Σελίδα 1 από 51 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 508
    News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013

Γενικές ερωτήσεις για Wii U

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βάλω βαθμολογία και να κάνω review σε ένα παιχνίδι στο shop;
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

παιδια μια ισως χαζη ερωτηση αλλα μαις κ ΟΛΟκανινουριος στον κοσμο του wii u, τα "ξεψυριζω" ολα, μεχρι την παραμικρη λεπτομερια. το αγορασα χθες, κ μ κανει εντηπωση π ναι αναμενο το κουμπακι απο το eject οταν το απενεργοποιησω κ εχω μεσα δισκο.. οταν δν εχω, κανονικα ειναι σβηστο.. τεσπα.. μηπως ξερει κανεις αν αυτο ειναι σωστο ή αν πρεπει ν κανω καμια ρυθμιση??
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

ninty Regular kelborn3 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/08/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Obiwan88 Εμφάνιση Μηνύματος
    παιδια μια ισως χαζη ερωτηση αλλα μαις κ ΟΛΟκανινουριος στον κοσμο του wii u, τα "ξεψυριζω" ολα, μεχρι την παραμικρη λεπτομερια. το αγορασα χθες, κ μ κανει εντηπωση π ναι αναμενο το κουμπακι απο το eject οταν το απενεργοποιησω κ εχω μεσα δισκο.. οταν δν εχω, κανονικα ειναι σβηστο.. τεσπα.. μηπως ξερει κανεις αν αυτο ειναι σωστο ή αν πρεπει ν κανω καμια ρυθμιση??
    Κανονικό είναι και λογικό, αφού το λαμπάκι σου δείχνει ότι πρέπει να βγάλεις κανονικά το δισκάκι από μέσα. Δεν επηρεάζει κάτι, αλλά προτιμότερο να το βγάζεις για να μην χαλάσεις τπ μέσα λόγω laser disk.
    Wii u identity : Arcament
    Proud member of Animeclipse

δλδ οταν τελειωνω με ενα παιχνιδι, θα πρεπει να το βγαζω κ την αλλη μερα π 'ναι να ξαναπαιξω, να το ξανατοποθετω? οκ, λιγο fail βεβαια (ψιλο-ταλαιπωρια το θεωρω), αλλα ΑΝ ΟΝΤΩΣ ειναι καλυτερο για την διαρκεια ζωης της κονσολας να το κανω. δν εχω θεμα. ευχαριστω πολυ kelborn3! κανας αλλος παιδια? η γνωμη του?

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Obiwan88 Εμφάνιση Μηνύματος
    δλδ οταν τελειωνω με ενα παιχνιδι, θα πρεπει να το βγαζω κ την αλλη μερα π 'ναι να ξαναπαιξω, να το ξανατοποθετω? οκ, λιγο fail βεβαια (ψιλο-ταλαιπωρια το θεωρω), αλλα ΑΝ ΟΝΤΩΣ ειναι καλυτερο για την διαρκεια ζωης της κονσολας να το κανω.
    Να σημειώσουμε πως αυτό δεν είναι θέμα του Wii U, αλλά οποιασδήποτε συσκευής δέχεται δίσκους. Νομίζω ότι τα slot-loading είναι λίγο χειρότερα σ' αυτό το θέμα αλλά γενικά, αν δεν είναι να το χρησιμοποιήσεις σύντομα, βγάζεις το δίσκο από οτιδήποτε (cd player, pc, ξυριστική μηχανή κλπ).
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Follower BigMario Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/02/2014
    το λαμπακι ειναι αναμενο για να σου θυμιζει οτι εχεις μεσα δισκο.
    τωρα αν εχει θεμα αν ειναι ο δισκος μεσα δεν νομιζω εχω αφησει παρα πολες φορεσ μεσα δισκο δεν εχει παθει ποτε κατι.
    ξερω ατομα που δεν βγαζουν ποτε τα cd

ευχαριστω ολους!

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από rockas14 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βάλω βαθμολογία και να κάνω review σε ένα παιχνίδι στο shop;

Αν έχεις ασχοληθεί μαζί του για μια ώρα,τουλάχιστον,μπορείς να βαθμολογείς games.
    Play it Loud

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Κανονικά τα δισκάκια τα βγάζουμε από την συσκευή, όποια και αν είναι αυτή η συσκευή..
    Τώρα βέβαια πάρα πολλοί λόγο τεμπελιάς τα αφήνουν μέσα, και δεν ξέρω αν και πόσο αυτό μειώνει την ζωή του δίσκου η της συσκευής... Όμως γενικά το ενδεικνυόμενο είναι η αφαίρεση του δίσκου.
    Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

ninty Gamer CHARIZARD92 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/05/2010
    δηλωνω περηφανος κατοχος wii u
    το εβαλα να κανει update σαν να αργει.....
    φυσιολογικο ε?
    επισης για τη VC δεν πηρα προστατευτικο οθονης
    εκανα καλα?

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία