Σελίδα 2 από 60 ΠρώτοΠρώτο 1234561252 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 592
    ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Κάνω ήδη οικονομία να αγοράσω day one το νέο Donkey Kong Country μαζί με το Wii U, έτσι είχα κάνει και με το Wii! Έχω προετοιμάσει ήδη την ατμόσφαιρα στο σπίτι....μόνο και μόνο από το γεγονός το ότι έχει πίστες με χιόνια και κυκλοφορεί περίοδο χριστουγέννων. Μου φέρνει πίσω αναμνήσεις Donkey Kong Country 3.....χριστούγεννα 96!!
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Κάνω ήδη οικονομία να αγοράσω day one το νέο Donkey Kong Country μαζί με το Wii U, έτσι είχα κάνει και με το Wii! Έχω προετοιμάσει ήδη την ατμόσφαιρα στο σπίτι....μόνο και μόνο από το γεγονός το ότι έχει πίστες με χιόνια και κυκλοφορεί περίοδο χριστουγέννων. Μου φέρνει πίσω αναμνήσεις Donkey Kong Country 3.....χριστούγεννα 96!!
    ειμαστε ακριβως στο ιδιο mode

It's on like Donkey Kong!

Trainer since 1999.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Τι είπες τώρα!!!

Τι είπες τώραααα!!!

(Με πρόλαβε άλλος το ξέρω, αλλά ορκίζομαι ήθελα να κάνω ακριβώς το ίδιο σχόλιο :001_tt2

ninty Noob CSP Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/06/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Με απογοήτευσαν τα ίδια ηχητικά εφέ με του Wii.
    όλο αυτό μυρίζει unused wii footage (underwater levels yay!) Επιστρέφει και ο David Wise, καμία άλλη ιδέα πέρα από το pluck 'n throw θα δούμε; Το Galaxy 2 ήταν τελικά καλύτερο από το 1, έχει τη δυνατότητα η Retro να επιτύχει το ίδιο με το DΚ (ή θα τους αφήσουν οι ιάπωνες να βγάλουν μόνοι το φίδι από την τρύπα);

ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από CSP Εμφάνιση Μηνύματος
    Επιστρέφει και ο David Wise, καμία άλλη ιδέα πέρα από το pluck 'n throw θα δούμε;
    Θυμάμαι πριν από κάμποσο καιρό είχε κάνει αίτηση να μπει στα Retro Studios ο Kirkhope, όμως δεν χρειαζόταν composer, οπότε δεν τον πήραν -- και όλοι γκρίνιαζαν για το πόσο θα ταίριαζε να συνθέσει μουσική για το Donkey Kong. Ο Wise είναι μάλλον ακόμα πιο ταιριαστή επιλογή. hmy:

Θέλω 3ο instalment με Kremlings!

Trainer since 1999.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Τι όμορφη εικόνα!! Πάντως ο Reggie το χει για γορίλας.

Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας