Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 31 μέχρι 40 από 77
    prota tha itan kalo na eihame apafasisei oli gia ta greekish.den ehei simasia omos.
    afto pou anarotieme einai giati den ginete kapos na valete stin grigori apantisito programma pou mas ta metafrazei apethias sta greekish kai etsi na min skeftomaste apla na ta metafrazei ???i na min valete to programma ala na kanete na ta metafrazei apo mono tou to parathiro

afou pirame afta me ta video den mporoume na paroume kati gia chat?kai kati san photo gallery opos ehoume sto profile mas,omos na kserei o kosmos pou eiparhei etsi otan thelei na paei na ta dei!!!
    getor get out.

VIP Member willow Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2007
    Cowboy δεν ξερω τι προγραμμα χρησιμοποιει η σελιδα αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο ευκολο και φυσικα free.Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραγικο να προσπαθησεις να γραψεις ελληνικα για να χρειαζεσαι μεταφραστη εφοσον τα χρησιμοποιεις παντου
    http://zoottle.com - The Social WiFi Hotspot

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από willow Εμφάνιση Μηνύματος
    Cowboy δεν ξερω τι προγραμμα χρησιμοποιει η σελιδα αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο ευκολο και φυσικα free.Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραγικο να προσπαθησεις να γραψεις ελληνικα για να χρειαζεσαι μεταφραστη εφοσον τα χρησιμοποιεις παντου
    ma diskolevomai para poli na grafo ellinika sto laptop mou,alios tha egrafa
    getor get out.

Δοκίμασε μια από τις παρακάτω λύσεις,ειδικά το πρώτο πιστεύω πως θα σε βοηθήσει πολύ
    1)Magictyper - Type in Greek(πληκτρολογείτε με αγγλικούς χαρακτήρες και σας τα εμφανίζει ταυτόχρονα στα Ελληνικά)
    2)DEgreeklish
    3)Greeklish to Greek converter

Όσο για λογισμικό αυτόματης μετάφρασης απο greeklish σε Ελληνικά για το forum δεν έχω κάτι υπόψη μου,αν εσύ ξέρεις κάτι let me know!

ninty Regular Oscar Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/11/2007
    Μια προταση για το site
    θα ηθελα να προτεινω γινει υποχρεοτικη αναγραφη ηλικιας του καθε μελους κατω απο το ΑΒΑΤΑΡ και πιστευω σαν δημοκρατικο site Που θελει το νιντυ.τζιαρ να ειναι θα ηταν καλο η προταση μου να μπει σε δημοσκοπιση....

τι λετε?

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Oscar Εμφάνιση Μηνύματος
    Μια προταση για το site
    θα ηθελα να προτεινω γινει υποχρεοτικη αναγραφη ηλικιας του καθε μελους κατω απο το ΑΒΑΤΑΡ και πιστευω σαν δημοκρατικο site Που θελει το νιντυ.τζιαρ να ειναι θα ηταν καλο η προταση μου να μπει σε δημοσκοπιση....

τι λετε?
    kanena provlima omos eiparhoune meli pou fovountai na diksoune tin ilikia tous.
    omos tha itane endiaferon kathos tha vlepame poioi einai aftoi pou asholountai me ta nintendo paihnidia
    getor get out.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Oscar Εμφάνιση Μηνύματος
    Μια προταση για το site
    θα ηθελα να προτεινω γινει υποχρεοτικη αναγραφη ηλικιας του καθε μελους κατω απο το ΑΒΑΤΑΡ
    Και πού θα αποσκοπεί αυτό; Νομίζω είναι καλύτερα να υπάρχουν όσο λιγότερα προσωπικά στοιχεία γίνεται. Όσοι θέλουν γράφουν κάτι παραπάνω. Άσε που μπορεί κάποιος να βάλει λάθος ηλικία. Μήπως να ζητήσουμε και φωτοτυπία της ταυτότητας;

Mario Kart: 1719 3372 4293,
    Dr. Mario: 2978 2154 3524,
    Bomberman Blast: 4940 8028 5367,
    Tetris Party: 3394 7474 0739

ninty Regular Oscar Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/11/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    kanena provlima omos eiparhoune meli pou fovountai na diksoune tin ilikia tous.
    omos tha itane endiaferon kathos tha vlepame poioi einai aftoi pou asholountai me ta nintendo paihnidia
    θενκ κιου buddy
    ελπιζω να αναλαβει δραση κανενας βουλευτης και να το προωθησει πιο πανω στους προεδρους του site

ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από poromenos Εμφάνιση Μηνύματος
    Δοκίμασε μια από τις παρακάτω λύσεις,ειδικά το πρώτο πιστεύω πως θα σε βοηθήσει πολύ
    1)Magictyper - Type in Greek(πληκτρολογείτε με αγγλικούς χαρακτήρες και σας τα εμφανίζει ταυτόχρονα στα Ελληνικά)
    2)DEgreeklish
    3)Greeklish to Greek converter

Όσο για λογισμικό αυτόματης μετάφρασης απο greeklish σε Ελληνικά για το forum δεν έχω κάτι υπόψη μου,αν εσύ ξέρεις κάτι let me know!
    ok an vro kapou kati tha po.

to proto metafrastiko:παιδια ητεσ το ωραδι εφαγα ενα αωγο και μοθ ιρτηε να κσερασο

to trito einai kalitero:χτες το βραδυ έφαγα ένα αβγό και μου ήρθε να ξεράσω
    getor get out.

VIP Member willow Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2007
    Και εγω ειμαι κατα των πολλων πολλων προσωπικων στοιχειων.Πιστευω οτι καποιος που δεν γουσταρει να βαλει την ηλικια του δεν το εχει σε τιποτα να βαλει μια ψευτικη

Back to topic τωρα σε προτασεις..
    http://zoottle.com - The Social WiFi Hotspot

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία