Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 μέχρι 29 από 29
    ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010

ευχαριστω

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alexandros87 Εμφάνιση Μηνύματος
    ελα ρε, δεν εισαι ο μοναδικος που δεν περασε με την πρωτη τις πανελλαδικες, και εγω δεν τις περασα οταν εδωσα πρωτη φορα (προφανος χαζευα εκεινη την περιοδο), μετα εκατσα διαβασα λιγο παραπανω και περασα τη δευτερη φορα που εδωσα ,στο πολυτεχνειο.
    ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλεξανδρε αλλα γενικα πηγαιναν ολα στραβα.Α βλεπω ειμαστε και συνομιλικοι ε χαχαχα:thumbup:

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Εμενα η χειροτερη γενικα περιοδος ηταν περυσι το καλοκαιρι. οταν 1 ιουνιου κατα τις 12:30 το βραδυ γυριζα σπιτι μου απο την Πειραιως και τρακαρα. εσπασα δυο δαχτλα στο δεξι ποδι, τον καρπο του δεξιου χεριου και επαθα ρηξη μηνισκου. ολο το καλοκαιρι με πατεριτσες και σπιτι. ουτε ενα μπανιο στην θαλασσα δεν εκανα!! χειροτερο καλοκαιρι ever.

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DimoSonic U Εμφάνιση Μηνύματος
    Κάθε μέρα στο σχολείο/γυμνάσιο ! ΒΑΡΙΕΜΑΙ ! ΚΑΙ είμαι με ένα σωρό κακομαθημένα αλητάκια να λένε ότι τους κατεβεί στο κεφάλι ! με βρίζουν χωρίς να με ξέρουν καν και όλοι νομίζουν πως είμαι ''πρόβατο'' (δηλαδή πολύ φρονίμως):

- - - Updated - - -

Αυτό λέγετε μπουλινκ που σου κάνουν ή στα ελληνικά τραμπουκισμος!

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Όταν ήμουν 13 και έπαθα το πρώτο επιληπτικό επεισόδιο. Και δεν ήταν το επεισόδιο αυτο που με τρόμαζε αλλα αυτο που αντίκρυσα στο παίδων μετα. Πραγματικά, δεν έχω ξανανιώσει τόσο άσχημα στη ζωή μου. Γονείς να κλαίνε, παιδιά να κλαίνε. Να βλέπω παιδιά στην ηλικία μου που να φαίνονται μια χαρά και να ακούω τους γιατρούς να συζητάνε με τους γονείς τους οτι πεθαίνουν. Να σημειώσω οτι κάθε φορά που γυρνούσα σπίτι απο το παίδων, έκλεγα με μαύρο δάκρυ και ένιωθα ενοχή, που εγω ζούσα και τα αλλα παιδιά πέθαιναν. Δεν νομίζω οτι υπαρχει κάτι χειρότερο απο αυτο. Ακόμα και το έμφραγμα του μπαμπά μου το διαχειρίστηκα πιο εύκολα απο οτι όλη αυτή την ιστορία.
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

ninty Regular takeshi Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/02/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από trifonas1982 Εμφάνιση Μηνύματος
    Αυτό λέγετε μπουλινκ που σου κάνουν ή στα ελληνικά τραμπουκισμος!
    Άσχετο, αλλά και ο "τραμπουκισμός" δεν είναι ελληνική λέξη... Νομίζω είναι ισπανική, αλλά δεν είμαι σίγουρος. "Τότε νταηλίκι!" θα πει κάποιος άλλος, αλλά και αυτό δεν είναι ελληνική λέξη, είναι τούρκικη. Αν και δεν είμαι γλωσσολόγος, νομίζω ότι η λέξη "εκφοβισμός" πλησιάζει λίγο τον όρο "bullying". Πάντως το "νταηλίκη", αν και δεν έχει ελληνική ρίζα, μάλλον ταιριάζει περισσότερο
    Nintendo Network ID: takeshi_swe
    3DS Friend Code: 4398-9636-6462
    Animal crossing dream address: 7200-3189-5110

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Η μετάφραση του bullying ειναι ο σχολικός εκφοβισμός
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

ninty Regular Valkurie17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DimoSonic U Εμφάνιση Μηνύματος
    Μονο εφοβισμο δεν μου κανουν απλα εχουν νοητικη στερηση και με βριζουν , αν οι γονεις τους τους μαθανε τον διαφορετικο να μην του μιλανε ειναι αλλο θεμα , με αυτες τις λεξεις τους μαθαν να μιλανε (μ_____ _____ ____) , τοσα ξερουν τοσα λενε, οταν λεω διαφορετικο εννοω τον χαρακτηρα , αυτοι στον χαρακτηρα εχουν τον ιδιο σχεδον ! .
    Να πω επισης πως το σχολειο ειναι μπουρδελο στην κυριολεξια !
    ( φουρανε τα κοριτσια μια φορμα που φαινονται ΟΛΑ ! (Οχι οτι εχω προβλημα ) πηγανουν στην γωνια και ... ) τα εχω δει ολα φωτιες στη τουαλετα ,(και μια φορα κατουρουσα και στην διπλανη απαυτο________ν !
    Η λεκτικη παρενοχληση σε σημειο να σε βριζουν ειναι ειδος bullying. Καλο ειναι να το αναφερεις αμεσα σε καποιον καθηγητη/ρια και να γινει θεμα στο σχολειο σου! Βεβαια τωρα τελειωνει η χρονια αλλα να θυμασαι οτι δεν πρεπει να αφηνεις κανεναν να σε μειωνει εστω και για πλακα. Ολα απο ενα αστειο ξεκινανε για αυτο να αντιδρας αμεσως την επομενη στιγμη κιολας... Επισης υπαρχουν και οι γονεις μας για αυτες τις περιπτωσεις...
    pork
    friend code:4596-9607-9051
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Wii U id: Georginho

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    23/07/2018
    Ειναι μερες που αυτος ο ατιμος ο Μερφι καθεται σε μια γωνια και γελαει με τα χαλια μας.... Μια απο αυτες ηταν στο Βερολινο που ειχαμε παει με την WorldVentures ... Την ιδια μερα εχασα κινητο,χαλασε η καμερα,μας εγραψαν και μας ετρεχαν στην αστυνομια γιατι καναμε ενα λαθος με τα εισητηρια ο φιλος αρρωστησε και κοντεψαμε να χασουμε και το αεροπλανο γιατι εγω δεν ειχα κινητο για ξυπνητηρι και ο φιλος μεσα στον πονοκεφαλο του ξεχασε να βαλει ,καλα αυτο εγινε την αλλη μερα το πρωι αλλα καταλαβαινεται η γκαντεμια της προηγουμενης φταιει...
    Τελευταία επεξεργασία από Pokefanboy; 12-08-2018 στις 23:44

ninty Noob Σούπερ Μάριος Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    30/12/2018
    Μικρός, μόλις είχε βγει το playstation 3, καθοδόν για το μαγαζί με το αμάξι, με την μητέρα και τον αδερφό μου, έγινε ατύχημα στον δρόμο που ήμασταν και εμείς με αποτέλεσμα να στουκάρει ένα απο τα αμάξια που τράκαραν και στο δικό μας από την πίσω πλευρά, το αμάξι σπίναρε και έγειρε. Ο αδερφός μου παραλίγο να χάσει το χέρι του.

Θα μπορούσε να είναι πολύ χειρότερο, αλλά και μόνο που ξεκινάς να πάρεις το πλέυ και καταλήγεις σε πλαγιασμένο αμάξι, ε όσο να'ναι αποτυπώνεται σαν την χειρότερη μέρα της ζωής σου

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας