Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο ... 23456
Αποτελέσματα 51 μέχρι 52 από 52
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν έχω παίξει το πρώτο και το σκέφτομαι άσχημα να το πάρω για new 3ds xl. Λέτε να βγει καμιά έκδοση για το switch?
    Δύσκολο αφού είναι τίτλος του Wii και μέχρι τώρα δεν έχει βγει τίποτα από το Wii. Δύο πιθανότητες βλέπω. Να μπει σε κάποια special edition του Χ, το οποίο θα βγει λογικά και στο switch. Ή να ξεκινήσει κάποια στιγμή η διάθεση παιχνιδιών GC/Wii στο eshop αφού η τεχνολογία υπάρχει και έχει δοκιμαστεί στο δίδυμο αδερφάκι του switch (το nvidia shield). Εκτιμώ πάντως πως δύσκολα να γίνει κάτι από τα δύο άμεσα.

Αν ήμουν στη θέση σου θα το έπαιζα τώρα είτε στο n3DS είτε ακόμα καλύτερα σε Wii/Wii U αν έχεις αυτή την δυνατότητα. Ειδικά το Wii U είναι τέλειο για αυτό, γιατί εκεί αν το πάρεις ηλεκτρονικά (όχι retail) μπορείς να το παίζεις και αποκλειστικά στο gamepad χωρίς wiimote κάτι που βολεύει πολύ. Προτείνω περισσότερο τις home εκδόσεις γιατί έχω ακούσει πως στο 3DS έχει θεματάκια. Εναλλακτικά μπορείς να παίξεις κατευθείαν το δεύτερο αφού τα παιχνίδια δεν έχουν κάποια άμεση σύνδεση και δεν χάνεις κάτι από άποψη ιστορίας.
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 03-10-2018 στις 17:45

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    Σκέφτομαι να το πάρω. Ο μόνος λόγος που δεν το έχω πάρει ακόμα είναι ότι αποφεύγω να παίζω στο new 3ds xl τίτλους που θέλουν circle pad, γιατί στο original μου έσπασε και από τοτε το πηρα απο φοβο. Εχω ριξει πανω απο 100 ωρες στο 2 και τωρα ασχολουμαι με τα superbosses του torna the golden country και θελω κι αλλο xenoblade! Wii U δεν έχω και το Wii λιγο δυσκολα να το ξεθαψω αυτη τη στιγμη. Αρα παω για new 3ds
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας