Σελίδα 1 από 36 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 357
    ninty Regular Gackt Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2013

Pokemon X/Y Συναντήσεις-Trades-Battles και άλλα.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για trades/battles και τα λοιπά όσον αφορά τις Pokemon μπορείτε να γράψετε εδώ τις ώρες που θα είστε μέσα και προφανώς αν δεν είστε ήδη friend με κάποιον,τον κωδικό σας(Friend Code).

1) Για βοήθεια σε κάποιο θέμα breeding/Ev training κτλ απλά ρωτήστε.

Pokemon X Exclusive Megastones (Charizardite X,Mewtwonite X,Tyranitarite,Pinsirite,Manectite)

Pokemon Y Exclusive Megastones (Charizardite Y,Mewtwonite Y,Aggronite,Heracronite,Houndoominite)

2)Tα Exclusive Pokemon των X & Y

Eγώ για δώσιμο έχω Γενικά όλα τα pokemon από XY.Επίσης για κάποιες Megastone που ψάχνω δίνω Shiny charmander (male/female-Modest-IV=31/22/31/31/31/31) ^^(Houndoomite,CharizarditeY,MewtwoniteY).
    Τελευταία επεξεργασία από Gackt; 25-12-2013 στις 13:41

ninty Regular Gigixx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2013
    Μου ειχες στειλει τις προαλλες αλλα λογω ωραριου δεν προλαβα να κοιταξω αυτο που μου ειπες.οσον αφορα το trade,μπορω να σου ετοιμασω ενα squirtle για ενα bulbasaur που μου λειπει..παρεπιμπτοντως αν εχεις εσυ η καποιος αλλος καποιο αρθρο για το day care center ας μας δωσετε λιγο τα φωτα σας γιατι ειδα οτι παιζει μεγαλυτερο παρασκηνιο απτα προηγουμενα παιχνιδια και υπαρχουν γκρουπς με ποκεμον,αντικειμενα,tips,hints και διαφορα αλλα.

Ημ. Εγγραφής
    04/04/2013
    Ελληνικό άρθρο δεν ξέρω πάντος όταν κοίταξα για X & Y αυτό βρήκα και λέει αρκετά.

Breeding Like a Boss!<----------
    Τελευταία επεξεργασία από Gackt; 23-12-2013 στις 00:51

Παιδιά χρειάζομαι μία everstone (ναι... στο παιχνιδι υπάρχουν 2 κι εγω εκανα την βλακεια το ενα να το ανταλλάξω και το αλλο να το κανω release...)
    Δεν έχω κατι το ιδιαίτερο προς ανταλλαγή που να μου έρχεται στο μυαλό, αλλά αν έχετε κάποιο request καλοδεχούμενο.

Ημ. Εγγραφής
    04/04/2013
    Αν έχεις Pokemon Y θα ήθελα μερικά πράγματα αλλά σου έχω μια καλύτερη λύση.Για everstone πήγαινε και πιάσε Geodude,Graveler ή Roggenrola.5% Chance είναι ότι κάποιο θα κρατάει μία Everstone.Αλλιώς αν έχεις τίποτα για trade και βαριέσαι να ψάχνεις για everstone έχω τρεις για trade.

Αμα θελεις κατι συγκεκριμένο και μπορω να σε βοηθησω, πες μου. Το τερπνον μετα του ωφελιμου, που λένε.

Ημ. Εγγραφής
    04/04/2013
    Θέλω πολύ το mega stone του aggron.Είναι μόνο σε Pokemon Y ....

ninty Regular phaerun Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/09/2008
    έχω ένα απλό (όχι safari) ditto και τα 6 starters αν λείπει σε καποιoν ένα starter να του φτίαξω μια κοπια .

3DS FC : 1607-2191-2635 , Wii-U : PhaerunGR (EU) , PhaeSpy (US)

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    ρε παιδια μπορειτε να με κανετε add να συμπληρωσω μερικα σαφαρι συγκεκριμενα θελω των δρακων αλλα μου εχουν τυχει ολα εκτος δρακου εχω 17 σαφαρι και ειναι πολυ δυσκολο να κανω φιλους ο κωδικος μου ειναι 4725-8648-3580 οποιος με κανει φιλο ας μου στειλει να τον κανω και εγω παρακαλω γτ ειναι επειγον.Οσο για ανταλαγες εχω και τις 2 κασετες αλλα δεν εχω 2ο 3ds οποτε θα χρειαστω βοηθεια μεχρι να αγορασω δευτερο
    3ds friend code 4725-8648-3580

ninty Regular phaerun Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/09/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από super mewtwo Εμφάνιση Μηνύματος
    ρε παιδια μπορειτε να με κανετε add να συμπληρωσω μερικα σαφαρι συγκεκριμενα θελω των δρακων αλλα μου εχουν τυχει ολα εκτος δρακου εχω 17 σαφαρι και ειναι πολυ δυσκολο να κανω φιλους ο κωδικος μου ειναι 4725-8648-3580 οποιος με κανει φιλο ας μου στειλει να τον κανω και εγω παρακαλω γτ ειναι επειγον.Οσο για ανταλαγες εχω και τις 2 κασετες αλλα δεν εχω 2ο 3ds οποτε θα χρειαστω βοηθεια μεχρι να αγορασω δευτερο

μπορώ να σε κάνω add αλλά δεν έχω ιδέα τι safari έχω.

3DS FC : 1607-2191-2635 , Wii-U : PhaerunGR (EU) , PhaeSpy (US)

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας