Σελίδα 11 από 66 ΠρώτοΠρώτο ... 7891011121314152161 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 101 μέχρι 110 από 656
    Παιδιά όσοι έχετε εντυπώσεις από Arkham City ρείξτε να δούμε τι γίνεται, γιατί εγώ όπως είπα την έπαθα λίγο και το σκέφτομαι για να το πιάσω ξανά. Μου φάνηκε κάπως χαοτικό και άναρχο στην αρχή του και με αποκαρδίωσε...

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλό κάψιμο!
    Ευχαριστω παρα πολυ!!!

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά όσοι έχετε εντυπώσεις από Arkham City ρείξτε να δούμε τι γίνεται, γιατί εγώ όπως είπα την έπαθα λίγο και το σκέφτομαι για να το πιάσω ξανά. Μου φάνηκε κάπως χαοτικό και άναρχο στην αρχή του και με αποκαρδίωσε...
    Κοίτα, εγώ τώρα με αυτό ασχολούμαι. Δεν έχω ακόμη πλήρη εικόνα, αλλά από ό,τι βλέπω είναι λίγο χαοτικό, γιατί ταυτοχρόνως με την κεντρική ιστορία τρέχουν και τα side-quests, που όντας ο Batman δεν μπορείς να τα αγνοήσεις (επί παραδείγματι, ψάξε το τηλέφωνο στην πόλη, γιατί αν δεν το σηκώσεις θα πεθάνει κάποιος). Έτσι, τρέχεις από την μια άκρη της πόλεως στην άλλη. Βέβαια, μπορείς απλά να ακολουθείς την κεντρική ιστορία, αλλά έτσι θα χάσεις κάτι. Του λείπει το κλειστοφοβικό του πρώτου παιχνιδιού. Το έχουν κάνει λίγο πιο open-world. Αλλά, είμαι ακόμη στο 5 τοις εκατώ, οπότε αυτά εξέλαβέ τα ως μια πρώτη εντύπωση.

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Τελειωσα Halo 4 (360) στο Legendary,τα λογια ειναι περιττα ! μιλαμε για παιχνιδαρα μετα το 3 που για μενα ειναι το καλυτερο Halo ever ηρθε η 343 Industries να αναλαβει απο Bungie και πηγε το game πιο μπροστα ! μας το κραταγε το best για το τελος η 343 και η Microsoft !!! Επισεις τερματησα το Resistance Fall of Men στο PS3 μπορω να πω πως ειναι ενα αρκετα ωραιο Game ειδικα για το 2006 που βγηκε ! το καλυτερο που κρατησα ειναι το στορυ με τα experiments, chimera creatures etc μου αρεσε πολυ το story του !!! αυτα για το home console gaming απο αρχες σεπτεμβρη ! εχει καλοκαιρακι θαλασσα και cocktails στο νησι βεβαια εκει θα εχουμε λιγο δουλεια με Resident Evil Revelations & Heroes Of Ruin

ninty Fan ShinAkuma87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/05/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Κοίτα, εγώ τώρα με αυτό ασχολούμαι. Δεν έχω ακόμη πλήρη εικόνα, αλλά από ό,τι βλέπω είναι λίγο χαοτικό, γιατί ταυτοχρόνως με την κεντρική ιστορία τρέχουν και τα side-quests, που όντας ο Batman δεν μπορείς να τα αγνοήσεις (επί παραδείγματι, ψάξε το τηλέφωνο στην πόλη, γιατί αν δεν το σηκώσεις θα πεθάνει κάποιος). Έτσι, τρέχεις από την μια άκρη της πόλεως στην άλλη. Βέβαια, μπορείς απλά να ακολουθείς την κεντρική ιστορία, αλλά έτσι θα χάσεις κάτι. Του λείπει το κλειστοφοβικό του πρώτου παιχνιδιού. Το έχουν κάνει λίγο πιο open-world. Αλλά, είμαι ακόμη στο 5 τοις εκατώ, οπότε αυτά εξέλαβέ τα ως μια πρώτη εντύπωση.
    Μιας και το έχω τερματίσει paokman & vassilis_pap το παιχνίδι δεν είναι τόσο χαοτικό όσο πιστεύετε.Μπορεί να σας φαίνεται λόγω του ότι σε σύγκριση με το Asylum είναι open world αλλά αυτό θα δείτε πως στην πορεία λειτουργεί τόσο θετικά που θα σας αρέσει ακόμη και το να πετάτε σε ολόκληρη την πόλη και να σπάτε στο ξύλο τους εχθρούς.Το μόνο αρνητικό είναι πως εξαιτίας αυτού του στοιχείου με τον ανοιχτό κόσμο και τα πολλά side quests χαλάει καπως η συνοχή της κεντρικής πλοκής.Αλλο μειονέκτημα δεν μπορώ να του βρω.Ετσι,φροντίστε να το λιώσετε,μιας και σε λιγο καιρό αναμένεται και το νέο παιχνίδι της σειράς το Origins!
    @superkokogr:Κι εγω πριν καποιες μέρες τερμάτισα το Halo 4!Οτι και να πούμε είναι λίγο!Η 343 έχει καλύψει επάξια την κληρονομιά της Bungie και πιστεύω πως με τις επόμενες κυκλοφορίες στο One (οπου θα κλείσει έτσι ο κύκλος της δευτερης Halo τριλογίας) θα ξεπεράσει τον εαυτό της!

Spoiler

Τελευταία επεξεργασία από ShinAkuma87; 24-07-2013 στις 15:28

There's no one in the world that can stand against me!

3DS Friend Code:1091-7589-0906(Pm αν με κάνετε add)

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ShinAkuma87 Εμφάνιση Μηνύματος
    Μιας και το έχω τερματίσει paokman & vassilis_pap το παιχνίδι δεν είναι τόσο χαοτικό όσο πιστεύετε.Μπορεί να σας φαίνεται λόγω του ότι σε σύγκριση με το Asylum είναι open world αλλά αυτό θα δείτε πως στην πορεία λειτουργεί τόσο θετικά που θα σας αρέσει ακόμη και το να πετάτε σε ολόκληρη την πόλη και να σπάτε στο ξύλο τους εχθρούς.Το μόνο αρνητικό είναι πως εξαιτίας αυτού του στοιχείου με τον ανοιχτό κόσμο και τα πολλά side quests χαλάει καπως η συνοχή της κεντρικής πλοκής.Αλλο μειονέκτημα δεν μπορώ να του βρω.Ετσι,φροντίστε να το λιώσετε,μιας και σε λιγο καιρό αναμένεται και το νέο παιχνίδι της σειράς το Origins!
    @superkokogr:Κι εγω πριν καποιες μέρες τερμάτισα το Halo 4!Οτι και να πούμε είναι λίγο!Η 343 έχει καλύψει επάξια την κληρονομιά της Bungie και πιστεύω πως με τις επόμενες κυκλοφορίες στο One (οπου θα κλείσει έτσι ο κύκλος της δευτερης Halo τριλογίας) θα ξεπεράσει τον εαυτό της!

Spoiler

Ναι εχει κανει πραγματικα παρα μα παρα πολυ καλη δουλεια η 343 Industries και το μελλον φαινεται λαμπρο

ninty Fan ShinAkuma87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/05/2011
    Dynasty Warriors 8 και ανελέητο ξυλίκι!

There's no one in the world that can stand against me!

3DS Friend Code:1091-7589-0906(Pm αν με κάνετε add)

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Ωραίο το Arkham City, αλλά δεν βλέπω να το τερματίζω πριν τις διακοπές... Πάει για Σεπτέμβριο, μάλλον.

ninty Noob Ianos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/08/2012
    Danganronpa του PSP που μπορείς να το πεις ισοδύναμο του 999 του DS

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ianos Εμφάνιση Μηνύματος
    Danganronpa του PSP που μπορείς να το πεις ισοδύναμο του 999 του DS
    Φίλε, το 999 πραγματικά είναι ΤΟ παιχνίδι. Είχα καιρό να νιώσω τόσο έντονα συναισθήματα καθώς το έπαιζα.

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία