Σελίδα 44 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 3440414243444546474854 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 431 μέχρι 440 από 674
    ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    vita δεν εχω οποτε θα παρω την εκδοση ps2 από το store για το ps3 μου. Έχω και αμερικάνικο account και ειναι πανευκολο να αγορασεις τιτλους απο εκει. Έχω τσιμπήσει σκέψου από εκει το xenogears στο παρελθόν. Με 14 δολάρια τσιμπάω persona3 FES και persona 4.
    Και εγω θα κανω ενα αμερικανικο λογαριασμο για να χτυπησω το SMT: Nocturne στο μελλον.

Παντως κριμα που δεν υπαρχει το Dragon Quest 8 γενικα στο PSN...

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παίζω στο PS3 το the lust of us το ελληνικό
    Και μου αρέσει παρα πολυ..........!

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Middle Earth Shadow of Mordor στο PS4.
    Το έβλεπα κι έλεγα αντιγράφει A Creed & Batman Arkham series,βάζει το Nemesis system και πασπαλίζει με LOTR χρυσόσκονη.Και αυτό ακριβώς κάνει.Το θέμα είναι,ότι η μάχη του ΙΜΟ είναι πιο ευχάριστη από των Batman games ενώ και η εξερεύνηση το σκαρφάλωμα κλπ,υλοποιείται καλύτερα από τα AC games.Δεν είναι τόσο versatile βέβαια,αλλά και πάλι είναι απόλυτα λειτουργική και αυτό μετράει στην τελική.Επίσης έχει λιγότερα collectibles από τους παραπάνω τίτλους,και το Nemesis system λειτουργεί εξαιρετικά.Όσο περισσότερο προχωράς μάλιστα ξεκλειδώνεις νέες ικανότητες με αποτέλεσμα να μπορείς να διαχειριστείς καλύτερα τα Ορκς.Τέλος έχει πολλές ενδιαφέρουσες αποστολές/προκλήσεις που πρέπει να φέρεις εις πέρας.Το μόνο που με χάλαγε κάπως ήταν ότι δεν έχει πολύ χρώμα,λογικό,για Μόρντορ πρόκειται.Αλλά με το που πας στην δεύτερη περιοχή του τίτλου,αλλάζει όλο το σκηνικό.Καταπράσινα λιβάδια παντού.
    Πρόκειται για τον πρώτο τίτλο,μετά το AC2 που περίμενα ότι είναι καλό,αλλά δεν περίμενα ότι θα είναι εξαιρετικό και θα με κάνει να κολλήσω έτσι.Έχει πράγματα που μπορεί να βελτιώσει,σαφώς,αλλά για την ώρα εγώ είμαι ευχαριστημένος,κι ελπίζω σε πιθανό σήκουελ να δούμε βελτιώσεις.
    Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Middle Earth Shadow of Mordor στο PS4.
    Το έβλεπα κι έλεγα αντιγράφει A Creed & Batman Arkham series,βάζει το Nemesis system και πασπαλίζει με LOTR χρυσόσκονη.Και αυτό ακριβώς κάνει.Το θέμα είναι,ότι η μάχη του ΙΜΟ είναι πιο ευχάριστη από των Batman games ενώ και η εξερεύνηση το σκαρφάλωμα κλπ,υλοποιείται καλύτερα από τα AC games.Δεν είναι τόσο versatile βέβαια,αλλά και πάλι είναι απόλυτα λειτουργική και αυτό μετράει στην τελική.Επίσης έχει λιγότερα collectibles από τους παραπάνω τίτλους,και το Nemesis system λειτουργεί εξαιρετικά.Όσο περισσότερο προχωράς μάλιστα ξεκλειδώνεις νέες ικανότητες με αποτέλεσμα να μπορείς να διαχειριστείς καλύτερα τα Ορκς.Τέλος έχει πολλές ενδιαφέρουσες αποστολές/προκλήσεις που πρέπει να φέρεις εις πέρας.Το μόνο που με χάλαγε κάπως ήταν ότι δεν έχει πολύ χρώμα,λογικό,για Μόρντορ πρόκειται.Αλλά με το που πας στην δεύτερη περιοχή του τίτλου,αλλάζει όλο το σκηνικό.Καταπράσινα λιβάδια παντού.
    Πρόκειται για τον πρώτο τίτλο,μετά το AC2 που περίμενα ότι είναι καλό,αλλά δεν περίμενα ότι θα είναι εξαιρετικό και θα με κάνει να κολλήσω έτσι.Έχει πράγματα που μπορεί να βελτιώσει,σαφώς,αλλά για την ώρα εγώ είμαι ευχαριστημένος,κι ελπίζω σε πιθανό σήκουελ να δούμε βελτιώσεις.
    Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
    Συμφωνώ απόλυτα! Είναι το πρώτο παιχνίδι που συνιστώ σε όποιον έχει αγοράσει PlayStation 4 και XBOX ONE (ή καλό PC). Τα άλλα δύο είναι το Alien Isolation και το The Evil Within.

ΥΓ. Μακριά από την έκδοση του Shadow of Mordor για PlayStation 3 και XBOX 360. Είναι τόσο πετσοκομμένο, που είναι άλλο παιχνίδι. (Τα άλλα δύο που προτείνω είναι τα ίδια και στις παλαιές κονσόλες, με λίγο χειρότερα γραφικά και χαμηλότερη ανάλυση).
    Τελευταία επεξεργασία από paokman; 17-03-2015 στις 19:13

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    ΥΓ. Μακριά από την έκδοση του Shadow of Mordor για PlayStation 3 και XBOX 360. Είναι τόσο πετσοκομμένο, που είναι άλλο παιχνίδι. (Τα άλλα δύο που προτείνω είναι τα ίδια και στις παλαιές κονσόλες, με λίγο χειρότερα γραφικά και χαμηλότερη ανάλυση).
    Βασικά τις συγκεκριμένες εκδόσεις δεν τις έχει καν η Monolith.Το δωσανε εργολαβία σε άλλο studio,οπότε είναι λογικό.Μιλάω πάντα για την έκδοση της Monolith εγώ,η οποία είναι επική.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Noob Machine Gum Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/03/2015
    Hotline Miami 2 σε PC, Ori and the Blind Forest σε XΒ1 και Puppeteer σε PS3.

ninty Regular Gigixx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2013
    Τερματισα το Dying Light στο pc,μου αρεσε πολυ στο συνολο του.Σημερα μαλλον θα ξεκινησω το alien: isolation.
    Nintendo ID : Gigixx
    3DS FC : 5300 - 9558 - 1871
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    The Order: 1886 στο PS4.... ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!!!!!

Α, δεν σας είπα... Πήρα PS4!!

Spoiler

Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DimoSonic U Εμφάνιση Μηνύματος

Spoiler

Spoiler

Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    FF7 στο Βιτα. Να κλεινω τρυπες του παρελθοντος σιγα-σιγα.

Μετα απο αυτο, θα βαλω το Neptunia ReBirth 1 στο Βιτα, αλλα ακομα περιμενω να μου ερθει απο Καναδα.

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία