Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 12
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 11-10-2016 στις 21:29

Εξαιρετικό review Βασίλη! Το διάβαζα με φραπεδιά! Ο,τι λες ισχύει για το παιχνίδι! Είναι ένα πραγματικό διαμάντι! Εγώ που δεν είχα ξαναπαίξει jRPG, το βρήκα υπέροχο και λάτρεψα όλους τους μηχανισμούς του, τόσο αυτούς στη μάχη, όσο και εκτός αυτής, όπως το σύστημα συμπάθειας και συνεργασίας.

Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους, καθώς εκτός του ότι είναι ένα εξαιρετικό παιχνίδι, προσφέρει, όπως τονίζεις, άπειρες ώρες διασκέδασης!

VIP Member
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2010
    Πολύ καλό το review Βασίλη! Νομίζω δεν έχω να πω κάτι διαφορετικό από τον dimpap.Νέος στην σειρά και στο genre, αλλά λάτρεψα το παιχνίδι που σίγουρα είναι από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο του 3DS. Normal-Classic έπαιξα εγώ και γενικά ήταν λίγο περίπατος, ίσως με εξαίρεση την αρχή. Δεν ξέρω πότε θα ασχοληθώ με άλλη δυσκολία αλλά θα γίνει. Και θα τιμήσω σίγουρα και κάποιο DLC!
    Γενικά το προτείνω οπωσδήποτε.Τρομερός τίτλος.

Απαραίτητη η φραπεδιά μιας και βγήκε λίγο μπόλικο στο μέγεθος!

Να πω με την ευκαιρία πως επειδή θεωρώ πως η σειρά δεν είναι πολύ γνωστή στη χώρα μας, προτίμησα να εξηγήσω και πέντε πραγματάκια για αυτή και τους μηχανισμούς της, ώστε το review να απευθύνεται σε όλους και όχι αποκλειστικά στους μυημένους.

Η λίγη κούραση παραπάνω από εμένα που το έγραψα και από εσάς που το διαβάζετε, νομίζω πως αξίζει το κόπο...

ninty Follower Makis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/03/2007
    Πολύ καλή δουλειά! Μπράβο! Και το παιχνίδι καταπληκτικό!

ninty Noob nikol Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/06/2012
    Πολυ ωραιο το review.

ninty Gamer JFTS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2009
    Πάρα πολύ καλή παρουσίαση για ένα εξαιρετικό παιχνίδι! Μακάρι να δούμε τίτλο αντίστοιχου βεληνεκούς και στο Wii U.

VIP Member
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από JFTS Εμφάνιση Μηνύματος
    Πάρα πολύ καλή παρουσίαση για ένα εξαιρετικό παιχνίδι! Μακάρι να δούμε τίτλο αντίστοιχου βεληνεκούς και στο Wii U.
    Έρχεται και ένα Shin Megami Tensei x Fire Emblem, μην το ξεχνάς...

Λογικά θα είναι άλλο φρούτο αυτό, αν και οι ομοιότητες δεν αποκλείονται. Αν και το περιμένω με ενδιαφέρον θέλω σαν τρελός και εγώ "κανονικό" παιχνίδι στο Wii U. Ειδικά τώρα που η σειρά έχει αρχίσει να παίρνει τα πάνω της.

Υπάρχει και η touch screen του pad νομίζω μπορούμε να δούμε πολύ ωραία πράγματα στο U.

ninty Regular nkarafo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2008
    Ωραίο review!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία