Αποτελέσματα 1 μέχρι 3 από 3

Και εγώ σχεδόν από τύχη το έπαιξα, αφού έτυχε να υπάρχει διαθέσιμο εκείνη την εποχή για review και το πήρα...

Χωρίς πλάκα είναι από τις πιο ιδιαίτερες εμπειρίες που είχα στο 3DS και ακόμα το θυμάμαι έντονα. Δεν είναι τέλειο και είναι μικρός τίτλος όπως λες και εσύ, αλλά έχει τόσο ιδιαίτερη προσωπικότητα που σου μένει. Θα το πρότεινα σε όσους εκτιμούν την Ιαπωνική κουλτούρα εύκολα...

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Αρχίζω και εκτιμώ ιδιαίτερα την Level 5 τελευταία. Ρίχνουν αρκετή δουλειά σε κάθε τίτλο τους μικρό ή μεγάλο με ένα στόχο αρκετά εμφανές. Πρώτα με το Fantasy Life και τώρα με το AofTF μου φαίνεται ότι θα πρέπει να ασχοληθώ περισσότερο με την εταιρεία.

Ένας άλλος λόγος που το λάτρεψα ήταν γιατί μου θύμιζε αρκετά ένα από τα αγαπημένα μου manga 20th Century Boy. Στο προτείνω ανεπιφύλακτα αν δεν το έχεις διαβάσει.
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας