Σελίδα 14 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 41011121314151617182464 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 131 μέχρι 140 από 674
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από antouan Εμφάνιση Μηνύματος
    Kingdom of Amalur: Reckoning
    rpg, που το εδινε το Plus. Αν και δεν ειμαι ο ειδικος σε rpg, εχω κολησει αρκετα και -μονο- σ/κ που ημουν χαλαρος εγραψα σχεδον 10ωρο..
    θέλω να το αγοράσω και εγώ, φαίνεται πολύ ωραίο, έπαιξα λίγο το demo, μου άρεσε πολύ τα χρώματα, αλλά δεν το έπαιξα πολύ για να σχηματίσω γνώμη.
    τελικά αξίζει να το αγοράσει κάποιος και να το παίξει?

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Μόλις τελείωσα το πρώτο επεισόδιο της δευτέρας σαιζόν του Walking Dead στο PlayStation 3. Μου άρεσε πάρα πολύ η κατεύθυνση που φαίνεται να δίδουν στην ιστορία και το ότι πλέον χειρίζεσαι την Clementine, ήτοι σκέπτεσαι τις αποφάσεις που θα πάρεις και τις απαντήσεις που θα δώσεις από διαφορετικό πρίσμα από ότι αν χειριζόσουν κάποιον ενήλικο χαρακτήρα. Εγώ, βέβαια, θα ήθελα να σου έδιδε το παιχνίδι τη δυνατότητα για κάποια εξερεύνηση και όχι να βιάζεται τόσο πολύ να πηδήξει στην δράση. Τέλος, θεωρώ απαράδεκτα μεγάλους τους χρόνους φορτώματος για ένα παιχνίδι που τρέχει εξ ολοκλήρου από τον σκληρό δίσκο της παιχνιδομηχανής. Φαντάζομαι θα το φτιάξουν αυτό με κάποιο πατς.

Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Τελείωσα και το Batman: Arkham Origins. Πολύ μέτριο, δυστυχώς... Καμμία σχέση με τα δυο προηγούμενα. Ως το τέλος περίμενα να συμβεί κάτι που θα με εξίταρε, αλλά έμεινα με την προσμονή... Έλειπε εμφανώς ο Paul Dini από το σενάριο, ενώ κάποια bugs με ανάγκασαν δυο φορές να ξαναφορτώσω το προηγούμενο save μου. Κρίμα που η τριλογία έκλεισε έτσι. Για εμένα το καλλίτερο όλων παραμένει το Arkham City λόγω του μαγικού του φινάλε, ενώ το Asylum ήταν το πιο ατμοσφαιρικό.

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Δοκίμασε το multiplayer έχω ακούσει καλά λόγια. Επίσης το πρόβλημα με το τρίτο παιχνίδι ήταν ότι το έδωσαν σε άλλο studio και από ότι θυμάμαι δεν είμαι 100% σίγουρος είχαν πει ότι φοβήθηκαν να πειραματιστούν και πιστεύω καλά έκαναν γιατί όλοι οι φανατικοί της σειράς θα τους έκραζαν και θα λέγαν τα κλασσικά ότι άλλαξαν αρκετά το παιχνίδι και το κατέστρεψαν

Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από KageHitsu Εμφάνιση Μηνύματος
    Δοκίμασε το multiplayer έχω ακούσει καλά λόγια. Επίσης το πρόβλημα με το τρίτο παιχνίδι ήταν ότι το έδωσαν σε άλλο studio και από ότι θυμάμαι δεν είμαι 100% σίγουρος είχαν πει ότι φοβήθηκαν να πειραματιστούν και πιστεύω καλά έκαναν γιατί όλοι οι φανατικοί της σειράς θα τους έκραζαν και θα λέγαν τα κλασσικά ότι άλλαξαν αρκετά το παιχνίδι και το κατέστρεψαν
    Multiplayer -και γενικά online- δεν παίζω. Το πρόβλημα δεν ήταν ότι δεν το άλλαξαν. Η ιστορία ήταν ρηχή και ασύνδετη, δίχως παλμό και ενδιαφέρον. Η πόλη ήταν άδεια και δίχως ταυτότητα, καμμία σχέση με του Arkham City. Και είχε bugs που δεν σου επέτρεπαν να συνεχίσεις το παιχνίδι! Κόλλησα δις σε τοίχο (!!!), και μία φορά στην πλάτη του Bane!!! Και, όταν λέω κόλλησα, το εννοώ. Μόνον το start λειτουργούσε!

Πολύ κρίμα... Όσοι αγαπήσατε τα δυο πρώτα, μείνετε μακριά από αυτό...

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Συνεχίζω Batman Origins και ξανάπαίζω το Castlevania Mirror HD.
    Play it Loud

Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Super Castlevania IV στον ZSNES.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    19/06/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    θέλω να το αγοράσω και εγώ, φαίνεται πολύ ωραίο, έπαιξα λίγο το demo, μου άρεσε πολύ τα χρώματα, αλλά δεν το έπαιξα πολύ για να σχηματίσω γνώμη.
    τελικά αξίζει να το αγοράσει κάποιος και να το παίξει?
    Eνας μηνας μετα.....
    Ναι, αξιζει αν και στο νορμαλ, ειναι ευκολο. Προτεινω τερμα δυσκολια και καλη διασκεδαση.

Δεν ξερω πως ειναι τα οικονομικα σου, ουτε ποσο το αγορασες το game, σου προτεινω παντως
    να κανεις μια συνδρομη plus, αξιζει με χιλια και θα ειχες παιξει το παιχνιδι.

Και μια που ειναι και το πρωτο μου ποστ για το 2014, καλη χρονια και υγεια σε σας και σε οσους αγαπατε...

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από antouan Εμφάνιση Μηνύματος
    Eνας μηνας μετα.....
    Ναι, αξιζει αν και στο νορμαλ, ειναι ευκολο. Προτεινω τερμα δυσκολια και καλη διασκεδαση.

Δεν ξερω πως ειναι τα οικονομικα σου, ουτε ποσο το αγορασες το game, σου προτεινω παντως
    να κανεις μια συνδρομη plus, αξιζει με χιλια και θα ειχες παιξει το παιχνιδι.

Και μια που ειναι και το πρωτο μου ποστ για το 2014, καλη χρονια και υγεια σε σας και σε οσους αγαπατε...
    καλή χρονιά.
    το παιχνίδι το αγόρασα πριν λίγο καιρό, 14 ευρώ.
    το plus είναι καλή φάση, αλλά με της προσφορές, και με της τιμές που υπάρχουν στα μεταχειρισμένα , προτιμώ να μην γίνω συνδρομητής.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Πήρα επιτέλους το GTA V για το PS3! Έχω παίξει μερικές ώρες και το παιχνίδι είναι απίστευτο! Τόσο μεγάλο και με τόσα πράγματα που έχεις να δεις, δεν έχω προχωρήσει σχεδόν καθόλου το story.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας