Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 10-10-2016 στις 20:23

Εξαιρετικό review, για ακόμα μια φορά Βασίλη! Το παιχνίδι φαίνεται να ανήκει στα διαμαντάκια του eShop. Πάντως, όπως λες, αν κάποιος ξέρει τι είναι αυτό που ψάχνει, δηλαδή κάτι πιο χαλαρωτικό, είναι ο,τι πρέπει!

ninty Regular Pepito84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    27/04/2011
    Το έχω αγοράσει το game από το e-shop, προσωπικά το βρίσκω εξαιρετικό! Πάντως συμφωνώ με την κριτική του Βασίλη, δεν είναι για όλους, καλύτερα να δείτε και κανένα βιντεάκι από το παιχνίδι πριν να το αγοράσετε!

ninty Fan johnyrockgr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2010
    συμφωνω Βασιλη 100% με το review σου! Το εχω κατεβασει εδω και λιγο καιρο, και δεν το εχω μετανιωσει καθολου!
    Και το alternative mode, ειναι αρκετα εως πολυ δυσκολο! μου εχει βγαλει την πιστη, αλλα με πεισμωνει να το τελειωσω!
    Για μενα, αυτο ειναι το καλυτερο παιχνιδι του e-shop, αρκει να ξερεις τι αγοραζεις!

Χαίρομαι παιδιά που συμφωνούμε με εσάς που το έχετε παίξει... Ομολογώ πως το σκέφτηκα δυο και τρεις φορές πριν το βαθμολογήσω τόσο ψηλά αλλά από τη στιγμή που δεν έχει κάποιο σοβαρό ψεγάδι νομίζω πως αυτό είναι το σωστό.

Να τονίσω για άλλη μια φορά για τους υπόλοιπους, πως ο βαθμός δε λέει από μόνος του απολύτως τίποτα. Ειδικά για ένα τόσο ειδικό παιχνίδι όπως αυτό. Είμαι σίγουρος πως αν κάποιος βασιστεί μόνο στο βαθμό κινδυνεύει αρκετά να τη πατήσει.

Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά στο review (στο κείμενο) για το τι έχει και τι δεν έχει το παιχνίδι (κυρίως το δεύτερο) και αν συνεχίσει να ενδιαφέρεται τότε ας προχωρήσει, μάλλον άφοβα.
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 27-03-2013 στις 03:04

VIP Member
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2010
    Πολύ καλό review ξανά! Βλέπω να το παίρνω τελικά κάποια στιγμή...

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Ευχαριστούμε για το review.

:thumbup:
    Play it Loud

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •