Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 69
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    euxaristo perimeno k ta ipolipa:thumbup:
    ine apo ta pio endiaferon zelda exis na kanis para para pola pragmata o kosmos ine mageftikos aksizi 100%

ninty Regular galdar Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/06/2008
    page 6:
    page 7:
    page 8:
    page 9:
    page 10:

Θ'ανεβάσω και τα υπόλοιπα σύντομα..

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Εγω το ειχα δανείσει σε ενα φιλο μου (απο το Zelda collectors edition για το gamecube επίσης) και μου ειπε οτι τερματησε μονο το ocarina of time και οχι το majora's mask γιατι δε μπορουσε λεει με το φεγγαρι και του δημιουργούσε άγχος... καλα ειναι σοβαρα πράγματα αυτα του λεω???

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Και εγώ αγχωνόμουν όταν το έπαιζα....εννοείται αστειεύομαι. Μήπως το έλεγε σαν δικαιολογία γιατί του φάνηε δύσκολο? Έχω μια 10ετία να το παίξω και από ότι θυμάμαι ήταν δυσκολότερο από το Ocarina. Η μόνη εικόνα που θυμάμαι από το παιχνίδι ήταν ένα γιγάντιο φίδι, αφεντικό ενός κάστρου. 'Ισως το πιο γιγαντιαίο αφεντικό σε Zelda.

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Εγω το ειχα αγορασει τα Χριστουγεννα του 2001.. Δεν υπαρχει αφεντικό ουτε υποαφεντικο φιδι στο παιχνιδι.. Τα αφεντικά είναι ο μασκοφορος πολεμιστης Odolwa στο Woodfall temple το μασκοφορο μηχανικο τερας ταύρος στο Snowhead temple, το μασκοφορο ψαρι Gyorg στο ναο water και το twinmold στον αναποδο πλεον stone tower.. Τα υποαφεντικα ειναι ο King και τα τσιρακια του στο καστρο Icana, το τεραστιο ματι στο ναο water, ενας τρελος βατραχος και ενας πολεμιστης σαυρα (μηπως εννοεις αυτον?) στον woodfall temple, ενας κακος μαγος στο snowhead temple και στον stown tower ενας αποκρυφος ninja, ενα μονοφθαλμο τερας που φυλαει μια γεφυρα και ενα μαυρο πνευμα με δρεπανι..

ninty Gamer Ntei Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/04/2008
    Εγώ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το ΜΜ γιατί το τερμάτισα σε emulator με την βοήθεια των save states άρα κανένα αγχος.
    WiiU ID: GeSteYiam
    PSN ID: GeSteYiam

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ntei Εμφάνιση Μηνύματος
    εγώ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το μμ γιατί το τερμάτισα σε Emulator με την βοήθεια των Save States άρα κανένα αγχος.
    έχασες όλη τη μαγεία!!!

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Link - The hero of time Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγω το ειχα αγορασει τα Χριστουγεννα του 2001.. Δεν υπαρχει αφεντικό ουτε υποαφεντικο φιδι στο παιχνιδι.. Τα αφεντικά είναι ο μασκοφορος πολεμιστης Odolwa στο Woodfall temple το μασκοφορο μηχανικο τερας ταύρος στο Snowhead temple, το μασκοφορο ψαρι Gyorg στο ναο water και το twinmold στον αναποδο πλεον stone tower.. Τα υποαφεντικα ειναι ο King και τα τσιρακια του στο καστρο Icana, το τεραστιο ματι στο ναο water, ενας τρελος βατραχος και ενας πολεμιστης σαυρα (μηπως εννοεις αυτον?) στον woodfall temple, ενας κακος μαγος στο snowhead temple και στον stown tower ενας αποκρυφος ninja, ενα μονοφθαλμο τερας που φυλαει μια γεφυρα και ενα μαυρο πνευμα με δρεπανι..
    Το θυμάσαι όλα απ'έξω ρε "θηρίο"? Μωρέ Bravo... Επειδή ημουν μικρός τότε ότι έβγαινε από την άμμο της ερήμου το ονόμαζα φίδι όπως το δεύτερο αφεντικό του Link to the Past. Εννοούσα τον twinmold και μου θύμισε έντονα το αφεντικό του LTTP αλλά σε τρισδιάστατη και σε ποιο μεγάλη έκδοση.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Link - The hero of time Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγω το ειχα δανείσει σε ενα φιλο μου (απο το Zelda collectors edition για το gamecube επίσης) και μου ειπε οτι τερματησε μονο το ocarina of time και οχι το majora's mask γιατι δε μπορουσε λεει με το φεγγαρι και του δημιουργούσε άγχος... καλα ειναι σοβαρα πράγματα αυτα του λεω???
    Eίναι το μόνο ΖΕlda που δεν έχω παίξει και έχω σκάσει!! Μήπως μπορείς να μου πείς εαν ακόμα μπορώ να το βρώ, gamecube έχω. PLEASE HELP!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Μαρία ilia Εμφάνιση Μηνύματος
    Eίναι το μόνο ΖΕlda που δεν έχω παίξει και έχω σκάσει!! Μήπως μπορείς να μου πείς εαν ακόμα μπορώ να το βρώ, gamecube έχω. PLEASE HELP!
    μην φοβάσαι κάποια στιγμή θα βγει στο virtual console του ωίϊ.
    άρα απλά περίμενε
    getor get out.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία