Σελίδα 51 από 51 ΠρώτοΠρώτο ... 414748495051
Αποτελέσματα 501 μέχρι 508 από 508
    VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Σαν κάτοχος wii-u και από τους λίγους (?) που χρησιμοποιώ και εγώ usb-flash σαν κύριο μέσο αποθήκευσης, πιστεύω ότι περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν το flash σου να έχει πρόβλημα - ή να προειδοποιεί ότι θα αποκτήσεις ή κάποιο άλλο απλό/τυχαίο corruption στο file system του - παρά το U να μην δίνει ρεύμα. To εν λόγο φλασάκι ποιο είναι? (μάρκα -μοντέλο)

My 0,2 cents που λένε.
    Παλαιότερα και εγώ ένα USB key χρησιμοποιούσα.. Μια χαρά έπαιρνε ρεύμα.

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Εγώ φαντάσου spirit μετά από 3 χρόνια - πήγα από 32αρι σε 64. Ούτε κιχ...
    Και εγώ 1 TB που πήρα το μετάνιωσα.. Μέχρι τα ~150-200 gb το έφτασα.

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

ninty Gamer stamos17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Σαν κάτοχος wii-u και από τους λίγους (?) που χρησιμοποιώ και εγώ usb-flash σαν κύριο μέσο αποθήκευσης, πιστεύω ότι περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν το flash σου να έχει πρόβλημα - ή να προειδοποιεί ότι θα αποκτήσεις ή κάποιο άλλο απλό/τυχαίο corruption στο file system του - παρά το U να μην δίνει ρεύμα. To εν λόγο φλασάκι ποιο είναι? (μάρκα -μοντέλο)

My 0,2 cents που λένε.
    Αυτό πήρα:
    http://www.public.gr/product/perifer...prod3080102pp/
    3ds friend code: 3583-0246-7344
    Wii u -> ΝΝID: stamos17
    Σουιτσ: SW-0598-4181-3516

Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Εντάξει δεν είναι καμιά μάρκα με έκαψες η Lexar αλλά 32άρι usb 2 είναι μάλλον αρκετά παλιό μοντέλο... τουλάχιστον δεν μάρκα γνωστής αλυσίδας καταστημάτων... Δεν ξέρω παρακολούθησε το και ξαναπές μας - μπορεί να ήταν κάτι τυχαίο.
    Η αλήθεια έιναι ότι το χε ξανακάνει και τότε έσβησα το save file Κανονικά. Ίσως να πάρω κάνα άλλο καινούριο αν είναι μηπως και έχει θέμα το φλασάκι.

Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Να είχε τίποτα cloud saving το U να σου πω οκ - να το ρισκάρεις - αλλά ξέρεις...
    Πήγα και πήρα καινούριο sundisk. Ωστόσο πάνω που είχα φτιάξει το παλιό με απείλησε στη μέση ενός αγώνα smash. Πέταξε error ενώ είχε φορτώσει και έτρεχε κανονικά το παιχνίδι. Όλα λεν ότι είχε έρθει η ώρα του.

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Αφού πέρασε ένα μικρό διάστημα όπου μια έπιανε και μια δεν έπιανε,σήμερα νέκρωσε ο φορτιστής του Gamepad και μου αχρήστευσε ουσιαστικά την κονσόλα καθώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα!Όπου πατάω η κονσόλα μου ζητάει το Gamepad,έχουμε κάποια λύση?Επίσης,πριν προβώ σε αγορά,υπάρχει κάποιος που να μένει νότια προάστια και μπορεί να βρεθούμε για να δοκιμάσω το Pad με τον φορτιστή του?Απλά για να σιγουρέψω 100% ότι είναι θέμα φορτιστή!Ξενέρωσα ούτε 4 χρόνια δεν άντεξε και μάλιστα με ελάχιστη χρήση
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Αφού πέρασε ένα μικρό διάστημα όπου μια έπιανε και μια δεν έπιανε,σήμερα νέκρωσε ο φορτιστής του Gamepad και μου αχρήστευσε ουσιαστικά την κονσόλα καθώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα!Όπου πατάω η κονσόλα μου ζητάει το Gamepad,έχουμε κάποια λύση?Επίσης,πριν προβώ σε αγορά,υπάρχει κάποιος που να μένει νότια προάστια και μπορεί να βρεθούμε για να δοκιμάσω το Pad με τον φορτιστή του?Απλά για να σιγουρέψω 100% ότι είναι θέμα φορτιστή!Ξενέρωσα ούτε 4 χρόνια δεν άντεξε και μάλιστα με ελάχιστη χρήση
    Εγώ είχα ένα περίεργο θέμα με το φορτιστή του gamepad, για κάποιο διάστημα ο φορτιστής μια δούλευε, μια δεν δούλευε και κάποια στιγμή για 1-2 μέρες δεν φόρτιζε με τίποτα και ήμουν έτοιμος να αγοράσω φορτιστή ή μπαταρία για πίστευα πως ένα από τα δυο φταίει. Μετά το δοκίμασα σε άλλη μπριζα και δούλεψε κανονικά, μετά έκανε πάλι τα ίδια κλπ. Βασικά νοικιάζω εδώ που είμαι, και μια σκέψη ήταν πως το πρόβλημα είναι στα ηλεκτρολογικά του σπιτιού, όμως αυτό δεν το έκανε σε καμία άλλη συσκευή.
    Να πω πως το καλώδιο του φορτιστή είναι σαν καινούργιο, μιας και δεν το πειράζω πολύ πολύ.
    Πάντως τώρα φορτίζει κανονικά χωρίς πρόβλημα.
    Άσε το φορτιστή εκτός ρεύματος για λίγες ώρες, και μετά ξανά δοκίμασε μήπως.

Αν θες, σε ένα site είχα βρει να πουλάνε φορτιστή, να σου δώσω το link.

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Έχει χαλάσει το πιο πιθανό!! Κ μένα δν δούλευε παρά μόνο σε κάτι περίεργες θέσεις με αποτέλεσμα να κάνω ακροβατικά δεξιά αριστερά.. Χάλασε το καλώδιο προφανώς κ δν κάνει επαφή.. Πήρα ένα φορτιστή από τρίτη εταιρεία κ όλα κομπλέ
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία