Σελίδα 9 από 66 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131959 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 81 μέχρι 90 από 657
    ninty Fan ShinAkuma87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/05/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από superkokogr Εμφάνιση Μηνύματος
    Ε ναι χαχαχα με ειχε πιασει λιγο master Chief Madness ! απο οσο εχω παιξει το 4 γαμαει !!!
    Το μόνο σίγουρο!

There's no one in the world that can stand against me!

3DS Friend Code:1091-7589-0906(Pm αν με κάνετε add)

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Χαίρομαι που βρήκα και κάποιον ακόμα που να το λέει αυτό, γιατί νόμιζα πως ήμουν ο μοναδικός! Θα τη πω την αμαρτία μου. Το 2 δε μπόρεσα να το τελειώσω. Βαρέθηκα κάπου στη μέση και το παράτησα. Ίσως το ξαναπιάσω κάποια στιγμή αλλά δε παίρνω και όρκο. Αντίθετα το 1 που το έπαιξα και δεύτερο (!) με τράβηξε και ενώ στην αρχή το νοίκιασα, μετά το αγόρασα και το τέλειωσα άνετα και χαλαρά.

Τώρα ξεκίνησα το 3, και η πρώτη εντύπωση είναι θετική μιας και το πάω περίπου όπως το 1...
    άρχισα και εγώ το 3, είμαι στην έρημο όταν έπεσε το αεροπλάνο και λίγο αργότερα βρήκε μια έρημη πόλη.
    μπορώ να πω πως το 1 είναι κατά πολύ καλύτερο από τα 2 - 3.
    το 3 θυμίζει το 1, αλλά ακόμα δεν ξέρω πως θα είναι στην συνέχεια.
    στο πρώτο, το μόνο που μου την έδινε ήταν πως κάθε τόσο γινόταν μάχη με πόσους εχθρούς, ίσως να μου φάνηκε πολύ γιατί έπαιξα ελάχιστα παιχνίδια αυτού του είδους.
    πάντως το 1 ήταν από τα καλύτερα παιχνίδια που έπαιξα ποτέ.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    άρχισα και εγώ το 3, είμαι στην έρημο όταν έπεσε το αεροπλάνο και λίγο αργότερα βρήκε μια έρημη πόλη.
    μπορώ να πω πως το 1 είναι κατά πολύ καλύτερο από τα 2 - 3.
    το 3 θυμίζει το 1, αλλά ακόμα δεν ξέρω πως θα είναι στην συνέχεια.
    στο πρώτο, το μόνο που μου την έδινε ήταν πως κάθε τόσο γινόταν μάχη με πόσους εχθρούς, ίσως να μου φάνηκε πολύ γιατί έπαιξα ελάχιστα παιχνίδια αυτού του είδους.
    πάντως το 1 ήταν από τα καλύτερα παιχνίδια που έπαιξα ποτέ.
    Συμφωνώ 101% με το bold κομμάτι. Θυμάμαι χαρακτηριστικά που είχα ξενερώσει τη ζωή μου, επειδή έβλεπα το παιχνίδι σε ένα βαθμό σαν "κινηματογραφική εμπειρία" (δικαίως νομίζω, όλοι κάπως έτσι το διαφημίζουν), και μου είχε φανεί στα όρια του γελοίου ένας τύπος να τα βάζει διαρκώς με δεκάδες και να επιβιώνει. Ποιος Ράμπο; Ποιος Arnie; Μπροστά στο Drake όλοι μοιάζουν γατάκια!

Προφανώς λοιπόν, για μένα τουλάχιστον σαν "κινηματογραφική εμπειρία" δεν μπορεί να σταθεί, για πολλούς λόγους, οπότε κρίνοντας το ξερά σαν παιχνίδι είναι απλά ένα καλό παιχνίδι δράσης, με απολύτως κορυφαία γραφικά και επίπεδο παραγωγής, αλλά με μηχανισμούς παλαιάς κοπής (λίγο platform λίγο shooter), και αρκετά επαναλαμβανόμενο.

Θα το πω και μπορείτε να με λιθοβολήσετε ελεύθερα. Το τελευταίο Prince of Persia, το Forgotten Sands το διασκέδασα πολύ περισσότερο. Δεν είχε το επίπεδο παραγωγής των Uncharted βέβαια, αλλά για μένα το platform στοιχείο του ήταν πολύ ανώτερο, ενώ και οι μάχες του ήταν πιο μαζεμένες και πιο "ρεαλιστικές" (λέμε τώρα).

Θέλω να τσεκάρω και τα Tomb Raider και The Last of Us μιας και εκεί έχω αρκετές προσδοκίες για κάτι καλύτερο...

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παίζω το god of war ascension (το ελληνικό) μια χαρα παιχνιδάκι
    Κυλάει εύκολα ευχαριστω!

ninty Regular PureLink Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/07/2011
    Αφού τελείωσα το επικό Tomb Raider,το οποίο είναι καταπληκτικό ειδικά η αίσθηση με το τόξο δεν περιγράφεται,έπιασα την σειρά Uncharted.Τώρα παίζω το δεύτερο της σειράς και μπορώ να πω ότι είναι φανταστικό.Έχω πολύ καιρό να παίξω κάποιο παιχνίδι και να μην θέλω να το αφήσω.Για μένα το δεύτερο είναι πολύ καλύτερο από το πρώτο σε πολλά σημεία.Το πρώτο αν και πολύ καλό φαίνεται ότι ειναι παιχνίδι πρώτης γενιάς,το έπαιξα πρόσφατα για αυτό το λέω.Αλλά μεταξύ Uncharted και Tomb Raider δεν μπορώ να αποφασίσω....
    Mario Kart Wii Friend Code : 3397-1537-6287
    Mario Kart DS Friend Code : 322 491 536 004

Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από PureLink Εμφάνιση Μηνύματος
    Αφού τελείωσα το επικό Tomb Raider,το οποίο είναι καταπληκτικό ειδικά η αίσθηση με το τόξο δεν περιγράφεται,έπιασα την σειρά Uncharted.Τώρα παίζω το δεύτερο της σειράς και μπορώ να πω ότι είναι φανταστικό.Έχω πολύ καιρό να παίξω κάποιο παιχνίδι και να μην θέλω να το αφήσω.Για μένα το δεύτερο είναι πολύ καλύτερο από το πρώτο σε πολλά σημεία.Το πρώτο αν και πολύ καλό φαίνεται ότι ειναι παιχνίδι πρώτης γενιάς,το έπαιξα πρόσφατα για αυτό το λέω.Αλλά μεταξύ Uncharted και Tomb Raider δεν μπορώ να αποφασίσω....
    Θα τερματισω πρώτα το god of war ascension κ μετα θα πιάσω το uncharted 3! Ειναι απλα έπος το uncharted 2 είχα πάθει τρελη ποροση κ ελπίζω το 3 να ειναι τόσο καλο όπως το 2! Πολυ Παιχνιδαρα!!

ninty Regular PureLink Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/07/2011
    Τα Uncharted είναι ήδη αγαπημένη σειρά,την βάζω πολύ κοντά με την σειρά Zelda στις προτιμήσεις μου.
    Διάλογος που έκλαιγα από τα γέλια και πραγματικα από τις λίγες περιπτώσεις παιχνίδι με γνήσιο χιούμορ :

Sully: I am sweating like a hooker in a church
    Drake: You brought a hooker in a church???
    Sully: Why not...?
    Mario Kart Wii Friend Code : 3397-1537-6287
    Mario Kart DS Friend Code : 322 491 536 004

Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από PureLink Εμφάνιση Μηνύματος
    Τα Uncharted είναι ήδη αγαπημένη σειρά,την βάζω πολύ κοντά με την σειρά Zelda στις προτιμήσεις μου.
    Διάλογος που έκλαιγα από τα γέλια και πραγματικα από τις λίγες περιπτώσεις παιχνίδι με γνήσιο χιούμορ :

Sully: I am sweating like a hooker in a church
    Drake: You brought a hooker in a church???
    Sully: Why not...?
    Χαχαχαχα όντως είχε πλάκα!
    Γενικα ειναι Παιχνιδαρα!

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011

Play it Loud

ninty Noob Akrida79 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/01/2013
    Όσο και αν φαίνεται περίεργο μόλις τσάκωσα από Steam το GTA IV (το οποίο το έχει σε καλοκαιρινή προσφορά).
    Είχα να παίξω GTA από την εποχή του 2!!! Γέλιο έχει...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας