Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 34567
Αποτελέσματα 61 μέχρι 70 από 70

Θέμα: pokemon platinum

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GiorgosPokemonFan Εμφάνιση Μηνύματος
    Ρε παιδια!Πειτε μου πως να αλλαξω την μορφη του Giratina!
    αφούνικήσεις το πρωτάθλημα, θα πας στο turnback cave. στο τέλος της σπηλιάς είναι μια portal για το distortion world. Από εκεί αν μπεις, θα βρεις ένα Griseus Orb, που αν το δώσεις στο giratina θα γίνει σε origin forme

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    12/07/2009
    yeia sas padia!!! exo pai3ei me tin pokemon platinum.einai katapliktiki!!!!!!na sas rotiso kati??? mporo na antala3o pokemon meso intermet??? an nai pos???

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από spyro Εμφάνιση Μηνύματος
    yeia sas padia!!! exo pai3ei me tin pokemon platinum.einai katapliktiki!!!!!!na sas rotiso kati??? mporo na antala3o pokemon meso intermet??? an nai pos???
    Μπορεις! Αν έχεις ασύρμτο μόντεμ, τα πράγματα είναι πολύ εύκολα, αν όχι, τότε θα χρειαστείς ένα wifi USB connector ds. Στο GTS στην jublife γίνονται οι ανταλλαγές. Μπορείς όμως να συμβουλευθείς το εγχειρίδιο οδηγειών για σύνδεση στο ίντερνετ για περισσότερες πληροφορίες και για μεγαλύτερη σιγουριά!

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    συμφωνω και παυξανω!!!

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009

Unhappy

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από rush Εμφάνιση Μηνύματος
    αφούνικήσεις το πρωτάθλημα, θα πας στο Turnback Cave. στο τέλος της σπηλιάς είναι μια Portal για το Distortion World. από εκεί αν μπεις, θα βρεις ένα Griseus Orb, που αν το δώσεις στο Giratina θα γίνει σε Origin Forme
    αυτη η σπηλια,που ειναι???

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από fanny Εμφάνιση Μηνύματος
    αυτη η σπηλια,που ειναι???
    είναι η σπιλιά που βγαίνεις απ' το distortion world μαζί με τη Synthia!! Μετά το πρωτάθλημα, η σπηλιά ανοίγει και όταν φτάσεις στο σημείο που στις diamond & pearl ήταν το giratina, θα ανοίξει ένα portal, μπες μέσα, και θα σε πάει στο distortion world. Εκεί θα βρεις σε μια poke ball το grisseus orb!!!

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Ok!!!

Thank's A Lot!!!

ninty Gamer mike893 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    καλα ολα αυτα αλλα το παιζει το battle revolution????

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mike893 Εμφάνιση Μηνύματος
    καλα ολα αυτα αλλα το παιζει το battle revolution????
    Nαι! Έχω στείέι και mystery gift και έχω κάνει και μάχη με την platinum στο Battle Revolution!!

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Μιας και τερμάτισα την Pearl πριν λίγες εβδομάδες ήρθε η ώρα να γράψω δύο τρία λόγια για το παιχνίδι!

Αρχικά να πω ότι ήμουν κι εγώ της άποψης ότι μετά τα πρώτα 151 το χάος, όμως όσο περνούν τα χρόνια πιστεύω ότι αυτό ισχύει όλο και λιγότερο!Σίγουρα κάθε γενιά έχει τα εκτρωματά της(Ναι ακόμη και η πρώτη, Jinx?Porygon?) και νομίζω ότι όλοι λίγο πολύ συμφωνούμε σε αυτό!Συνδυάζοντας παιχνίδια και Anime, διαπιστώνω ότι όσο περίεργα/παράξενα/δυσκολοχόνευτα είναι τα Pokemon κάθε γενιάς στην αρχή(είτε μέσω των βασικών παιχνιδιών της σειράς είτε όμως και μέσω του Anime), τόσο πιο αποδεκτά/οικεία γίνονται στο τέλος!Πολύ απλά με τον έναν ή τον άλλο τρόπο τα αποδέχεσαι!Είχα να ασχοληθώ με Pokemon πολλά χρόνια, με αποτέλεσμα να μπω στην 4η γενιά σχεδόν μια 10ετία μετά από την πρώτη τους κυκλοφορία!Και μπορώ να πω ότι πλέον την θεωρώ τελείως οικεία, όπως το ίδιο φαντάζομαι ότι θα συμβεί και με τις επόμενες γενιές!!

Στα του παιχνιδιού, η βασική δομή παραμένει ίδια(8 εμβλήματα, Πρωτάθλημα κλπ), σαφώς πιο βελτιωμένα γραφικά ενώ η Platinum διαφοροποιείται σε κάποια σημεία του Story σε σχέση με τις Pearl/Diamond!Πολύ θετικές εντύπωσεις και οι τρεις κασέτες, δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου έκανα ένα πολύ βασικό Playthrough και στις 3 χωρίς να τις ψάξω ιδιαίτερα!Τα Pokemon όπως είπα και στην αρχή είναι αρκετά καλά, χωρίς βέβαια να λείπουν και οι εξαιρέσεις!Αρχικό μου και στις 3 ήταν το Turtwig, παρότι οπαδός των Fire Type, το συμπάθησα πιο πολύ απ'όλα(Και νομίζω με βάση τα Gym, η καλύτερη/αποτελεσματικότερη επιλογή)!

Υ.Γ:Μακάρι το Anime να μην είχε τόσα μα τόσα πολλά Fillers!!!ΘΑΝΑΤΟΣ στην Team Rocket, 650επεισόδια, την ίδια ανόητη ατάκα
    Τελευταία επεξεργασία από Nikol@r@s; 02-07-2016 στις 18:22
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία