Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 24
    Banned
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008

Monster Hunter 3 Ultimate - Συναντήσεις

Σε αυτό το θέμα θα ανακοινώνουμε ημερομηνίες για ομαδικές συναντήσεις για κυνήγια, online στο Wii U όσοι το έχουν ή ad hoc από κοντά όσοι έχουν όρεξη για βόλτα σε συνδυασμό με gaming.

Αυτό το Σάββατο 15/02/2014 λοιπόν 17:00 στο Public Συντάγματος το πρώτο κυνήγι του Nintendo.gr θα βρίσκεται εκεί.
    Τελευταία επεξεργασία από Dimpap28; 03-02-2017 στις 17:27

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Να το μεταφέρω καλύτερα το θεματάκι στο Online του Wii U μπας και κανονιστεί ποτέ τίποτα; Οι συναντήσεις με τα 3DS φαντάζουν άπιαστο όνειρο.

Άσε που μου έχει λείψει το κηνύγι με Έλληνες. Έχω αποκτήσει πολύ καλούς και παλιούς ξένους φίλους στο MH όμως είναι αλλιώς στην μητρική σου τώρα και με τα μικρόφωνα.

Εγώ ας πούμε θα ξεκινήσω τώρα και θα λιώσω αρκετές ώρες. Όποιος χρειάζεται κάτι ή απλά για διασκέδαση, ας έρθει να με βρει.

Μου ελειψε πολυ....οποτε τωρα που τουλαχιστον μαζευεστε παλι Ελληνες θα επιστρεψω!!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia
    WII U relax and enjoy what console has to give you!

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Εγώ μπαίνω συνήθως Παρασκευή βράδυ ή Σαββάτο πρωί. Τώρα είμαι πολύ φορτωμένος από Δευτέρα και μετά οπότε ναι το κανονίζουμε για τις ημέρες που ανέφερα. Πάντως κάνα Σαββάτο απόγευμα κανονίζουμε και για 3DS με Monster Hunter και street pass με συνοδεία καφέ ή ότι άλλο ρόφημα τραβάει η ψυχή σας, μπήκε η άνοιξη και το φορητό το σηκώνει ο καιρός.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από AkiraGr Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ μπαίνω συνήθως Παρασκευή βράδυ ή Σαββάτο πρωί. Τώρα είμαι πολύ φορτωμένος από Δευτέρα και μετά οπότε ναι το κανονίζουμε για τις ημέρες που ανέφερα. Πάντως κάνα Σαββάτο απόγευμα κανονίζουμε και για 3DS με Monster Hunter και street pass με συνοδεία καφέ ή ότι άλλο ρόφημα τραβάει η ψυχή σας, μπήκε η άνοιξη και το φορητό το σηκώνει ο καιρός.
    Μακαρι να ειχα φορητο...ευκολα θα ερχομουν!Οκ στειλτε παλι εδω ή κανενα pm γιατι μπορει να μην το δουμε!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

Συγγνώμη για το διπλό post απλα το βραδάκι ψήνομαι να λιώσω λιγάκι κατά τις 11-11:30.Οσοι πιστοί προσέλθετε

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Εγώ μάλλον μέσα θα 'μαι!

Χθες παίξαμε ένα δυωρο περίπου με τον Akira και είχε πολύ φάση. Πρώτη φορά που χρησιμοποιήσα και το μικρόφωνο (που να το ανοίξω με όλους τους Γάλλους, Ισπανούς και Γερμανούς )

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Λοιπόν thread necromancy at hand μετά τις διακοπές του Πάσχα(δυστυχώς ήμουν πολύ απασχολημένος κατά την διάρκειά αυτών) ετοιμάζεται νέο Monster Hunter Meeting στην Πλατεία Συντάγματος 03/05/2014 ώρα 17:30. Σημείο συνάντησης το κεντρικό συντριβάνι της πλατείας. Όσοι πιστοί προσέλθετε για Streetpass ή άλλα multiplayer παιχνίδια(Mario Kart 7, Pokemon X&Y, Animal Crossing New Leaf).

Όσοι έχετε απορίες στείλτε μήνυμα στο Miiverse ή στο Ninty.gr.

Σημερα θα μπει κανεις σε κανένα μισάωρο??Έχω κ urgent quest με 2 brachydios κ η βοηθεια θα ήταν χρησιμη

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από AkiraGr Εμφάνιση Μηνύματος
    Λοιπόν thread necromancy at hand μετά τις διακοπές του Πάσχα(δυστυχώς ήμουν πολύ απασχολημένος κατά την διάρκειά αυτών) ετοιμάζεται νέο Monster Hunter Meeting στην Πλατεία Συντάγματος 03/05/2014 ώρα 17:30. Σημείο συνάντησης το κεντρικό συντριβάνι της πλατείας. Όσοι πιστοί προσέλθετε για Streetpass ή άλλα multiplayer παιχνίδια(Mario Kart 7, Pokemon X&Y, Animal Crossing New Leaf).

Όσοι έχετε απορίες στείλτε μήνυμα στο Miiverse ή στο Ninty.gr.
    Θα έχει κόσμο για mk7?Είμαι Αθήνα οπότε θα με βόλευε.Mh έχω στο WiiU.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία