Σελίδα 82 από 82 ΠρώτοΠρώτο ... 32727879808182
Αποτελέσματα 811 μέχρι 814 από 814
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Τελείωσα το prime 1 πριν 3 μέρες, και τώρα ξεκίνησα το prime 2.
    Το τελευταίο boss ήταν το ίδιο καλό όσο όταν το πρώτο έπαιξα, αλλά πολύ πιο εύκολο. Θυμάμαι στο GameCube είχα προσπαθήσει πολλές μιας και ήταν πολύ δύσκολος τότε, γενικά μου φάνηκε πολύ εύκολο σήμερα, μπορεί η ευκολία να είναι λόγο remote που κάνει την στόχευση καλύτερη ή μπορεί όντως για σήμερα να είναι εύκολο.
    Μπορεί και το επίπεδο δυσκολίας. Το easy του GameCube είναι το Veteran του Wii, οπότε αν διάλεξες Normal είναι ακόμα ευκολότερο.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Zalbor Εμφάνιση Μηνύματος
    Μπορεί και το επίπεδο δυσκολίας. Το easy του GameCube είναι το Veteran του Wii, οπότε αν διάλεξες Normal είναι ακόμα ευκολότερο.
    Ναι έχεις δίκιο, τώρα θυμήθηκα πως στο GameCube είχε επιλογή στην δυσκολία, στο Wii αυτές της επιλογές που είχε νόμιζα πως ήταν για το χειρισμό
    Τώρα παίζω το 2, και άφησα την δυσκολία εκεί που ήταν, και είναι λίγο πιο δύσκολο.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Στο Metroid prime 2 μόλις έβγαλα το boss Amorbis στο Dark Agon Temple.
    Το 2 το είχα παίξει 1 φορά και δεν θυμόμουν πολλά, και τελικά βλέπω πως κάποια πράγματα τα είχα μπερδέψει γιατί νόμιζα πως μέρος του 2ου prime πως ήταν στο 1ο.
    Σαν παιχνίδι το 2ο τελικά είναι πιο ενδιαφέρων από το 1ο μιας και έχεις να κανείς πολλά πράγματα, σε σχέση με το 1ο που περνούσες συνέχεια από της ίδιες περιοχές μέχρι να ανοίξεις νέες περιοχές, ακόμα και τα γραφικά / κόσμος του παιχνιδιού πιο όμορφος.

Την πρώτη φορά που το είχα παίξει, με είχαν κουράσει οι περιοχές με dark ether κάτι που δεν συμβαίνει αυτήν την φορά, μου φαίνεται το παιχνίδι πιο εύκολο, από ότι τότε που μου φαινόταν αρκετά δύσκολο.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Νομίζω πως είμαι προς το τέλος στο Metroid prime 2, αυτήν την στιγμή μαζεύω τα Sky Temple Key.
    Το παιχνίδι το ξέχασε τελείως, και είναι σαν να παίζω ένα νέο παιχνίδι. Αυτό που έχω να πω είναι πως μιας και έπαιξα και το 1 πριν λίγο καιρό, πως το 2 είναι πολύ καλύτερο σε όλα του, αλλά είναι λίγο πονοκέφαλος το ότι έχει 2 κόσμους το σκοτεινό και το φωτεινό. Με τέτοια παιχνίδια έμαθα την Nintendo, τέτοια παιχνίδια μου λείπουν σήμερα από την Nintendo.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας