Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 70

Θέμα: pokemon platinum

distixos oxi alla 3ero oti vgainei 6 mines meta tin kikloforia tis stin ameriki giafto kai ego agorazo tis amerikanikes ekdoseis ;) pou vgainei arxes tou 2009

gia sas paidia eimai neos sto forum alla eida oti anakino8hke h platinum gia europh.opos metis d/p kata ton iounio 8a einai sthn ellada

Εικόνες από το παιχνίδι:

Περισσότερες εδώ
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    δε νομιζω να αξιζει για καποιον που εχει ηδη pearl η diamond...
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    16/09/2008
    Egw exw pearl sto Ds mou!Tin exw termatisei!Alla na sas pw kati!Oles oi pokemon series einai to idio me tis prwtes!Ta Pokemon meta tis prwtes kasetes yellow,blu,red version xasanetin axia tous!Ta ypoloipa itan mia pisti antigraphi!Afiste pou ta kainourgia pokemon einai athlia kamia sxesi me ta prwta!

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Η αλήθεια είναι ότι τα πρώτα Pokémon είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που είχαμε δει στο πρώτο Game Boy. Μπορεί να ήτανε λίγο στη «μόδα» τότε και να τα αγοράζαμε όλοι. Αλλά ήταν φοβερό RPG και περίμενα να βγάλουν το ίδιο καλό παιχνίδι και στο N64 αλλά απογοητεύτηκα με τα παιχνίδια που κυκλοφόρησαν για την κονσόλα.
    Από τις εικόνες του παιχνιδιού για DS βλέπω ότι κρατάει το ίδιο ύφος με βελτιωμένα γραφικά. Μάλλον η Nintendo θεωρεί ότι πουλάει ακόμα ένα παιχνίδι πανοραμικής όψεως και ίσως να έχει δίκιο.

re pedia ego exo mia TERASTIA aporia edo k xronia, k tlk DEN kratieme allo, th sas tin po k as ime ligaki off!! Oi protes kasetes (epoxi GB akomi) ixan mesa kapia pokemon etsi?? ta gnosta pikatsou charmader ktl.. meta ekines p vhikane st GBA ή Aftes tora tou DS, ti diafores exoun st pokemon?? dld as poume exei "pethanei" o pikatsou k iparxei st thesi tou kapios adikatastatis/diasimo pokemon ή yparxoun kanonika k o pikatsou k ola ta alla ta gnosta pokemon + kapia kenouria ta opia dn ta idame pote st pediki sira??? poli berdema afta ta games (pote dn m aresan)
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Σωστή η απορία φίλε. Τα πρώτα Pokémon για το Game Boy (red, blue, yellow) είχαν 150 Pokémons και όποιος ήταν τυχερός έβρισκε και το σπανιότατο Mew το οποίο ήταν το 151 Pokémon.
    Τα επόμενα ήταν για το Game Boy Color με την ονομασία gold, silver. Αυτά είχαν τα ήδη υπάρχοντα 150 και προστέθηκαν άλλα 100. Σύνολο 250 Pokémon.
    Τα επόμενα που κυκλοφόρησαν για GBA με την ονομασία Ruby και Sapphire έχω την εντύπωση πως έχουν κάποια από τα παλιά pokemons αλλά σίγουρα όχι όλα. Όπως και αυτά που κυκλοφορούν τώρα για DS. Μου έχει πει η αδερφή μου ότι υπάρχει ο Picachu σε αυτά, οπότε όλο και κανένα άλλο θα υπάρχει από τα παλιά.

Εγώ έχω παίξει την platinum στον Pc μου μέσο ενός emulator <no$gba> η κασέτα ειναι πολύ καλή.Πιστεύω ότι στην Ελλάδα θα έρθει το καλοκαίρι του 2009 ή την άνοιξη.

paidia egw tin exw katevasei se emulator alla einai sta kinezika pantws einai wraia an k den katalavainw gri apo oti lene

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας