Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 52
    ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Κι εγώ το ψήνω,παρόλο που το έχω Wii,αλλά δεν βλέπω κάνα καλό preorder bonus να αποκτησω κάνα κίνητρο επιπλέον.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Regular viper71 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Το εκανα προπαραγγελια και εγω. Τo Preorder Bonus είναι ένα theme για το New3DS.
    SWITCH Friend Code:SW-4523-1616-7122
    Wii U Hartmann52
    N3DS Name:Hartmann52 3DS Friend Code:3883-8115-4692

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Το έχω κάνει και εγώ προπαραγγελια από τη μέρα που ανέβηκε. Έχω παίξει σχεδόν το μισό παιχνίδι στο wii αλλά μετά το άφησα και τώρα δε μπορώ να το συνεχίσω άρα δε με χαλάει να το αρχίσω από την αρχή. Βοήθησε και το ότι τις πρώτες μέρες ακόμα και το zavvi το είχε ακριβότερα από τη νορτεκ (55 ευρώ, τώρα σχεδόν 50).

Γενικά επειδή τα μεγάλα συνεχόμενα Game sessions τα κάνω σε φορητά έχω ελπίδα ότι θα το τερματίσω αυτή τη φορά.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Παρελάβα πριν καμμια ωρα, το παιχνιδι δειχνει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ στο "μικρο" 3ds, αν και από διαφορα videos φαινεται καλυτερο από αποψη χρωματων στα XL, μεχρι στιγμης παντως τα πρωτα λεπτα που παιζω φαινεται ΕΠΙΚΟ παιχνιδι, (δεν εχω παιξει το του WII) νεότερα σε λιγο!!!!

EDIT: Το μαυρο κουτι και η νεα "ετικετα" πολύ καλυτερα!! η ΑΘΛΙΑ φωτοτυπια της NORTEC παραμενει το ιδιο ΑΘΛΙΑ
    Τελευταία επεξεργασία από viper71; 02-04-2015 στις 13:29
    Wii U Hartmann52

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    30/11/2012
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από viper71 Εμφάνιση Μηνύματος
    Παρελάβα πριν καμμια ωρα, το παιχνιδι δειχνει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ στο "μικρο" 3ds, αν και από διαφορα videos φαινεται καλυτερο από αποψη χρωματων στα XL, μεχρι στιγμης παντως τα πρωτα λεπτα που παιζω φαινεται ΕΠΙΚΟ παιχνιδι, (δεν εχω παιξει το του WII) νεότερα σε λιγο!!!!

EDIT: Το μαυρο κουτι και η νεα "ετικετα" πολύ καλυτερα!! η ΑΘΛΙΑ φωτοτυπια της NORTEC παραμενει το ιδιο ΑΘΛΙΑ
    Απορροφήθηκες με το παιχνίδι μου φαίνεται και εμείς περιμένουμε εντυπώσεις!
    Nintendo ID: FlyawayGR
    3DS Friend code: 2208-4909-5433

ninty Regular Grimmtak Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/09/2012
    Το πήρα κι εγώ σε περίπτωση που το πουλάνε τίποτα 60€ σαν του wii. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω new 3ds

Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Πρωτες εντυπώσεις...ΑΝΑΜΕΙΚΤΕΣ οποιος εχει το ΝΕW 3DS XL να το παρει ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ οι υπολοιποι σαν και εμενα που εχω το "μικρο" NEW 3DS θα ελεγα ότι μαλλον θα πρεπει να ξανασκεφτούμε για ποιο λογο πηραμε το μικρο και όχι το μεγαλο NEW 3DS ΚΑΘΩΣ η μικρη οθονη δεν είναι "σύμμαχος" του παιχνιδιού (εγω πχ πηρα το "μικρο" γιατι μου φανηκε ωραια η ιδεα των faceplates όμως τελικα καλυτερα να προτιμουσα μια από τις "συλλεκτικες" του μεγαλου, οποτε θα περιμενω και θα ελπιζω για μια κυκλοφορια με συλλεκτικη "ενδυση" και βουρ για αγορα).

Θα το κρινω λοιπον, χωρις να εχω παιξει το προηγουμενο και χωρις να ξερω την ιστορια καθως τωρα καθομαι και διαβαζω για να "καταλαβω" τους χαρακτηρες, οποτε η κριση θα είναι καθαρα υποκειμενικη και χωρις "συναισθηματικο" δεσιμο με τους χαρακτηρες, ετσι από πλευρας γραφικων, ηχου και "πορειας",

Γραφικα: καλα όχι όμως και τα υπέρτατα,

Ηχος: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ,

Gameplay: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ παροτι "μπερδευει" λιγο ο τροπος επιλογης "οπλων" και της οποιας τακτικης, ευτυχως οι παιχτες που αποτελουν το "party" επιτιθοντε αυτόματα.
    Τελευταία επεξεργασία από viper71; 02-04-2015 στις 20:41
    Wii U Hartmann52

ninty Regular Valkurie17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2011
    Πρωτες εντυπώσεις...ΑΝΑΜΕΙΚΤΕΣ οποιος εχει το ΝΕW 3DS XL να το παρει ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ οι υπολοιποι σαν και εμενα που εχω το "μικρο" NEW 3DS θα ελεγα ότι μαλλον θα πρεπει να ξανασκεφτούμε για ποιο λογο πηραμε το μικρο και όχι το μεγαλο NEW 3DS ΚΑΘΩΣ η μικρη οθονη δεν είναι "σύμμαχος" του παιχνιδιού (εγω πχ πηρα το "μικρο" γιατι μου φανηκε ωραια η ιδεα των faceplates όμως τελικα καλυτερα να προτιμουσα μια από τις "συλλεκτικες" του μεγαλου, οποτε θα περιμενω και θα ελπιζω για μια κυκλοφορια με συλλεκτικη "ενδυση" και βουρ για αγορα).

Θα το κρινω λοιπον, χωρις να εχω παιξει το προηγουμενο και χωρις να ξερω την ιστορια καθως τωρα καθομαι και διαβαζω για να "καταλαβω" τους χαρακτηρες, οποτε η κριση θα είναι καθαρα υποκειμενικη και χωρις "συναισθηματικο" δεσιμο με τους χαρακτηρες, ετσι από πλευρας γραφικων, ηχου και "πορειας",

Γραφικα: καλα όχι όμως και τα υπέρτατα,

Ηχος: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ,

Gameplay: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ παροτι "μπερδευει" λιγο ο τροπος επιλογης "οπλων" και της οποιας τακτικης, ευτυχως οι παιχτες που αποτελουν το "party" επιτιθοντε αυτόματα.
    Viper είμαστε γείτονες, έλα καμιά βόλτα να τεστάρω το Xenoblade, έχω το new 3ds lx MH4U!!
    pork
    friend code:4596-9607-9051
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Wii U id: Georginho

Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Φιλε μου εάν προλάβω μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα (ΠΣΚ παντα φευγουμε εκτος Αθηνων) γιατι όχι, ετσι θα μου λυθει και εμενα η απορια!! που μενεις? (σου εστειλα friend request).
    Wii U Hartmann52

ninty Regular Valkurie17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2011
    Φιλε μου εάν προλάβω μεσα στη Μεγαλη Εβδομαδα (ΠΣΚ παντα φευγουμε εκτος Αθηνων) γιατι όχι, ετσι θα μου λυθει και εμενα η απορια!! που μενεις? (σου εστειλα friend request).
    Άνω Γλυφάδα μένω! Γιώργος! Και για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα με ενδιαφέρει τα γραφικά πως φαίνονται γιατί
    το έχω ήδη στο Wii, αλλά το σκέφτομαι λόγω φορητότητας...
    pork
    friend code:4596-9607-9051
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Wii U id: Georginho

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία