Σελίδα 1 από 11 12345 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 107

Sonic Boom: Rise of Lyric

Νέο παιχνίδι Sonic για Wii U από την BigRedButton (πρώην μέλος της Naughty Dog) και για 3DS από την Sanzaru.

Το παιχνίδι θα είναι prequel της συνοδευτικής τηλεοπτικής σειράς με το ίδιο όνομα. Τα δύο παιχνίδια δε θα είναι όμοια μεταξύ τους. Η έκδοση του Wii U θα έχει τετραπλό co-op.

Περισσότερες λεπτομέρειες εδώ: http://kotaku.com/meet-the-new-sonic...ame-1517561472
    Τελευταία επεξεργασία από Dimpap28; 07-02-2014 στις 13:31

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Το βίντεο δεν είναι για ανήλικους

Spoiler

Πάντως πέρα από τη πλάκα έμενα μου φαίνεται πιο ενδιαφέρουν από το Lost Worlds. ΤΟ redesign δεν με ενοχλεί έμενα μιας και δεν ήμουν ποτέ hardcore φαν της σειράς. Περιμένω το demo για να δω άμα αξίζει.
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Sanzaru;πρώην μέλη της Naughty Dog;Οκ,από κει που έλεγα θα κράξω,πλέον είμαι hyped και για τις 2 εκδόσεις.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Οι απόψεις μου για το θέμα επειδή βαριέμαι να μεταφράζω στα ελληνικά:
    http://hg101.proboards.com/thread/11118/sonic-boom

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από KageHitsu Εμφάνιση Μηνύματος
    Πάντως πέρα από τη πλάκα έμενα μου φαίνεται πιο ενδιαφέρουν από το Lost Worlds.
    ΒΛΑΣΦΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Sanzaru;πρώην μέλη της Naughty Dog;Οκ,από κει που έλεγα θα κράξω,πλέον είμαι hyped και για τις 2 εκδόσεις.
    Και δεν σε νοιάζει που ο Sonic κι η παρέα του δείχνουν σαν καραγκιόζηδες (ειδικά ο Knuckles); Ή δεν ήσουν ποτέ fan της σειράς όπως κι ο KageHitsu;

OK, το gameplay μπορεί να δείχνει καλούτσικο (αν κι αμφιβάλω να είναι καλύτερο από τα τελευταία παιχνίδια της Sonic Team) αλλά ως re-imagination πιάνει πάτο. Αν και δεν νομίζω αυτό να σταματήσει τα περισσότερα fanboys να τ' αγοράσουν που ακόμα και το Sonic the Hedgehog 2006 τους άρεσε και είπαν ότι "δεν είναι κι άσχημο".

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Είναι βασισμένοσ το αντίστοιχο καρτούν οπότε κλάην.Αν το παιχνίδι βγει καλό δε θα με χαλάσει.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Noob Papobill Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    26/11/2013
    εμένα πάντως μου άρεσε. Θυμίζει λίγο ratchet and clank αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Δεν είχα πότε κονσόλα Sega και μεγάλωσα με τον υδραυλικό. Τεσπα το θέμα είναι ότι αυτό το design δεν θα είναι μόνιμο αν σε ενοχλεί. Μόνο για αυτό το παιχνίδι θα έχουν αυτό το design.
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

ninty Fan Dural Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2013
    Εγω ειμαι ετοιμος για Knuckles να τον στέλνω να πηγαίνει να ζητάει τα χρήματα για την προστασία από τα βραδινά μαγαζιά στην Βουλιαγμένη

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Papobill Εμφάνιση Μηνύματος
    εμένα πάντως μου άρεσε. Θυμίζει λίγο ratchet and clank αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.
    Αυτό ΕΙΝΑΙ κακό. Sonic θέλω να παίξω, όχι ένα παιχνίδι με generic western look όπως το Ratchet and Clank (τ' οποίο ποτέ δεν εκτίμησα). Αλλά απ' ότι φαίνεται η Sega θέλει να προσεγγίσει ένα διαφορετικό fanbase που ποτέ δεν πολυενδιαφέρθηκε για Sonic. Όχι ότι είχε ανάγκη η Sega με την δημοτικότητα που έχει ο υπερηχητικός σκατζόχοιρος.

ninty Noob Papobill Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    26/11/2013

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Αυτό ΕΙΝΑΙ κακό. Sonic θέλω να παίξω, όχι ένα παιχνίδι με generic western look όπως το Ratchet and Clank (τ' οποίο ποτέ δεν εκτίμησα). Αλλά απ' ότι φαίνεται η Sega θέλει να προσεγγίσει ένα διαφορετικό fanbase που ποτέ δεν πολυενδιαφέρθηκε για Sonic. Όχι ότι είχε ανάγκη η Sega με την δημοτικότητα που έχει ο υπερηχητικός σκατζόχοιρος.
    όντος η Sega θέλει να προσεγγίσει ένα διαφορετικό κοινό και από ότι φαίνεται τα κατάφερε μια χαρά. Εμένα που δεν μου πολύ άρεσε το Sonic τώρα μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας