Παιδιά το πρόβλημα μου είναι πως όταν κάνω reply και τελιώσω την σύνταξη του κειμένου πατάω την υποβολή απάντησης αλλά με βγάζει σε link όπου πρέπει να εισάγω ξανά τα στοιχεία μου (nickname-password). Το πρόβλημα είναι πως αυτή η διαδικασία επαναεισαγωγής των στοιχείων είναι ανούσια και μερικές φορές χάνω όλο το κείμενο γιατί βάζω τον κωδικό στα Ελληνικά. Δεν γνωρίζω αν οφείλεται σε κάποιο σύστημα χρονικού περιορισμού ή κάποια μέτρο αλλά μπορεί να γίνει κάτι γι'αυτό?

Επειδή είναι site αποκλειστικά για nintendo θα πρότεινα να υπάρχουν κάποια link στην Home page σχετικά με το Wii,Ds και μετέπειτα για παλιότερες κονσόλες της nintendo, πχ να υπάρχει link μάθετε περισσότερα για το Wii, αν ήταν και αποτέλεσμα των μελών του ninty.gr το κείμενο ακόμα καλύτερα. Είμαι πρόθυμος να βοηθήσω, βασικά σκεφτόμουνα να υπάρξει ένα κύριο άθρο για αρχή και στην συνέχεια μέσω του forum τα μέλη θα μπορούσαν μέσω παρατηρήσεων να διορθωθούν λάθη αλλά να γίνεται και προσθήκη πληροφοριών που θα αναλάμβαναν οι moderators.

Τέλος παιδιά παρακαλώ να αποφεύγετε γράφετε στα Greek-English, ειδικά για τα μεγάλα κείμενα, είναι πολύ κουραστικά στην ανάγνωση!!! Εφόσον είναι να γράψετε 2-3 γραμμές δεν πειράζει να είναι στα Greek-English.