Σελίδα 2 από 28 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 271
    ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Andrew Εμφάνιση Μηνύματος
    Ωραία... Το βρήκαμε αυτό!
    Ευχαριστώ!

Τώρα να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε την "μεταβίβαση"..
    Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

Το steam δεν επιτρέπει μεταβιβάσεις. Απ' τη στιγμή που αγόρασες κάτι, παραμένει δικό σου.

Όμως, έχω δει στο παρελθόν να γίνεται το εξής:
    Αν έχεις το παιχνίδι Χ και αγοράσεις ένα πακέτο που περιέχει τα Χ, Ψ και Ω, τα Ψ και Ω προστίθενται στη βιβλιοθήκη σου και μπορείς να χαρίσεις το παραπάνω Χ σε κάποιον άλλο που έχει steam.
    Αυτό συγκεκριμένα είχε γίνει με τα Monkey Island 1 & 2. Δεν ξέρω αν είναι γενικός κανόνας του steam ή ειδική περίπτωση.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Κατάλαβα...
    Κάτσε να πάρει το Anthology (ΑΝ πάντα το πάρει!), και θα το ψάξουμε πάλι λίγο καλύτερα... Ευχαριστώ!

Αυτό που είπα είναι με την προϋπόθεση όλα να γίνουν στο steam, φυσικά. Απ' ό,τι βλέπω το anthology δεν υπάρχει στο steam οπότε δε γίνεται.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Δεν αναφέρομαι στο Anthology αλλά μόνο στο Skyrim...
    Απλά ο φίλος μου θέλει να πάρει το Anthology που μέσα έχει και το Skyrim, και να μου δώσει το Skyrim που είχε αγοράσει μόνο του από το Steam.

Αλλά αν το anthology δεν είναι στο steam, ο φίλος σου δεν μπορεί να το πάρει από εκεί οπότε αυτό που έλεγα με το "χαρίζεις το έξτρα" δε γίνεται. Δεν το νοιάζει το steam τι έχεις εκτός steam.

Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Όχι βρε! Το Anthology θα το πάρει εκτός Steam!!
    Θέλει να πάρει την κασετίνα που έχει σε δισκάκια όλα τα παιχνίδια, και να μου έδινε εμένα το Skyrim που έχει στο Steam.
    Και για να το πω ακόμα πιο απλά (Γιατί δεν μπορώ να καταλάβω που μπερδεύτηκες...), αν πάρει το Anthology το Skyrim θα το έχει και στο Steam και σε δισκάκι εκτός Steam... Τώρα επειδή θα το έχει 2 φορές, και μου άρεσε και εμένα και θα ήθελα να το έχω "νόμιμο", για να μην "σπάσει" την συλλογή λέγαμε αν γίνεται να μου δώσει εμένα του Steam.

Το έπιασα, απλώς λέω ότι αυτά που είπα νωρίτερα είναι άκυρα αφού δε θα είναι steam το anthology.
    Νομίζω καταλαβαινόμαστε, απλώς η συζήτηση έχει παράσιτα.

Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Κάπως έτσι!

Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Μία μόνο λέξη.... ΑΙΠΩS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Άντε να βγει και στο PS4 μπας και δουν κανένα τίτλο της προκοπής... Και με λιγότερα bugs!:lo l:

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας