PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : 3o Ninty Meeting.

RooF
16-06-2010, 20:40
Ηρθε η ωρα για το τριτο ninty meeting.

Η ημερα που ειναι η επικρατεστερη ειναι το Σαββατο 19 Ιουνιου.

Η ωρα και το μερος ειναι ακομα ανοιχτα και θα εξαρτηθουν απο τα ατομα που θα ερθουν.

Ας γραψουν αυτοι που θα ερθουν σιγουρα ωρα και που μενουν!

Zalbor
16-06-2010, 22:39
όσο δεν ξέρουμε πού θα γίνει... πώς θα ξέρουμε αν θα έρθουμε σίγουρα;

RooF
16-06-2010, 22:43
όσο δεν ξέρουμε πού θα γίνει... πώς θα ξέρουμε αν θα έρθουμε σίγουρα;

στην αθηνα θα γινει αυτο ειναι σιγουρο.

πως να κανονισω αν δεν ξερω ποιοι και αν θα ερθουν? να κανονισω για ηρακλειο και να ειναι ολοι απο νοτια η να κανονισω για νοτια και να ειναι ολοι απο βορεια? Πρεπει επισης να δω αν αξιζει τον κοπο να το κανω. Δεν θα κανω meeting με 2 ατομα.

για να κανονισουμε ανοιξα το θεμα αρα αν θες να ερθεις πες μου τις πληροφοριες που θελω.

Vetus
16-06-2010, 23:11
Damn! Σάββατο δουλεύω από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ και μέτα καπάκι έχω να πάω στα γενέθλια ενός φίλου μου.

Link - The hero of time
16-06-2010, 23:25
Μέσα με χίλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

Internetakias
16-06-2010, 23:33
λοιπόν οκ roof σίγουρα θα έρθω (μαζί με το ninty meeting είναι και να μας δώσεις τα super mario galaxy 2 εε?)

Dimpap28
16-06-2010, 23:37
και εγώ μέσα σίγουρα! γράψτε με στη λίστα!

Tzini9
16-06-2010, 23:41
ίσως θα έπρεπε να μπει μια ψηφοφορία για τη μέρα και τις ώρες,για να μπορούνε να ψηφίσουνε και αυτοί που το σκέφτονται.αυτό τό σάββατο είναι πολύ νωρίς και ίσως κάποιοι να μην ειδοποιηθούν εγκαίρως.

RooF
17-06-2010, 00:02
ίσως θα έπρεπε να μπει μια ψηφοφορία για τη μέρα και τις ώρες,για να μπορούνε να ψηφίσουνε και αυτοί που το σκέφτονται.αυτό τό σάββατο είναι πολύ νωρίς και ίσως κάποιοι να μην ειδοποιηθούν εγκαίρως.

Δεν μπορω να το κανω πιο αργα γιατι ειναι και 2 παιδια ακομα που δεν εχουν παρει το Galaxy 2 τους :) και Κυριακη δεν μπορω εγω. :tongue_smilie:

Την ωρα την κανονιζουμε και την Παρασκευη δεν ειναι τπτ...απογευμα θα ειναι.

Πειτε και καμια ιδεα για μερος για να μην το κανονισω μονος μου και μετα λετε ειναι μακρια κτλ..

Dark Link
17-06-2010, 00:04
συμφωνω με tzini. ενημερωσες τελευταια στιγμη. προτεινω να μπει σε αλλη μερα (κατα προτιμηση σαββατο απογευμα ή κυριακη απογευμα) με ενα standard μερος για να ξερουν σιγουρα αν μπορουν καποιοι να ερθουν.

οσο για μενα για το σαββατο λογικα θα μπορω. ευκαιρια να γνωρισω και κανεναν απο εδω...

jimkakajim88
17-06-2010, 00:06
μεσα στο καλοκαιρι παιζει να κατεβω λιγο αθηνα!!!!!δεν ειναι σιγουρο...αν κατεβω παμε και τοτε ενα meeting :P αλλα να ερθει να με παρει καποιος...γιατι απο αθηνα δεν σκαμπαζω τιποτα!!!!

Alexandros87
17-06-2010, 00:13
πω δεν μπορουμε να το κανουμε τον ιουλιο?
δεν ξερω αν θα μπορεσω, διοτι δινω την δευτερα και εχω μπολικα πραγματα να διαβασω.
μη με βαζεται σε πειρασμο

RooF
17-06-2010, 00:21
Παιδια περιμενα να ερθουν τα galaxy 2 για να τα μοιρασω και στο meeting!

Μην κανετε λες και ειστε τπτ businessmen και δεν μπορειτε να δειτε αν θα εχετε ενα κενο Σαββατο....

Μην ερθετε οσοι δεν θελετε, εμενα με ενδιαφερει να κανονισω με αυτους που θελουν να ερθουν.

Μετα το φιασκο του πρωτου meeting δεν κανονιζω μερος, ουτε ωρα, ουτε τπτ αν δεν δω σιγουρες συμμετοχες. Ολοι λετε οτι θα ερθετε και ακομα ερχεστε.

Dani14
17-06-2010, 00:40
Λοιπον Roof εγω σου ειχα πει θα ερθω απλα αν γινεται αλλη μερα. Αν δεν γινεται οκ, θα ερθω και παλι.

Dutchman
17-06-2010, 00:58
σάββατο στο ηράκλειο ;) μια χαρα μου φαίνεται εεε??? :)))) εγώ είμαι μέσα πάντως!!

Hellraider
17-06-2010, 01:22
αν γίνει παρασκευή και σε μέρος που χρειάζομαι λιγότερο από μία ώρα να φτάσω να με υπολογίζετε. :p

geo2004z
17-06-2010, 08:43
εγώ μπορώ παρασκευή 2 ιουλίου το απόγευμα και αν γίνει στο ηράκλειο με βολεύει πολύ.

Braveheart1980
17-06-2010, 09:58
Λείπει ο Μάρτης από τη σαρακοστή;

Count me in guys , θα περάσω , εστω και για λίγο!
Θα με βόλευε αφάνταστα Ηράκλειο (αθάνατη Mojo με τις γκαρσόνες σου) ή/και Mall

paulos96
17-06-2010, 10:45
γιατί στην αθήνα???αν ήταν στη θεσσαλονίκη θα ερχόμουν...εκτός από αυτό συνέχεια στην αθήνα γίνονται τα μίτινκ

RooF
17-06-2010, 10:49
γιατί στην αθήνα???αν ήταν στη θεσσαλονίκη θα ερχόμουν...εκτός από αυτό συνέχεια στην αθήνα γίνονται τα μίτινκ

γίνονται και στη θεσσαλονίκη.

βλεπω κάποιοι μπορούν καλύτερα την παρασκευή . θέλετε να το κάνω παρασκευή;

Braveheart1980
17-06-2010, 11:01

Παρασκευή έχω Thriller Live .....

kiiraklis94
17-06-2010, 11:16

αύριο εννοείς ή την επόμενη?

chrispap
17-06-2010, 13:43
μενω λουτσα και με βολευει κατα τις 6-7

jimkakajim88
17-06-2010, 13:50

φιλε εχουμε κανει 3 στην Θεσσαλονικη..!!!!ειμαστε πιο μπροστα:tongue_smilie:και τωρα παμε για 4ο.....οταν το κανουμε θα σε ειδοποιησουμε!!!!!!:thumbup:

RooF
17-06-2010, 16:11
Λοιπον.

βλεπω πως οι περισσοτεροι θελουν Ηρακλειο.

Brave τι ωρα ειναι ρε το Thriller? Εγω λεω για 5-6 η ωρα το απογευμα.

Mike
17-06-2010, 16:43
αν και νεος στο φορουμ μαλλον θα εθρω.
μενω και στο ν. ηρακλειο...
αν δεν δουλευω φυσικα.
δεν θελω φυσικα κανενα δωρακι, εχω αρκετα νιντεντο να παιζω!
μονο μια ερωτησουλα: θα εχει καθολου νιντεντο ρετρο-συζητηση (snes, N64 κτλ)
γιατι αυτα μου αρεσουν!

geo2004z
17-06-2010, 17:07
αν και νεος στο φορουμ μαλλον θα εθρω.
μενω και στο ν. ηρακλειο...
αν δεν δουλευω φυσικα.
δεν θελω φυσικα κανενα δωρακι, εχω αρκετα νιντεντο να παιζω!
μονο μια ερωτησουλα: θα εχει καθολου νιντεντο ρετρο-συζητηση (snes, N64 κτλ)
γιατι αυτα μου αρεσουν!

Αν έρθει ο Mike, τότε θα έρθω "πετώντας" και.....θα φέρω και το Nintendo 64 μαζί μου να παίξουμε κανένα παιχνίδι της προκοπής. :w00t:

Alexandros87
17-06-2010, 20:14
για παρασκευη μεσα και εγω, δεν ειμαι ομως και πολυ σιγουρος, διοτι παντα τελευταια στιγμη μου τυχαινει κατι.
ν.ηρακλειο ε? αντε να το βρω

Internetakias
17-06-2010, 20:17
δεν έχω πρόβλημα αν γίνει ηράκλειο

Dimpap28
17-06-2010, 20:50
ναι μια χαρά στο ηράκλειο! ας γίνει και αύριο για να έρθουν περισσότεροι, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Braveheart1980
17-06-2010, 20:57
Λοιπον.

βλεπω πως οι περισσοτεροι θελουν Ηρακλειο.

Brave τι ωρα ειναι ρε το Thriller? Εγω λεω για 5-6 η ωρα το απογευμα.

6 ειναι φινα
9 ειναι το thriller

RooF
17-06-2010, 22:00
αυριο παρασκευη 6 η ωρα στο σταθμο ησαπ του ηρακλειου (στη μερια που παει προς κηφισσια μπροστα απο το περιπτερο).

Dimpap28
17-06-2010, 22:02
Done! Θα είμαι εκεί! Θα ψήσω και τον Αλέξανδρο!

Braveheart1980
17-06-2010, 22:47
αυριο παρασκευη 6 η ωρα στο σταθμο ησαπ του ηρακλειου (στη μερια που παει προς κηφισσια μπροστα απο το περιπτερο).

Μέσα!:cool::thumbup:

Link - The hero of time
17-06-2010, 23:43
Οκ παίδες.. Μέσα κι εγω για αυριο!!! Θα κρατάω στο δεξί χέρι οκαρίνα και στο αριστερό τη χρυσή κασσέτα του Majora's mask.. (:biggrin:..) Θα πεταχτω για λιγο στο console club πιο κατω να αλλαξω ενα παιχνιδι κι ερχομαι στο καπάκι στις 6 "ντάν" στο περίπτερο..

Alexandros87
17-06-2010, 23:47
Οκ παίδες.. Μέσα κι εγω για αυριο!!! Θα κρατάω στο δεξί χέρι οκαρίνα και στο αριστερό τη χρυσή κασσέτα του Majora's mask.. (:biggrin:..) Θα πεταχτω για λιγο στο console club πιο κατω να αλλαξω ενα παιχνιδι κι ερχομαι στο καπάκι στις 6 "ντάν" στο περίπτερο..

εκει κοντα ειναι αυτο το κονσολε club?
και γιατι να φερεις τη χρυση κασσετα? αυτη θα αλλαξεις?:blink:
Λοιπον μεσα και εγω, μαζι με τον δημητρη. Μπορει να ερθω με αμαξι, δεν ξερω ομως πως να ερθω εκει, αμα ειναι δυσκολο τοτε μετρο-ηλεκτρικο

RooF
18-06-2010, 00:09
εκει κοντα ειναι αυτο το κονσολε club?
και γιατι να φερεις τη χρυση κασσετα? αυτη θα αλλαξεις?:blink:
Λοιπον μεσα και εγω, μαζι με τον δημητρη. Μπορει να ερθω με αμαξι, δεν ξερω ομως πως να ερθω εκει, αμα ειναι δυσκολο τοτε μετρο-ηλεκτρικο

Ειναι ευκολο. Θα βγεις εθνικη προς λαμια, μετα την εξοδο για Φιλαδελφεια θα κανεις δεξια (στην παλια renault, πριν την Αττικη οδο) και αν θες δινουμε καπου εκει ραντεβου να παμε ολοι μαζι. Παρε με ενα τηλ αυριο αν θες.

Κοιτα να δεις που θα το κανουμε clubfiesta meeting :t2:

Link - The hero of time
18-06-2010, 00:15
Οχι δε θα αλλάξω το Majora's mask, καμία σχέση, απλα θα το εχω για να με αναγνωρισετε.. Στο console club θα αλλαξω το Mission: Impossible για το N64επειδη πηρα κατα λαθος τη γαλλική έκδοση! Ψήνομαι να αγοράσω αύριο και το Sonic gems collection για το G.C. και το Banjo Kazzoie..

Alexandros87
18-06-2010, 00:16
Ειναι ευκολο. Απο που θα ερθεις?

Κοιτα να δεις που θα το κανουμε clubfiesta meeting :t2:

:lol::lol::lol:
ναι ρε βαριεμαι με το μετρο ή ηλεκτρικο
που με βολευει ε λοιπον απο κηφισου βλεπω στο google map ?
με βολευει καπως.
Αλλα μετα σε πια εξοδο δεν ξερω , μαλον νεα ιωνια. Θα μιλησω με τον δημητρη και θα δω.
Αντε να μαστε πολλοι αυριο, εχουμε και την τιμη να γνωρισουμε και τον ιδιο τον LINK:tongue:

Τωρα το ειδα το ποστ σου βαγγελη, λοιπον ναι αυτο σκεφτηκα προς λαμια και στριβω πριν την αττικη οδο για νεα ιωνια ,αν και το renault που ηταν εκει εφυγε.

Link - The hero of time
18-06-2010, 00:20
που με βολευει ε λοιπον απο κηφισου βλεπω στο google map ?
με βολευει καπως.
Αλλα μετα σε πια εξοδο δεν ξερω , μαλον νεα ιωνια. Θα μιλησω με τον δημητρη και θα δω.
Αντε να μαστε πολλοι αυριο, εχουμε και την τιμη να γνωρισουμε και τον ιδιο τον LINK:tongue:

Ακριβώς αυτό:biggrin: (Δε πιστευω να έρθει κανένας Ganondorf γιατί θα τραβήξω το master sword και θα ξηγηθώ άτσαλα "εντουάμα"* (*δηλαδή επιτόπου)

Alexandros87
18-06-2010, 00:24
μην ανησυχεις, θα φερω απλως τον skull kid χωρις την majoras mask του, εκτος και αν την ξανα εκλεψε:t2:

RooF
18-06-2010, 00:25
που με βολευει ε λοιπον απο κηφισου βλεπω στο Google Map ?
με βολευει καπως.
αλλα μετα σε πια εξοδο δεν ξερω , μαλον νεα ιωνια. θα μιλησω με τον δημητρη και θα δω.
αντε να μαστε πολλοι αυριο, εχουμε και την τιμη να γνωρισουμε και τον ιδιο τον Link:tongue:

τωρα το ειδα το ποστ σου βαγγελη, λοιπον ναι αυτο σκεφτηκα προς λαμια και στριβω πριν την αττικη οδο για νεα ιωνια ,αν και το Renault που ηταν εκει εφυγε.

οκ. παρε με τηλ ομως οταν θα εισαι εκει για να σου δωσω πιο συγκεκριμενες οδηγιες μετα (αν και ειναι σχεδον μια ευθεια μετα).

σου ξαναλεω παντως πως αν φοβασαι μη χαθεις μπορουμε να βρεθουμε καπου πιο πριν να παμε και με ενα αμαξι (ηρακλειο και παρκινγκ = μαρτυριο)

Alexandros87
18-06-2010, 00:38
σου ξαναλεω παντως πως αν φοβασαι μη χαθεις μπορουμε να βρεθουμε καπου πιο πριν να παμε και με ενα αμαξι (ηρακλειο και παρκινγκ = μαρτυριο)

:sneaky2: εγω και να φοβαμαι χαχα εδω δεν φοβαμαι να βαζω κοντρα με evo.
Καλα οκ θα σε παρω.

cowboy
18-06-2010, 00:39

που να χαθεί ρε ? τόσα μπουντρούμια έχει περάσει στην ζωή του, στην αθηνα θα χαθεί ?

Dani14
18-06-2010, 01:50
και εγω μεσα ειμαι παιδια. με αμαξι πραγματικα θα εχετε θεμα με το παρκαρισμα. εγω για αυτο θα ερθω μαλλον με μηχανακι.

Yoshifan13
18-06-2010, 08:28
εγω θα ηθελα να ερθω πολυ αλλα εχω προβλημα με τους γονεις μου γιατι ειμαι μικρος

Internetakias
18-06-2010, 11:33
εγω θα ηθελα να ερθω πολυ αλλα εχω προβλημα με τους γονεις μου γιατι ειμαι μικρος
και... δεν ήμαστε βιαστές και αν έχουν πρόβλημα πες τους να σε παρακολουθούν από απόσταση

Mike
18-06-2010, 12:22
Μαλλον θα ερθω. Θα κραταω το σφραγισμενο power glove στο ενα χερι
και στο αλλο το eχtreme rare ασπρο-μπεζ ASIA-PAL NES μου.
Ισως ειναι πολυ μεγαλα ομως...
Μπα θα κρατω το αρχαιο gameboy μου (green special edition) με την καμερουλα επανω
και τον εκτυπωτη απο κατω, να βγαλουμε καμια φωτο.

Να δω και τι ωρα θα τελειωσω τις δουλειες...

Dani14
18-06-2010, 12:44
Τωρα να ζητησω να αλλαξει η ωρα δυσκολο.. 5 ωρα εχω να παω τον μικρο που παιζει σε τελικο σε ενα τουρνουα τεννις. Roof μολις τελειωσω θα σε παρω τηλ. αν εισαστε ακομα μαζεμενοι να ερθω.

Rush
18-06-2010, 12:47
και... δεν ήμαστε βιαστές και αν έχουν πρόβλημα πες τους να σε παρακολουθούν από απόσταση

η Αθήνα είναι μεγάλη πόλη ρε συ... πού ξες αν το αφήνουν να πάει μόνο του το παιδί;;

τεσπα... εμείς προβλήμετα με μέρος και λοιπά δεν έχουμε!!!:thumbup: Όπου και να είσαι στη θεσσαλονίκη δεν κάνεις πάνω από μισή-μία ώρα να πας Καμάρα!!:thumbup:

Roof, περιμένουμε φωτος και εντυπώσεις, αλλιώς banαρε τον εαυτό σου!!:t2:

Και σε λίγο έρχεται και το Thessaloniki Ninty Meeting 4!!!:tongue_smilie:

Volga
18-06-2010, 23:55
μπορώ και εγώ αυριο. αλλά θα έρθω με αμάξι. που θα κάτσετε να σας βρω; και πως θα σας γνωρίσω :d

RooF
19-06-2010, 01:16
μπορώ και εγώ αυριο. αλλά θα έρθω με αμάξι. που θα κάτσετε να σας βρω; και πως θα σας γνωρίσω :d

Η συναντηση εγινε ρε :t2:

Θα ανεβασω και κανα δυο φωτο.

http://img31.imageshack.us/img31/9899/imag0010ww.jpg

http://img683.imageshack.us/img683/5295/imag0009m.jpg

http://img686.imageshack.us/img686/4374/imag0011bl.jpg

To παρακατω edit ζητηθηκε πολυ μιας και ο Link - The hero of time μοιαζει αρκετα με τον Link! :)

http://img138.imageshack.us/img138/9366/imag0011i.jpg

Ξερω, i suck at Gimp..

Dimpap28
19-06-2010, 01:55
Κορυφαίες οι φωτό! Ειδικά το fail του Internetakia! Χαχαχα! Α και πιστεύω ότι σε κάθε Ninty Meeting πρέπει να καθιερωθεί η παρουσία του Θείου... Είναι ο Mr. Άκυρος!

jimkakajim88
19-06-2010, 01:59
RooF,Internetakia και Dimpap τους ξερω γιατι τους θυμαμε απο το προηγουμενο meetng σας....τον Link τον καταλαβα:tongue_smilie:...οι αλλοι ποιοι ειναι???

Internetakias
19-06-2010, 02:16
RooF,Internetakia και Dimpap τους ξερω γιατι τους θυμαμε απο το προηγουμενο meetng σας....τον Link τον καταλαβα:tongue_smilie:...οι αλλοι ποιοι ειναι???
δίπλα από τον link ο alexandros 87 και ο δίπλα από τον alexandro ο δεν-είναι-μέλος-του-φόρουμ πάντως και εγώ γελάω με την πρώτη φώτο πάντως δεν μπορείς να πεις ότι είναι άσχετος :biggrin:

RooF
19-06-2010, 02:37
ο Θειος (με την αμανικη μπλουζα) δεν ειναι μελος και ομως εχει ερθει σε 2 meeting!!! :) Να τα βλεπετε καποιοι. :)

Internetakia να ρωτησω κατι? :P :P LOL

Απο τη φωτο λειπει ο Braveheart και η γυναικα του μιας και ειχαν φυγει λιγο πριν.

Alexandros87
19-06-2010, 13:03
ρε παιδια δεν αναφερατε ποιος ειναι αυτος με την μπλε μπλουζα, θα το πω εγω ειναι ο mike.
Παντως ειμασταν σχεδον οι ιδιοι παλι οπως στο προηγουμενο meeting με εξαιρεση τον mike και τον link. Χαρηκαμε που τους γνωρισαμε.
Παντως οντος ο link (γιαννης) μοιαζει στον αγαπημενο μας link.
Θα δειτε και στο επομενο meeting θα ειναι παλι ο θειος μαζι μας

geo2004z
19-06-2010, 14:08
ωραία συνάντηση παιδιά!!! ας είναι καλά ο ρουφ που τα οργανώνει αυτά. τελικά, χωρίς το "θείο" δεν επιτυγχάνεται συνάντηση....:tongue_smilie:

Rush
19-06-2010, 14:22
Ωραίο meeting και ωραίες φωτος, παίδες!! Στο επόμενο που θα γίνει Αθήνα περιμένουμε και περισσότερα μέλη!! :Ρ

RooF
19-06-2010, 15:36
ρε παιδια δεν αναφερατε ποιος ειναι αυτος με την μπλε μπλουζα, θα το πω εγω ειναι ο mike.
Παντως ειμασταν σχεδον οι ιδιοι παλι οπως στο προηγουμενο meeting με εξαιρεση τον mike και τον link. Χαρηκαμε που τους γνωρισαμε.
Παντως οντος ο link (γιαννης) μοιαζει στον αγαπημενο μας link.
Θα δειτε και στο επομενο meeting θα ειναι παλι ο θειος μαζι μας

Νομιζα οτι τον ειχε αναφερει αλλος. :ohmy:

Θειος FTW!

Alexandros87
19-06-2010, 15:40
χαχαχα τον θειο θα τον κανουμε V.I.P meeting member

Dimpap28
19-06-2010, 15:57
Χαχαχα! Ο Θείος πραγματικά βάζει τα γυαλιά σε όλους! Όπου meeting και χαρά ο Θείος πρώτος! Άντε στο επόμενο θα το ανακοινώσω ότι θα έρθει πάλι, μπας και μαζευτεί κόσμος να δει το μόνο μη-μέλος του φόρουμ που έρχεται σε όλα τα meeting μας! Θα είναι κάτι σαν αξιοθέατο!

DeathBerry
19-06-2010, 19:47
Βλεπω πως περασατε πολυ καλα:t2:.Δυστυχως δεν μπορουσα να παρευρεθω λογω αγωνων και ενος μικρου τραυματισμου.Ελπιζω ομως στο επομενο meeting να ερθουν ακομα περισσοτερα μελη ετσι ωστε να περασουμε ακομα καλυτερα:thumbup:

Internetakias
19-06-2010, 19:50
Βλεπω πως περασατε πολυ καλα:t2:.Δυστυχως δεν μπορουσα να παρευρεθω λογω αγωνων και ενος μικρου τραυματισμου.Ελπιζω ομως στο επομενο meeting να ερθουν ακομα περισσοτερα μελη ετσι ωστε να περασουμε ακομα καλυτερα:thumbup:
και ελπίζω να έρθουν και μικρότεροι γιατί ένοιωθα κάπως σαν την μύγα μες στο γάλα σε αυτό το meeting :P

Yoshifan13
19-06-2010, 20:35
και ελπίζω να έρθουν και μικρότεροι γιατί ένοιωθα κάπως σαν την μύγα μες στο γάλα σε αυτό το Meeting :p

μπορει να ερθω στο επομενο εγω

Dark Link
19-06-2010, 21:54
το χασα τελικα....τεσπα στο επομενο...

Internetakias
19-06-2010, 21:59
μπορει να ερθω στο επομενο εγω
ναι σίγουρααααααααααααααα

Yoshifan13
19-06-2010, 22:22
ναι σίγουρααααααααααααααα

ε τουλαχιστον θα προσπαθησω

Internetakias
19-06-2010, 22:24
ε τουλαχιστον θα προσπαθησω
τους γονείς σου τους ρώτησες εε;

RooF
19-06-2010, 22:45
τους γονείς σου τους ρώτησες εε;

Σοβαρεψου γιατι σε βλεπω παλι μονο σου :t2:

Yoshifan13
19-06-2010, 22:53
τους ρωτησα αλλα ειχε μια συναυλια ο αδερφος μου και εν μπορουσα ναερθω

Internetakias
19-06-2010, 22:59
τους ρωτησα αλλα ειχε μια συναυλια ο αδερφος μου και εν μπορουσα ναερθω
α οκ :cool:

Link - The hero of time
21-06-2010, 00:04
Ρε παιδιά πως εχω βγει έτσι στις φωτογραφίες? Σκ@τ@ τελείως!!! Φτου.. Θέλω επιγόντως κούρεμα!!! (Ας όψεται η συναυλία του Ozzy το Σεπτέμβριο.. χαχα:cool:) Και κατι αλλο.. μοιάζω εγω στον Link???????????????????? Είναι δυνατόν???????? Μα θα τρελαθούμε??? Και μπράβο που μου βάλατε τη πράσινη μαούνα στο κεφάλι.. έκτακτο έκτακτο.. :t2: Εγω πάντως παιδιά πέρασα ΤΖΑΜΙ και ανυπομονω για το επόμενο meeting το οποιο ελπιζω να γινει παρα πολυ συντομα!! Αντε να μαζευτουμε καμια 20ρια την επομενη φορα!

Υ.Γ. Αν δεν έρθει στο επόμενο και ο "θείος" οπως τον λέτε εγω δε πάω πουθενά.. Κάτω στα meeting δε παρουσιάζομαι..

Internetakias
21-06-2010, 01:03
Ρε παιδιά πως εχω βγει έτσι στις φωτογραφίες? Σκ@τ@ τελείως!!! Φτου.. Θέλω επιγόντως κούρεμα!!! (Ας όψεται η συναυλία του Ozzy το Σεπτέμβριο.. χαχα:cool:) Και κατι αλλο.. μοιάζω εγω στον Link???????????????????? Είναι δυνατόν???????? Μα θα τρελαθούμε??? Και μπράβο που μου βάλατε τη πράσινη μαούνα στο κεφάλι.. έκτακτο έκτακτο.. :t2: Εγω πάντως παιδιά πέρασα ΤΖΑΜΙ και ανυπομονω για το επόμενο meeting το οποιο ελπιζω να γινει παρα πολυ συντομα!! Αντε να μαζευτουμε καμια 20ρια την επομενη φορα!

Υ.Γ. Αν δεν έρθει στο επόμενο και ο "θείος" οπως τον λέτε εγω δε πάω πουθενά.. Κάτω στα meeting δε παρουσιάζομαι..
καλά είναι δυνατόν να μην έρθει το κέντρο του meeting

RooF
21-06-2010, 10:57
Θα γινει και αλλο meeting συντομα, αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Προς το παρων αυτο το θεμα κλεινει. :)