Σελίδα 28 από 28 ΠρώτοΠρώτο ... 182425262728
Αποτελέσματα 271 μέχρι 278 από 278
    ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DimoSonic U Εμφάνιση Μηνύματος
    Τοτε μονο φιλος δεν ηταν , κλέφτης ηταν ! ...
    Δεν θέλω να θυμάμαι....

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Σε ένα παιδικό πάρτυ που είχα κάνει μικρός είχε βρεθεί εκτός ελέγχου ο αριθμός των ατόμων (ο ένας έφαιρνε και φίλο) . Είχε γίνει μεγάλο πλιάτσικο και μου έκλεψαν πολλά παιχνίδια σε nes , snes & n64 που είχα πρωτοπάρει . Ευτυχώς όμως τα τελευταία χρόνια μου δώθηκε η ευκαιρία να τα ξαναγοράσω από εκθέσεις μεταχειρισμένων που γίνονται εδώ στην Ολλανδία με εξαίρεση παιχνίδια του NES . Συνολικά μου είχαν κλέψει 15 ,αγορασμένα όλα με σκληρές οικονομίες καθώς τότε ήταν πολύ πιο ακριβά σε σχέση με σήμερα !! Εκτός αυτού διάφορα είχαν δανειστεί και δεν είχαν επιστραφεί ποτέ ενώ όσα μου τα έφεραν (ειδικά cd-dvd) ήταν σε άθλια κατάσταση. Από τότε έχω σαν αρχή να μην δανείζω cd,dvd,βιβλία,video games .
    Μεγάλος πόνος ήταν που μέσα σε αυτά μου είχαν κλέψει κουτί & κασέττα zelda a link to the past . Κατάφερα να αγοράσω μεταχειρισμένη κασέττα στα 50ε πριν 2 χρόνια ξανά ! Επίσης αξέχαστη είναι και η περίπτωση κλοπής του game gear που είχα με όλες τις κασέττες . Πως έγινε και από ποιον παραμένει ακόμα και σήμερα ένα μυστήριο ! Τον είχα με το ζόρι 2 χρόνια ...
    Τελευταία επεξεργασία από Nesboy85; 29-05-2015 στις 15:42
    Nintending Since 1991

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Ρε παιδί κι εσύ, τι σόι φίλους είχες...
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Afnis Εμφάνιση Μηνύματος
    Ρε παιδί κι εσύ, τι σόι φίλους είχες...
    Έλα ντε !! Από την άλλη φαντάσου να έχον μαζευτεί 40 + παιδιά και από αυτά να ξέρεις τα 10-15 ! Αυτό δεν ήταν πάρτυ έτρεχα παντού να μαζεύω αγνώστους !
    Nintending Since 1991

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Και μετά το πάρτυ βλέπω όμως σε ξαφρίζανε!
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Afnis Εμφάνιση Μηνύματος
    Και μετά το πάρτυ βλέπω όμως σε ξαφρίζανε!
    Έτσι γίνεται ένα σωστό πάρτυ!!!

Εμένα όταν ήμουν λύκειο είχα δανείσει σε έναν καλό μου φίλο όλα μου τα παιχνίδια του N64 (μιλάμε για καμία 20ριά παιχνίδια). Κανέναν χρόνο μετά μαθαίνω πως όταν "τακτοποιούσε" το μπουρδέλο το σπίτι του (έμενε μόνος του σε μία τρόγλη δίπλα απο το σπίτι των γονιών για να είναι πιο ανεξάρτητος) τα πέταξε όλα στα σκουπίδια γιατί δεν τα χρειαζόταν... Το μεγάλο μου λάθος είναι πως τον συγχώρεσα. Τουλάχιστον τώρα έχω ξεκόψει απο κάτι τέτοιους φίλους!
    Τελευταία επεξεργασία από SHot-OS; 30-05-2015 στις 20:05
    Row row fight the power! \m/

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nesboy85 Εμφάνιση Μηνύματος
    Σε ένα παιδικό πάρτυ που είχα κάνει μικρός είχε βρεθεί εκτός ελέγχου ο αριθμός των ατόμων (ο ένας έφαιρνε και φίλο) . Είχε γίνει μεγάλο πλιάτσικο και μου έκλεψαν πολλά παιχνίδια σε nes , snes & n64 που είχα πρωτοπάρει . Ευτυχώς όμως τα τελευταία χρόνια μου δώθηκε η ευκαιρία να τα ξαναγοράσω από εκθέσεις μεταχειρισμένων που γίνονται εδώ στην Ολλανδία με εξαίρεση παιχνίδια του NES . Συνολικά μου είχαν κλέψει 15 ,αγορασμένα όλα με σκληρές οικονομίες καθώς τότε ήταν πολύ πιο ακριβά σε σχέση με σήμερα !! Εκτός αυτού διάφορα είχαν δανειστεί και δεν είχαν επιστραφεί ποτέ ενώ όσα μου τα έφεραν (ειδικά cd-dvd) ήταν σε άθλια κατάσταση. Από τότε έχω σαν αρχή να μην δανείζω cd,dvd,βιβλία,video games .
    Μεγάλος πόνος ήταν που μέσα σε αυτά μου είχαν κλέψει κουτί & κασέττα zelda a link to the past . Κατάφερα να αγοράσω μεταχειρισμένη κασέττα στα 50ε πριν 2 χρόνια ξανά ! Επίσης αξέχαστη είναι και η περίπτωση κλοπής του game gear που είχα με όλες τις κασέττες . Πως έγινε και από ποιον παραμένει ακόμα και σήμερα ένα μυστήριο ! Τον είχα με το ζόρι 2 χρόνια ...
    Και αυτά που έχασες στην Ολλανδία ήταν;
    Αν ναι, για την Ολλανδία ήξερα ότι έχουν "παράδοση" να κλέβουν ποδήλατα... Δεν ήξερα ότι το έχουν συνήθεια και για άλλα πράγματα..
    Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cloud Εμφάνιση Μηνύματος
    Και αυτά που έχασες στην Ολλανδία ήταν;
    Αν ναι, για την Ολλανδία ήξερα ότι έχουν "παράδοση" να κλέβουν ποδήλατα... Δεν ήξερα ότι το έχουν συνήθεια και για άλλα πράγματα..
    Όχι στην Ελλάδα έγινε το "μπουκάρισμα" ....
    Nintending Since 1991

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας