Σελίδα 3 από 15 ΠρώτοΠρώτο 123456713 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 144
    Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Αν κάποιος έχει κωδικό από 3Ds-XL/2Ds,με ένα p.m. θα βοηθούσε να μην χάσω την προσφορά.
    Ευχαριστώ.
    Play it Loud

ninty Regular Andrew Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2013
    Εμένα μου έστειλαν email από την nortec https://microsite.nintendo-europe.co...motion/?loc=gr (Μπράβο στη Nortec)

Είναι η καλύτερη περίοδος του χρόνου για για να ''κολλήσετε'' με ένα παιχνίδι - γι' αυτό και πιστεύουμε πως το Nintendo 3DS Winter 2014 Bonus Game Promotion θα δώσει την ευκαιρία στους φίλους της Nintendo να εμπλουτίσουν την συλλογή τους με αγαπημένους τίτλους Nintendo!
    Όροι και Προϋποθέσεις

Εάν είστε κάτω από 18, παρακαλούμε διαβάστε τους παρακάτω Όρους και Προϋποθέσεις μαζί με τον γονέα σας ή τον νόμιμο κηδεμόνα σας

1. Για να συμμετέχετε στην προωθητική ενέργεια θα πρέπει να είστε κάτοικος της Ελλάδας

2. Θα πρέπει να εγγραφείτε με 2 προϊοντα Nintendo: (i) Μία από τις επιλεγμένες κονσόλες και (ii) ένα από τα επιλεγμένα παιχνίδια.

(i) Οι επιλεγμένες κονσόλες είναι το Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL ή Nintendo 2DS (Ευρωπαϊκή version). Για την εγγραφή της κονσόλας θα πρέπει να συνδεθείτε στο promotional website χρησιμοποιώντας το Nintendo Network ID και ακολούθως εισάγοντας τον PIN κωδικό που υπάρχει στην συσκευασία της κονσόλας πριν τις 12 Ιανουαρίου 2015, 23.59 (CET)

(ii) Τα επιλεγμένεα παιχνίδια είναι τα εξής:

• Super Smash Bros. for Nintendo 3DS
    • Super Smash Bros. for Nintendo 3DS Double Pack
    • Pokémon Omega Ruby
    • Pokémon Alpha Sapphire
    • Pokémon Omega Ruby Limited Edition SteelBook™
    • Pokémon Alpha Sapphire Limited Edition SteelBook™

Για την εγγραφή του παιχνιδιού θα πρέπει να εισάγετε τον Club Nintendo κωδικό για το αντίστοιχο παιχνίδι στο website http://promotion-gr.nintendo-europe.com μεταξύ 15 Οκτωβρίου 2014 και 12 Ιανουαρίου 2015, 23.59 (CET)

Μπορείτε να βρείτε τον Club Nintendo PIN κωδικό:

• Μέσα στην συσκευασία του αντίστοιχου παιχνιδιού
    • Πάνω στην οθόνη του Nintendo 3DS (3DS XL, 2DS)

o Μετά από την αγορά της downloadable (ψηφιακής) έκδοσης του παιχνιδιού από το Nintendo eShop, ή
    o Μετά από την εξαργύρωση ενός download κωδικού από την downloadable (ψηφιακή) έκδοση ενός παιχνιδιού. o Επίσης στην απόδειξη που βρίσκεται στο ''Menu'', και ''Account Activity'' του Nintendo eShop στην κονσόλα Nintendo 3DS (3DS XL, 2DS) μετά το download ενός παιχνιδιού από το Nintendo eShop.

3. Αφού έχετε κάνει την εγγραφή και των 2 προϊοντων, θα έχετε την ευκαιρία να ζητήσετε έναν free download κωδικό για ένα δωρεάν παιχνίδι. Τα διαθέσιμα παιχνίδια είναι:

• Monster Hunter 3 Ultimate (PEGI 12)
    • The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (PEGI 7)
    • Kirby: Triple Deluxe (PEGI 7)
    • Yoshi’s New Island (PEGI 3)
    • Mario Golf: World Tour (PEGI 3)
    • Mario Party: Island Tour (PEGI 3)
    • Pokémon Art Academy (PEGI 3)

Οι εγγεγραμμένοι των οποίων η ηλικία είναι μικρότερη απο εκείνη που απαιτεί το παιχνίδι (βλ. ένδειξη PEGI) δεν μπορούν να αιτηθούν τον κωδικό που αντιστοιχεί στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

Το αίτημα για έναν download κωδικό πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι 12 Ιανουάριου 2015. Ο download κωδικός θα σταλεί στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που έχει καταχωρηθεί με το Nintendo Network ID εντός 48 ωρών από την ολοκλήρωση του αιτήματος.

O download κωδικός μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να κάνετε download το επιλεγμένο παιχνίδι από το Nintendo eShop σε μια κονσόλα εκ των Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL ή Nintendo 2DS. Ο κωδικός λήγει στις 12 Μαρτίου 2015, 23:59 (ώρα GMT)

Δεν είναι απαραίτητη η εγγραφή στο Club Nintendo. Απαραίτητες προϋποθέσεις θεωρούνται η αποδοχή Nintendo Network Agreement και της Πολιτικής Ασφαλείας καθώς και η καταχώριση ενός Nintendo Network ID

5. Κάθε χρήστης του Nintendo Network μπορεί να συμμετέχει μόνο μία φορά. Οι εγγραφές για συμμετοχή στην συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια δεν μπορούν να συνδυαστούν με άλλη προωθητική ενέργεια εκτός αν αυτό αναφέρεται στους όρους και τις προϋποθέσεις των ενεργείων αυτών.

Μόνο οι έγκυροι Club Nintendo PIN κωδικοί που δεν έχουν ήδη εξαργυρωθεί μέσω του Club Nintendo μπορούν να χρησιμοποιηθούν στην προωθητική ενέργεια.

6. Η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια οργανώνεται από την Nintendo of Europe GmbH, Herriotstrasse 4, Frankfurt am Main, Γερμανία.
    Τελευταία επεξεργασία από Andrew; 17-10-2014 στις 00:43
    https://www.youtube.com/watch?v=FeW0Mlty_tY

3ds friend code 0404-6666-0309 add me(barkley34)

ninty Regular billbig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/03/2009
    Οπότε αν καταλαβαίνω σωστά μπορεί να γίνει μόνο με τον κωδικό που υπάρχει στα retail πακετάκια. Σωστά; Γιατί έχω στείλει αίτημα να μου στείλουν PIN για το ψηφιακό αντίτυπο που έχω και ακόμα τίποτα.

ninty Gamer stamos17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Δώσε τους κάνα 3ημερο. Πες ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει

ninty Regular billbig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/03/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από stamos17 Εμφάνιση Μηνύματος
    Δώσε τους κάνα 3ημερο. Πες ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει
    Τους δίνω και μέχρι τον Ιανουάριο δεν έχω θέμα.

ninty Noob yoshinatsu Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/06/2014
    Εγώ το ανακάλυψα χθες και βρήκα και τα δύο PIN codes που χρειάζονται, αλλά ο κωδικός για το game που επέλεξα (Zelda) δεν μου έχει σταλεί ακόμα στο email.
    Ελπίζω να είναι λόγω Σαββατοκύριακου και όχι λόγω κάποιου άλλου σοβαρότερου προβλήματος

EDIT: Μου εστάλη σήμερα Κυριακή ο κωδικός!!!
    Τελευταία επεξεργασία από yoshinatsu; 19-10-2014 στις 20:57

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Όταν έκανα register το Super Smash Bros 3DS στο Club Nintendo έκανα την @#%^&* να πετάξω το χαρτάκι με το pin. Έστειλα e-mail στο Nintendo Support κι ελπίζω να μου στείλουν το pin δίχως πρόβλημα.

Θέλω το Zelda δωράκι μου!

ninty Noob yoshinatsu Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/06/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Όταν έκανα register το Super Smash Bros 3DS στο Club Nintendo έκανα την @#%^&* να πετάξω το χαρτάκι με το pin. Έστειλα e-mail στο Nintendo Support κι ελπίζω να μου στείλουν το pin δίχως πρόβλημα.

Θέλω το Zelda δωράκι μου!
    (Άσχετο με το θέμα) Υπάρχει κάποιος λόγος να τα κάνεις register στο Club Nintendo;
    Αφού τα δωράκια δεν τα φέρνουνε Ελλάδα απ'όσο ξέρω (;)

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Κάποιες φορες υπάρχουν digital δώρα,αλλιώς αν είσαι τυχερός με "γνωστό" στις Αγγλίες να στο στείλουν.
    Πρόσφατα απόκτησα μπρελοκ pikmin από το Nclub.

Αν γίνει register ένα game για star points μπορεί να ξαναγίνει για προσφορά game στο ίδιο N id ?
    Play it Loud

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Κάποιες φορες υπάρχουν digital δώρα,αλλιώς αν είσαι τυχερός με "γνωστό" στις Αγγλίες να στο στείλουν.
    Πρόσφατα απόκτησα μπρελοκ pikmin από το Nclub.

Αν γίνει register ένα game για star points μπορεί να ξαναγίνει για προσφορά game στο ίδιο N id ?
    Δεν ξέρω, αλλά δεν χάνει να δοκιμάσεις ;)
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας