Σελίδα 54 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 4445051525354
Αποτελέσματα 531 μέχρι 535 από 535
    Έχω πάρει όλα τα achievements για το streetpass στο Zelda.
    Μετά πάλεψα και με τον παππού (που υπονοείται να είναι ο Link του LttP) και έχασα.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Gamer stamos17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Zalbor Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχω πάρει όλα τα achievements για το streetpass στο Zelda.
    Μετά πάλεψα και με τον παππού (που υπονοείται να είναι ο Link του LttP) και έχασα.
    Άμα αύριο μαζέψω τα streetpass και τα κάνω και τον βγάλω θα σου πω.
    Αν και λογικά τώρα που θυμήθηκα να παίζω άμα του κάνω πολλά spin attack δεν ξέρω πως θα με σταματήσει.
    Τελευταία επεξεργασία από stamos17; 06-12-2014 στις 00:17
    3ds friend code: 3583-0246-7344
    Wii u -> ΝΝID: stamos17
    Σουιτσ: SW-0598-4181-3516

ninty Regular takeshi Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/02/2013
    Επιτέλους! Μετά από 1 χρόνο σχεδόν κατάφερα να ολοκληρώσω και τα 50 challenges στο Streetpass

Spoiler

! Νομίζω ότι τελικά το πιο δύσκολο challenge

Spoiler

Ίσως το πιο εύκολο Zelda που έχω παίξει. Απίστευτα διασκεδαστικό όμως, δεν μπορούσα να το αφήσω από τα χέρια μου σε κάποιες φάσεις. Και το merging είναι ένα εξαιρετικό skill!
    Nintendo Network ID: takeshi_swe
    3DS Friend Code: 4398-9636-6462
    Animal crossing dream address: 7200-3189-5110

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Είπα να ξανά ασχοληθώ με αυτό το έπος να θυμηθώ γιατί με είχε μαγνητίσει τόσο πολύ πριν από 4+ χρόνια, φοβερό πως περνάει ο καιρός. Η αλήθεια είναι ότι δε θυμόμουν σχεδόν τίποτα, ούτε τα όπλα που είχε ούτε της αναβαθμίσεις, ούτε τα Maimai, ούτε και τα dungeons/bosses etc. Ευτυχώς δηλαδή γιατί ήταν σαν να το έπαιζα πρώτη φορά. Οι εντυπώσεις μου για μια ακόμα φορά είναι θετικές, το κατατάσσω άνετα στα καλλίτερα Zelda Που χω παίξει.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από takeshi Εμφάνιση Μηνύματος
    Ίσως το πιο εύκολο Zelda που έχω παίξει. Απίστευτα διασκεδαστικό όμως, δεν μπορούσα να το αφήσω από τα χέρια μου σε κάποιες φάσεις. Και το merging είναι ένα εξαιρετικό skill!
    Δεν ξέρω αν είναι εύκολο στο Normal Mode γιατί το χα παίξει μια φορά πριν από κάποια χρόνια. Στο Hero Mode όμως υπάρχει αρκετή δυσκολία. Μέσα στα πρώτα 10-15 λεπτά του παιγνιδιού πρέπει να σκοτώθηκα 4-5 φορές. Κάθε φορά που έμπαινα σε ένα Dungeon είχα 4 μπουκαλάκια με νεράιδες και τις σπαταλούσα όλες. Μερικά Bosses του Dark Worlds τα αντιμετώπισα παραπάνω από 1 φορές, σαν το κινούμενο χερί που δε θυμάμαι το όνομά του. Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει άλλη μέθοδος αντιμετώπισης του συγκεκριμένου καθώς δεν κοιτάζω οδηγό στρατηγικής, με τη δική μου όμως, μου έβγαλε το λάδι.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Είπα να ξανά ασχοληθώ με αυτό το έπος να θυμηθώ γιατί με είχε μαγνητίσει τόσο πολύ πριν από 4+ χρόνια, φοβερό πως περνάει ο καιρός. Η αλήθεια είναι ότι δε θυμόμουν σχεδόν τίποτα, ούτε τα όπλα που είχε ούτε της αναβαθμίσεις, ούτε τα Maimai, ούτε και τα dungeons/bosses etc. Ευτυχώς δηλαδή γιατί ήταν σαν να το έπαιζα πρώτη φορά. Οι εντυπώσεις μου για μια ακόμα φορά είναι θετικές, το κατατάσσω άνετα στα καλλίτερα Zelda Που χω παίξει.
    Εὐκολα!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας