Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7
    VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009

Article: Το Mario Kart Wii U θα κυκολοφορήσει φέτος

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Αυτά είναι!!

ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Χμμ, δεν ξέρω τι να πω. Φοβάμαι ότι η κατάσταση του MKDS vs. MK7 θα αναδημιουργηθεί σε ακόμα μεγαλύτερη κλίμακα. Το παιχνίδι δεν είναι system seller, και οι περισσότεροι MKWii fans έπαιζαν το παιχνίδι μέχρι χθες. Λίγοι καίγονται να παίξουν Mario Kart, πόσο μαλλον να αγοράσουν κονσόλα για αυτό. Πιστεύω ότι το 2014 θα ήταν καταλληλότερη στιγμή για έναν τέτοιο τίτλο.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ash_Pokemaster Εμφάνιση Μηνύματος
    Χμμ, δεν ξέρω τι να πω. Φοβάμαι ότι η κατάσταση του MKDS vs. MK7 θα αναδημιουργηθεί σε ακόμα μεγαλύτερη κλίμακα. Το παιχνίδι δεν είναι system seller, και οι περισσότεροι MKWii fans έπαιζαν το παιχνίδι μέχρι χθες. Λίγοι καίγονται να παίξουν Mario Kart, πόσο μαλλον να αγοράσουν κονσόλα για αυτό. Πιστεύω ότι το 2014 θα ήταν καταλληλότερη στιγμή για έναν τέτοιο τίτλο.
    Εγώ βασικά καιγομαι να παιξω νεο Μάριο καρτ. Του wii το εχω παίξει τόσο που δεν εχει νόημα ούτε να παιζω με την παρέα μου. Εκτός αν θέλω να ριχνω γύρους.

Θέλω πολυ ενα νεο Mario kart όχι για το HD η κατι τετοιο αλλα για νέες πίστες.

Το επόμενο Μάριο καρτ θέλω να ειναι μεγάλο απο μόνο του αλλα θέλω και πίστες dlc σε λογική τιμή η κάποιον editor και δωρεάν download απο την κοινότητα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Regular takeshi Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/02/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ash_Pokemaster Εμφάνιση Μηνύματος
    I couldn't agree more

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    13/11/2011

Thumbs up

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ βασικά καιγομαι να παιξω νεο Μάριο καρτ. Του wii το εχω παίξει τόσο που δεν εχει νόημα ούτε να παιζω με την παρέα μου. Εκτός αν θέλω να ριχνω γύρους.

Θέλω πολυ ενα νεο Mario kart όχι για το HD η κατι τετοιο αλλα για νέες πίστες.

Το επόμενο Μάριο καρτ θέλω να ειναι μεγάλο απο μόνο του αλλα θέλω και πίστες dlc σε λογική τιμή η κάποιον editor και δωρεάν download απο την κοινότητα.
    κ εγώ συμφωνώ με τον φίλο επάνω..

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    δυστυχώς θα συμφωνήσω με Ash. Η Νιντέντο τό'χει παραξηλώσει από θέμα προβλεψιμότητας. Το ζήτημα είναι να βγάλεις ένα Καρτ για να ευχαριστηθούν οι παίχτες και να προσφέρεις κάτι νέο σαν εμπειρία κι όχι να μπαλώσεις τρύπες οικονομικά.

Την ίδια βιόλα είδαμε με το ΜΚ7 το οποίο λάνσαραν άρον άρον για να σώσουν το 3ds.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας