Σελίδα 27 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 17232425262728293031 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 261 μέχρι 270 από 324

Θέμα: Nintendo E3 @ 2014

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    Η μάχη Iwata Vs. Reggie είχε πολύ πλακα, όπως επίσης όλες η φιγούρες από πλαστελίνη και το humor ήταν πολύ καλο. Αυτό είναι ο δρόμος που η Nintendo πρέπει να ακολουθήσει για τα μελλοντικά presentation. Digital Events.

Γενικά όλο το show δείχνει ξεκάθαρα πως η Nintendo ξέρει ακριβώς τι θέλουν η HardCore fans. Αναρωτιέμαι όμως αν το Mother 3 ήταν μονο πλακα ή εάν ετοιμάζουν κάτι για το μέλλον.
    Google Robot Chicken. Είναι κανονικά κουκλάκια όχι πλαστελίνη και λογικά το humor ήταν του Seth Green που είναι ο δημιουργός του! Καμμένη σειρά αλλά έχει πλάκα! Ειδικά τα star wars specials που έχουν βγάλει!

Για την Αμερική που ξέρει το show θα έπαθαν σοκ που είδαν συνεργασία με την Nintendo!
    Row row fight the power! \m/

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    Τελικά το παιχνίδι-έκπληξη για το 3DS είναι ένα ολοκαίνουργιο IP, ονόματι Code Name: S.T.E.A.M και πρόκειται για ένα turn-based strategy/action παιχνίδι από την αγαπημένη Intelligent Systems!! Με άλλα λόγια είναι η απάντηση στο Advance Wars που περιμέναμε. Περισσότερα εδώ.
    Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

ninty Regular elia Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από SHot-OS Εμφάνιση Μηνύματος
    Google Robot Chicken. Είναι κανονικά κουκλάκια όχι πλαστελίνη και λογικά το humor ήταν του Seth Green που είναι ο δημιουργός του! Καμμένη σειρά αλλά έχει πλάκα! Ειδικά τα star wars specials που έχουν βγάλει!

Για την Αμερική που ξέρει το show θα έπαθαν σοκ που είδαν συνεργασία με την Nintendo!
    Υπάρχει στην Ελλάδα αυτή η σειρά;

Η Nintendo έδειξε πολλά παιχνίδια. Ωραίο θα ήταν να βλέπαμε ακόμα 1 ή 2 Multiplatform παιχνίδια. Για παράδειγμα το Division, Assassins Creed η κάτι άλλο που βγαίνει στις άλλες δυο κονσόλες. Θα έρθει σύντομα το Watch Dogs όμως η Nintendo πρέπει να κάνει κάτι και έστω να κανονίσει να βγούν 1 η 2 από τα BIG multiplatform παιχνίδια.

Έμεινε μονο ακόμα να ακούσουμε πιο είναι αυτό το έτοιμο Ubisoft παιχνίδι για το Wii U. Δεν θέλω να πιστεύω πως είναι κάποια βλακεία, όμως κάτι μου λέει ότι θα είναι κάτι φτηνό. Επίσης δεν καταλαβαίνω τι τακτική τις Ubisoft, περιμένει να πουληθούν περισσότερα Wii U για να ανακοινώσει το παιχνίδι, δεν θα ήταν καλύτερα να δείξει το παιχνίδι και να ενθουσιάσει το κόσμο για να σπρώξει τις πωλήσεις του Wii U και μετά να βγάλει το παιχνίδι ? ()
    getor get out.

Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    Έμεινε μονο ακόμα να ακούσουμε πιο είναι αυτό το έτοιμο Ubisoft παιχνίδι για το Wii U. Δεν θέλω να πιστεύω πως είναι κάποια βλακεία, όμως κάτι μου λέει ότι θα είναι κάτι φτηνό. Επίσης δεν καταλαβαίνω τι τακτική τις Ubisoft, περιμένει να πουληθούν περισσότερα Wii U για να ανακοινώσει το παιχνίδι, δεν θα ήταν καλύτερα να δείξει το παιχνίδι και να ενθουσιάσει το κόσμο για να σπρώξει τις πωλήσεις του Wii U και μετά να βγάλει το παιχνίδι ? ()
    Είμαι 90% σίγουρος ότι το έτοιμο παιχνίδι είναι κάποιο Rabbids και γι'αυτό δεν έχει κάποιο νόημα να το βγάλει ή και να το δείξει από πριν. Το κοινό που θέλει πρέπει πρώτα να αγοράσει την κονσόλα και μετά να αγοράσει το παιχνίδι. Δεν ξέρω κατά πόσο θα βρει καλύτερη ευκαιρία να το κυκλοφορήσει από αυτό το καλοκαίρι βέβαια.

VIP Member
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2010
    Μην παίρνετε στα σοβαρά την Ubisoft. lol

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από elia Εμφάνιση Μηνύματος
    Υπάρχει στην Ελλάδα αυτή η σειρά;
    Δεν την έχει δείξει στην Ελληνική τηλεόραση αλλά μπορείς να την βρείς με torrent ή online.
    Row row fight the power! \m/

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hellraider Εμφάνιση Μηνύματος
    Είμαι 90% σίγουρος ότι το έτοιμο παιχνίδι είναι κάποιο Rabbids και γι'αυτό δεν έχει κάποιο νόημα να το βγάλει ή και να το δείξει από πριν. Το κοινό που θέλει πρέπει πρώτα να αγοράσει την κονσόλα και μετά να αγοράσει το παιχνίδι. Δεν ξέρω κατά πόσο θα βρει καλύτερη ευκαιρία να το κυκλοφορήσει από αυτό το καλοκαίρι βέβαια.
    Ναι κάτι τέτοια βλακεία είναι. Αλλα έχουν δει ότι Ράιμαν 2D platform παιχνίδια πουλάνε, άρα καλύτερα είναι να βγάλουν ένα καλο platformer.
    getor get out.

Δείτε μερικά reactions από το Nintendo Digital Event από Dimpap28, RooF, Zephiros, Σταρ Ελ και Θείο:

Υ.Γ.: Δεν ήξεραν ότι τους τράβαγα βίντεο!

ninty Regular alekos93 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/06/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dimpap28 Εμφάνιση Μηνύματος
    Δείτε μερικά reactions από το Nintendo Digital Event από Dimpap28, RooF, Zephiros, Σταρ Ελ και Θείο:

Υ.Γ.: Δεν ήξεραν ότι τους τράβαγα βίντεο!
    Dimpap28 ειχα ακριβως την ιδια αντιδραση και στο zelda, και στα Pokemon αλλα και στο X
    NNID: CaptainMyron
    Steam Account: CaptainMyron

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία