Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 29
    ninty Follower dino.frag Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/07/2008
    καλα μορε κι εσυ αρρωστος αλλα οχι κι ετσι...τελος παντων ελπιζω να γινεις καλυτερα με τον καιρο.
    ΝΙΝΤΥ FAN!!!wii fc:1508-5356-0404-3298

ninty Follower Salamence Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/01/2010
    πέρυσι στην πεντήμερη που έβρεχε.

πέρυσι που είχα σπάσει το δεξί πόδι και έμεινα στο σπίτι για πάνω από ένα μήνα
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    3DS FC: 4210-3979-3835
    Nintendo Network ID: internetakias

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Internetakias Εμφάνιση Μηνύματος
    πέρυσι που είχα σπάσει το δεξί πόδι και έμεινα στο σπίτι για πάνω από ένα μήνα
    Και ηταν ο χειροτερος μηνας της ζωης σου να εισαι αναγκασμενος να λιωνεις το DS

Εγω παντως αυτο θα εκανα. :tongue_smilie:
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Και ηταν ο χειροτερος μηνας της ζωης σου να εισαι αναγκασμενος να λιωνεις το DS

Εγω παντως αυτο θα εκανα. :tongue_smilie:
    Ακόμα και με το ds δεν νιώθεις καλύτερα γιατί δεν μπορείς να βγεις έξω,χρειάζεσαι βοήθεια για να σηκωθείς για να πας ακόμα και στην τουαλέτα,δεν μπορείς να κάτσεις καλά σε μία καρέκλα,δεν μπορείς να κοιμηθείς καλά και άλλα κακά.Δεν το έχεις πάθει για αυτό μιλάς:tongue_smilie:
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ninty Fan jimkakajim88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/08/2009
    δεν μπορω να πω πως οταν ειχα σπασει το ποδι μου δεν περνουσα ωραια...κα8ε μερα με τον spirit ειμουνα 8υμαμε..ερχοταν ολο σπιτι μου και καιγομασταν...στο sp τοτε....εγω 8α ελεγα σε κατι διακοπες μου που ηταν μια μερα να κανουμε πολλα πραγματα και τελικα τπτ...ολα εναντιον μας ηταν εκεινη τη μερα....
    3DS FC: 3625 - 9844 - 2392

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jimkakajim88 Εμφάνιση Μηνύματος
    δεν μπορω να πω πως οταν ειχα σπασει το ποδι μου δεν περνουσα ωραια...κα8ε μερα με τον spirit ειμουνα 8υμαμε..ερχοταν ολο σπιτι μου και καιγομασταν...στο sp τοτε....εγω 8α ελεγα σε κατι διακοπες μου που ηταν μια μερα να κανουμε πολλα πραγματα και τελικα τπτ...ολα εναντιον μας ηταν εκεινη τη μερα....
    Δεν είπα πως ήταν μαύρα και άραχνα και εγώ είχα φίλο και παίζαμε μια με το Wii μια με το DS,καλά ήταν και τότε που παίζαμε super mario 64 είχα πλάκα γενικά με βοήθησε πάρα πολύ
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ninty Regular rkolevedis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/04/2009
    εμενα η κυριακη ειχε παει η αδερφουλα σε ενα παρη μασ πηραν τηλεφωνο και ελεγαν οτι η αδεφη δεν μπορουσε να κινηθει (το σπιτι ηταν 5 χιλιομετρα μακρια) παιρνω τα παππουτσια αρχιζω και τρεχω περιπου στη μεση μου φευγουν (δεν τα ειχα φορεσει καλα) τα παιρνω στο χρει και παω με τισ καλτσες παω σπιτι την βλεπω και ηταν μια χαρα την παμε σε νοσοκομειο και τλκ ηταν ενα μουδιασμα που παιρναει αμεσως

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    λοιπον εμενα εδω και πολλα χρονια ολα στραβα μου πανε ισως να φταιει που σπασα ενα καθρεφτη πριν 7 χρονια αρα νομιζω οτι υσχυει αυτο που λενε οτι αν σπασεις καθρεφτη εχεις 7 χρονια γρουσουζιας,διοτι βλεπω περασαν τα 7 χρονια και πανε καλα τα πραγματα απο τοτε.μερικα κακα που επαθα ηταν να μην περασω τις πανελαδικες τσακωνομουν συχνα με φιλους μου και διαφορα αλλα.παντως τωρα ολα μου φαινονται πιο καλα πλεον ισως να περασε η γκαντεμια.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από super Mewtwo Εμφάνιση Μηνύματος
    λοιπον εμενα εδω και πολλα χρονια ολα στραβα μου πανε ισως να φταιει που σπασα ενα καθρεφτη πριν 7 χρονια αρα νομιζω οτι υσχυει αυτο που λενε οτι αν σπασεις καθρεφτη εχεις 7 χρονια γρουσουζιας,διοτι βλεπω περασαν τα 7 χρονια και πανε καλα τα πραγματα απο τοτε.μερικα κακα που επαθα ηταν να μην περασω τις πανελαδικες τσακωνομουν συχνα με φιλους μου και διαφορα αλλα.παντως τωρα ολα μου φαινονται πιο καλα πλεον ισως να περασε η γκαντεμια.
    ελα ρε, δεν εισαι ο μοναδικος που δεν περασε με την πρωτη τις πανελλαδικες, και εγω δεν τις περασα οταν εδωσα πρωτη φορα (προφανος χαζευα εκεινη την περιοδο), μετα εκατσα διαβασα λιγο παραπανω και περασα τη δευτερη φορα που εδωσα ,στο πολυτεχνειο.
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία