Σελίδα 8 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121858 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 71 μέχρι 80 από 674
    ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Τελειωσα τα Halo 3 - Halo Anniversarry - Halo Reach ξανα αλλα αυτη τη φορα Co - Op στο Legendady και προσφατα τερματισα το Dead Space 2 στο επιπεδο Survivalist ολα φυσικα στο 360 ! Τωρα συνεχιζω το Super Mario 3D Land ειμαι στο Special World 3 -1 αλλα και το Super Mario Galaxy το παω χαλαρα και τελος στο 360 μου το Silent Hill 3 της HD Collection !!

ninty Fan ShinAkuma87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/05/2011
    @superkokogr:Πήρες σβάρνα όλα τα Halo βλέπω ε;Κι εγω από σήμερα ξεκίνησα να παίζω το 4.

There's no one in the world that can stand against me!

3DS Friend Code:1091-7589-0906(Pm αν με κάνετε add)

ninty Fan Dural Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2013
    εγω παλευω με το Batman Arkham City που με κολλησε κυριολεκτικα! Ενδιάμεσα εκανα ενα διάλειμμα και τερματισα το NSBU το οποιο ηταν πολυ πιο καλο απ οτι περιμενα. Βασικα ειναι κορυφαιο στο είδος του

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ShinAkuma87 Εμφάνιση Μηνύματος
    @superkokogr:Πήρες σβάρνα όλα τα Halo βλέπω ε;Κι εγω από σήμερα ξεκίνησα να παίζω το 4.
    Ε ναι χαχαχα με ειχε πιασει λιγο master Chief Madness ! απο οσο εχω παιξει το 4 γ@%#ει !!!
    Τελευταία επεξεργασία από Dimpap28; 01-07-2013 στις 11:30

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    uncharted 2
    μέχρι στιγμής το 1 μου άρεσε ποιο πολύ, είχε ποιο ωραία τοπία, αλλά και αυτό είναι φοβερή περιπέτεια.

F1 2012,DARK SOULS και τωρα the witcher 2 και εχω κολλησει...!!!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia
    WII U relax and enjoy what console has to give you!

ninty Fan Tanno-chan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Έχω κολλήσει στο Ni No Kuni. Ξέρει ο RooF, γιατί μ' έχει φίλο εκεί. Προσπαθώ να «σπάσω» τα τρόπαια για να πάρω την πλατίνα!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    uncharted 2
    μέχρι στιγμής το 1 μου άρεσε ποιο πολύ, είχε ποιο ωραία τοπία, αλλά και αυτό είναι φοβερή περιπέτεια.
    Χαίρομαι που βρήκα και κάποιον ακόμα που να το λέει αυτό, γιατί νόμιζα πως ήμουν ο μοναδικός! Θα τη πω την αμαρτία μου. Το 2 δε μπόρεσα να το τελειώσω. Βαρέθηκα κάπου στη μέση και το παράτησα. Ίσως το ξαναπιάσω κάποια στιγμή αλλά δε παίρνω και όρκο. Αντίθετα το 1 που το έπαιξα και δεύτερο (!) με τράβηξε και ενώ στην αρχή το νοίκιασα, μετά το αγόρασα και το τέλειωσα άνετα και χαλαρά.

Τώρα ξεκίνησα το 3, και η πρώτη εντύπωση είναι θετική μιας και το πάω περίπου όπως το 1...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tanno-chan Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχω κολλήσει στο Ni No Kuni. Ξέρει ο RooF, γιατί μ' έχει φίλο εκεί. Προσπαθώ να «σπάσω» τα τρόπαια για να πάρω την πλατίνα!
    Και εδώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από ενοικίαση.Μου το συστήνεις για αγορά; Η ιστορία τι λέει; Μέχρι το σημείο που το έπαιξα φαινόταν πάντως πάρα πολύ καλό και το σύστημα μάχης φαινόταν ενδιαφέρον....

ninty Fan Tanno-chan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Και εδώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από ενοικίαση.Μου το συστήνεις για αγορά; Η ιστορία τι λέει; Μέχρι το σημείο που το έπαιξα φαινόταν πάντως πάρα πολύ καλό και το σύστημα μάχης φαινόταν ενδιαφέρον....
    Στο συστήνω ανεπιφύλακτα!

Η ιστορία είναι πολύ ωραία και λέει πολύ. Το παιχνίδι αυτό είναι πολύ μεγάλο και δεν τελειώνει εκεί στο Σκοτεινό Τζίνι που νομίζεις(δεν αναφέρνω άλλα, αλλά όταν το παίξεις όλο, θα καταλάβεις).

Μόνο για vassilis_pap

Spoiler

Ναι, το σύστημα μάχης είναι αρκετά πρωτότυπο. Τα μικρά πλασματάκια που πολεμούσαν μου θύμισαν λίγο τα Pokemons. Κατά τα άλλα το σύστημα μάχης είναι παρόμοιο με αυτό του Eternal Sonata. Το σύστημα μάχης έχει και τα μειονεκτήματα του, τα οποία θ' αντιληφθείς σύντομα, αν το προχωρήσεις.

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    παιζω το god of war3 (ps3) κ pro13 με ελληνικο προταθλημα στο ps3
    αυτα τα λιγα γιατι κανει κ ζεστη.......!!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας