Σελίδα 8 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 71 μέχρι 80 από 92

Θέμα: nintendo games

37 wii games kai 41 N64 games?????

τι είναι όλα αυτά τα η64 games που έχεις?
    getor get out.

ninty Regular wii_maniac Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    φιλε jtfs, σορρυ αλλα δεν μπορω να στο πουλησω!! Ειναι η 2 πρωτες μου φορητες!!! Αν παλι θες ριξε μια ματια σε αυτην την εταιρια... εχει πολλα παλια games/consoles, μεταχειρισμενα, αλλα σε ακριβουτσικες τιμες:
    οριστε:
    http://gameexplorers.gr/index.php?vi...id=10&eid_id=2

ΥΠΟΓΡΑΨΤΕ ΓΙΑ NINTENDO CLUB:
    http://www.petitiononline.com/nintyGR/petition.html

ninty Regular wii_maniac Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    37 wii games kai 41 N64 games?????

τι είναι όλα αυτά τα η64 games που έχεις?
    Παιχνιδια που μαζευα απο μικρος.. Τωρα δεν ξερω ποσα απο αυτα παιζουν γιατι η κονσολα δεν λειτουργει πλεον

ΥΠΟΓΡΑΨΤΕ ΓΙΑ NINTENDO CLUB:
    http://www.petitiononline.com/nintyGR/petition.html

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Με συγχωρείς Wii maniac...... μας κοροιδεύεις? Αυτή η φωτό είναι από έναν Αμερικάνο εν ονόματι "ubersaurus" και την έχει ποστάρει στις προσωπικές του ΦΩΤΟ από το 2006. Εκτός να τις έχει κλέψει αυτός από σένα...... http://www.flickr.com/photos/8189612...7594181639031/

ΥΣ: τα περισσότερα παιχνίδια της εικόνας είναι NTSC όπως τα Defender II και το Legendary Wings που δεν ήρθαν ποτέ σε ευρώπη... Πως τα παίζεις με την ευρωπαϊκή κονσόλα και υποθέτω την PAL B?

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Με συγχωρείς Wii maniac...... μας κοροιδεύεις? Αυτή η φωτό είναι από έναν Αμερικάνο εν ονόματι "ubersaurus" και την έχει ποστάρει στις προσωπικές του ΦΩΤΟ. Εκτός να τις έχει κλέψει αυτός από σένα...... http://www.flickr.com/photos/8189612...7594181639031/

ΥΣ: τα περισσότερα παιχνίδια της εικόνας είναι NTSC όπως τα Defender II και το Legendary Wings που δεν ήρθαν ποτέ σε ευρώπη... Πως τα παίζεις με την ευρωπαϊκή κονσόλα και υποθέτω την PAL B?
    Και πολύ άργησες να το καταλάβεις.

1) Εφόσον είναι 18 χρονών, σύμφωνα με τις πληροφορίες του προφίλ του, είναι λίγο παράλογο να έχει τόσα πολλά παλιά games + 2 Game&Watch και τόσο μεγάλη συλλογή παιχνιδιών NES κλπ. Γεννήθηκε το 1990, το NES ήρθε Ευρώπη το 1985, το SNES το 1992. Εγώ που είμαι 17 δεν πρόλαβα αυτές τις δύο κονσόλες.

2) wii_maniac: "εχω περιπου 74 nes games, 23 snes, 41 n64, 17 gameboy, 9 gamecube και τελος 37 wii games μεχρι στιγμης."
    Δηλαδή δεν τα έχει μετρήσει ακριβώς. Λέει στο περίπου πόσα έχει.

3) wii_maniac: "ειναι περισοτερα αλλα, αυτη τη στιγμη αυτα εχω προχειρα.."
    Αυτά έχει πρόχειρα. Τα υπόλοιπα δεν τα βρήκε χτες που έκατσε να βγάλει τις photoz. Υπόψιν ότι η φωτογραφία βγήκε 28 Σεπτεμβρίου 2008.

4) wii_maniac: "Τωρα δεν ξερω ποσα απο αυτα παιζουν γιατι η κονσολα δεν λειτουργει πλεον"
    Εφόσον δεν λειτουργεί η κονσόλα πλέον δεν θα λειτουργεί κανένα παιχνίδι. Δεν γίνεται τα μισά να παιζουν και τα άλλα μισά όχι. Τι είναι αυτά που λες; Μεθυσμένος είσαι;
    **Nintendo Official Fan**
    Life is like "Metronome"... You never know what you' re gonna get..

ninty Regular jimara05 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/01/2009

pokemon

αυτές είναι οι κασετες πολεμον που έχω

ninty Regular Stelios95 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/06/2008
    η emerald πως σου ξεφυγε???
    Name:Stelios
    3DS Friend Code: 2681-0212-3140

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Πολύ ωραίος jimara...... Τελικά οι Βολιώτες ξέρουμε να παίζουμε καλά παιχνίδια!!!!

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Ηθελα να ρωτησω αν "κοψατε" στον αερα τον wii maniac επειδη εκανε αυτη την απατεωνια. Περα απ'ολα αυτα εγω σκεφτομαι να αγορασω ξανα το NES σχεδον 10 χρονια μετα αφ'οτου μου χαλασε. Το βρηκα σε μια αγγελια στα 50 ευρω σε αριστη κατασταση. Αυτες τις ρημαδες τις κασσετες τοσα χρονια δε μπορω να τις βλεπω ετσι παρατημενες.. Καλη η virtual console αν και δεν εχω ακομα wii αλλα θελω το NES ξανα..

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Link - The hero of time Εμφάνιση Μηνύματος
    Ηθελα να ρωτησω αν "κοψατε" στον αερα τον wii maniac επειδη εκανε αυτη την απατεωνια. Περα απ'ολα αυτα εγω σκεφτομαι να αγορασω ξανα το NES σχεδον 10 χρονια μετα αφ'οτου μου χαλασε. Το βρηκα σε μια αγγελια στα 50 ευρω σε αριστη κατασταση. Αυτες τις ρημαδες τις κασσετες τοσα χρονια δε μπορω να τις βλεπω ετσι παρατημενες.. Καλη η virtual console αν και δεν εχω ακομα wii αλλα θελω το NES ξανα..
    Έφαγε ban γιατί έκανε πολλά account. Δες το official welcome topic, τα τελευταία 10 περίπου posts. Όσο για το NES, εννοείται ότι θα το πάρεις. Αξίζει η τιμή και με το παραπάνω. Δεν χάνονται τέτοιες ευκαιρίες. Εγώ θα έδινα και 200 που λέει ο λόγος.
    **Nintendo Official Fan**
    Life is like "Metronome"... You never know what you' re gonna get..

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας