Σελίδα 109 από 110 ΠρώτοΠρώτο ... 95999105106107108109110 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1,081 μέχρι 1,090 από 1091
    ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Zalbor Εμφάνιση Μηνύματος
    Κάτι πρέπει να σημαίνει αυτό. Δε νομίζω ότι έχω δει ποτέ quest με κόκκινα γράμματα.
    Μήπως εξαρτάται από κάτι άλλο; Σε μένα ήταν ανοιχτό απ' την αρχή, αλλά είχα ήδη τελειώσει την ιστορία και πολλά quests.
    Όλα καλά, απλά νόμιζα ότι όπως και στα υπόλοιπα side quests έτσι και σε αυτό θα υπήρχε βιβλίο που εξηγεί τι πρέπει να κάνεις(Και θα εμφανίζει σημάδι στο χάρτη).Όταν διάβασα προσεκτικά τότε κατάλαβα τι παίζει,οπότε λάθος δικό μου,κανονικότατα γίνεται και στην Wii U Version

Τέλος και το DLC 2, η συνολική ενασχόληση με τον τίτλο άγγιξε τις 300 ώρες(Απολογισμός(20/20 Main Quests,42/42 Shrine Quests,90/90 Side Quests, Όλα τα Video Memories,περίπου 350koroks(Ίσως κάποια στιγμή να τα πάρω όλα)) Πιστεύω ότι δύσκολα θα ξανά κάνω Playthrough(Τουλάχιστον στο Wii U), όμως δεν το αποκλείω. Το παιχνίδι μπαίνει στο Hall Of Fame, εύκολα από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει, όχι όμως το καλύτερο Zelda. Για την ακρίβεια δυσκολεύομαι να το συγκρίνω με τα υπόλοιπα Zelda Games,καθώς είναι μια κατηγορία μόνο του και δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης ή zeldoμετρο.

Το μόνο που με στεναχώρησε στο ταξίδι αυτό, είναι ότι επιβεβαιώθηκαν οι αρχικές άσχημες σκέψεις που έκανα για τα DLC1,DLC2. Κάνει τρελό μπαμ ότι τα βγάλανε από την τελική έκδοση ώστε να μας τα πλασάρουν αργότερα.Από θέμα διάρκειας δεν ήταν άσχημα(το 2 γιατί το 1 ήταν τραγικό), αλλά θα ήθελα κάτι παραπάνω σχετικά με την ιστορία ή γενικότερα στο παιχνίδι.

Όσοι δεν το έχετε παίξει,απλά χάνετε
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Fan Vamire Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/03/2009
    Εγω ειμαι στη τελικη ευθεια. 205ωρες και βλεπουμε.. Διχως dlc ή οδηγους. (Προσωπικα ασυλληπτο νουμερο για single player game.. Δεν το εχω ξανα κανει και δεν νομιζω να ξανα συμβει.. αν και το ελπιζω.) Το χαρηκα και το χαιρομαι το παιχνιδι οσο κανενα αλλο.
    Το μονο πραγμα που θα κραξω ειναι που δεν υπηρχε day one το hardmode ή οπως το λενε. Οχι πως δεν με καλυψε αλλα θα ηθελα να το χαρω στο 10000% του.
    Aκομα δεν εχω αγορασει τα dlc και μαλλον δεν θα το κανω συντομα. Εχω παιχνιδια που με περιμενουν και καθονται..
    Τελευταία επεξεργασία από Vamire; 04-01-2018 στις 03:02
    Switch FC : SW-7566-2174-7899.

ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    Όλα αυτά τα βρήκες μόνος σου;

Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από orck Εμφάνιση Μηνύματος
    Όλα αυτά τα βρήκες μόνος σου;
    Ναι όλα εκτός από κάποια Koroks, όπου τσέκαρα youtube μπας και τα μαζέψω όλα όμως ήταν πολύ χρονοβόρα και βαρετή διαδικασία

Έχω ακόμη τουλάχιστον 5-6 παιχνίδια στο Wii U που περιμένουν,οπότε δεν αποκλείω το ενδεχόμενο είτε να τα μαζέψω όλα είτε να παίζω που και που στον τεράστιο κόσμο του Breath of the Wild(Ειδικά τώρα που έχουμε και μεταφορικό μέσο )
    Τελευταία επεξεργασία από Nikol@r@s; 04-01-2018 στις 14:52

Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Το πάλεψα από εδώ,το πάλεψα από εκεί.....τελικά το δεύτερο Playthrough θα γίνει και πάλι στο Wii U. Δυστυχώς δεν βρήκα πουθενά το παιχνίδι σε καλή τιμή για το Switch,οπότε αποφάσισα να κάνω πράξη την επιθυμία που μου είχε δημιουργηθεί εδώ και δύο μήνες περίπου,να ξανά μπω στον κόσμο του Breath Of The Wild!Αντίο ζωή είπαμε?

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία