, 03:22
Εγω θα δουλευω :/

Altair
02-12-2017, 04:48
Όλο το Σ/Κ;

Vamire
02-12-2017, 13:49
Σημερα ειμαι σπαστος αυριο δεν ξερω αν θα εχω ρεπο θα το κοιταξω σημερα. :thumbsup:

Και αυριο τελικα μια απο τα ιδια oποτε ακυρο απο μενα :/

fanny
07-12-2017, 03:34
Εγώ τη μέρα που ξημερώνει, σήμερα δηλαδή, αποχωρώ, δεν έκατσε απ ότι κατάλαβα, οπότε τωρα σας περιμένω πάνω!!! :P :)

fanny
27-03-2018, 00:54
Double Post μετά από 4 μήνες (περίπου) γιατί λογικά θα σας ξανάρθω μέσα στον Απρίλιο. Ενημερώνω. :P

Altair
27-03-2018, 01:16
Θα σας πω από πρώτη του μήνα πότε θα μπορώ.

Altair
27-03-2018, 01:52
Δεν σε εμπιστεύομαι εσένα - όλο χάνεσαι ξαφνικά τώρα τελευταία. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν έχω και κάποιον να τσακωθώ :PSorry ρε συ, απλά έπιασα δουλειά.
Άλλη φορά θα σε ρωτήσω πρώτα. [emoji14]

fanny
27-03-2018, 02:06
Θα ενημερώσω όταν με το καλό κλείσω εισιτήρια! :)

johnyrockgr
27-03-2018, 08:06
Ισως να μπορεσω και εγω αν κατσουν οι ημερομηνιες. Δωστε ημερομηνια και βλεπουμε.

Altair
27-03-2018, 09:20
Χαίρομαι για αυτό - επιτέλους έγινες άντρας! Να να σε δω τώρα πόση όρεξη θα έχεις πλέον για Cinematic GamingTM@24fps !!! :-p

Σοβαρά τώρα - να είσαι καλά και να ελπίζω τα πούμε από κοντά. ;-)

Δουλεύω εδώ και χρόνια ρε συ,απλά μόνο καλοκαίρια.Πλέον δουλεύω και χειμώνα,αλλά δεν το βλέπω να μένω,μου τα λένε περίεργα.
Κατά τ'άλλα παίζω καλύτερα παιχνίδια από σένα ότι και να λες.:P

fanny
12-04-2018, 10:55
Λοιπόν! Έρχομαι σε μία εβδομάδα, στο ΠΣΚ των ComicDom και Vintage Toys. Θα μείνω 10 μέρες. :)

Altair
13-04-2018, 19:38
25-27 έχω ρεπό οπότε μπορεί και να μπορέσω να σας δω.
Βέβαια 26 έχει πρεμιέρα Avengers οπότε είναι ήδη εκτός. [emoji14]

fanny
13-04-2018, 21:32
Techpriest οχι μωρέ λογικά θα δω και τον RooF! :P

fanny
15-04-2018, 00:05
Εντάξει μωρέ όσο για να τον ειδοποιήσω ότι έρχομαι, τον βρίσκω. Ακόμα. :P

fanny
15-04-2018, 09:55
Το ξερω, είναι !!! :) :) :)

RooF
15-04-2018, 14:29
Σταματήστε, με κάνετε και κοκκινίζω.

Altair
15-04-2018, 14:53
Νάτον,ξεμύτισε από την φωλιά του.

RooF
17-04-2018, 17:16
Έδω είμαι πάντα. Απλά... Αόρατος. Χεχεχ

fanny
21-04-2018, 21:29
Εγώ εδώ είμαι. Μέχρι να αποφασίσετε θα έχω φύγει στο τέλος. :P

Altair
22-04-2018, 18:50
Τετάρτη - Παρασκευή έχω ρεπό,αλλά θα μπορώ και Σάββατο πριν την δουλειά.Κανονίστε.

fanny
23-04-2018, 11:40
Βρείτε τα πρώτα εσείς μεταξύ σας, συνεννοηθείτε.

fanny
24-04-2018, 13:00
Εγω θα φυγω κι εσεις ακομα θα κανετε συνάντηση. Θεωρητικά εγω μπορώ ακόμα και σήμερα. :P

RooF
24-04-2018, 15:57
Εγω θα φυγω κι εσεις ακομα θα κανετε συνάντηση. Θεωρητικά εγω μπορώ ακόμα και σήμερα. :PΜπορώ αύριο δώδεκα, μια εκεί γύρω.

fanny
24-04-2018, 23:26
Δεν με βολεύει αυτή η ώρα με τίποτα... Καπου στις 3-5:30 ίσως με βόλευε...

RooF
24-04-2018, 23:39
Δεν με βολεύει αυτή η ώρα με τίποτα... Καπου στις 3-5:30 ίσως με βόλευε...Μας βιασες. Δεν ξέρω, θα ξέρω αύριο το πρωί.

Altair
25-04-2018, 02:26
Κάπου εκεί θα μπορώ κι εγώ μάλλον.

GLAROS
25-04-2018, 12:09
Μια ευκαιρία είναι και ο ρετρο-καφες του Σάββατου ( RetroComputers.Gr @ Ballywood)
Άντε οργανωθείτε... !

fanny
25-04-2018, 13:56
Μεχρι να οργανωθούν θα φυγω λεμε. :P Διαλέξτε. :P

fanny
28-04-2018, 00:44
Θα είμαι κι εγώ εκεί! :) :)

Altair
29-04-2018, 03:37
Με 10 μέρες δουλειά σερί, 3 ρεπό και 156 ραντεβού κλεισμένα, σιγά μην θυμόμουν τι έχω κλείσει και με ποιον. [emoji14]

Altair
29-04-2018, 03:44
Το PlayStation δε θα το ξαναβρισεις. Το PlayStation.

fanny
29-04-2018, 07:22
Τον άλλο μήνα, λοιπόν. :P

Altair
29-04-2018, 08:27
Μ'αρέσει η αισιοδοξία σου. :p

fanny
29-04-2018, 17:52
Ότι θα ξανάρθω εκτός απροόπτου , ναι. Το τι θα κάνετε, άλλο θεμα. :P

fanny
27-05-2018, 07:09
Εγώ λοιπόν ξανά έρχομαι το σκ της Gameathlon, πάλι για 10 μέρες περίπου, αν τυχόν σας βολέψει, πείτε το. :P

Vetus
01-06-2018, 01:32
Το PlayStation δε θα το ξαναβρισεις. Το PlayStation.
Για μπριζολιέρα καλό είναι.

fanny
05-06-2018, 04:51
Εγω τον πόνο μου για να σας δω λεω κ σεις xbox... Αη καλα. :') :P

RooF
06-06-2018, 23:54
Για την ε3 της Nintendo υπάρχει διαθέσιμος κόσμος μήπως πάμε πουθενά να το δούμε;

Altair
07-06-2018, 00:49
Νομίζω έχω ρεπό εκείνη τη μέρα οπότε ναι ψήνομαι.

RooF
07-06-2018, 01:05
Αν μαζευτούν άτομα τότε μπορούμε να κλείσουμε κάπου. Δηλώστε σίγουρες συμμετοχές έγκαιρα να μην εκτεθουμε. Γιατί για 5 άτομα δε μπορούμε να κλείσουμε μαγαζί, τηλεόραση κτλ
Νομίζω έχω ρεπό εκείνη τη μέρα οπότε ναι ψήνομαι.

Altair
07-06-2018, 01:33
12-13 έχω ρεπό, οπότε αν είναι στις 12, count me in.

fanny
07-06-2018, 04:04
Εγω θα ειμαι ηδη στη Θεσσαλονίκη, Δευτέρα επιστρέφω.

GLAROS
07-06-2018, 08:00
Μέσα και εγώ,ευκαιρία να καφεδιαστουμε.

RooF
07-06-2018, 21:58
Δε βλέπω συμμετοχή αρκετή για να κλείσουμε κάτι. :(

RooF
11-06-2018, 15:41
Για Τρίτη μιλάμε?

- - - Updated - - -

Αν μιλάμε όντως για Τρίτη - είμαι μέσα και μάλιστα θα πρότεινα το (gaming) μαγαζί στην Ν. Χαλκηδόνα που ξέρει ο Glaros για ποιο μιλάω.Αφού δεν υπάρχει συμμετοχή δε βλέπω το λόγο.

Altair
11-06-2018, 20:37
Κι εγώ δε θα μπορέσω τελικά,έχω να πάω σε γιατρό.Κονσέρβα θα τη δω.Να μου πεις direct θα ναι ούτως ή άλλως.