Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 18 από 18
    Θα μιλήσω γενικά και θα πω πως στην πλειοψηφία τους,οι άνθρωποι που μπαίνουν σε forums (δε θα μιλήσω για εδώ αλλά γενικά.Εδώ με μια πρώτη ματιά βλέπω ένα καλό κλίμα) μπαίνουν κυρίως για να βοηθηθούν τζάμπα και να μη βοηθήσουν καθόλου αυτοί τους άλλους...

είναι το αμερικανικο στιλ.

έτσι τον ακούσατε τον άνθρωπο από τώρα θα με πληρώνεται ακριβά για βοήθειες που προσφέρω!
    getor get out.

ninty Gamer Ntei Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/04/2008
    o wii maniac γιατί έφαγε ban;
    WiiU ID: GeSteYiam
    PSN ID: GeSteYiam

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ntei Εμφάνιση Μηνύματος
    o wii maniac γιατί έφαγε ban;
    Χρήση πολλαπλών λογαριασμών. Δες το official welcome topic τις δύο τελευταίες σελίδες.
    **Nintendo Official Fan**
    Life is like "Metronome"... You never know what you' re gonna get..

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από gusretalis Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα μιλήσω γενικά και θα πω πως στην πλειοψηφία τους,οι άνθρωποι που μπαίνουν σε forums (δε θα μιλήσω για εδώ αλλά γενικά.Εδώ με μια πρώτη ματιά βλέπω ένα καλό κλίμα) μπαίνουν κυρίως για να βοηθηθούν τζάμπα και να μη βοηθήσουν καθόλου αυτοί τους άλλους...
    Εχάθη το φιλότιμο...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Εχάθη το φιλότιμο...
    Οι περισσότεροι είναι άπληστοι, συμφεροντολόγοι και αχάριστοι. Που να δεις τι τραβάμε με τον Gus στο forum όπου είμαστε mods. Εδώ δεν παρατηρείται τόσο πολύ αυτο το φαινόμενο παρά μόνο σε ορισμένες περιπτώσεις όπου ρωτάν πως να βάλουν Internet στο Wii και εξαφανίζονται απευθείας. Όλοι προσπαθούν να εκμεταλλευτούν τις γνώσεις των άλλων στο έπακρο χωρίς ούτε μισό ευχαριστώ. Αφού να φανταστείς πέρασα custom firmware στο PSP ενός καθηγητή μου απ' το σχολείο μου και μου έβαλε δύο 14άρια στο τετράμηνο. Σ' όλα τα άλλα 17+... Σκέψου να μην τον βοηθούσα κιόλας τι θα είχα πάθει. Απελπιστική η κατάσταση, δυστυχώς.
    **Nintendo Official Fan**
    Life is like "Metronome"... You never know what you' re gonna get..

Εντάξει όλοι για κάποιο λόγο υπάρχουν σε ένα forum δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ίδιοι. Όσο για το άν εκμεταλεύονται κάποιοι τις γνώσεις των άλλων σίγουρα δεν είναι σωστό.Αλλά και αν το κάνουν κάποιοι αρκεί να πούνε ένα ευχαριστώ και μετά ας την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Είναι θέμα παιδείας το πώς θα συμπεριφερθείς... Εγώ πάλι είμαι σε forum που οι ίδιοι οι admins θεωρούν ότι είναι μόνο αυτοί το forum και τα υπόλοιπα μέλη πρέπει να κερδίσουν την εύνοιά τους για να υπάρχει επικοινωνία!

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    παιδεία... αχ... το νούμερο ένα πρόβλημα κάθε έλληνα...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας