Σελίδα 1 από 15 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 142
    ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010

Captain Toad: Treasure Tracker

Ένας ακόμα κεντρικός χαρακτήρας των Mario αποκτά το δικό του spin-off!

- - - Updated - - -

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Τέλειος και ο Captain Toad!
    Πακετάκι με το Yoshi θα αγοραστεί!
    Τελευταία επεξεργασία από rockass14; 11-06-2014 στις 15:19
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Οριστε! Μεχρι κι ενα Toad εχει το δικο του παιχνιδι κι ο Waluigi τιποτε. Ντροπήηηηηηηη! Περα απο την γκρινια, το Captain Toad δειχνει συμπαθητικο αν και δεν με καίει και τόσο.

ninty Regular constadin Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2009
    Φαίνεται τόσο ανιαρό και αργό που θέλω να κοιμηθώ και μόνο που το βλέπω. Γιατί χαλάνε πόρους για 1 τέτοιο παιχνίδι?
    3DS Friend Code: 3609-1079-9510
    Miiverse ID: constadin

ninty Gamer FoM Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από constadin Εμφάνιση Μηνύματος
    Φαίνεται τόσο ανιαρό και αργό που θέλω να κοιμηθώ και μόνο που το βλέπω. Γιατί χαλάνε πόρους για 1 τέτοιο παιχνίδι?
    Έχεις παίξει τα αντίστοιχα στο SM3DW? Είναι πολύ ωραίο puzzle solving και φαίνεται ακόμα καλύτερο που έχεις 2 POV.
    Wii U ID: FoMPerama
    3DS Friend Code: 1805 2281 0647

Γράφω και στο Nintendo NeXt - To ελληνικό ενημερωτικό site αποκλειστικά για τα νέα της Nintendo! Δείτε μας στο http://nintendonext.gr

ninty Regular constadin Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από FoM Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχεις παίξει τα αντίστοιχα στο SM3DW? Είναι πολύ ωραίο puzzle solving και φαίνεται ακόμα καλύτερο που έχεις 2 POV.
    Δεν ξέρω τι σχέση έχει το SM3DW με ένα toad που ούτε να κάνει jump μπορεί αλλά φαντάζομαι ότι θα γίνεται βαρετό και επαναλαμβανόμενο από την πρώτη πίστα κιόλας. Αυτό που με "ενόχλησε" πιο πολύ είναι το ότι με το που το είδα νόμιζα ότι ήταν mario galaxy 3. Μπορείς να καταλάβεις την απογοήτευση. Bottomline όσο ωραίο και να είναι το game δεν νομίζω να αξίζει τα 50Ε min που θα το πουλάνε εδώ.
    3DS Friend Code: 3609-1079-9510
    Miiverse ID: constadin

ninty Gamer Ant Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/04/2008
    Χαίρομαι για αυτό τον τίτλο. Mε ξάφνιασαν ευχάριστα οι ανάλογες μίνι-πίστες του Toad στο Mario 3D World.
    Θα το αγοράσω κι εγώ πακετάκι με Yoshi's Wooly World. Ποτέ δεν απογοητεύτηκα από αυτά τα παιχνίδια που βγάζει η Nintendo χωρίς πολλές τυμπανοκρουσίες - σαν τα Paper Mario και τα Kirby. Έχουν πάντα πολύ μεγάλους κόσμους και είναι φτιαγμένα με κέφι και με κριτήριο το δημιουργικό gameplay.

Switch Friend Code: SW-1307-1795-7989

ninty Gamer FoM Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ant Εμφάνιση Μηνύματος
    Χαίρομαι για αυτό τον τίτλο. Mε ξάφνιασαν ευχάριστα οι ανάλογες μίνι-πίστες του Toad στο Mario 3D World.
    Θα το αγοράσω κι εγώ πακετάκι με Yoshi's Wooly World. Ποτέ δεν απογοητεύτηκα από αυτά τα παιχνίδια που βγάζει η Nintendo χωρίς πολλές τυμπανοκρουσίες - σαν τα Paper Mario και τα Kirby. Έχουν πάντα πολύ μεγάλους κόσμους και είναι φτιαγμένα με κέφι και με κριτήριο το δημιουργικό gameplay.
    Όπως λέει και ο Ant, αυτό το παιχνίδι αποτελεί πνευματική συνέχεια του SM3DW, καθώς είχε 4-5 πίστες όπου παίζεις με τον Captain Toad, ο οποίος, ναι, δε μπορεί να πηδήξει. Αυτό λοιπόν αμέσως σου αλλάζει τη λογική για το πώς θα κάνεις το platforming, πώς θα αποφύγεις ή θα νικήσεις εχθρούς και πώς θα φτάσεις στο στόχο του επιπέδου. Ήταν πολύ καλά σχεδιασμένα και πιστεύω ότι το παιχνίδι φιτάχτηκε κυρίως επειδή ένας τεράστιος αριθμός παιχτών το ζήτησε στο Miiverse.

Με λίγα λόγια, υπάρχει πολύ καλός λόγος για τη δημιουργία αυτού του παιχνιδιού, και πιστεύω ότι μάλλον πάει για περίπου €40.
    Wii U ID: FoMPerama
    3DS Friend Code: 1805 2281 0647

Γράφω και στο Nintendo NeXt - To ελληνικό ενημερωτικό site αποκλειστικά για τα νέα της Nintendo! Δείτε μας στο http://nintendonext.gr

Το είδα πριν λίγο στο Tree House και καθότι δεν διαθέτω (ακόμα) το SM3DW σχημάτισα μια πρώτη άποψη.

Το παιχνίδι δείχνει εξαιρετικό με πολύ ευρηματικό gameplay. O δε Reggie είπε πως θα είναι κανονικό retail παιχνίδι (και όχι DLC) γιατί θα έχει πολύ μεγάλο κόσμο και modes και γενικά πολύ περιεχόμενο (δε ξέρω πόσο αξιόπιστο μπορεί να είναι αυτό φυσικά). Περιμένουμε για νεότερα προφανώς, αλλά για την ώρα το έχω βάλλει στο ραντάρ παρακολούθησης...

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Ούτε εγώ ήξερα ότι στο SM3DW είχε το δικό του παιχνίδι στην ουσία. Πολύ έξυπνο και θα το τιμήσω.

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία