Σελίδα 16 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 61213141516
Αποτελέσματα 151 μέχρι 153 από 153
    Αυτό ίσχυε ήδη απ' το Brawl, αν όχι το Melee...
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dural Εμφάνιση Μηνύματος
    ase με ρε φιλε, γιατι οι ninty fanboys πανε να μου το "βγαλουνε" ξινό. Υπαρχει περίπτωση να δουμε το καλυτερο donkey kong country στην ιστορια της σειρας και εχουνε φρικάρει ολοι με το κωλο metroid, πραγματικα ομως. Καταλαβαινω την γκρίνια, αλλα οχι να φτάσουμε να βλεπουμε vlogs από sony youtubers να το γουσταρουν πιο πολυ απο εμας
    lol ενταξει κοιτα να δεις...ο καθενας εχει την γνωμη του πχ εμενα προσωπικα μου αρεσουν 1,000,000 φορες πιο πολυ τα 3D Mario - NSMB Series - DK Country Series και Zelda Series απο τα Metroid - Starfox - F - Zero αλλα δεν ειναι ολοι ετσι..πχ σε αλλους μπορει να αρεσουν τα αντιθετα...ενταξει καποιος να ξενερωσει η να στεναχωρηθει αλλα ενταξει οχι κ να τα μηδενιζουμε ολα σε αυτο το κομματι που λες συμφωνω καταταλα γουστα ειναι !

ninty Fan Dural Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από superkokogr Εμφάνιση Μηνύματος
    lol ενταξει κοιτα να δεις...ο καθενας εχει την γνωμη του πχ εμενα προσωπικα μου αρεσουν 1,000,000 φορες πιο πολυ τα 3D Mario - NSMB Series - DK Country Series και Zelda Series απο τα Metroid - Starfox - F - Zero αλλα δεν ειναι ολοι ετσι..πχ σε αλλους μπορει να αρεσουν τα αντιθετα...ενταξει καποιος να ξενερωσει η να στεναχωρηθει αλλα ενταξει οχι κ να τα μηδενιζουμε ολα σε αυτο το κομματι που λες συμφωνω καταταλα γουστα ειναι !
    μα ναι αυτο λεω κι εγω, δεν λεω να μην σου αρεσει, αλλα στο να φτανουμε να το συζητάμε το DK λες και ειναι μια μουφα...

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας