Σελίδα 12 από 65 ΠρώτοΠρώτο ... 289101112131415162262 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 111 μέχρι 120 από 646
    ninty Noob Ianos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/08/2012
    Στρατηγέ μπράβο για το γούστο έχεις πολύ δίκιο παιχνιδάρα το 999

Για την άσχετη λεπτομέρεια πολλοί περιγράφουν το Daganronpa ως συνδυασμό Ace Attorney + 999. Και απ'όσο έχω παίξει μπορώ να επιβεβαιώσω πως ισχύει Του χρόνου έρχεται και επίσημα στ αγγλκά αλλά δυστυχώς στο vita..

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από G3n3raL86 Εμφάνιση Μηνύματος
    Φίλε, το 999 πραγματικά είναι ΤΟ παιχνίδι. Είχα καιρό να νιώσω τόσο έντονα συναισθήματα καθώς το έπαιζα.
    Οντως, ενα απο τα καλυτερα novel (αν οχι το καλυτερο). Ακομα καλυτερο και απο το vortue's last reward!

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Angry birds Star Wars στο iPhone
    Δεν έχω παρει μαζι μου καμία κονσόλα!!

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Καλά ποιος σώφρον άνθρωπος αναρωτιέται αν πρέπει να ασχοληθεί με το Arkham City;Φυσικά και ΠΡΕΠΕΙ.
    Στο θέμα μας.Τελείωσα Uncharted Golden Abyss και παίζω τώρα New Super Mario Bros 2.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Λοιπον τερματισα τελευταια το InFamous και σταματησα κοντα στς 10 ωρες το Heroes Of Ruin για το 3DS καθως με κουρασε και κατανταει επαναλαμβανομενο μετα απο τοσες ωρες...μετριο παιχνιδακι γκνα το περιμενα καλυτερο ! Οπωτε ξεκινησα τα Killzone 2 και Resistance 2 για το Ps3 και μολις τελειωσω με αυτα παμε στο Uncharted 3

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Gears of War Judgment στο Χ360.Μου έχει κάνει θετική εντύπωση σε πολλά,αλλά και αρνητική στο ότι δεν δείχνει ενιαίο σαν σύνολο.Πάντως είναι πολύ καλό κι ευχάριστο.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Όλο λέω να παίξω το τελευταίο Tomb Raider reboot στο Xbox360 κι όλο το παραλείπω. Πείτε μου εντυπώσεις όσοι το έχετε ήδη παίξει.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από trifonas1982 Εμφάνιση Μηνύματος
    Angry birds Star Wars στο iPhone
    Άκου τι θα κάνεις: παράτα το Angry Birds και κατέβασε αυτό το παιχνίδι.
    https://itunes.apple.com/us/app/prin...467278385?mt=8
    Eίναι στο ίδιο στυλ με Angry Birds αλλά σαφώς ανώτερο. Και είναι και τσαμπέ χωρίς pay2win απατεωνιές. Από τα καλύτερα smartphone games. Διαθέσιμο και για Google Play.

Spoiler

Τελευταία επεξεργασία από Vetus; 06-12-2013 στις 07:39

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παιχνιδάρα είναι,παίξτο.Όσοι λένε για ομοιότητες με το Uncharted δεν ξέρουν που τους πάνε τα 4.Έχουν κοινά στοιχεία,αλλά είναι πολύ διαφορετικά.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Έλιωσα το Tales from Space: Mutant Blobs Attack για το PSV. Παιχνιδάκι που το είχα από PSN plus αλλά που μου άρεσε πολύ. Platformer είναι, με ιδιαίτερο χαρακτήρα όμως και μπόλικο χιούμορ. Ότι πρέπει για φορητή. Είπα μάλιστα για μια και μοναδική φορά να κυνηγήσω και όλα τα trophies και το τελείωσα στο 100%. Καλά ήταν αλλά για μια φορά μόνο! Δε το ξανακάνω, δεν είναι αυτά για μένα...

Τώρα ξεκίνησα το Guacamelee που είναι φτιαγμένο από τo ίδιο γκρουπ. Platform και αυτό με έμφαση στο χιούμορ αλλά αρκετά διαφορετικό και μάλλον σαφώς μεγαλύτερη παραγωγή. Δείχνει πολύ ενδιαφέρον αν και με ενοχλεί πως είναι φτιαγμένο και για PS3 και κάπου στη μεταφορά δείχνει να χάνει λίγο. Έχω εγκατεστημένα και τα Uncharted και Gravity Rush αλλά για την ώρα με έχουν κερδίσει τα άλλα δύο. Το Gravity Rush θα το παίξω σίγουρα ίσως και άμεσα (για το Uncharted πάλι δεν ορκίζομαι).

Επίσης στο PC χτύπησα μια συλλογή με τα 4 παιχνίδια Broken Sword που έχουν βγει (για 10€ μόνο). Τελείως τυχαία διαπίστωσα πως δύο μέρες πριν (τυχαίο; δεν νομίζω!) κυκλοφόρησε μετά από 7 χρόνια και το 5ο μέρος της σειράς!!! Τεσπα, εγώ είχα παίξει ελάχιστα το 1 και το 4 και έτσι μια χαρά μου ήρθε η συλλογή μιας και τα παιχνίδια θεωρούνται όλα από καλά και πάνω. Ξεκίνησα ήδη το πρώτο και είναι απίστευτο το πόσο καλά έχει γεράσει ένα παιχνίδι του 1996!

Εγκαταστάθηκε και έπαιξε με τη μία, με αξιοπρεπέστατα γραφικά (cartoon style) και full voice over ήχο. Βρίσκομαι γύρω στο 15% της ιστορίας και μέχρι στιγμή είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Αν βάλει κανείς στο λογαριασμό και το 3DS (με το Zelda και ένα ακόμα παιχνίδι που σύντομα θα το ανεβάσω review) μάλλον είμαι full στο πρόγραμμα!!!

ninty Regular fox Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/07/2010
    Απλα retro και τιποτα αλλλο μονο να mega drive τωρα vectroman...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας