Σελίδα 34 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 243031323334
Αποτελέσματα 331 μέχρι 334 από 334

Θέμα: Splatoon

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Από χθες το βράδυ είμαι και επίσημα οπαδός/καμένος του/με το Splatoon!

Ήμουν σε σκέψεις σχετικά με το αν πρέπει να ξεκινήσω το DLC του BOTW ή το Splatoon κι ενώ ξεκίνησα με το πρώτο,κατέληξα αργά χθες το βράδυ να βάζω για δοκιμή το δεύτερο. Το παιχνίδι είναι τρομακτικά εθιστικό σε σημείο που έφτασα 10level χωρίς να το καταλάβω στο Online Είναι από τα πολύ δυνατά χαρτιά του Wii U κι αυτό φαίνεται από την υποστήριξη του κόσμου, όσες φορές κι αν προσπάθησα να μπω στο Online πάντα βρήκα πολύ γρήγορα αντιπάλους και συμπαίκτες για να παίξω. Επίσης να πω ότι σχεδόν τελείωσα το Single-Player(21/27) αλλά θα το ψάξω κι άλλο το παιχνίδι,πριν πω άλλα. Το μόνο μελανό σημείο το καταραμένο U Pad......ήλπιζα ότι θα μπορούσα να παίξω με το Pro Controller αλλά.....δεν.....

to be continued...
    Λογικά θα σου αρέσει και το 2 στο Switch (έχει και PvE mode όπου μαζεύεις αυγουλάκια ).

Το Campaign έχει επιρροές από Mario Galaxy στο level design και δίνει περισσότερη έμφαση στο platforming και λιγότερο στο shooting...

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Το παιχνίδι το τελείωσα σε Single Player, ειλικρινά πολύ ευχάριστη έκπληξη καθώς δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο καλό!Ένας ακόμη βαρβάτος τίτλος για το Wii U, ο οποίος εξαργυρώνει τα λεφτά του λεπτό προς λεπτό!Η Αίσθηση του Shooting σε συνδυασμό με το level design και τα χαριτωμένα/πολύχρωμα γραφικά, κάνει το παιχνίδι ξεχωριστό!Θα συνεχίσω να παίζω Online για λίγο ακόμη αν και δεν πιστεύω ότι θα με κρατήσει(Όχι επειδή δεν είναι καλό παιχνίδι, αλλά επειδή είναι επικίνδυνα εθιστικό και περιμένουν κι άλλα Wii U Games από πίσω...).

Αν ποτέ φτιάξω Top10 δεν ξέρω τι να πρωτοβάλω,νομίζω ούτε TOP20 θα μου φτάσει

Υ.Γ:Mikeus σίγουρη αγορά το Splatoon 2 στο Switch
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Φτιάξε top 20. Σιγά! Δεν θα φας και πρόστιμο!

Βασικά είναι καλή ιδέα αυτή για topic σε κονσόλες που έχουν κλείσει τον κύκλο τους (Wii, Wii U, DS, μην πω και 3DS). Βασικά ακόμα και για τρέχουσες κονσόλες έχει νόημα.

Ίσως ξεκινήσω πιλοτικά αυτό του Wii U, και αν έχει επιτυχία το κάνουμε και αλλού.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Φτιάξε top 20. Σιγά! Δεν θα φας και πρόστιμο!

Βασικά είναι καλή ιδέα αυτή για topic σε κονσόλες που έχουν κλείσει τον κύκλο τους (Wii, Wii U, DS, μην πω και 3DS). Βασικά ακόμα και για τρέχουσες κονσόλες έχει νόημα.

Ίσως ξεκινήσω πιλοτικά αυτό του Wii U, και αν έχει επιτυχία το κάνουμε και αλλού.
    Ξεκίνα το αρχηγέ!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας