PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Gameboy Color Unboxing!

superetroid
24-04-2012, 11:25
Ροζουλί gameboy color...αντρίλα!
Τσεκάρετε το βιντεάκι όσοι το είχατε να θυμηθείτε...

http://www.youtube.com/watch?v=m3HD2lXq7-o

Kyrlan
24-04-2012, 11:33
Ωραίος για άλλη μια φορά φίλε. Αλλά γιατί ρόζ;:tongue_smilie:

superetroid
24-04-2012, 11:59
Ωραίος για άλλη μια φορά φίλε. Αλλά γιατί ρόζ;:tongue_smilie:

χαχα έλα ντε...το βρήκα κουτάτο και με εψησε... Αμα βρώ όμως θα πάρω για την συλλογή και ένα γαλάζιο που το γουστάρω πολύ...

RooF
24-04-2012, 12:14
Χαλαλι του το το ροζ αφου το βρηκες κουτατο! Ωραιο το unboxing!

Lynx
24-04-2012, 14:26
Τι πάθατε όλοι με το ροζ, θα σας πέσουν τα...:closedeyes::laugh:

Το GBC είναι το αγαπημένο μου φορητό (μάλλον, έχει μια εσωτερική διαμάχη με το Atari Lynx) και είχε την πιο τζαμάτη σειρά χρωμάτων! GBC + Pokemon = επικές εποχές! :thumbup1:

Ash_Pokemaster
24-04-2012, 16:39
Φοβερό unboxing φίλε superetroid! Ωραίο είναι και ένα retro unboxing μια στο τόσο!

By the way, δεν πάτε καλά! Το ροζ Color τα σπάει! :001_tongue:

vassilis_pap
24-04-2012, 17:06
Φοβερό και τρομερό unboxing εύγε!

Προσωπικά τα unboxing ρετρό κονσολών με ψήνουν πολύ περισσότερο...

Ωραία συλλογή χτίζεις, συνέχισε. Μακάρι να είχα και εγώ χρήμα και χώρο.

ΥΓ. Μια χαρά είναι το ροζ :)
ΥΓ2. Ρε παιδιά η οθόνη του Color πάντα έτσι χάλια ήταν (από φωτεινότητα); Δε μπορώ να καταλάβω αν το συγκεκριμένο κομμάτι είναι κάπως "πεσμένο" ή απλά έχουμε καλομάθει στις καινούργιες κονσόλες.

G3n3raL86
24-04-2012, 18:21
Ωραίο unboxing φίλε και άστους να λένε: Και εγώ το ροζ είχα, μια χαρά αντρίλα αναβλύζει το χρώμα του:biggrin:

Kyrlan
24-04-2012, 18:30
Άμα είχα την ευκαιρία να το δοκιμάσω θα έλεγα την γνώμη μου για το χρώμα. Από μακριά το βλέπω...
Είμαι της νέας γενιάς, συγκρίνετε αυτό το χρώμα με του DS Lite είτε του 3DS... Μεγάλη διαφορά!

johnyrockgr
24-04-2012, 18:41
ωραιο unboxing φιλε! απο που το πηρες? μηπως τελειωσε ο Αμερικανος την ανακαινιση? :lol::lol::lol:
ειχα κ εγω μεχρι πριν λιγα χρονια, ωσπου ενα καλοκαιρι που ελειπα εκτος αθηνων για δουλεια, το εδωσε η μανα μου σε ενα παιδακι, γιατι νομιζε οτι δεν ασχολιομουν με αυτο! αισχος! τωρα τα κουτια απο τις κασετες μεινανε!
ηταν και παιχνιδαρες! ειχα και κασετες χωρις κουτι! και τα δωσε ολα χωρις να σκεφτει να με ρωτησει!

superetroid
24-04-2012, 19:20
Λοιπόν καταρχήν ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια
στο κανάλι εχω και αλλα retro unboxing οπως Snes MS ktl. Καντε κανα sub να με στηρίξετε!! - Τέλος διαφήμισης-
Σε λίγο ευελπιστώ να μπεί και ενα mcro στην συλλογή οποτε να περιμενετε βιντεάκι.
Οσο αφορά το χρώμα είναι όντως πολύ ανώτερο απο τα τωρινά. Είναι φούξια βασικά και οχι ροζ. Και το διαφανο μώβ μου αρέσει πολύ. Φαντάζομαι πώς θα τασπαγε ενα διάφανο 3ds σήμερα.
Η οθόνη γενικά στα gameboy επηρεάζετε απο τισ μπαταρίες...Οσο πέφτουν όλα γίνονται stealth! xaxa... Αλλα και καινούργιες να βάλεις κακα τα ψεματα καλομάθαμε...είνια στραβομάρα η κατάσταση,. Και μην ξεχνάτε παιδιά ( αυτο δεν ισχύει για όλους) οτι τότε ειμασταν νέοι...ειχαμε μάτι αετού!!!

johnyrockgr
24-04-2012, 19:40
οντως, στο βιντεο οι μπαταριες βαδιζαν προς το τελος τους... κοκκινο φωτακι κινδυνος!

Kyrlan
24-04-2012, 19:52
Το ότι δεν φαίνεται πολύ καλά η οθόνη φταίει επίσης το φως που έρχεται απέξω...

Lynx
24-04-2012, 20:20
Το μόνο κακό με το GBC είναι η μη αυτόφωτη οθόνη. Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, δεν θυμάμαι ΚΑΝ πως έπαιζα εκείνες τις ωραίες παλιές εποχές της δεκαετίας του '90 με αυτό. Πρόσφατα μόλις που έπαιξα μια σειρά από παιχνίδια GB και GBC, δεν έβλεπα καθόλου καλά την οθόνη ακόμα και με έντονο φωτισμό, και κατέληξα να χρησιμοποιήσω το GBA SP μου.

Pokefan
24-04-2012, 22:48
Φίλε καταπληκτικό το βιντεάκι σου ... Δεν ξέρεις απλά τι μου θύμισες ... Δεν θα κοιμηθώ το βράδυ μάλλον :lol:

Kostis23
25-04-2012, 00:09
ωραιος,μου θυμισες πολλα αν και δεν ειχα colour..οι μπαταριες περιπου ποσες ωρες διαρκουσαν?