Σελίδα 21 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 111718192021
Αποτελέσματα 201 μέχρι 204 από 204
    ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Κάτσε για να καταλάβω.Όταν λες την πέρασες,εννοείς με όλα τα γράμματα και τα παζλ ή απλά την πέρασες,όπως εγώ ο νουμπάς;
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Εννοειται με ολα τα collectibles!
    Καλα ο ναος στον 8ο κοσμο ηταν ΠΑ ΚΕ ΤΟ... Ευτυχως ομως ολα καλα χαχαχα
    Το τερματισα κιολας! Δυσκολος ο τελευταιος κι εγω ηθελα να το τερματισω με τον Diddy οποτε σημερα τα καταφερα τελικα!

Κι εκει που περιμενα πως τελειωσα, να σου και ο 9ος κοσμος χαχαχα
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Afnis Εμφάνιση Μηνύματος
    Περασα την 8-6! Εχει φαση γιατι την πρωτη φορα που την επαιξα παραλιγο να τερματισω το δευτερο μερος ευκολα! Εχασα για χαζο λογο πριν το βαρελι, αλλα μετα καταλαβα πως ηταν εντελως τυχη η ευκολη πρωτη προσπαθεια!
    Παντως εχασα λιγοτερες ζωες απο τις πιστες με το rocket! Δεν το μπορω, ελπιζω να το εχω αφησει πισω μου!
    Δυσκολευτηκα επισης πολυ να βρω ενα puzzle εδω, δεν μπορουσα με τιποτα να φανταστω που ειναι, κατα τυχη εντελως επεσα πανω του (κυριολεκτικα)...

Επισης σιγουρα εννοουσες αυτην και οχι την 8-7; Για τηνωρα αυτη μου φαινεταξ πολυυυυυ ποο δυσκολη... Εχω κολλησει καπου στην μεση...
    Την 8-6 εννοούσα. Για κάποιον λόγο είχα κολλήσει στο σημείο που εσύ πέρασες με την πρώτη. Εννοώ στο τέλος που πηδάς από κομμάτι σε κομμάτι ενώ όλο αυτό βουλιάζει στη λάβα και σου έρχονται φωτιές ταυτόχρονα. Μη το ψάχνεις είναι που θα κολλήσεις. Εγώ ας πούμε τα jet τα πέρναγα πιο εύκολα αν και καταλάβαινα πως είναι δύσκολες πίστες...

Για πες εντυπώσεις για το παιχνίδι τώρα που έχεις ολοκληρωμένη άποψη.

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Το περασα στην τυχη με την πρωτη και εχασα στο τελος και μετα εκανα 20-25 προσπαθειες για να το τερματισω!
    Καλα εννοειται πως ο καθενας εχει τις δικες του δυσκολιες! Το Rocket με τσακισε χαχαχα

Το παιχνιδι ειναι σπουδαιο! Δυσκολο, αλλα με κλιμακωτη δυσκολια για να μπορεις να προχωρησεις! Ετσι και το σταματησεις για καιρο, χαθηκες!
    Ουτε στιγμη δεν βαρεθηκα και δεν θεωρησα αυτο που κανω αγγαρεια! Αντιθετως πολλες φορες το σταματησα λογω δυσκολιας!
    Επανερχεται με τον πιο καταλληλο τροπο στην πολυ επιτυχημενη συνταγη των κλασσικων DKC, δινοντας πολλες καλες νεες ιδεες.
    Μust play για τους πιο hardcore gamers, για τους φαν των platformers και της Nintendo!
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας